Lijst gemaakt op: 30-07-2021 12:52:45

B cat. (D/E) groep 1
B cat. (D/E) groep 2
L1 cat. (D/E) groep 1
L1 cat. (D/E) groep 2

Klasse: B cat. D/E groep 1



Ring 5

Jury bij C: Jagt, J. van der
Jury bij H: Joosten - Ossenkoppele, A.

B/D en B/E, proef 6 (23 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Indy KoelewijnPrincess ViennaBaccarav Van De CorijonBEKraaij afd. Pony70,500212 (1)211 (1)67,50070,000
2Ties de BruynTisentoKantje's ArmandoBDHeuvelruiters69,500209 (2)208 (4)70,00070,000
3Iris WorstOkidokiBovenheigraaf's CamilloBDWaaghalsjes69,333205,5 (5)210,5 (2)70,00070,000
4Fleur HillenBlueberry WOrlando BwpBEKlein Maar Dapper68,917205,5 (6)208 (5)70,00070,000
5Maud BerntsenBjirmen's OeltsjeOosting AmigoBDGrensruiters67,500207,5 (4)197,5 (12)65,00067,500
6Fleur van der LeijLotteVader OnbekendBDBommelerwaard67,333196,5 (10)207,5 (6)70,00070,000
 Merel PostmaYoung Winsome's WindaReekamp's EclipsBEBarchem67,333200,5 (8)203,5 (9)67,50070,000
8Hannah van de BlankevoortSulaatik's PrestigeSulaatik's Peter PanBDTrippelaartjes66,750202 (7)198,5 (10)67,50070,000
9Levi HeusinkveldSpoorzicht's JaguarSpeycksbosch DickensBDRuurlo66,667208,5 (3)191,5 (15)62,50067,500
10Gustina KarssenKingVeenstra's MatsjoBDBosruiters66,500195 (13)204 (8)67,50070,000
11Liandrie PeekCheela BDKlein Maar Dapper66,167191,5 (14)205,5 (7)67,50067,500
12Nikkie de JongAnnick B.Cassanova du BoisBDVeluwezoom65,833198 (9)197 (13)62,50070,000
 
13Feline SchellingerFlippo BDEpe65,417184 (17)208,5 (3)65,00070,000
14Sientje TolboomMorgenland's MaureenBodoBDGorssel-Zutphen65,250195,5 (12)196 (14)60,00065,000
15Alysha SutmanLucky Sunday BDKeizerstad64,000186,5 (15)197,5 (11)62,50065,000
 Elisa LoosMiss LuganoRietheim's HilbertBEBarchem64,000196,5 (11)187,5 (19)62,50065,000
17Anouk WissingJildou BDZelhem En Omstreken61,667182,5 (18)187,5 (18)62,50060,000
 Sabine EversMaravilla VSLobekeBDLiemers61,667180 (20)190 (16)60,00062,500
19Milou StamMy Baby BontWhat's ColourBEGraafschap60,417177,5 (21)185 (20)60,00062,500
20Sofie Ten PasMistery LanaDon Cremello Du BoisBDWinterswijk60,083180,5 (19)180 (22)55,00057,500
21Britt Van den BrinkGeralja's SterreBovenheigraaf's CamilloBDVoorwaarts59,917185,5 (16)174 (23)55,00060,000
22Noelle ElzingaHarveyVader OnbekendBDWWNA59,333173,5 (22)182,5 (21)52,50057,500
23Roos GrimbergVanda's SciroccoWengelo's RicardoBEHsa Ravenswaaij59,000166 (23)188 (17)52,50055,000
xAva Ten BrinkeHoppenhof's MamboMelle WiebertBDIn Den BoschNG  

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zaterdagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: B cat. D/E groep 2



Ring 4

Jury bij C: Kroezen - Hoolmans, A.M.L.
Jury bij H: Almekinders, S.C.

B/D en B/E, proef 6 (23 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Levi HeusinkveldTjiesto L.H.Nia Domo's BoleroBDRuurlo70,833212,5 (1)212,5 (1)70,00072,500
2Guusje HaagsmaOvilembaIdzardBDGompert68,167200 (2)209 (2)67,50070,000
3Meike KempermanHardohoeve's BorisCompagnon's HumphreyBEGorssel-Zutphen66,333198,5 (3)199,5 (4)67,50067,500
4Sophia NillessenBeauty BridgeVlagberg's CarwayBDJeanne d'Arc65,833198,5 (4)196,5 (6)65,00062,500
5Bente BronkTunja's EasterWoodrow CarisbrookeBDMargrietruiters65,333187,5 (12)204,5 (3)60,00067,500
6Julia van RaaijFamosoFaraon CIIIBDMargrietruiters65,000196 (5)194 (9)62,50067,500
7Lotte PostmaMrs. Sippi BDEpe64,500191 (10)196 (7)57,50062,500
8Emma BoonstraSipoems King ValentoVegelin's GershwinBEWaaghalsjes64,333186,5 (15)199,5 (5)62,50062,500
9Lizzy VeldhuisHekarla SIHIndoctroBELoenermarkruiters64,000189 (11)195 (8)62,50067,500
10Noreen van den DragtAhey Bridge SilverSilver ShadowBEKlein Maar Dapper63,917191 (9)192,5 (11)65,00065,000
11Alana ToxopeüsJillzFirestoneBERuurlo63,333194 (7)186 (15)60,00065,000
12Taylor MomHMS KaneKasanova Van KlaverborchBDVeldruiters62,750183 (19)193,5 (10)62,50062,500
 
13Fleur KonickxMika van de MikkeBloklands Hoeve's Mr. SilvanoBEHeuvelruiters62,250187 (13)186,5 (14)60,00062,500
14Lieke De JongLa NiñaGino van het buiten-landBELilliputters62,083185 (17)187,5 (13)62,50065,000
15Réza LogtenbergSunny BDEpe62,000195,5 (6)176,5 (21)60,00062,500
16Alisa Van BommelBolinoVerona's Bo-giBDKlein Maar Dapper61,917191,5 (8)180 (18)52,50062,500
17Fajah SchurinkGolden Star v.d. Schermeer's HofGoldstar du BoisBEPasruiters61,750181,5 (21)189 (12)57,50062,500
18Romée SchuttenCindyDucatBDIn Den Bosch61,083185,5 (16)181 (16)55,00060,000
19Guusje Van SchiltOrlandoVader OnbekendBDVarus60,750187 (14)177,5 (19)57,50062,500
20Silke Van MiddelkoopGuusOnbekendBD't Stille Wald60,583183 (20)180,5 (17)60,00062,500
21Sterre HofmeijerDior BDBarchem60,083184 (18)176,5 (22)57,50060,000
22Lisa van ReeDe Roodwiligen CarmenOrchid's TygoBDNijgraaf59,667181 (22)177 (20)55,00060,000
23Danique VerkuijlFeodor van het GildelandFirst Stayerhof's Ramzi HBDGrote Brug57,583172,5 (23)173 (23)50,00052,500
xNoah ElshofRieboy BDDriehoekruitersNG  

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zaterdagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: L1 cat. D/E groep 1



Ring 3

Jury bij C: Schurink, D.
Jury bij H: Dijkhuijsen, I.

L1/D en L1/E, proef 10 (20 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Tess ZweersNew Edition MNo LimitL1DLiemers69,167207 (1)208 (1)70,00072,500
2Fieke de BruynBuddyCasandro van de stompslagL1DHeuvelruiters67,417198 (3)206,5 (2)67,50067,500
3Marly AarninkLotus Silent vd BinnenvelderAlexandro PL1EWinterswijk66,417195 (5)203,5 (3)67,50067,500
4Joyce Van SoestDucati van het GildelandDiamond TouchL1DGrote Brug65,083206 (2)184,5 (11)60,00062,500
5Marit RiggelingCandy CréoleCalido-GL1DLiemers64,917194,5 (7)195 (4)65,00065,000
6Ilona van Leussenlordi d`arbanvilleLeuns Veld's LordL1DSchaapskooiruiters64,667197 (4)191 (5)62,50065,000
7Sascha DuijsterNouskaNucariL1DMusketiers64,167195 (6)190 (6)62,50065,000
8Sofie Ten PasPresley E The King L1EWinterswijk63,583192,5 (8)189 (7)62,50062,500
9Jill Van WestbroekRols RoyceVader OnbekendL1EWWNA63,333191,5 (9)188,5 (8)60,00060,000
10Philein HeutinckProdise's MatijnKantje's AppartL1EGrolse Pony- En Voltigeclub61,833184 (11)187 (9)60,00060,000
 
11Isabelle VriesemaDiamond of the NightVader OnbekendL1DKlein Maar Dapper61,750186 (10)184,5 (12)57,50060,000
12Robin HeensIsabella du BoisGoldstar du BoisL1DEilandruiters61,417182 (14)186,5 (10)55,00055,000
13Britt Van EgmondDobriaCitangoL1DGarderreentjes60,833183,5 (12)181,5 (15)60,00060,000
14Linde HarmsenFalco van de StompslagReekamp's EclipsL1DHengelo Gelderland60,500182,5 (13)180,5 (18)60,00060,000
15Evanne WolsinkTurfhorst Passon LadyVita Nova's CelestoL1EVarus60,333180,5 (17)181,5 (16)60,00060,000
16Anna PenningsQuicklyRustyL1DWalsruiters60,083179 (18)181,5 (17)57,50057,500
17Fleur DijkstraBeukenoord's ArenaCoelenhage's PuriosoL1DArnhems HC. De Waterberg60,000177,5 (19)182,5 (14)55,00055,000
18Ise TimmerChevy Van De VossenhoeveCasperL1DIJsselruiters59,917181 (16)178,5 (19)57,50060,000
19Charlotte KoskampKillymard KateRoss Fear BuiL1DGrensruiters59,750181,5 (15)177 (20)60,00060,000
20Meike BleuminkYaraVader OnbekendL1EOortveldruiters59,167171 (20)184 (13)55,00055,000

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zaterdagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: L1 cat. D/E groep 2



Ring 2

Jury bij C: Noij - Aarsen, I.H.M.
Jury bij H: Meinardi, G.

L1/D en L1/E, proef 10 (19 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Sophie BolsterHeijningshof PacoMolenaar's Golden KingL1EHamelandse Ruiters64,667195 (1)193 (3)62,50062,500
2Maud van der HoeveKoetsiershoeves Favourite StarBovenheigraaf's CamilloL1DSchaapskooiruiters63,250181,5 (7)198 (1)60,00065,000
3Marieke LammersGeeft nooit opVader OnbekendL1DGorssel-Zutphen62,583181,5 (8)194 (2)60,00065,000
4Javaj Van BregtMississippiKantje's RonaldoL1EHeuvelruiters61,417190 (2)178,5 (11)62,50065,000
5Sanne PiekSjakieSjapoer OXL1DZelhem En Omstreken61,083183 (6)183,5 (6)60,00062,500
6Emiel DoppenLady L1DIn Den Bosch61,000185,5 (4)180,5 (8)62,50065,000
7Mayke LeusinkZoïIdzardL1DMolenruiters60,833184,5 (5)180,5 (9)62,50065,000
8Annefloor SchutChrystie Du BoisDon Cremello Du BoisL1DNijgraaf60,667186,5 (3)177,5 (12)60,00060,000
9Demi van LeeuwenEnjoy L1DFlevoruiters60,583177 (14)186,5 (4)62,50060,000
10Gwen van UytertBorgerhof's OrionLomansheide BrentL1DVier Heemskinderen60,417181 (9)181,5 (7)52,50060,000
 
11Kyara van der ZielCreekman's CasWester Aikema's CedricL1DNoord Veluwe60,250178 (13)183,5 (5)60,00062,500
12Tess van DitmarschBlacky L1DMargrietruiters60,000180 (10)180 (10)60,00060,000
13Jesse KnijpTotally BlackDiogenes KayL1DZeewolder Ruiters59,250179,5 (11)176 (14)55,00060,000
14Laura HermesNelis L1DGompert58,750179 (12)173,5 (16)60,00060,000
15Renée Van der WeideBbn Buddha To BuddhaHoppenhof's ShardonL1DDriehoekruiters58,417174 (16)176,5 (13)55,00062,500
16Charlotte KoskampLaguna's SerenadeRapptaenzerL1EGrensruiters58,083176 (15)172,5 (17)52,50060,000
17Elize WijnveenPromiseVader OnbekendL1DWinterswijk57,917173 (17)174,5 (15)55,00055,000
18Lisanne BerendsenSandocan van de StompslagCasandro van de StomslagL1DGorssel-Zutphen57,083173 (18)169,5 (18)50,00052,500
19Jasmijn HuijbersCita-dillaEduardL1DGrensruiters56,250171 (19)166,5 (19)55,00060,000
xFloor van BeersZarahBloklands Hoeve's Mr. SilvanoL1DV.c.m.NG  

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zaterdagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)