Lijst gemaakt op: 31-07-2021 17:39:51

B groep 1
B groep 2
L1 groep 1
L1 groep 2
L2 groep 1
L2 groep 2
M1 groep 1
M1 groep 2
Z1 groep 1
Z1 groep 2

Klasse: B groep 1



Ring 6

Jury bij C: Olde klieverik - Heijneman, A.
Jury bij H: Noordzij, L.

B/P, proef 6 (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Susan BenedictusBliksemBriar JuniorBPFlevoruiters70,3330216 (1)206 (1)67,500070,0000
2Lisa El HayekLa SchufroDon SchufroBPNunspeetse Ruiterclub67,0000206 (2)196 (4)62,500067,5000
3Jaleesa Swiers - LambertsKia OraSilvanoBPNijgraaf66,0830198 (4)198,5 (2)65,000067,5000
4Lynn GerritsenDeliciousSantanoBPRuurlo65,3330196,5 (5)195,5 (5)62,500070,0000
5Annemieke KoolLincolnLe VivaldiBPHeuvelruiters65,1670198,5 (3)192,5 (11)60,000065,0000
6Fleur BonekampFrau AntjeFurst von SoestBPBussloo64,8330192 (8)197 (3)62,500065,0000
7Emma Van SchalkwijkBallizoHoustonBPSatana64,3330191,5 (10)194,5 (8)65,000065,0000
8Ronja Van EekQueverdale Du FallyEverdaleBPWWNA64,2500193 (6)192,5 (10)62,500065,0000
9Maartje SmeetsKatosionToto JR.BPMontferlandruiters63,8330189 (13)194 (9)60,000065,0000
10Louise ElferinkMerciDaily DiamondBPAalten63,7500192 (9)190,5 (12)60,000062,5000
11Lotte FrowijnFritsArmaniBPHsa Ravenswaaij63,5830186,5 (16)195 (7)62,500062,5000
12Manon BerghuisL'Eau D'Issy BFerdeauxBPVeluwezoom63,4170185 (18)195,5 (6)57,500062,5000
 
13Ilse van den BergHome run hLord LeatherdaleBPLunaruiters63,3330193 (7)187 (17)60,000062,5000
14Daniek BoogmanCrowdfundingOpiumBPOortveldruiters62,5830185,5 (17)190 (13)57,500065,0000
15Nina WaalboerLet'S Dance Ludine Y.E.S.HennessyBPHoefslag62,5000190 (11)185 (19)57,500062,5000
16Claire De HaanHadica van de cBelissimo MBPLoenermarkruiters62,0830187 (15)185,5 (18)57,500060,0000
17Marissa PieterseNewly ChicoCastañoBPVier Heemskinderen62,0000183 (20)189 (14)60,000060,0000
18Luuk HermelinkLegendEtoulonBPPasruiters61,9170184 (19)187,5 (16)60,000065,0000
19Thea RozendaalKensyExpressionBPGouden Hert61,8330187,5 (14)183,5 (22)55,000062,5000
20Sasja Zwart - HooglandMatris Vota's MinoesSaint CyrBPMolenruiters61,7500189 (12)181,5 (23)57,500060,0000
21Senna HoekertCamara ZChagallo's Charming BoyBPNunspeetse Ruiterclub61,5000180,5 (22)188,5 (15)52,500060,0000
22Sofie HouwersCasperanoTroyBPAalten60,7500180 (23)184,5 (20)55,000060,0000
23Marieke Weijman - Van IngenMagistraalGeniaalBPBemmel e.o.60,3330178,5 (24)183,5 (21)60,000060,0000
24Elke KoskampLet'S Dance Odette BFeel goodBPGrensruiters60,1670181 (21)180 (24)52,500060,0000

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zondagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: B groep 2



Ring 4

Jury bij C: Spronk - Franken, A.
Jury bij H: Kuster, W.T.H.

B/P, proef 6 (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Helga SchuurmanLamborghini JbGrand galaxy winBPNoord Veluwe67,917204,5 (2)203 (3)67,50067,500
2Nikita MasselingGaudi's goldJohnsonBPBoleemruiters67,833208 (1)199 (7)67,50070,000
3Maud RorijeAlertWeltinoBPHorsthoekruiters67,500201 (4)204 (2)67,50070,000
4Herman LammersPiek Fajn BVSpielbergBPGorssel-Zutphen67,333201,5 (3)202,5 (4)70,00070,000
5Wieneke VoermanKenwood van Equi CenterKraneveld's KadansBPOns Genoegen66,917195 (10)206,5 (1)65,00067,500
6Mila de GraafLimoncelloHennessyBPGarderruiters66,250198,5 (6)199 (8)67,50065,000
7Iris VinkFlorenderryFloris PrinceBPNijgraaf66,167198,5 (5)198,5 (10)70,00070,000
 Rosa FoppenElenaSir OldenburgBPFlevoruiters66,167198 (8)199 (9)65,00067,500
9Kayleigh De HaasKazan-SDe NiroBPIJsselruiters65,917198 (7)197,5 (11)67,50065,000
10Caitlin PetersIn-Connection's HiolitoUphillBPBergakkerruiters65,750192,5 (14)202 (5)65,00067,500
11Mariska Hissink - LievestroLady'S QueenEtoulonBPBarchem65,583193,5 (12)200 (6)67,50067,500
12Nina WaalboerMarvin HHitmakerBPHoefslag64,667195 (11)193 (13)60,00065,000
 
13Stephanie Man in 't veldMaze RunnerGlenfiddich VDLBPIJsselruiters64,500192 (16)195 (12)62,50065,000
14Eline Swinkels - HeijermanAlexDon PrimaireBPLichtenvoorde63,833195 (9)188 (14)67,50067,500
15Sterre HoitinkLouis VuittonFalaise De MuzeBPWinterswijk63,583193,5 (13)188 (15)60,00065,000
16Lotte VeldkampAdEpke 474BPVestingruiters62,833192 (15)185 (16)60,00065,000
17Marieke LuijmesOlympic Bravery JLBon BravourBPIJsselruiters62,000187 (18)185 (17)52,50062,500
18Danielle Van EngelenhovenKalisha THEverdaleBPBarneveld e.o.60,833188,5 (17)176,5 (22)60,00062,500
19Liselotte Ter HorstFritsVader OnbekendBPVestingruiters60,667179,5 (22)184,5 (18)60,00065,000
20Eline GerritsGiovanni bUnitedBPPrinsenbankhoeve60,500181 (21)182 (19)57,50062,500
 Rens AppeldoornIsarInshallah De MuzeBPVeluweruiters60,500182 (20)181 (20)60,00062,500
22Esther Wijnne-SpijkerboerLafayetteEverdaleBPHippisch Oosterwolde59,250184 (19)171,5 (23)52,50060,000
23Iris VinkKensingtonEverdaleBPNijgraaf59,083176,5 (23)178 (21)50,00060,000
xJulia DoppenIsarillaEverdaleBPIn Den BoschNG  

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zondagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: L1 groep 1



Ring 3

Jury bij C: Honkoop, C.
Jury bij H: Melssen - Kruijthof, M.S.

L1/P, proef 10 (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Patrieck Van HoekMacy JsTrafalgarL1PNoord Veluwe67,750197,5 (3)209 (1)67,50070,000
2Daphne ReijmerEspresso.BNespressoL1PNijgraaf66,417196,5 (5)202 (3)67,50067,500
 Renée SchefczykDJ TiestoDream Boy JuniorL1PBussloo66,417195,5 (8)203 (2)67,50070,000
4Kate WitjesKayza'S WorldEverdaleL1PWaalruiters66,000195 (10)201 (4)65,00065,000
5Michelle AckermansMojito A.SchwarzgoldL1PBommelerwaard65,917197,5 (4)198 (7)65,00067,500
6Romy SchaftenaarLanaCapriGovernorL1PSchaapskooiruiters65,750198,5 (1)196 (8)67,50067,500
7Yvet NijhofKalinka van 't NachtegalehofKashmir van 't SchuttershofL1PPasruiters65,500194 (12)199 (6)67,50067,500
8Britt RiethorstLexusHarley VdlL1PPasruiters64,583196 (6)191,5 (9)67,50067,500
9Daisy Van WeeldenVinginoFinestL1PKeizerstad64,417197,5 (2)189 (12)70,00070,000
10Anna OlieKashiaFerdeauxL1PKraaij afd. Paard64,333185,5 (20)200,5 (5)60,00065,000
11Isabelle HarbersMister Vola WToto JR.L1PBarneveld e.o.64,000196 (7)188 (14)62,50067,500
 Bertil PlatteKingsman JZardandoL1PNunspeetse Ruiterclub64,000194,5 (11)189,5 (11)65,00067,500
 
13Bianca SmiesJ'Adore BsLexiconL1POortveldruiters63,250193 (13)186,5 (15)67,50072,500
14Rozemarijn Van den BrinkIn The Mood-UtopiaPernod PL1PGouden Hert62,917195 (9)182,5 (19)65,00065,000
15Estelle KisjesDancing DonnyDancing WorldL1PBussloo62,833186,5 (18)190,5 (10)60,00065,000
16Axelle Berende de longteMel RicoTrafalgarL1PBergakkerruiters62,500190 (15)185 (17)65,00062,500
17Elke Te LinteloCaptain Cruising ZCruisingL1PPasruiters62,333185,5 (19)188,5 (13)62,50067,500
18Lotte van AnholtHoly SilverSilver RoyalL1PNijgraaf62,083187,5 (17)185 (16)65,00065,000
19Laura SpronkMr. BlackEverdaleL1PHeuvelruiters62,000189,5 (16)182,5 (20)62,50067,500
20Noa van WirdumSir Desteny CSJohnsonL1PLa Grande61,917191 (14)180,5 (22)65,00065,000
21Demy RensinkMarquisKWPNL1PLichtenvoorde60,917182,5 (21)183 (18)62,50065,000
22Eva TinneveldLady DyGovernorL1PBarchem60,083179,5 (23)181 (21)60,00062,500
23Ilja BergsmaIlexaPhin PhinL1PAalten59,833182,5 (22)176,5 (23)60,00065,000
xMonique ElfrinkJohns OVigo D' ArsouillesL1PNijgraafNG  

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zondagmorgen.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: L1 groep 2



Ring 2

Jury bij C: Harselaar - Hogendoorn, W.B. Van
Jury bij H: Haentjens, C.J.E.

L1/P, proef 10 (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Francis JansenLafhiraBriar 899L1PLa Grande70,500215 (2)208 (2)67,50072,500
2Rosan Van de GoorLavendelDark PleasureL1PHeuvelruiters69,417216 (1)200,5 (9)70,00075,000
3Kate WieczorekLorine PwNegroL1PWoudruiters68,917209,5 (3)204 (5)70,00077,500
4Christel HeuseveldtMaryFerdeauxL1PNieuwe Heuvel67,917202,5 (5)205 (4)72,50072,500
5Margo ArendsMasterFranklinL1PWaalruiters67,833206 (4)201 (7)67,50070,000
6Laura SpronkLuandaFerdeauxL1PHeuvelruiters67,667195,5 (8)210,5 (1)72,50072,500
7Montana HillebrandLifeguardGuardian SL1POortveldruiters66,583197 (6)202,5 (6)67,50070,000
8Veerle HunderLatinaAmpèreL1PGrensruiters65,750188,5 (14)206 (3)62,50067,500
 Ilona van Leussenobelisque van de vlasgaardhoeveBravour BL1PSchaapskooiruiters65,750196 (7)198,5 (11)67,50067,500
10Herma Van de Kamp - GomesLycaonHennessyL1PLunaruiters64,917195 (9)194,5 (14)70,00070,000
11Anne-wil RenskersDonatellaCardentoL1PSteffenrijders64,250190,5 (11)195 (13)65,00070,000
12Anke WisselinkUppoBiotopL1PMolenruiters64,167184 (19)201 (8)65,00067,500
 
13Leonie TankinkVilandoDon PrimaireL1PZevensteen64,000186 (16)198 (12)67,50067,500
14Norin LeusinkExclusiefSpielbergL1PBerkelruiters63,583187,5 (15)194 (15)65,00067,500
15Anjeta ter VrugtLovabell De RouzeeGuardian SL1PLichtenvoorde62,833177,5 (21)199,5 (10)65,00067,500
 Danielle Brinkman - WargerinkLambada FortunaGeorge ClooneyL1PGorssel-Zutphen62,833190,5 (12)186,5 (20)62,50067,500
17Nienke BouwEvitaCanturanoL1PVeluweruiters62,667191 (10)185 (21)62,50067,500
 Carine KleineKadansOliver TwistL1PGorssel-Zutphen62,667184,5 (18)191,5 (17)62,50067,500
19Marieke LuijmesMercidaBretton WoodsL1PIJsselruiters62,583185 (17)190,5 (18)60,00065,000
20Sonja JentinkJacky JhdZavall VdlL1PAalten62,333183,5 (20)190,5 (19)52,50062,500
21Isa Van DalenLabamba WDaily DiamondL1PBommelerwaard62,083189 (13)183,5 (23)60,00065,000
22Vera van KeulenGestoaJames Bont JuniorL1PIn Den Bosch60,833172 (23)193 (16)57,50062,500
23Ramona VeenisAsentroArezzo VDLL1PSatana60,167177 (22)184 (22)62,50065,000
24Merel De GrootArmaniClint EastwoodL1PRandmeerruiters58,083169,5 (24)179 (24)60,00060,000

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zondagmorgen.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: L2 groep 1



Ring 5

Jury bij C: Lankman - Scholtens, W.M.
Jury bij H: Leupen - leupen, I.C.L.

L2/P, proef 14 (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Laura SpronkKilimpiaDesperadoL2PHeuvelruiters70,167213 (1)208 (2)67,50070,000
2Siebe Te BokkelBento MioSandreoL2PVeluwezoom67,083191 (10)211,5 (1)65,00065,000
3Wendy ScholtenLily WSGeorge ClooneyL2PLichtenvoorde66,750202 (3)198,5 (3)67,50067,500
4Chantal Thuinte - NijlandKallidinLord LeatherdaleL2PHamelandse Ruiters66,417204 (2)194,5 (7)65,00067,500
5Kelsea BloemendaalLamiekGrand galaxy winL2POns Genoegen65,917199 (4)196,5 (5)70,00062,500
 Rianne Van Dulst - De LangeLennoxGlamourdaleL2PVeluws Ros65,917197 (6)198,5 (4)62,50062,500
7Nina WaalboerLennoxFerdeauxL2PHoefslag65,000197 (5)193 (8)60,00067,500
8Michaela Van LeeuwenRaduRousseauL2POortveldruiters64,083195 (7)189,5 (10)62,50067,500
9Rosalie TessemakerJana-LDavino V.O.D.L2PHorsthoekruiters63,333185 (16)195 (6)52,50055,000
10Kirsten HalsigJolly Good-MSir ScandicL2PZeewolde63,000193 (8)185 (13)60,00060,000
11Suzanne FeberweeLordWinningmoodL2PWWNA62,750190 (11)186,5 (12)60,00060,000
12Ellis HouwersFireJohnsonL2PAalten62,000184 (17)188 (11)60,00062,500
 
13Aaltje NeijmeijerHighlight mCadans ML2PNunspeetse Ruiterclub61,833192 (9)179 (17)57,50060,000
14Amber Groot jebbinkE Jentle Jack Dodona ZEnzo Ferrari TexelL2PGraafschap61,750190 (12)180,5 (15)60,00060,000
15Nisha van RouendalL'amourette K&LRoman lifestyle wL2PZonnehoeve61,500186 (14)183 (14)60,00060,000
16Birgit Van der LindenKoradoDoradoL2PBommelerwaard61,083176 (21)190,5 (9)62,50060,000
17Rian Van der HeijdenGlossomBalesterosL2PVestingruiters60,667187 (13)177 (19)57,50065,000
18Linde Peters - OortveldDortella LadyLascadellL2PLiemers60,250182 (20)179,5 (16)60,00060,000
19Jessy UytdewilligenHerslev Mark's ZpiritBlue Hors ZatchmoL2PVarsseveld e.o.60,167182,5 (19)178,5 (18)60,00065,000
20Demi WolsinkTailormade ZusieOvergaard's ZachsuL2PZevensteen59,750183 (18)175,5 (20)57,50060,000
21Elise KroekenstoelJunkie XlEl SalvadorL2PMolenruiters59,167185 (15)170 (21)55,00057,500
22Caelin DalemansCnelis D ZCascor ZL2PMaverick Stables56,917173,5 (22)168 (22)57,50052,500
xNoortje RadstakeMiss Monroe LsToto JR.L2PGrensruitersVrijw  
 Kimberley JanssenDiëgoDesperadosL2PLiemersNG  

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zondagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: L2 groep 2



Ring 4

Jury bij C: Hammers - Weenink, C.
Jury bij H: Egmond - Kerstens, C. Van

L2/P, proef 14 (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Fenna KroftLe Niro, Vecht & SchansDe NiroL2PWoudruiters66,000199 (3)197 (1)65,00067,500
2Mindy HoekstraLuceroEbonyL2POost-Veluwse R.J.V.65,583207,5 (1)186 (13)62,50065,000
3Lisette van der EndeKiss And Ride Z.G.CanabisL2PDidam e.o.64,500200 (2)187 (11)67,50065,000
4Fieke ScholtenWopke Kasteelsche HofNorbert 444L2PCountry Riders64,167195 (4)190 (8)57,50065,000
 Barbara Van de SandBravour OlympusBon Ami ZL2PNijgraaf64,167194 (5)191 (5)57,50065,000
6Sabrina MelottiFensterjaeger BlackyBordeauxL2POns Genoegen63,917190,5 (9)193 (2)57,50065,000
7Jeanne MeijerDouble Coloured CatoBontfire ML2PHeuvelruiters63,833191,5 (8)191,5 (3)62,50065,000
8Monique VrolijkenJeasonDesperadoL2PHeuvelruiters63,250189 (13)190,5 (7)57,50060,000
9Nikita RaijmakersMarry Me Van De KerkhoeveGuardian SL2PLichtenvoorde62,750185 (20)191,5 (4)52,50060,000
10Fleur Van der ScheerPeru's ValentinoPeru's Scan TaoL2PHeuvelruiters62,667190,5 (10)185,5 (14)60,00065,000
11Natasja VerstegeLevaniAmpèreL2PIn Den Bosch62,583192 (7)183,5 (17)57,50062,500
12Isa van GiersbergenMidsummer GuessChippendaleL2PBergakkerruiters62,500186 (18)189 (9)60,00065,000
 
13Carolien Van KraatsLandlord-UtopiaExpressionL2PRoskam62,417186,5 (16)188 (10)62,50065,000
14Denise Van KlompenburgHeadline prinsCover StoryL2PHeuvelruiters62,333188 (14)186 (12)62,50065,000
15Siebe Te BokkelDon DiorDon MarcoL2PVeluwezoom62,167182 (22)191 (6)55,00060,000
16Marloes BenninkKorlindaEverdaleL2PBerkelruiters62,083189 (12)183,5 (16)60,00062,500
17Sandra Klein gunnewiekOrfeoSir DonovanL2PLichtenvoorde61,667186 (17)184 (15)60,00065,000
18Emma Jonge PoerinkVincentHattrickL2PBerkelruiters61,083187,5 (15)179 (20)55,00060,000
 Dianne KuenenRenskje van de LitsWimer 461L2PGraafschap61,083193 (6)173,5 (24)60,00062,500
20Jennifer WolsingKoko ChanelSorentoL2PZelhem En Omstreken61,000185 (19)181 (18)55,00062,500
21Tooske SchoutenCall Me Richie Boy CVincenzoL2PKraaij afd. Paard60,833189,5 (11)175,5 (23)57,50062,500
22Sherayza Van ErnstNorth Lake's MalenteGribaldiL2PIJsselruiters60,583184,5 (21)179 (19)60,00062,500
23Malou HaverkampAdolfCaricelloL2PSchaapskooiruiters59,917182 (23)177,5 (22)55,00060,000
24Esther PentermanLennessy-BHennessyL2PRuurlo59,333177,5 (24)178,5 (21)60,00060,000

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zondagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: M1 groep 1



Ring 3

Jury bij C: Kuipers, H.J.M.
Jury bij H: Kuiper, M.

M1/P, proef 18 (22 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Helma Franken - VromenBon JoviBarossoM1PNunspeetse Ruiterclub67,083196 (3)206,5 (2)62,50070,000
2Gerrit MorrenJilvaniaCharmeurM1PNunspeetse Ruiterclub67,000191 (9)211 (1)65,00067,500
 Lobke HoenderboomJappeloupEverdaleM1PVarsseveld e.o.67,000198,5 (1)203,5 (3)70,00072,500
4Bente MulderKikiEverdaleM1PVeluwezoom65,083197,5 (2)193 (5)67,50070,000
5Machteld HoeflakeGonzalesGovernorM1PGrote Brug64,500189 (12)198 (4)60,00067,500
6Erna FokkemaJavankiry OmhgEntertainerM1PKrimhoeve afd. Paarden63,917192 (6)191,5 (7)62,50067,500
7Imke VredenbergKavaniNegroM1PPothoven63,833191,5 (8)191,5 (8)65,00070,000
8Wilma Van de WerkenKazimierSir DonnerhallM1PBommelerwaard63,417192,5 (5)188 (11)57,50062,500
9Anne-marije Van den BergJanny-FeeCanabis ZM1PHeuvelruiters63,167189,5 (11)189,5 (9)60,00067,500
10Elah WijnenJ'Adore-ElsFairytaleM1PMontferlandruiters63,083187 (13)191,5 (6)65,00060,000
11Anne Van EkerisJohn John BrightNumero UnoM1PValouwe62,667192,5 (4)183,5 (14)65,00067,500
 
12Mirthe Den HollanderRocco FestivalRafurstinelsM1PBarneveld e.o.62,000192 (7)180 (16)57,50062,500
13Kim MiedemaBalance KHIndoctroM1PKoopman Horses61,917190 (10)181,5 (15)65,00062,500
14Marieke JansenJackpotEverdaleM1PLiemers61,750182 (16)188,5 (10)57,50060,000
15Linda VriezeSpotBaltic VDLM1PVarsseveld e.o.61,417181,5 (17)187 (12)60,00062,500
 Phileine VenhuisNunc aut NunquamMuenchhausenM1PBussloo61,417182 (15)186,5 (13)65,00065,000
17Simone DahlbergEaster Edition GVivaldoM1PKeizerstad59,583183 (14)174,5 (21)62,50062,500
18Danique OonkKansasAmpereM1PWinterswijk58,083173 (18)175,5 (19)50,00055,000
 Evy BorgsteinIndyFlorencioM1PLekzoomruiters58,083171,5 (19)177 (18)50,00055,000
20Lisa PolmanFuego van het GildelandSanyoM1PGrote Brug57,917170 (20)177,5 (17)50,00055,000
21Sharona VerboomLa FayetteTorontoM1PRZN57,417170 (21)174,5 (20)55,00057,500
22Lisa van Zijtveld - WinkoopD.LiamFor PleasureM1PGouden Hert56,250166 (22)171,5 (22)52,50060,000

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zondagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: M1 groep 2



Ring 2

Jury bij C: Heerde - Vliek, M.J. Van
Jury bij H: Kuipers, J.C.

M1/P, proef 18 (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Ylona Van GinkelKept My Promise SssNespressoM1PLa Grande71,000218 (1)208 (1)70,00070,000
2Sigrid HackJitteJohnsonM1POns Genoegen69,250207,5 (2)208 (1)67,50070,000
3Laura Van CittertKyra Florence HSorentoM1PSteffenrijders67,417204,5 (3)200 (3)65,00070,000
4Mindy HoekstraLuxorEbonyM1POost-Veluwse R.J.V.67,083204,5 (4)198 (4)67,50070,000
5Diana Van de BovenkampKiyoniFranklinM1PNieuwe Heuvel66,750204 (5)196,5 (5)62,50070,000
6Inge Van der SluisGianaAqiedoM1PBussloo64,583193 (7)194,5 (6)65,00065,000
7Nicky JansenDiorValdezM1PWoudruiters63,917190 (9)193,5 (7)62,50062,500
8Corinda LuttjeboerJum Jum DCElcaponeM1PNunspeetse Ruiterclub63,833191,5 (8)191,5 (8)62,50065,000
9Germa Van de Haar - HolBauke fan klein weulinkJouwe 485M1PValouwe63,583190 (10)191,5 (9)55,00062,500
10Samantha VisserLavitziZonikM1PBommelerwaard63,333189 (11)191 (10)62,50065,000
 
11Corrie Stoker - De WitKrisDesperadoM1PFlevoruiters63,083188,5 (12)190 (11)62,50062,500
12Beau van DijkKickAmpèreM1PIJsselruiters62,833197 (6)180 (17)60,00062,500
13Cheroney HoltmanIndiana Indra M1PBussloo62,750188,5 (13)188 (14)60,00062,500
14Fleur BerkhofBambino DBOscarM1PCannenburgh62,167187,5 (14)185,5 (16)62,50065,000
15Chantal StrengKascadaGlock's gironnM1PZonnehoeve61,583179,5 (15)190 (12)60,00062,500
16Marloes BuitenhuisFast ForwardF*RST NYMPHENBRUGM1PSchaapskooiruiters61,000178 (17)188 (13)62,50062,500
17Marlou RuttenJimRubusM1PVeluwezoom60,917179,5 (16)186 (15)60,00062,500
18Luc EppinkVancouverViscountM1PVarsseveld e.o.59,083178 (18)176,5 (18)60,00060,000
19Emma KoskampJillzDavino V.O.D.M1PGrensruiters58,250176 (19)173,5 (19)60,00060,000
20Sanne Van AsseltFürsten FeeFürstenballM1PPasruiters57,583175,5 (20)170 (20)55,00060,000
xLiz SchrijenIbizaTristan Van Lonesome DoveM1PLa GrandeNG  

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zondagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: Z1 groep 1



Ring 1

Jury bij C: Mons, W.
Jury bij H: Haas, D.J. De

Z1/P, proef 26 (21 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Jean-rené LuijmesDeifeldt's King van de LandhorstDeifeldtZ1PSylawald65,441223 (1)222 (4)67,50065,000
 Niels LubbersJohnson LElcaponeZ1PLa Grande65,441219,5 (2)225,5 (3)65,00070,000
3Phileine BrouwersFayahlinde J.J.Jazz Z 00 55-91Z1PLa Grande64,412212,5 (5)225,5 (2)67,50067,500
4Melle PillerJem'S JoyEverdaleZ1PZuidwijk63,603215,5 (3)217 (6)65,00067,500
 Linda Koopman - LammersEspresso KHWestpointZ1PKoopman Horses63,603201 (10)231,5 (1)65,00067,500
6Rianne Mulder - Ten ArveJet'S LenzaDream BoyZ1PRuurlo62,647207,5 (6)218,5 (5)67,50070,000
7Jet LucassenErosVivaldiZ1PNijgraaf62,059214 (4)208 (12)62,50067,500
8Malou De VriesIwan OBordeauxZ1PGouden Hert61,544206 (7)212,5 (8)62,50067,500
9Rowie SimonseSilke van het d'olde lantschapWolfert 467Z1PVeluwezoom60,956201,5 (8)213 (7)62,50065,000
10Inge Santman - BerendsKatouch SBFerdeauxZ1PHummelo60,441201,5 (9)209,5 (9)62,50060,000
11Iris GroeneveldHailey P.Vader OnbekendZ1PRandmeerruiters60,221200 (17)209,5 (10)57,50062,500
 Lotte ScherpenzeelBandoleroDutch Dormello DdhZ1POost-Veluwse R.J.V.60,221201 (11)208,5 (11)62,50065,000
 
13Anne van 't LandEastwood BFlemminghZ1PVeluwezoom59,338201 (12)202,5 (15)60,00060,000
 Ingeborg KamphuisenCernavera SkOl MettaZ1PVarsseveld e.o.59,338199,5 (18)204 (13)60,00062,500
 Ilianne BoumansDark LadyDe La VegaZ1PAngerlo Keppel Langerak59,338200,5 (15)203 (14)62,50062,500
16Suzie Van WijkKiki-StronaEye CatcherZ1PLa Grande59,265201 (14)202 (16)50,00062,500
17Hidde SickmannCoco PrimeurJohnsonZ1PGouden Hert59,118201 (13)201 (17)57,50062,500
18Daniëlle KarisWilliamGribaldiZ1PMeiden van Haarman58,824200,5 (16)199,5 (18)60,00065,000
19Arja Joosten - OssenkoppeleNeptuno L XXIVEfusivo VIIZ1PRoskam57,500195 (19)196 (19)55,00057,500
20Antoinet BongertmanAytenLupicorZ1PGorssel-Zutphen56,838192,5 (20)194 (21)57,50060,000
21Daphne MattijssenDirkJazzZ1PHummelo56,618189,5 (21)195,5 (20)55,00060,000
xMarjolijn Piller - KniestedtJoie De VivreDon-Tango BZ1PZuidwijkNG  

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zondagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Klasse: Z1 groep 2



Ring 1

Jury bij C: Mischner - De Groot, M.
Jury bij H: Dikken, F.L.

Z1/P, proef 26 (22 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Hetty JagersHello NegroNegroZ1PLa Grande69,044236,5 (2)233 (1)72,50075,000
2Esmee JanssenKasmirEye CatcherZ1PLa Grande67,206235 (3)222 (3)70,00075,000
3Nikita RaijmakersKwartz Decadent Grey Rs2De NiroZ1PLichtenvoorde66,912227 (6)228 (2)65,00072,500
4Marjan Koers - TolJasperFirst PromiseZ1PVelp en omstreken66,250238,5 (1)212 (8)70,00070,000
5Patricia KnippingIbeaulynCharmeurZ1PLa Grande65,515230,5 (4)215 (5)70,00072,500
6Annemarie Jansen - MigchelbrinkFeniksUphillZ1PNunspeetse Ruiterclub63,456217 (10)214,5 (6)60,00067,500
7Marloes ZielhorstFleur de lisAmpèreZ1PZelhem En Omstreken63,088222 (7)207 (9)65,00067,500
8Liset DezijnSchadijkerhof JoycePippin's Pride A.T.Z1PHorsthoekruiters62,868230 (5)197,5 (15)67,50067,500
9Natasja Schiphorst - HoldersHaibibiDecor DelatioZ1PZevensteen62,794208,5 (12)218,5 (4)65,00070,000
10Heleen FokkingaIsabeauApacheZ1PWoudruiters62,353217,5 (9)206,5 (11)65,00067,500
11Stephanie BlokkerAurorahoeve's TrijntjeWolfert 467Z1PGompert61,176219,5 (8)196,5 (17)60,00067,500
 
12Anouk DolmanJacksonBordeauxZ1PNijgraaf60,662200,5 (17)212 (7)67,50067,500
13Marja WoltersBrianetteSir SinclairZ1PLichtenvoorde60,074202,5 (15)206 (12)55,00062,500
14Amber CiacciaJiolympiaSezuanZ1PHypolitus59,706203,5 (13)202,5 (13)57,50062,500
15Quirine PetersFreedom's FlameAmpèreZ1PVarsseveld e.o.58,824193,5 (20)206,5 (10)57,50062,500
16Sacha JagersBlack DiamondGribaldiZ1PLa Grande58,162203 (14)192,5 (20)50,00065,000
 Thera Van der WerffWenums Veldzicht BogigiOrchard BoginovZ1POost-Veluwse R.J.V.58,162208,5 (11)187 (22)60,00060,000
18Jacky LusinkLucianoVader OnbekendZ1PVarsseveld e.o.58,088194,5 (19)200,5 (14)62,50062,500
19Arnold VeldhoeniCatcher DDHEverdaleZ1PZuidwijk57,868201,5 (16)192 (21)50,00055,000
20Anne-marie ReulinkHi' laila special zNamelus RZ1PIJsselruiters57,647196,5 (18)195,5 (19)60,00060,000
21Sem Van LagenHenkyCaramboleZ1PKraaij afd. Paard57,500193,5 (21)197,5 (16)55,00060,000
22Marlies Van HofJaguar SbEverdaleZ1PWoudruiters56,985191,5 (22)196 (18)55,00050,000

De beste 50% van de combinaties, met een minimum van 10, gaan door naar de finale op zondagmiddag.
Er is geen ex-aequo regeling voor de laatste afvaardigingsplaats.
Alle combinaties met gelijk aantal punten voor deze plaats gaan eveneens door naar de finale.


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)