Lijst gemaakt op: 31-07-2021 16:44:21

B cat. (A/B)
B cat. (C)
L cat. (A/B)
L cat. (C)
B cat. (D/E)
L cat. (D/E)
M cat. (C)
Z cat. (C)
M cat. (D/E)
Z cat. (D/E)
ZZ cat. (D/E)

Klasse: B cat. A/B
Afvaardiging: 1

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

B/A en B/B (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Wim VosJasperWoldberg's BartBBBosruiters080,08,0080,08,0
2Louise HaanschotenRamona BBWillaerruiters073,07,0078,08,0
3Mayke SchurinkZomerdijk's Willie WortelRowfant SaulBBGrolse Pony- En Voltigeclub077,57,5077,57,5
 
4Alyssa de GreefKraling's PlanetSpringbourne CravatBALunaruiters070,07,0073,07,5
5Zoë NeumanTweetyShamrock Secret DesignBBVoorwaarts068,57,0068,57,0
6Angelique BronDutchHeniarth YowzaBBBergakkerruiters072,57,0472,57,0
7Nena WinkelhorstLady BAMolenruiters067,56,5467,56,5
8Xavie SmeetsLunaSpringbourne CaerwynBANijgraaf475,07,5   
9Phylène HendriksKnirremeis BBNijgraaf470,07,0   
xDanique MostertGinny Jane van het GildelandRoetsenest's HedinBAGrote BrugUit2     
 Annelivia KuijpersKaiserHope DafyddBASchaapskooiruitersUit2     
 Lynn van den BrinkBrinkie's O'Dyssee D.J.Paddington's O'malleyBBIJsselruitersNG     

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.


Terug naar de top

Klasse: B cat. C
Afvaardiging: 1

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

B/C (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Maaike van DongenFlash VDSOnbekendBCGraafschap073,07,5073,07,5
2Evi KlopSKYGlansevin GraffitiBCWillaerruiters070,07,0070,57,0
3
Carlijn Arnoldusstefanies Steady and Straight ForwardEaster Mountain Didly DoBCGarderreentjes067,56,5070,57,0
 
4Jaylee MomLvS AbbyAnmiklage's SandorBCVeldruiters067,56,5068,06,5
5Stacy KosterMarcha LalanBrandy XlllBCBoleemruiters066,07,0066,07,0
6Felyne Boschloo - KarsijnsHooghei's ChesterfieldHolthausen Frodo IIBCIJsselruiters066,06,5168,57,0
7Tess te BoekhorstPhoenixJustice H.R.BCDidam e.o.068,07,0868,07,0
8Emma VierhuisNansumHogeland's NandorBCHeuvelruiters470,07,0   
 Britt TijhuisNikkiMelle Jerom He Stb 198BCPasruiters470,07,0   
10Loïs Van den HeuvelMachoVader OnbekendBCWWNA1665,06,5   
xLevi HeusinkveldTennesseeMoelview ColoradoBCRuurloUit11     
 Azou Farhan KholaJewel WHCasandro van de StomslagBCEngruitersNG     

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.


Terug naar de top

Klasse: L cat. A/B
Afvaardiging: 3

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

L/A en L/B (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Wim VosKSH JOLLY JUMPERVader OnbekendLBBosruiters059,77031,25
2Ruben BorgersMirjamVader OnbekendLBVoorwaarts064,62032,31
 
3Mienie VosBlijVampireLABosruiters070,18033,23
4Mienie VosJasperWoldberg's BartLBBosruiters066,44044,95
5Carlijn ArnoldusVelvety's Forever Fearless FellowWilloway TopicLBGarderreentjes070,88432,1
6Charlène BaanWhite Power LBLunaruiters063,01Vrijw 
7Dennis BorgersSmartieVader OnbekendLBVoorwaarts064,37Vrijw 
8Bente BronkSmartyVechtzicht's HylanderLBMargrietruiters473,47  

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: L cat. C
Afvaardiging: 3

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

L/C (12 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Ize HerwersThunbergia's GalanthusVivienne's Vision Of FreedomLCHengelo Gelderland068,03037,81
2Lieve Van HoutePomonaFrisian Forest Marco PoloLCBoleemruiters062,72040,53
3Romy de JongeVelvet Mistery LCHeuvelruiters064,7042,49
 
4Gustina KarssenMIK's Turbo TobyVader OnbekendLCBosruiters066,24432,36
5Maud Klein GebbinkMelissaFox Ferry Des MarronniersLCIn Den Bosch069,7447,42
6Lieke ten CateSjorsVader OnbekendLCNoord Veluwe078,13448,8
7Meinke DrostKristalineVader OnbekendLCWWNA064,421640,69
8Pien OostKantje's ZoeyNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88LCGorssel-Zutphen062,35Uit11 
9Dennis BorgersSietskeOrchard BoginovLCVoorwaarts459,26  
10Janine MentingDE KAATSTEDE MELISSAWildzang's high libertyLCZelhem En Omstreken466,1  
11Amy de Wildtmister blue smoke LCHeuvelruiters479,36  
12Brit VaartjesJennyOnbekendLCGraafschap865,23  

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: B cat. D/E
Afvaardiging: 2

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

B/D en B/E (40 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Welmoed SmalsCaine Van De BeekerheideComposer Van De BeekerheideBDLilliputters080,08,0080,08,0
2Suze FrankenOki DokiNucariBDVarus075,57,5075,57,5
3Suus HeijermanChuckyBenedict N XBEVarus073,07,5075,07,5
4Liandrie PeekCheela BDKlein Maar Dapper073,57,5073,57,5
5Fleur HillenBlueberry WOrlando BwpBEKlein Maar Dapper072,57,0072,57,0
6Linde HarmsenFalco van de StompslagReekamp's EclipsBDHengelo Gelderland070,57,0070,57,0
7Phileine BrouwersRoodwilligen's CiaraZeppe Van De IjsseldijkBDLa Grande065,56,5070,07,0
8Annelore VeenhuizenBURITO'S EASTERNMabnesscliffe AdvisorBDBarneveld e.o.070,57,0068,07,0
9Femke SchoemanDalton van de KadeDe Mensinghe's RinaldoBDNieuwe Heuvel075,57,5473,07,0
10Linde BoermaBEHYBEG GIRLRoss Fear BuiBDEemvallei072,57,5472,57,5
 
11Fleur DijkstraBeukenoord's ArenaCoelenhage's PuriosoBDArnhems HC. De Waterberg070,07,0470,07,0
12Meggi JansenNieuwmoed's AmaliaHoppenhof's ShardonBDHeuvelruiters065,56,5465,56,5
13Kyara van der ZielCreekman's CasWester Aikema's CedricBDNoord Veluwe073,07,0873,07,0
14Samara NikkelsLady EleganceDownland Folklore (ex.nr. 2394 W.p.b.r.)BDOortveldruiters078,08,02070,07,0
15Ellis KlaassenMiss Melody U. BDNijgraaf075,07,5Vrijw  
16Anne van GruijthuijsenLuna YenComposer Van De BeekerheideBDHeuvelruiters475,57,5   
17Myrte GoedegebuureOr DurangoOrchard Red PrinceBDNieuwe Heuvel473,07,5   
 Mayke LeusinkZoïIdzardBDMolenruiters473,07,5   
19Demi van LeeuwenEnjoy BDFlevoruiters473,07,0   
20Iris WorstOkidokiBovenheigraaf's CamilloBDWaaghalsjes471,07,5   
21Fenna JaspersNo RegretteNubertus RBESteffenrijders470,07,0   
22Livv ArinkAdelin van de HoneschAmpereBDGrolse Pony- En Voltigeclub468,06,5   
23Lotte BorgersDiamondVader OnbekendBDVoorwaarts465,56,5   
24Noor EgbertsChelsea VdsOptimistBDMeiden van Haarman465,06,5   
 Erieke WassinktacoVader OnbekendBDIJsselruiters465,06,5   
26Ava-kee UittenbogerdChocotofContendro IBDTielerwaard West572,57,0   
27Kira van WindenOssehaars JoepieVader OnbekendBEVoorwaarts568,07,0   
28Jo-Ann MartensBlack VelvetNewydd BlancoBDLichtenvoorde870,07,0   
29Lieke ReijerinkNadiraVader OnbekendBDGrolse Pony- En Voltigeclub868,06,5   
30Amy XhofleerSkaergardens Celtic NightWirtsmuhle Delaney'sBDOortveldruiters865,56,5   
31Mies WullinkMidnight LadyMarsvogelBDHengelo Gelderland1068,07,0   
32Guusje Van SchiltOrlandoVader OnbekendBDVarus1470,57,0   
33Floor de BruijnCeasar Prince ZOrchard Red PrinceBDRoskam2165,06,5   
xPieter BerkhoffWarrior LadSpiddals BoyBDKlein Maar DapperUit2     
 Louisa PongersDeejayReekamps Slogan"BDHeuvelruitersUit2     
 Sofie Ten PasPresley E The King BEWinterswijkUit2     
 Yael KooikerElexaAmpèreBEHeuvelruitersUit11     
 Amber VriesemaZaragossaZodiakBDKlein Maar DapperVrijw     
 Ties de BruynTisentoKantje's ArmandoBDHeuvelruitersVrijw     
 Dagmar Van BemmelKalmaan's AdjeAbelBDLoenermarkruitersVrijw     

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.


Terug naar de top

Klasse: L cat. D/E
Afvaardiging: 6

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

L/D en L/E (38 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Femke SchoemanPolsbury PerryFox Ferry Des MarronniersLDNieuwe Heuvel061,82047,49
2Eva TwiskZeppZodiak Nra Stb 9010LDFlevoruiters076,44052,48
3Joy NeumanOkidoki LDVoorwaarts062,84439,54
4Mariana KarssenMK CarlandoKantjes RonaldoLDBosruiters071,83442,82
5Babette HanseShadowHolthausen Frodo IILDFlevoruiters066,3446,7
6Mariesa VeenstraNewgrange SnowdropWings of JusticeLDHeuvelruiters073,7447,85
7Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisLDGorssel-Zutphen078,21450,18
8Fleur VernooyMyloVader OnbekendLDGele Rijdertjes070,91452
9Lisanne BerendsenSandocan van de StompslagCasandro van de StomslagLDGorssel-Zutphen071,56454,89
10Desiree AgterhuisLotteKantje's CarlandoLDDriehoekruiters072,27455,5
 
11Bethany VosLady Crown VSKarlosLDBosruiters072,38456,66
12Sanne VermeulenKhor van Orchid'sKanshebberLDSteffenrijders069,18843,26
13Ize HerwersWoodrow CarisbrookePeveril Peter PiperLDHengelo Gelderland065,71Uit2 
14Bethany VosFleur J&FCornet ObolenskyLDBosruiters064,99Vrijw 
 Robin DickerVenery Dew DropJimmerdor De FlorysLDVoorwaarts065,75Vrijw 
16Livv ArinkQwienContadorLEGrolse Pony- En Voltigeclub465,74  
17Geralda Ter MaatenKensingtonKierow Van KlaverborchLDWillaerruiters467,12  
18Lemoni DickerHulst IsadoraCoelenhage's PuriosoLDVoorwaarts468,03  
19Renske van de MaatbmX Brown BoyOrlandoLDLunaruiters469,17  
20Jasmijn SwennenhuisNoranVader OnbekendLDGorssel-Zutphen471,12  
21Marit RiggelingCandy CréoleCalido-GLDLiemers475,48  
22Renske van de MaatbmX Joly's AlexiaPriory PrickleLDLunaruiters478,42  
23Ninthe BenenGruyter's MatchHattrick VoqueLDLiemers689,99  
24Quiana AltenaSurprise Limited AzmiraffAzmiraff OxLDHeuvelruiters862,25  
25Lieve Van HouteNaughty BoyVerdi DeLDBoleemruiters864,83  
26Lotte BorgersDaisy LDVoorwaarts897,5  
27Sophia CavaleiroJarrah Vd ZonnehoeveArezzo VDLLDZonnehoeve985,03  
28Kyra KlopmanProdise`s VarroKantje's AppartLDBosruiters1798,28  
xAnnika de GrootMigchelshoeve's MatezCyklon TexassLDW.E.TUit2   
 Marlou GrovensteinOleandraVader OnbekendLDFlevoruitersUit18   
 Inka WoestenenkPoppings RoeyelKANTJE`S RONALDOLDMeiden van HaarmanUit11   
 Lotte van HuetViola LDVeldruitersUit2   
 Gustina KarssenKingVeenstra's MatsjoLDBosruitersUit18   
 Lotte BorgersRossy ColleenSpiddal Wills BoyLDVoorwaartsUit11   
 linn SasGies van de dassenloopViceroy T.LEHeuvelruitersUit18   
 Linde BoermaolijfjeOliviLEEemvalleiUit12   
 Ellis ElburgEllaVigaroLEGrensruitersUit2   
 Guus KriegerCorrie.d.RhapsodyLEGorssel-ZutphenUit2   
 Sara KoerselmanOpaal De L' EguillePriory Firelicht IiLDSteffenrijdersNG   
 Ies SchipperBolero KOosterbroek FrancoisLEWaaghalsjesNG   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: M cat. C
Afvaardiging: 2

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

M/C (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Joy NeumanHentelDexter Leam PondiMCVoorwaarts061,97
 
2Silke Van RielMagnumMorning SunMCFlevoruiters870,23
3Louna SanderseRoosCoelenhage's PatserMCWWNA1382,99

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: Z cat. C
Afvaardiging: 3

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

Z/C (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Nisha van RouendalDi-destiny Van De Zonnehoeve--ZCZonnehoeve872,55
 
xKyra KlopmanLuiringe Stefanie's AngelaNieuwmoed's PatrickZCBosruitersUit11 

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: M cat. D/E
Afvaardiging: 8

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

M/D en M/E (13 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Bethany VosGood Luck VSCragreagh MistMDBosruiters071,83038,41
2Anouk KempersEquitalleNamelus RMEWinterswijk070,39046,83
3Giel HeijermanD' Amor AllinearoDiscontoMDVarus075,31452,41
4Ellen de VetIdool van het RozendaelhofTen Ankers JeroliancaMDFlevoruiters075,05849,38
 
5Loïs WilschutSteedKantje's ArmandoMDLunaruiters071,92Uit11 
6Quiana AltenaFlessenbos FlorianBerkhof's BusinessMDHeuvelruiters465,76  
7Chantal WoudenbergShakiraMarlonMELunaruiters469,91  
8Noortje SchillemansIce CreamOrchard Limb-lopperMDVoorwaarts481,41  
9Janna TwiskIdaia HpContendro IMDFlevoruiters688  
10Lynn KruitboschSemFox Ferry Des MarronniersMDGorssel-Zutphen872,78  
11Maud PasmanDiamanteBotarateMDVarus874,62  
xSophie BuisLarienhof's DitoWoodrow CarisbrookeMDOortveldruitersUit1   
 Eva TwiskMiss- DexterDexter Leam PondiMDFlevoruitersUit1   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: Z cat. D/E
Afvaardiging: 7

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

Z/D en Z/E (12 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1River MorssinkhofDEXTERS GROOTED HARTDexter Leam PondiZDKlein Maar Dapper065043,73
2Babette HanseCountrys BoyCountryZDFlevoruiters065,18046,46
3Chantal NijhofElshofs EmmaKantje's AppartZDPasruiters467,28  
 
4Loïs WilschutKyrian van OrchidsKanshebberZDLunaruiters470,29  
5Nanne Van den BoomKobra DeeKanshebberZDLiemers792,41  
6River MorssinkhofMoonlight FlightVader OnbekendZDKlein Maar Dapper867,61  
7Vivian SchiphorstCathleenReekamp's EclipsZDGorssel-Zutphen879,05  
8Noortje SchillemansJody--ZDVoorwaarts1678,08  
9Janine MentingEsterreOnno SZEZelhem En Omstreken1689,93  
xNoelle KlokmanHeihoeve's BostonHobby Des MarronniersZDBarchemUit1   
 Lisa KunzeHarry's Horse Pearsy's SonFS Pearcy PearsonZDGraafschapUit1   
 Linda Van BruxvoortCasanova BoyLeandros SirikZDRoosendaalUit1   
 Iza VenhovenEgmondVader OnbekendZDLichtenvoordeNG   
 Annika de GrootSpirit--ZDW.E.TNG   

Bij ex-aequo wordt gegeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: ZZ cat. D/E
Afvaardiging: 6

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

ZZ/D en ZZ/E (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Noelle KlokmanRowanRivaldo HZZDBarchem074,36045,19
 
2Olivia BraaksmaSara FortunAOrchard WildemanZZDHeuvelruiters069,72049,6
xNanne Van den BoomMellomacho DeeMachno CarwynZZDLiemersUit11   

Bij ex-aequo wordt gegeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)