Lijst gemaakt op: 01-08-2021 16:29:52

Klasse B
Klasse L
Klasse M
Klasse Z
Klasse ZZ

Klasse: B
Afvaardiging: 3

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Flierman, A.J.G.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Diesvelt, M.F.H.

B/P (43 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Susan BenedictusBliksemBriar JuniorBFlevoruiters080,08,0085,08,5
2Kim BoutenDomestic ZDominator ZBMarleruiters077,57,5082,08,0
3Danielle Van HarskampLundi B.Eldorado van de ZeshoekBEngruiters075,07,0077,57,5
4Pricilla MuldersBling Bling GracePadinusBHypolitus077,07,5077,07,5
5Luuk Van MierloMoberlina DgElvaroBWoudruiters077,57,5075,07,0
6Danielle Van HarskampCleopatra de Kreisker ZCornet ObolenskyBEngruiters072,57,0072,57,0
7Sandra VugtsZahidQuattroBHamelandse Ruiters070,07,0071,07,0
8Dyanne Van 't HulKokonut HInshallah De MuzeBHeuvelruiters068,06,5070,57,0
9Sem Van LagenHenkyCaramboleBKraaij afd. Paard067,56,5070,07,0
10Rutger TraagLynnvianaEl SalvadorBVarsseveld e.o.068,06,5068,06,5

Vivian SchiphorstZieloneGrolle bolBGorssel-Zutphen068,06,5068,06,5
 
12Fleur Van RossumQuiero of the LowlandsElvis Ter PutteBHypolitus068,56,5067,56,5
13
Bernadette Van EssenKatinkaFlying dreamBVoorwaarts067,56,5067,56,5
14Linda VriezeLas VegasArezzo VDLBVarsseveld e.o.065,56,5065,56,5
15Fieke BettinkLet's DominateDominator ZBVoorwaarts061,06,0063,56,5
16Gerard Van WinkoopHudson bayNumero UnoBGouden Hert062,56,0060,56,0
17Anouk DolmanLamentoChamanBNijgraaf077,57,5477,57,5
18Jasmijn SwennenhuisHoli Coeur FieldCardentoBGorssel-Zutphen075,57,5475,57,5
19Luna VeldkampRoyally ImpressedRoyal ClassBHeuvelruiters073,07,5473,07,5
20Janiek BoeveKariludine SDallas VDLBHeuvelruiters070,07,0470,07,0
21Maike WoestenenkCartango ZCarthino ZBSteffenrijders068,06,5468,06,5
22Imke HuirneWhy NotLambada Van BerkenbroeckBBoleemruiters067,56,5467,56,5
23Oskar PenGoofyTangelo Van De ZuuthoeveBHypolitus063,56,5463,56,5
24Jacintha WilminkGwynDiaradoBGrebberuiters075,07,0775,07,0
25Thijs Ter HorstHigh VoltageBaltic VDLBNunspeetse Ruiterclub475,07,5   
 Kim HoksbergenElmoZapatero VDLBHeuvelruiters475,07,5   
 Elise KooistraLife MoonBreemeersen AdoradoBZuidwijk475,07,5   
28Maarten KoppejanBest OfSam RBGrote Brug472,57,0   
29Jantina BakkerDallasVDL WittingerBGouden Hert470,07,0   
 Wilco KwakkelJemiraEmir RBHeuvelruiters470,07,0   
31Regina KappertKealigolanePilothagoBLichtenvoorde467,56,5   
 Marly DerksCrazy EyesCristallo IIBHypolitus467,56,5   
33Jojanneke BerendsenGenjiroUltimoBBoleemruiters465,06,5   
34Anneke ThuinteLilexta IiConnectBPasruiters460,56,0   
35Valerie van DrieIce babyDurango VDLBNeuderuiters575,07,5   
36Demi DinkelmanKahlúaTalmann TNBBarchem875,07,5   
xRoos DekkersGio De RosaPacificBLichtenvoordeUit18     
 Marieke Van RossenQuantum of AstochAsca ZBMalsna RuitersUit18     
 Olivia BraaksmaLegacyRoyal FeuBHeuvelruitersUit18     
 Ilse van den BergHome run hLord LeatherdaleBLunaruitersUit18     
 Martine MiddelbrinkElviraContadorBGrensruitersUit2     
 Britt AsschertImpossible DreamObligado BBVestingruitersVrijw     
 Sterre BuytendijkFayette SVleutBBusslooVrijw     

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.


Terug naar de top

Klasse: L
Afvaardiging: 5

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Roesink, M.H.

L/P (47 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Robin GoossenFor JumpFor PleasureLDidam e.o.069,51040,76
2Joost WolfsFlowZirocco BlueLNunspeetse Ruiterclub067,67041,84
3Kirsten BrinkmanKeanette B.Tangelo Van De ZuuthoeveLGorssel-Zutphen064,78043,34
4Clementine KleintjesJe Suis MoiDexter RLMontferlandruiters069,52044,97
5Laurene WoutersColydoxPolydoxLBarneveld e.o.074,86046,36
6Arjan HendriksIggy-popNumero UnoLHypolitus067,23047,21
7Wim WillemsFabulous OneElectro 86.171LValkeniers067,44047,23
8Wianda Van ManenInesZapatero VDLLValouwe074,2047,41
9Anouk Van der GiesenDivaCantosLVeluwezoom065,81049,43
10Dominique Van RouwendaalIdahoQuality TimeLValouwe070,36049,77
11Esmay SchaftenaarKarrera Carpe Noctem ZCarrera VDLLNunspeetse Ruiterclub067,38442,49
12Wouter HermelinkLexusHarley VdlLPasruiters074,41446,68
 
13Denise DanielsIt's Quality GQuality TimeLDijkruiters Groessen e.o.062,23448,73
14Kees FrederiksJ' Adore La ReineVigo D' ArsouillesLFlevoruiters074,57449,84
15Kirsten BrinkmanKathmandu B.Latour VDMLGorssel-Zutphen070,43450,44
16Jan Lutke willinkZisinaaCorlandLHamelandse Ruiters069661,49
17Mark DinkelmanDe Dinkels" Isa"Zirocco BlueLBarchem071,71841,2
18Nienke BouwUniUnaniemLVeluweruiters068,58844,54
19Lily Van der KnaapJersey WVWizzerdLNeuderuiters064,5Uit11 
 Kirsten van den BergKanny-FeeDexter RLHeuvelruiters071,22Uit11 
21Misha PostmaDirkUltimate VdlLHeuvelruiters180,23  
22Esmeralda Van KranenburgFearlessSan DiorLRoskam467,28  
23Corina Van den BergDestinyCantosLVoorwaarts469,01  
24Marco KnoppertIzzyDakar VDLLGouden Hert469,83  
25Cécile van WingerdenValentina ZVannanLMalsna Ruiters470,02  
26Nina DibbitsHippe-cEldorado Van De ZeshoekLHypolitus470,88  
27Sterre Van HouteHalina mC-trenton ZLBoleemruiters471,59  
28Isabelle MeursWaboeschka DDH ZWoliscoLLunaruiters471,86  
29Tom KlokmanKLOKS KAVALISTOBalisto ZLBarchem471,97  
30Misha PostmaMy loveMy Lord CarthagoLHeuvelruiters472,75  
31Jenny Van den BurgJessierijkeCaramboleLNeuderuiters472,76  
32Daphne LintsenHeroLondontimesLEilandruiters473,28  
33Jens BlonkCalvadoz Axel LFlevoruiters473,76  
34Danielle Van HarskampLoeca N.D.Gino N.D.LEngruiters474,57  
35Daphne Van BruxvoortEnterpriceWarrantLRoosendaal475,07  
36Marloes SchuttertLet's Go Easy NJChamanLZelhem En Omstreken865,43  
37Yvet NijhofKalinka van 't NachtegalehofKashmir van 't SchuttershofLPasruiters867,85  
38Ylva Van der VlugtMister FrodoCarolinoLPasruiters869  
39Lily Van der KnaapOna Jane BJilbert van 'T RuytershofLNeuderuiters869,4  
40Marit BouwEvitaCanturanoLVeluweruiters870,54  
41Sophie WasseveldKamillavantaGrodinoLVarsseveld e.o.878,19  
42Danielle Van HarskampLennox WComme il FautLEngruiters878,59  
43Jasper HanseConnerVaillantLFlevoruiters894,73  
44Lotte ElferinkfocusZambesiLBarchem1588,36  
45Brigit De ManLiberoGrand galaxy winLMalsna Ruiters2070,9  
46Stan SchillemansDjampassi du Vlist ZD'avo's DucarlosLVoorwaarts2464,97  
47Danielle AksterIdolieniDream BoyLNunspeetse Ruiterclub4199,06  
xLaura Garcia perezBillie Jean ZBlue BoyLRoosendaalNG   
 Willemijn Van de BuntGracelavsca FortunaZambesiLValouweNG   
 Wilma Van der Holst - LangemheenKentuckyEmilionLGouden HertNG   
 Pieter CoppesJ-Erma-CI'm Special de MuzeLHypolitusNG   
 Famke JansenKaravinoVinginoLBoleemruitersNG   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: M
Afvaardiging: 5

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Roesink, M.H.

M/P (19 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Rene ThomassenHafonyNamelus RMHypolitus081,3467,64
2Danielle Van HarskampJurEntertainerMEngruiters083,611256,74
3Wouter HermelinkPegasusGlobal ExpressMPasruiters085,611668,05
4Stan SchillemansKing ArthurCastello VDB ZMVoorwaarts477,64  
5Corne Van ZantenKind Of CooperConnectMFlevoruiters479,71  
 
6Harmen HoksbergenHyacintBugatti VDLMHeuvelruiters480,38  
7Jesse HuirneKlessicBubalu VDLMBoleemruiters482,82  
8Dominique Van RouwendaalKiss MeCanabisMValouwe482,92  
9Bert DerksFreewayClinton IMHypolitus485,11  
10Doreen NielsJuicy LucySingaporeMBaerleruiters586,35  
11Harmen HoksbergenFoxtrotCanturanoMHeuvelruiters877,4  
12Anna De JongeKind of Special JGrand Slam VDLMNeuderuiters878,72  
13Anne-marie ReulinkHi' laila special zNamelus RMIJsselruiters989,48  
14Lobke BijlDiamonds Dreamer WViceroy T.MTielerwaard West1195,1  
15Brigit De ManLicor Cuarenta Y TresLucky won van het bevrydthofMMalsna Ruiters1387,66  
16Annemiek BloemendaalFRESIA-AOdermus RMNunspeetse Ruiterclub1594,9  
17Melanie VossebeltGivenchy van de hazelhofSheratonMVeluws Ros1685,29  
18Babette HaanschotenKokoGaillard De La PommeMWillaerruiters21102,31  
xDjairo De GleeJetro HVigo D' ArsouillesMFlevoruitersUit1   
 Cristel KalfKannan's BoyKannan X-6261 SbsMHeuvelruitersNG   
 Lisa KlopmanJewel 24BerlinMBosruitersNG   
 Cristel KalfPoetin vd Donkhoeve VDLEtoulonMHeuvelruitersNG   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: Z
Afvaardiging: 5

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Roesink, M.H.

Z/P (21 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Edwin KlokmanJolinde DnZapatero VDLZBarchem076,83044,19
2Milan MorssinkhofCheckpoint ChaccoChacco BlueZNunspeetse Ruiterclub074,81044,91
3Jurgen StenfertJuleskaNumero UnoZIJsselruiters082,35046,84
4Pieter CoppesJavanta-CStarpowerZHypolitus080,64047
5Jenny Van den BurgDurescaVaillantZNeuderuiters082,99051,18
6Denise WoudenbergWoudenbergs CapelloConnardo M ZZWillaerruiters078,56450,27
 
7Tom KlokmanKLOK'S HALISTOBalisto ZZBarchem477,7  
8Edwin KlokmanKardinaal De SpanFarfan MZBarchem480,05  
9John Van ZantenIni Mini CooperCardentoZFlevoruiters483,62  
10Pieter CoppesKerma-CCornet ObolenskyZHypolitus584,1  
11Lynn EgginkHavanne van de NoordheuvelVerdiZSteffenrijders875,28  
12Pieter CoppesJeavanta-CI'm Special de MuzeZHypolitus881,44  
13Agnes Van MiddelkoopEl PasoWizzerdZHorsthoekruiters1274,29  
14Lily Van der KnaapC'est La Donna-yMontrealZNeuderuiters1275,9  
15Milena De GleeCerania BB ZClintissimo ZZFlevoruiters1296,46  
16Babette HaanschotenAtheneQuattroZWillaerruiters1296,48  
17Denise WoudenbergLa Vie van DorperheideZilverstar TZWillaerruiters1297,49  
18Maartje WolbersJuwellDantosZBussloo15109,97  
xJurre Van BommelJelle-SBerniniZRuurloUit1   
 Sanne ter HaarInternational GjbZambesiZNunspeetse RuiterclubUit1   
 Chantal LeusinkKinkieElton JohnZMolenruitersVrijw   
 Stefan Van VeldhuizenAldarbVader OnbekendZValouweNG   
 Tani JoostenDespina 70DiaradoZNijgraafNG   
 Djoeke Van IJzendoornFinn van de ZonnehoeveVan Dutch W ZZZonnehoeveNG   
 Peter Van StraalenEnjoy MeVerdiZIJsselruitersNG   
 Jurre Van BommelCasus ZRuurloNG   
 Stefan Van VeldhuizenJarrera VCarrera VDLZValouweNG   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: ZZ
Afvaardiging: 1 op 4

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring S1

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Roesink, M.H.

ZZ/P (12 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Valeriya KatrichGood Quality TNQuality TimeZZNijgraaf084,57057,87
2Chantal LeusinkGinoCarembar De MuzeZZMolenruiters081,15443,35
3Senna WustenCassus Clarque--ZZLoenermarkruiters078,37445,08
 
4Ester Damman - BlekkinkIpswichEl SalvadorZZVarsseveld e.o.083,04447,66
5Silke SmitsChitaTangelo Van De ZuuthoeveZZVarsseveld e.o.077,84447,89
6Maikel SchenninkEllwoodCelanoZZZelhem En Omstreken085,65449,32
7Ester Damman - BlekkinkCorionConthargos PSZZVarsseveld e.o.082,66449,36
8Suzan SchurerDaanVeronZZFlevoruiters080,581768,23
9Daphne Van der SchaarIceman VDSPhin PhinZZSylawald475,33  
10Tessa DelgerHamptonVigo D' ArsouillesZZWinterswijk481,87  
11Elisa van de CraatsCalico ZCalvados ZZZVeluweruiters485,23  
xSanne ter HaarCalvados Des VergersClaptonZZNunspeetse RuiterclubVrijw   
 Daphne Van der SchaarGhodinho vdsSpartacusZZSylawaldNG   
 Isabelle Van StraatenJumper van SpieveldDeauville de La VieZZRuurloNG   
 Karlijn StemerdinkWaylotte DDH ZWoliscoZZVelp en omstrekenNG   
 Julia te WoerdChauvin des fontainesZwiep des FontainesZZMolenruitersNG   
 Jurre Van BommelCim airCon AirZZRuurloNG   
 Cristel KalfJappeloupComme Il FautZZHeuvelruitersNG   
 Tani JoostenGaldal méZambesiZZNijgraafNG   
 Wendy ScholtenJocelyn Brown WSMontenderZZLichtenvoordeNG   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)