Lijst gemaakt op: 05-08-2019 15:18:01

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland 2019
Lokatie: Boschlaan 21, 7136RA Zieuwent

Ver.Kamp.pony
Vereniging paarden
Klasse M 2 manches
Z cat. (D/E)
ZZ cat. (D/E)
Klasse Z 2 manches
Klasse ZZ 2 manches

Klasse: Ver.Kamp. pony

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E-L/A-L/B-L/C-L/D-L/E-M/C-M/D-M/E (87 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Annelore VeenhuizenKolveren - Hof's DiaraOosterbroek FrancoisBDBarneveld e.o., PC RSV058,27
2Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesEmmickhoven's DiegoBDGorssel-Zutphen, PC. 1060,97
3Amber VriesemaZaragossaZodiakLDKlein Maar Dapper, PC.062,36
4Louisa PongersFlashOnbekendLCHeuvelruiters, PC. De 1062,96
5Eva TwiskMiss- DexterDexter Leam PondiBDFlevoruiters, PC. 1063
6Livv ArinkC' est PiccoloCas van WehlLDGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.063,8
7Ellis ElburgEllaVigaroBEGrensruiters, PC. De064,03
8Rosa FoppenBailando B.Woodrow CarisbrookeLCFlevoruiters, PC. 2064,22
9Petrice PolinderUndercover's DoortjeUndercoverLDKlein Maar Dapper, PC.064,42
10Sara Van LentheLimited EditionLe MatsjoBDSteffenrijders, PC. St.064,76
11Lotte HouwersLarsWoodrow CarisbrookeBDWinterswijkse Ponyclub, PC. 2064,85
12Zsa-zsa Van der VlugtChelsey's MiracleLeandros SirikBDPasruiters, PC. De065,28
13Sanne VermeulenKantje's BostonKantje's VinelloLDSteffenrijders, PC. St.065,43
14Mats EbellKiraWoodrow CarisbrookeBCWaaghalsjes, PC. De066,64
 Sofie Ten PasTwixLinde hoeve's ElegantBCWinterswijkse Ponyclub, PC. 2066,64
16Lynn BlomZomergoud ZuzelmaOscarBEPC. Ruitersportvereniging Barchem066,74
17Quiana AltenaFlessenbos FlorianBerkhof's BusinessBDHeuvelruiters, PC. De 1066,91
18Duuk FikseRieboy BDDriehoekruiters, PC. De067,62
19Sophie van NorelRomantic MelleRomantic PopcornBCW.E.T, PC.067,87
20Indy HoftijzerPandourBriar JuniorBEWinterswijkse Ponyclub, PC. 1067,88
21Tim SchreursDiscoJustice H.r.LCWinterswijkse Ponyclub, PC. 2067,9
22Jantien NaberSimply BrownKnock OutLDFlevoruiters, PC. 2068,14
23Babette HanseCountrys BoyCountryLDFlevoruiters, PC. 2068,4
24Tess Ter BraakQuantum Of SolaceWoodrow CarisbrookeBDPasruiters, PC. De068,89
25Lizanne De BruinDamiroOrlandoLCWaaghalsjes, PC. De069,22
26Angelique Van der WeeleLuna LlenaKroongraafBEFlevoruiters, PC. 2069,4
27Lynn KruitboschSemFox Ferry Des MarronniersBDGorssel-Zutphen, PC. 1069,97
28Yasmin SmalbraakLandsbury Blue PrintGlanvyrnwy Golden KingBCWinterswijkse Ponyclub, PC. 2070,08
29Jens BlonkEsgravinVigaroLEFlevoruiters, PC. 1070,33
30Yael KooikerGold FeverPolsbury PessoaBDHeuvelruiters, PC. De 2070,8
31Lisa KunzeHarry's Horse Pearsy's SonFS Pearcy PearsonLDGraafschap, PC. De070,88
32Britt TijhuisZippoGleiniant TsarBAPasruiters, PC. De071,39
33Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisBDGorssel-Zutphen, PC. 1071,69
34Evi WopereisFurbyEasy Van Merm Tot RessemBBIn Den Bosch, PC.073,3
35Emma KoskampPopping's MarchallHoppenhof's JasperLDGrensruiters, PC. De073,61
36Timo NijhofHaasendonck's AmbrosiusValentinoMDPC. Ruitersportvereniging Barchem074,54
37Maud LeeuwisJumping JackNorest RhysBBHeuvelruiters, PC. De 1074,99
 Dyanne Van 't HulFlitsMake My DayMDDriehoekruiters, PC. De074,99
39Vivian SchiphorstCathleenReekamp's EclipsMDGorssel-Zutphen, PC. 2075,08
40Romy de JongeBolt ES BBHeuvelruiters, PC. De 1077,9
41Laura TiemensGoldyOrlandoLDW.E.T, PC.459,44
42Pien OostKantje's ZoeyNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88BCGorssel-Zutphen, PC. 3463,34
43Lisanne ZandsteegNadiaVader OnbekendBCBarneveld e.o., PC RSV464,66
44Alice WeijmanCarrickKooihúster SammeMDKlein Maar Dapper, PC.465,76
45Anouk KempersHoppenhof's MamboMelle WiebertBDWinterswijkse Ponyclub, PC. 1465,86
46Guus KriegerCorrie.d.RhapsodyBEGorssel-Zutphen, PC. 2466,69
47Franne WolterinkDino GomellDesperadoLDWinterswijkse Ponyclub, PC. 1466,84
48Janna TwiskIdaia HpContendro IBDFlevoruiters, PC. 1467,44
49Quiana AltenaLibertyGlansevin GraffitiLBHeuvelruiters, PC. De 2467,82
50Lisanne BerendsenSandocan van de StompslagCasandro van de StomslagBDGorssel-Zutphen, PC. 2468,25
51Sanne BreedijkNaughtyVader OnbekendBEGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.468,48
52Hannes VredenbergLucky BastardVader OnbekendMDMolenruiters, PC. De468,54
53Marly AarninkPablo--BEWinterswijkse Ponyclub, PC. 1470,15
54Jet VerholtJimVader OnbekendBDGrensruiters, PC. De470,17
55Zara De ReeBuitenstee´s Black RebelDe Mensinghe's RinaldoBDDriehoekruiters, PC. De472,15
56Pieter BerkhoffMc FlurryHogeland's NandorBCW.E.T, PC.472,19
57Sara KoerselmanOpaal De L' EguillePriory Firelicht IiLDSteffenrijders, PC. St.473,1
58Marieke LammersDonnaVader OnbekendBDGorssel-Zutphen, PC. 3473,22
59Annika de GrootSpirit--BDW.E.T, PC.473,45
60Machteld De RooyRintjeVader OnbekendBEBarneveld e.o., PC RSV582,73
61Bo BenningViva La JipWoodrow CarisbrookeLCPC. Ruitersportvereniging Barchem866,19
62Tess de ReeSeppeline's JynescoRiddersholm SalemLDDriehoekruiters, PC. De872,59
63Maarten WopereisBrowny Dutch--LDGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.875,35
64Iris WorstFabianKulltorps JuventusBCWaaghalsjes, PC. De876,62
65Jasmijn SwennenhuisNoranVader OnbekendLDGorssel-Zutphen, PC. 2878,7
66Olivia BraaksmaExpressionWicked NightshiftMDHeuvelruiters, PC. De 2880,14
67Britt OolthuisHoppenhof's SemMeonbury Peter RabbitBDIn Den Bosch, PC.880,68
68Tamar BlonkKrimhKrimhMDFlevoruiters, PC. 1985,73
69Roos GijginkJessieFlevozicht's DarkyBBMolenruiters, PC. De9100,78
70Fajah SchurinkRobbedoesHoppenhof's ShardonBDPasruiters, PC. De1267,22
71Lisanne BerendsenAnnabel Van De StompslagHoppenhof's HeroMDGorssel-Zutphen, PC. 31268,57
72Eva KoetschruiterBorn to Be Alive MVH--BDSteffenrijders, PC. St.1269,21
73Bianca ZandsteegTotilasVader OnbekendBDBarneveld e.o., PC RSV1272,31
74Emma BoonstraCooperVader OnbekendBDWaaghalsjes, PC. De1488,7
75Fleur HillenBonfire--BBKlein Maar Dapper, PC.1489,81
76Amanda Den BestenW.J.'s TimberwoodMeonbury Peter RabbitBDHeuvelruiters, PC. De 21672,31
77Manon ElsweierW-Boss van de CitadelWinser-GBEMolenruiters, PC. De1680,97
xCharlotte KoskampPaganos JadeVader OnbekendBCGrensruiters, PC. DeUit2 
 Sanne PapenChiquitaVader OnbekendLBGraafschap, PC. DeUit2 
 Emiel DoppenLady--BDIn Den Bosch, PC.Uit2 
 Iris PapenBond GirlVader OnbekendBDGraafschap, PC. DeUit2 
 Iris JacobsSafira FortunaZodiak Nra Stb 9010BDGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.Uit2 
 Gijs KriegerBlakt's TanitaHeitrak's MarvinBEGorssel-Zutphen, PC. 3Uit2 
 Famke DinkelmanKantje's TiëstoMarnehoeve's EverestBEPC. Ruitersportvereniging BarchemUit11 
 Lisanne BerendsenFalco van de StompslagReekamp's EclipsLDGorssel-Zutphen, PC. 1Uit11 
 Suzan De GraafGrey Grove LadVader OnbekendLDMolenruiters, PC. DeUit12 
 Katja TiemessenAtrichtaCaricelloLEGraafschap, PC. DeUit2 
 Julia DoppenDonnaHoppenhof's JasperBEIn Den Bosch, PC.NG 

Terug naar de top

Klasse: Ver.Kamp. paard

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.

B/P-L/P-M/P (67 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Anita RoringJappeloupe BPVestingruiters, RV.062,23
2Jasmijn Van der BorgDelilah HNVermontMPGrensruiters, RV.067,55
3Annemiek BloemendaalFRESIA-AOdermus RLPNunspeetse Ruiterclub, RV. kanjers070,09
4Mark SnoeijingGraciaUkatoLPPasruiters, RV. LR. de070,33
5Tom KlokmanKLOK'S HALISTOBalisto ZLPRV. Ruitersportvereniging Barchem070,68
6Patrick WentinkFin Verte VHPhin PhinBPVarsseveld e.o., RV.071,1
7Danielle AksterIdolieniDream BoyBPNunspeetse Ruiterclub, RV. kanjers071,31
8Harm RexwinkelFloorUltimoLPPasruiters, RV. LR. de071,48
9Misha PostmaMy loveMy Lord CarthagoLPHeuvelruiters, RV. 1071,78
10Marieke VersteegtAnneQuantumBPVestingruiters, RV.072,03
11Maarten SchuttertIrango Blue NJDurango VDLMPZelhem En Omstreken, RV.072,2
12Jill BekingZendosCalvadosBPWinterswijkse Ruiterclub, RV.072,42
13Yda Van GastelInaModestoBPFlevoruiters, RV. 2072,98
14Henrike WisselinkElisa BPIn Den Bosch, RV.073,22
15Anne KleinGoldwynVader OnbekendMPHeuvelruiters, RV. 1073,29
16Amber Klein gunnewiekEvita BlueTangelo Van De ZuuthoeveLPMolenruiters, RV.073,56
17Anne Te BeestInpettoTangelo Van De ZuuthoeveBPGrensruiters, RV.073,66
18Jasper HanseConnerVaillantLPFlevoruiters, RV. 1074,02
19Ben-jan RenskersDonatellaCardentoBPSteffenrijders, RV. St.074,03
20Marit DamkotAlletteUniekoBPWinterswijkse Ruiterclub, RV.074,8
21Ester SchoneveldDiann Van 't VellerVigaroLPSteffenrijders, RV. St.075,28
22Cees FrederiksJanettie Van De ScheperVittorioBPFlevoruiters, RV. 1075,31
23Maikel SchenninkGarfield-hnTangelo Van De ZuuthoeveMPZelhem En Omstreken, RV.075,53
24Angelique Van AremilveUltimoBPVarsseveld e.o., RV.075,6
25Bert ApeldoornEvimarius claudiusLPSteffenrijders, RV. St.075,81
26Lotte ElferinkfocusZambesiBPRV. Ruitersportvereniging Barchem076,05
27Bertil PlatteDonau NmE-CascoBPNunspeetse Ruiterclub, RV. toppers076,18
28Veerle HunderTemptation ZTaloubet KLPGrensruiters, RV.076,24
29Chantal LeusinkJack SirikitEl SalvadorLPMolenruiters, RV.076,65
30Lynn EgginkHavanne van de NoordheuvelVerdiBPSteffenrijders, RV. St.077,34
31John Van ZantenJust A LadyBaltic VDLLPFlevoruiters, RV. 1077,58
32Marit LansJackieJaguar MailBPFlevoruiters, RV. 2078,02
33Elke KetteringC'est Si BonChatmanBPPasruiters, RV. LR. de080,08
34Cristel KalfJoy Blue Bridge VDLZirocco BlueLPHeuvelruiters, RV. 1080,4
35Gelmar GosselinkNewcastleVa-ViteLPRV. Ruitersportvereniging Barchem181,01
36Milou OnderdijkBellamaicaValentino DdhBPWinterswijkse Ruiterclub, RV.181,81
37Kiron PutmanDinorittaAtlanticBPWoudruiters, RV.182,59
38Esmee WesterinkHillary vd brouwershoeveGriseldiLPHeuvelruiters, RV. 2184,44
39Stephanie KlaaßenChirivellaChirivellBPGrensruiters, RV.468,33
40Esmay SchaftenaarJust Guidam`s First LadyGuidam's Willow the SecondLPNunspeetse Ruiterclub, RV. toppers469,25
41Eelco BergsmaIlexaPhin PhinBPVarsseveld e.o., RV.470,28
42Shirley RoerdinkLespoir ZLevantos Ii 210068791BPIn Den Bosch, RV.470,61
43Linda KeizerDoutzen DWittingerLPHeuvelruiters, RV. 1472,53
44Julian TonLucasZalernoMPNunspeetse Ruiterclub, RV. kanjers473,38
45Dominique TolsmaDominentVerdiBPWinterswijkse Ruiterclub, RV.473,6
46Cheyenne WossinkGlenBossMPIn Den Bosch, RV.473,69
47Anneke ThuinteElliotContadorBPPasruiters, RV. LR. de474,03
48Inge TolkampCalypsoCachasLPVarsseveld e.o., RV.475,62
49Anouk ArendsenHeidy mzZambesiMPZelhem En Omstreken, RV.475,73
50Corne Van ZantenKind Of CooperConnectBPFlevoruiters, RV. 1477,18
51Henk HarkinkEvita HitSpielbergLPRV. Ruitersportvereniging Barchem478,61
52Pascalle ZemannEcorE-CascoBPMolenruiters, RV.4 
53Anne KleinHanneloreQuality TimeMPHeuvelruiters, RV. 2582,89
54Iris KokUrville ZUkatoLPFlevoruiters, RV. 2791,73
55Marleen Klein ikinkFelieneBaltic VDLBPIn Den Bosch, RV.865,71
56Vera HuntinkIrisHarley VdlLPVestingruiters, RV.869,01
57Merle BruylBono BbCascoBPVestingruiters, RV.872,02
58Gerwilmer TonHinoCharismaMPNunspeetse Ruiterclub, RV. toppers878,4
59Demy RensinkJaimiené De LieveEl SalvadorBPWoudruiters, RV.879,13
60Angela JolinkSangers Ruitersport AnkaSheratonBPWoudruiters, RV.982,52
61Brechtje StoopCollynnCarentanBPFlevoruiters, RV. 210104,26
62Dorine VredenbergAnne-Daula NTUndercover KMPMolenruiters, RV.1192,99
63Alies KruidhofKyra BPHeuvelruiters, RV. 21279,44
64Fleur Van HarenHeraEldorado Van De ZeshoekBPZelhem En Omstreken, RV.27109,96
xIstry StriekwoldSamson DW BPWoudruiters, RV.Uit11 
 Senna HoekertCoco Chanel ZChagallo's Charming BoyBPNunspeetse Ruiterclub, RV. kanjersUit2 
 Sanderien De BoerZannanOklundMPNunspeetse Ruiterclub, RV. toppersUit1 
 Kirsten Van den BergEen bolletjeCardentoMPHeuvelruiters, RV. 2NG 

Terug naar de top

Klasse: M
Afvaardiging: 8

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.

M/P (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Esmay BrussenErnesto HZUkatoMPRoosendaal, RV.065,08059,82065,08032,8
2Danielle Van HarskampIvita WHEtoulonMPEngruiters, RV.068,38061,21068,38033,45
3Cristel KalfJillzDenzel van het MeulenhofMPHeuvelruiters, RV.066,32059,59066,32034,72
4Sophie WasseveldMöhoeve E.t.ToulonMPVarus, PC.064,78057,56064,78432,81
5Kirsten Van den BergEen bolletjeCardentoMPHeuvelruiters, RV.066,34059,84066,34835,7
6Gijs Van WinkoopHudson bayNumero UnoMPRV. Gouden Hert (HVP)067,52060,48067,52836,57
 
7Cristel KalfJhe LauKannan X-6261 SbsMPHeuvelruiters, RV.466,98062,34466,98  
8Fabienne Lichtenvoort catsFaramboleCaramboleMPNunspeetse Ruiterclub, RV.468,04062,41468,04  
9Klaas MostertHighvallySpartacusMPNeuderuiters, RV.070,45470,85470,45  
10Danielle Van HarskampJamesZirocco BlueMPEngruiters, RV.461,66459,54861,66  
11Anouk ArendsenHeidy mzZambesiMPZelhem En Omstreken, RV.467,04461,26867,04  
12Anne KleinGoldwynVader OnbekendMPMarleruiters, RV.469,07862,281269,07  
13Ben Van der WeijdenHiggs--MPFlevoruiters, RV.469,85   69,85  
14Nico KnoppertGibilon ssfPhin PhinMPRV. Gouden Hert (HVP)866,5   66,5  
15Eddie BrinkmanJumbo B.StarpowerMPGorssel-Zutphen, RV.868,25   68,25  
16Erwin BruinFalco SKVigo D' ArsouillesMPEngruiters, RV.868,69   68,69  
17Armando Van DusschotenFabertjeEmielMPVeluweruiters, RV.869,94   69,94  
18Alies KruidhofHappinessPhin PhinMPHeuvelruiters, RV.873,17   73,17  
19Clemens BokkersGerlinde c.n.ClintonMPIn Den Bosch, RV.979,15   79,15  
20Malou HaverkampAdolfCaricelloMPMarleruiters, RV.981,87   81,87  
21Susan BenedictusEasy BoyTriomphe De MuzeMPFlevoruiters, RV.1664,66   64,66  
xGerwilmer TonHinoCharismaMPNunspeetse Ruiterclub, RV.Uit12       
 Lotte CentGielijanBrainpowerMPVarsseveld e.o., RV.Uit11       

Tweede manche: 50% van de beste combinaties, in ieder geval alle foutloze combinaties met een minimum van het aantal afgevaardigden plus 4.
Combinaties starten in omgekeerde volgorde van hun klassering in de eerste manche.
Tweede manche ca. 11:45 uur na de klasse ZZ cat. DE in de hoofdspringring.

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van de tweede manche.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

Terug naar de top

Klasse: Z cat. D/E
Afvaardiging: 8

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Diesvelt, M.F.H.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.
Jury: Flierman, A.J.G.

Z/D-Z/E (25 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Fieke BettinkDe Mensinghe`s LenteHoppenhof's HeroZDVoorwaarts, PC.073,08466,34473,08031,05
2Milan MorssinkhofElle BirkenFavoritasZDTrippelaartjes, PC. De467,94063,94467,94035,3
3Claire Van SomerenBrummerhoeve's Levi HPoppings MachoZDFlevoruiters, PC.475,44068,32475,44038,59
4Leida NaberLucky LizzyRoyal BravourZEFlevoruiters, RV.073,7462,39473,7433,68
5Nanne Van den BoomMellomacho DeeMachno CarwynZDLiemers (PV), PC. De467,31060,36467,31436,39
6Olivia BraaksmaSara FortunAOrchard WildemanZDHeuvelruiters, PC. De481,59063,02481,59438,32
7Gioia LubThe Edge of Orchid'sKanshebberZDLilliputters (HVP), PC. De PPC de472,03063,14472,03Uit12 
 
8Claire Van SomerenRegent Des MauvisKantje's RonaldoZDFlevoruiters, PC.473,93470,59873,93  
9Tess de ReeEikenhorst's EmielLuckington SportaideZDDriehoekruiters, PC. De479,94463,89879,94  
10Stan SchillemansJody--ZDVoorwaarts, PC.1279,55060,051279,55  
11Corina Van den BergDivaVader OnbekendZDVoorwaarts, PC.1285,86463,021685,86  
xRenske MiddendorpBURITO'S EASTERNMabnesscliffe AdvisorZDRZN, PC.Uit1       
 Tamara Van ManenHolstuds OlijfjePaddington's O'malleyZDVoorwaarts, PC.Uit1       
 Destiny LevermanMojitoOnbekendZDVoorwaarts, PC.Uit1       
 Suze BosH4u BaileysSir DurkZDWillaerruiters, PC.Uit11       
 Anouk Van HeseContessa's BaileysKanshebberZDBergakkerruiters, PC. DeUit1       
 Renske MiddendorpBURITO'S TIEGOKielshoop HoneymillZDRZN, PC.Uit12       
 Marit RiggelingZirtakiZodiak Nra Stb 9010ZDLiemers (PV), PC. DeUit1       
 Babette HaanschotenKensingtonKierow Van KlaverborchZDWillaerruiters, PC.Uit1       
 Marit De JongEnergumène Dew-DropAnthem Dew DropZDIJsselruiters, PC. DeUit1       
 Linda Van BruxvoortCasanova BoyLeandros SirikZDRoosendaal, PC.Uit1       
 Jonah ProphetBeauty Star--ZDSpreng (PPSV), PC. DeUit1       
 Renske MiddendorpBURITO'S FUNKYCalvino ZZDRZN, PC.Uit1       
 Marinka KeusMIK's Klemens van Orchid'sKanshebberZDVeluws Ros, PC. HetUit12       
 Jitske SchuurmanQwienGeenZELiemers (PV), RV.Uit1       

Tweede manche: 50% van de beste combinaties, in ieder geval alle foutloze combinaties met een minimum van het aantal afgevaardigden plus 4.
Combinaties starten in omgekeerde volgorde van hun klassering in de eerste manche.
Tweede manche na 1e manche klasse ZZ cat. DE.

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van de tweede manche.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gegeken naar de tijd van het 1e parcours.

Terug naar de top

Klasse: ZZ cat. D/E
Afvaardiging: 6

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Diesvelt, M.F.H.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.
Jury: Flierman, A.J.G.

ZZ/D-ZZ/E (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Liesje VrolijkRaisa CestaniiOrchid's CestaniiZZDLichtenvoorde (HV), PC.071,87066,72071,87
2Lily Van der KnaapTiësto--ZZDToekomst, PC. De072,02472,43472,02
 
3Renee HazelegerPanfu van de BisschopDexter Leam PondiZZDVoorwaarts, PC.075,08463,23475,08
4Renee HazelegerBallard PrinceI Love You MelodyZZDVoorwaarts, PC.875,8065,86875,8
5Milan MorssinkhofGrandiosa SCalvaro ZZZDTrippelaartjes, PC. De485,62475,26885,62

Tweede manche: 50% van de beste combinaties, in ieder geval alle foutloze combinaties met een minimum van het aantal afgevaardigden plus 4.
Combinaties starten in omgekeerde volgorde van hun klassering in de eerste manche.
Tweede manche aansluitend aan 2e manche en barrage klasse Z cat. DE.

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van de tweede manche.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gegeken naar de tijd van het 1e parcours.

Terug naar de top

Klasse: Z
Afvaardiging: 7

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Diesvelt, M.F.H.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.
Jury: Flierman, A.J.G.

Z/P (25 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Ester BlekkinkIpswichEl SalvadorZPVarsseveld e.o., RV.068,24064,61068,24032,26
2Pam NieuwenhuisFarmer's AppleWinningwood Van De ArenbergZPNijgraaf, RV. De070,23066,56070,23034,19
3Maikel SchenninkEllwoodCelanoZPZelhem En Omstreken, RV.073,33064,3073,33037,56
4Jenny Van den BurgDurescaVaillantZPNeuderuiters, RV.067,73068,39067,73038,12
5Cristel KalfInteressant VDLZirocco BlueZPHeuvelruiters, RV.069,93066,8069,93038,61
6Thomas Arendsen raedtHappy timePhin PhinZPRV. Ruitersportvereniging Barchem064,27460,77464,27  
7Silke SmitsChitaTangelo Van De ZuuthoeveZPVarsseveld e.o., RV.071,4465,33471,4  
 
8Peter Van StraalenEnjoy MeVerdiZPIJsselruiters, RV.069,42864,76869,42  
9Jurgen StenfertHandsome bluePlot-blueZPIJsselruiters, RV.070,25864,55870,25  
10Klaas MostertGeneral darcoDarcoZPNeuderuiters, RV.471,72471,46871,72  
11Tani JoostenEvakarlaVincenzoZPNijgraaf, RV. De462,94859,561262,94  
12Julia MookFinn van de ZonnehoeveVan Dutch W ZZPZonnehoeve, RV.465,86859,551265,86  
13Cristel KalfInmaginetionHarley VdlZPHeuvelruiters, RV.475,06Vrijw  75,06  
14Lisette Van Nijhuis - HendriksenEd Raket Van De BleekshofTangelo Van De ZuuthoeveZPNeuderuiters, RV.476,64   76,64  
15Jenny Van den BurgSpain In Vein--ZPNeuderuiters, RV.690,63   90,63  
16Anna VenemaHidette daderoArizonaZPVarsseveld e.o., RV.869,63   69,63  
17Esmay SchaftenaarCenrose Deen'sQuantumZPNunspeetse Ruiterclub, RV.871,32   71,32  
18Ester BlekkinkSpotBaltic VDLZPVarsseveld e.o., RV.875,5   75,5  
19Jenny Van den BurgGentlemanQuerly ElvisZPNeuderuiters, RV.876,42   76,42  
20Mathijs BastiaanEgon HBCVincenzoZPHeuvelruiters, RV.876,44   76,44  
xAnnette ElmendorpHappy meDefinitely A LiefhebberZPBoleemruiters, RV.Uit11       
 Wianda Van ManenGrain powerBrainpowerZPValouwe, RV.Uit11       
 Renee HazelegerWhipped CreamCantosZPVoorwaarts, RV.Uit1       
 Denise WoudenbergWoudenbergs CapelloConnardo M ZZPWillaerruiters, RV.Uit1       
 Enrico Van ManenIt's Uno StarNumero UnoZPVoorwaarts, RV.Vrijw       
 Carolien KoopsLasupraLandcapitolZPRZN, RV.NG       

Tweede manche: 50% van de beste combinaties, in ieder geval alle foutloze combinaties met een minimum van het aantal afgevaardigden plus 4.
Combinaties starten in omgekeerde volgorde van hun klassering in de eerste manche.

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van de tweede manche.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

Terug naar de top

Klasse: ZZ
Afvaardiging: 1 op 4

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Diesvelt, M.F.H.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.
Jury: Flierman, A.J.G.

ZZ/P (15 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Chantal LeusinkGinoCarembar De MuzeZZPMolenruiters, RV.075,1062,59075,1033,79
2Elisa Van de CraatsCalico ZCalvados ZZZPVeluweruiters, RV.073,53067,48073,53034,03
3Leontine BruinElegaalEldorado van de ZeshoekZZPBussloo, RV. PPSV064,8063,05064,8434,12
4Ester BlekkinkEindelijkApplausZZPVarsseveld e.o., RV.071,31065,61071,31436,11
 
5Tani JoostenCarioca de RiverlandEpsom GesmerayZZPNijgraaf, RV. De464,92863,521264,92  
6Wianda Van ManenDorusUkatoZZPValouwe, RV.470,89864,831270,89  
7Edwin KlokmanEVRAToulonZZPRV. Ruitersportvereniging Barchem067,482064,822067,48  
8Jordy WilkenGuilty PleasureBossZZPBussloo, RV. PPSV469,531666,372069,53  
9Pam NieuwenhuisGolden Boy VBossZZPNijgraaf, RV. De471,27   71,27  
10Leontine BruinEternityVagabond de la PommeZZPBussloo, RV. PPSV481,87   81,87  
11Corne Van ZantenExtra VaillantVaillantZZPFlevoruiters, RV.482,53   82,53  
12Edwin KlokmanElanaTangelo Van De ZuuthoeveZZPRV. Ruitersportvereniging Barchem867,5   67,5  
13Suzan SchurerDaanVeronZZPFlevoruiters, RV.1193,04   93,04  
14Enrico Van ManenC'est La Donna-yMontrealZZPVoorwaarts, RV.1671,08   71,08  
15Erwin de BruinFoxAllegria Of EsbiZZPEngruiters, RV.1888,58   88,58  

Tweede manche: 50% van de beste combinaties, in ieder geval alle foutloze combinaties met een minimum van het aantal afgevaardigden plus 4.
Combinaties starten in omgekeerde volgorde van hun klassering in de eerste manche.
Tweede manche na barrage en prijsuitreiking klasse Z.

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van de tweede manche.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)