Lijst gemaakt op: 03-08-2019 17:12:15

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland 2019
Lokatie: Boschlaan 21, 7136RA Zieuwent

Klasse B
B cat. (A/B)
B cat. (C)
B cat. (D/E)
L cat. (A/B)
L cat. (C)
Klasse L 2 manches
L cat. (D/E)
M cat. (C)
M cat. (D/E)
Z cat. (C)

Klasse: B
Afvaardiging: 3

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

B/P (44 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Cees FrederiksJanettie Van De ScheperVittorioBPFlevoruiters, RV.080,0086,5
2Jantine Van RoekelIn The MoodDenzel van het MeulenhofBPWillaerruiters, RV.070,0078,0
3Hannah BeishuizenFranjoFirst FinalBPValouwe, RV.075,5077,5
4Marly DerksIetsie PietsieTangelo Van De ZuuthoeveBPHypolitus, RV.070,0077,0
5Bente EngelenWhitestoneSilverstoneBPDijkruiters Groessen e.o., RV.075,5075,0
6Emma Van GeresteijnJochie BvGDurango VDLBPVoorwaarts, RV.075,0073,0
7Pricilla MuldersBling Bling GracePadinusBPHypolitus, RV.070,0072,5
8Daphne Van BruxvoortEnterpriceWarrantBPRoosendaal, RV.071,0072,0
9Robin GiesenHattrickNamelus RBPLiemers (PV), RV.070,0071,0
10Tess HerweijerNirvanaBoebkaBPVoorwaarts, RV.062,5070,5
11Esmee OosterlooEyecatcherUnaniemBPBarneveld e.o., RV RSV061,0070,0
 
12Dominique TolsmaDominentVerdiBPWinterswijkse Ruiterclub, RV.072,5069,5
13Pascalle ZemannVaronKigaliBPMolenruiters, RV.070,0067,5
14Martine MiddelbrinkElviraContadorBPGrensruiters, RV.065,0162,5
15Cristine TessemakerUno MomentoArpeggioBPHorsthoekruiters, RV.065,0475,0
16Adrie Van RijnHascalNabab De ReveBPRuurlo, RV.071,0473,0
17Daphne LintsenHeroLondontimesBPEilandruiters, RV.067,5470,0
18Sanne Van MiddelaarJartou La BelleElton JohnBPWillaerruiters, RV.062,5467,5
19Anna van der VeerVDV HollywoodBiscayoBPWaalruiters, RV. De060,0462,5
20Etty De BoerDredlock DoubledatedStegenees D.d.h.BPNijgraaf, RV. De073,0873,0
21Anneke ThuinteElliotContadorBPPasruiters, RV. LR. de071,0871,0
22Ben-jan RenskersDonatellaCardentoBPSteffenrijders, RV. St.067,52162,5
23Pascalle ZemannEcorE-CascoBPMolenruiters, RV.065,0Uit12 
24Yda Van GastelInaModestoBPFlevoruiters, RV.475,0  
 Lotte ElferinkfocusZambesiBPRV. Ruitersportvereniging Barchem475,0  
26Anne CoppesG.macoembaVerdiBPHypolitus, RV.472,5  
27Yvonne BreukinkKeep In Mind JbBerlinBPIJsselruiters, RV.471,0  
28Marit LansJackieJaguar MailBPFlevoruiters, RV.470,0  
29Danielle Van HarskampRŠdihŠza KirziaCarpaccioBPEngruiters, RV.470,0  
30Sabrina KlumperWeslyPadinusBPBerkelruiters, RV.467,5  
31Hanno Van KalkerenFuego van het GildelandSanyoBPMargrietruiters, RV.465,5  
32Bruce BuyserdJoint De Canabis Van De DoornhoeveCanabisBPGrote Brug, RV.465,0  
33Kim BoutenJupiter WbWarrantBPMarleruiters, RV.670,5  
34Robin GiesenHolly Hunter Of DalwhinnieTangelo Van De ZuuthoeveBPLiemers (PV), RV.667,5  
 Carine BrinkmanVikingTangelo Van De ZuuthoeveBPGorssel-Zutphen, RV.667,5  
36Lobke Klein teselinkTidjetCoktail JetBPZevensteen, RV.867,5  
37Robert Van de WaerdtMoonlightTangelo Van De ZuuthoeveBPWillaerruiters, RV.865,5  
 Esmee OosterlooKingsizeIndoctroBPBarneveld e.o., RV RSV865,5  
39Maarten KoppejanBest OfSam RBPGrote Brug, RV.1165,5  
40Katja PolinderI MatiaMylord CarthagoBPRandmeerruiters, RV. De1165,0  
41Gertie MarskampHello TangeloTangelo Van De ZuuthoeveBPHorsthoekruiters, RV.1265,0  
42Kevin BerendsIncredible KbNamelus RBPIJsselruiters, RV.2860,0  
xCarmen van LoonGrappaCanturanoBPHofruiters, RV.Uit2   
 Rachel BruinJoie De Vivre HxEl PrimeroBPWerfhorstruiters, RV.Uit12   

Alle foutlozen met voldoende stijlpunten rijden barrage.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.

Terug naar de top

Klasse: B cat. A/B
Afvaardiging: 1

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

B/A-B/B (12 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Maud LeeuwisJumping JackNorest RhysBBHeuvelruiters, PC. De080,0084,0
2Gustina KarssenBlijVampireBABosruiters, PC. De072,5074,5
3Benthe SchreefelSamsom--BALoenermarkruiters, PC. De070,5474,5
 
4Ranita JansenTiŽstoVader OnbekendBBVeluws Ros, PC. Het077,5471,0
5CharlŤne BaanWhite Power--BBLunaruiters, PC. De078,0674,5
6Bente BronkSmartyVechtzicht's HylanderBBMargrietruiters, PC. De465,5  
7Roos GijginkJessieFlevozicht's DarkyBBMolenruiters, PC. De1170,0  
8Carlijn KooistraMistyHunnenhoek's HugoBBSpreng (PPSV), PC. De2667,5  
xLois WezendonkLady--BABaerleruiters, PC. DeUit2   
 Jessica NesselaarCaehen DeanoCriccieth ButchBAGarderreentjes, PC. DeUit11   
 Feline BlikmanL'ami NoirVileanderBBRuurlo, PC.Uit11   
 Fleur HillenBonfire--BBKlein Maar Dapper, PC.Uit11   

Alle foutlozen met voldoende stijlpunten rijden barrage.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.

Terug naar de top

Klasse: B cat. C
Afvaardiging: 1

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

B/C (12 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Britt Van den BrinkRoosendaal's DeliciousJonker's OlivierBCVoorwaarts, PC.080,0084,0
2Anouk HammersMakeleleShamrock Mr. OliverBCIJsselruiters, PC. De067,5080,0
3Fera Derksilse van `t luykinkboschHoppenhof's VivaldiBCHeuvelruiters, PC. De072,5077,0
 
4Naomi WasteneckerYu- Gi- OhBlackwell Bo DiddlyBCNoord Veluwe, PC. PSV072,5075,0
5Yasmin SmalbraakLandsbury Blue PrintGlanvyrnwy Golden KingBCWinterswijkse Ponyclub, PC.070,0072,0
6Sofie Ten PasTwixLinde hoeve's ElegantBCWinterswijkse Ponyclub, PC.075,0475,5
7Joy NeumanHentelDexter Leam PondiBCVoorwaarts, PC.067,5474,5
8Fieke de BruynPrinceEyarth TomahawkBCHeuvelruiters, PC. De165,5  
9Robin DickerLindenburgs SiskaTop ChampyBCVoorwaarts, PC.1163,0  
10Sophie van NorelRomantic MelleRomantic PopcornBCW.E.T, PC.1465,0  
xPhiline KostelijkCasper--BCFlevoruiters, PC.Uit2   
 Joy NeumanKENTUCKY--BCVoorwaarts, PC.Uit2   

Alle foutlozen met voldoende stijlpunten rijden barrage.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.

Terug naar de top

Klasse: B cat. D/E
Afvaardiging: 2

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

B/D-B/E (42 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisBDGorssel-Zutphen, PC.082,0087,5
2Yael KooikerGold FeverPolsbury PessoaBDHeuvelruiters, PC. De073,0080,0
3Job MatserSannekeSantosBDNijgraaf, PC. De070,0075,0
4Emma BremerSatie De L'eguilleMolenaar's Golden KingBDFlevoruiters, PC.070,5072,5
5Indy HoftijzerPandourBriar JuniorBEWinterswijkse Ponyclub, PC.069,5070,5
6linn SasGies van de dassenloopViceroy T.BEHeuvelruiters, PC. De075,0070,0
7Britt SteunenbergBillVader OnbekendBDSchaapskooiruiters, PC. De072,5068,0
8Duuk FikseRieboy BDDriehoekruiters, PC. De077,5480,0
9Yara Van den BergPalopOnbekendBDWillaerruiters, PC.080,0679,5
10Fleur VernooyVC's El Dios Del Amor--BDGele Rijdertjes, PC. De073,0Uit2 
11Marte MulderDaniVader OnbekendBDRuurlo, PC.477,5  
 
12Angelique Van der WeeleLuna LlenaKroongraafBEFlevoruiters, PC.475,0  
13Tess Ter BraakQuantum Of SolaceWoodrow CarisbrookeBDPasruiters, PC. De474,5  
14Maureen SchoonhovenSilver Spring of PromisesBerkzicht RobBDBergakkerruiters, PC. De473,0  
15Sophie De JongCL Quality TimeVader OnbekendBDLilliputters (HVP), PC. De PPC de473,0  
 Janne JolinkMoonlightReekamp's EclipsBDHengelo Gelderland, PC.473,0  
17Maren KloostermanKantje's KyanaLomansheide BrentBDAlvernase R.j.v., PC.470,0  
 Inka WoestenenkPoppings RoeyelKANTJE`S RONALDOBDMeiden Van Haarman470,0  
 Elise KooistraGlinsteringMagic Roses CocktailBDSpreng (PPSV), PC. De470,0  
20Boris van GiersbergenMidsummer CelestaMolenaar's Golden KingBDBergakkerruiters, PC. De470,0  
 Dounya AnthonySaffier De L'eguillePriory Firelight IIBDToekomst, PC. De470,0  
22Jonna WandelLunaZipBDLunaruiters, PC. De469,5  
 Guus KriegerCorrie.d.RhapsodyBEGorssel-Zutphen, PC.469,5  
24Fajah SchurinkRobbedoesHoppenhof's ShardonBDPasruiters, PC. De467,5  
 Annelore VeenhuizenKolveren - Hof's DiaraOosterbroek FrancoisBDBarneveld e.o., PC RSV467,5  
26Janna TwiskIdaia HpContendro IBDFlevoruiters, PC.463,5  
27Manon Van den TempelDe Mensinghe`s FieneJustice H.R.BDMalsna Ruiters, PC. De463,0  
28Lynn KruitboschSemFox Ferry Des MarronniersBDGorssel-Zutphen, PC.569,5  
29Madelieke Van BennekomRomeoVader OnbekendBDHv. De Cannenburgh, PC.870,0  
30Kira van WindenOssehaars JoepieVader OnbekendBEVoorwaarts, PC.867,5  
xEmma BoonstraCooperVader OnbekendBDWaaghalsjes, PC. DeUit2   
 Sara Van LentheLimited EditionLe MatsjoBDSteffenrijders, PC. St.Uit11   
 Quiana AltenaFlessenbos FlorianBerkhof's BusinessBDHeuvelruiters, PC. DeUit2   
 Anouk DorresteijnVleugelBodoBDWillaerruiters, PC.Uit11   
 Sterre BoshovenIndigo Blue ter PoelbergKantjes RonaldoBDVeldruiters, PC. DeUit2   
 Noortje SchillemansIce CreamOrchard Limb-lopperBDVoorwaarts, PC.Uit2   
 Iris PapenBond GirlVader OnbekendBDGraafschap, PC. DeUit2   
 Rolita VeronSpecial Eslhofs EsmeeBerkzicht RobBDFlevoruiters, PC.Uit2   
 Eva SchoonBurito's NixonNightfever IIBDRZN, PC.Uit2   
 Zsa-zsa Van der VlugtChelsey's MiracleLeandros SirikBDPasruiters, PC. DeUit2   
 Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesEmmickhoven's DiegoBDGorssel-Zutphen, PC.Uit2   
 Amber van VeldhuisenZorroCaplanBEWillaerruiters, PC.Uit11   
 Marly AarninkCantodeaCalvino ZBEWinterswijkse Ponyclub, PC.NG   
 Niamh van der MeerZoeyViva VivaldiBENijgraaf, PC. De    

Alle foutlozen met voldoende stijlpunten rijden barrage.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.

Terug naar de top

Klasse: L cat. A/B
Afvaardiging: 3

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

L/A-L/B (9 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Lotte BorgersSmartieVader OnbekendLBVoorwaarts, PC.069,45032,15
2Kyra KlopmanRosetaCrumpwell FletcherLBBosruiters, PC. De071,71032,79
3Solana de GrootThe Rascals Farm DroghedaVivienne's Voice Of The ForestLBToekomst, PC. De068,93434,04
 
4Britt Van den BrinkO'dyssee D.J.Paddington's O'malleyLBVoorwaarts, PC.073,26437,39
5Joy NeumanTweetyShamrock Secret DesignLBVoorwaarts, PC.067,18455,87
6Quiana AltenaLibertyGlansevin GraffitiLBHeuvelruiters, PC. De470,44  
7LoÔs WilschutBlisz--LBLunaruiters, PC. De475,51  
8Joy NeumanJumper--LBVoorwaarts, PC.1490,83  
xSanne PapenChiquitaVader OnbekendLBGraafschap, PC. DeUit2   

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

Terug naar de top

Klasse: L cat. C
Afvaardiging: 3

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

L/C (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Rosa FoppenBailando B.Woodrow CarisbrookeLCFlevoruiters, PC.058,7033,33
2Mayke LeusinkChicoTongerenhof OsmiumLCMolenruiters, PC. De065,27036,77
3Noa BastRosaSjapoer OxLCNieuwe Heuvel, PC. De065,84047,58
 
4Louisa PongersFlashOnbekendLCHeuvelruiters, PC. De061,56851,55
5Chantal NijhofDiŽgo--LCPasruiters, PC. De0752071,12
6Kyra KlopmanLuiringe Stefanie's AngelaNieuwmoed's PatrickLCBosruiters, PC. De458,95  
7Bo BenningViva La JipWoodrow CarisbrookeLCPC. Ruitersportvereniging Barchem463,26  
8Lemoni DickerLindenburgs SiskaTop ChampyLCVoorwaarts, PC.468,09  
9Beau van DijkBuddyHeidehof's Don DiegoLCIJsselruiters, PC. De470,73  
10Silke Van RielMagnumMorning SunLCFlevoruiters, PC.479,79  
11Amy De Wildtmister blue smoke--LCHeuvelruiters, PC. De1698  
xLotte BorgersBobbieVader OnbekendLCVoorwaarts, PC.NG   

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

Terug naar de top

Klasse: L
Afvaardiging: 9

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

L/P (51 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Adrie Van RijnAvo's EcarlosZentoLPRuurlo, RV.071,37068,08071,37035,89
2Jantina BakkerAirforceHold Up PremierLPRV. Gouden Hert (HVP)071,55063,34071,55035,99
3Lily Van der KnaapBe my QueenCaresinoLPNeuderuiters, RV.070,35065,63070,35036,87
4Eddie BrinkmanJulius Caesar B.I'm Special de MuzeLPGorssel-Zutphen, RV.071,36070,03071,36037,48
5Amber Klein gunnewiekEvita BlueTangelo Van De ZuuthoeveLPMolenruiters, RV.074,48070,37074,48042,44
6Wim WillemsFabulous OneElectro 86.171LPValkeniers, RV.076,26067,22076,26043,27
7Sanne JonkersIlavsca VStarpowerLPVoorwaarts, RV.075,81071,63075,81437,02
8Jordin Van ApeldoornSilverboyStalypsoLPW.E.T., RV.076,64062,82076,64441,69
9Annemiek BloemendaalFRESIA-AOdermus RLPNunspeetse Ruiterclub, RV.074,39064,41074,39449,52
10Gert jan Van EsveldHaÔtiPacificLPNeuderuiters, RV.074,94065,66074,94845,09
11Cees Den BoerConquistadorNumero UnoLPWillaerruiters, RV.069,38063,76069,38849,36
12Yvonne BreukinkIletto JbI'm Special de MuzeLPIJsselruiters, RV.070,9468,13470,9  
13John Van ZantenIni Mini CooperCardentoLPFlevoruiters, RV.071,88464,98471,88  
 
14Jan LitjensHarronaTangelo Van De ZuuthoeveLPHypolitus, RV.074,38463,55474,38  
15Nanke OosterinkVividKorianderLPHummelo, RV.074,7466,89474,7  
16Silke SmitsFerreira-Do-AlentejoQuasimodo Vd MolendreefLPVarsseveld e.o., RV.077,11466,66477,11  
17Cynthia HuijgenIwarEldorado van de ZeshoekLPFlevoruiters, RV.078,73685,6678,73  
18Esmay SchaftenaarJust Guidam`s First LadyGuidam's Willow the SecondLPNunspeetse Ruiterclub, RV.068,19861,15868,19  
19Susan BenedictusEvidenceWarrantLPFlevoruiters, RV.470,34466,3870,34  
20Nico KnoppertIzzyDakar VDLLPRV. Gouden Hert (HVP)471,16463,8871,16  
21Robert Van de WaerdtMidnightViceroy T.LPWillaerruiters, RV.471,31464,17871,31  
22Kirsten BrinkmanGrappaBreitling LSLPGorssel-Zutphen, RV.071,4864,44871,4  
23Carolien KoopsGuantanameraCornet's PrinzLPRZN, RV.472,1464,33872,1  
24Suze BosAvalonNassauLPWillaerruiters, RV.470,27866,511270,27  
25Mark SnoeijingGraciaUkatoLPPasruiters, RV. LR. de470,61870,941270,61  
26Iris ThomassenCilextaUtopieLPHypolitus, RV.473,21864,471273,21  
27Babette HaanschotenFigaro DLBUp To DateLPWillaerruiters, RV.474,4   74,4  
28Veerle HunderTemptation ZTaloubet KLPGrensruiters, RV.474,84   74,84  
29Agnes Van HalewijnBo-sandroSandro Song 330863088LPNunspeetse Ruiterclub, RV.475,02   75,02  
30Bert ApeldoornEvimarius claudiusLPSteffenrijders, RV. St.475,27   75,27  
31Dominique Van RouwendaalIdahoQuality TimeLPValouwe, RV.476   76  
32Jan Lutke willinkZisinaaCorlandLPHamelandse Ruiters, RV.476,42   76,42  
33Jan melis JochemsenGanimedusNamelus RLPKlein Vosdal, RV.478,1   78,1  
34Jasper HanseConnerVaillantLPFlevoruiters, RV.792,24   92,24  
35Esmay BrussenHappinessBrainpowerLPRoosendaal, RV.866,84   66,84  
36Vera HuntinkIrisHarley VdlLPVestingruiters, RV.872,21   72,21  
37Marcel SanderseABM ' s Elvis ZElvis Ter PutteLPBussloo, RV. PPSV878,46   78,46  
38Babette HaanschotenAtheneQuattroLPWillaerruiters, RV.983,8   83,8  
39Misha PostmaMy loveMy Lord CarthagoLPHeuvelruiters, RV.1192,96   92,96  
40Esmay BrussenBon AmiSarantosLPRoosendaal, RV.1266,94   66,94  
41Daphne LintsenDeandra De La plaineCassini IILPEilandruiters, RV.1276,54   76,54  
42Wim WillemsDelymora RSydneyLPValkeniers, RV.1277,63   77,63  
43Marije Ten HaveBalistoTangelo Van De ZuuthoeveLPBoleemruiters, RV.1295,43   95,43  
44Rene ThomassenHafonyNamelus RLPHypolitus, RV.13100,2   100,2  
45Gelmar GosselinkNewcastleVa-ViteLPRV. Ruitersportvereniging Barchem1589,52   89,52  
46Mayke RexwinkelFloorUltimoLPPasruiters, RV. LR. de1679,33   79,33  
47Inge TolkampCalypsoCachasLPVarsseveld e.o., RV.1798,22   98,22  
48Jade AlbersHollywoodTolan RLPIJsselruiters, RV.29115,51   115,51  
xMisha PostmaDirkUltimate VdlLPHeuvelruiters, RV.Uit11       
 Ylva Van der VlugtMister FrodoCarolinoLPPasruiters, RV. LR. deUit2       
 Hans EversDardentoCardentoLPLiemers (PV), RV.Vrijw       
 Rosan Van BovenFaridah WHZacharovLPBetuwe, RV.NG       

Tweede manche: 50% van de beste combinaties, in ieder geval alle foutloze combinaties met een minimum van het aantal afgevaardigden plus 4.
Combinaties starten in omgekeerde volgorde van hun klassering in de eerste manche.
Tweede manche aansluitend.

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van de tweede manche.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

Terug naar de top

Klasse: L cat. D/E
Afvaardiging: 11

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

L/D-L/E (35 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Renske MiddendorpBURITO'S KIND OF A SPARKLEKanshebberLDRZN, PC.063,59034,4
2Babette HanseCountrys BoyCountryLDFlevoruiters, PC.065,56034,58
3Jantien NaberSimply BrownKnock OutLDFlevoruiters, PC.055,49037,49
4Ava-kee UittenbogerdHandsome Boy WEHaskoLDTielerwaard West, PC.063,29046,48
5Meggi JansenNieuwmoed's AmaliaHoppenhof's ShardonLDHeuvelruiters, PC. De062,43051,54
6River MorssinkhofMoonlight FlightVader OnbekendLDTrippelaartjes, PC. De056,5438,74
7Noelle KlokmanHeihoeve's BostonHobby Des MarronniersLDPC. Ruitersportvereniging Barchem068,32439,2
8Lisanne BerendsenFalco van de StompslagReekamp's EclipsLDGorssel-Zutphen, PC.064,41441,84
9Sanne VermeulenKantje's BostonKantje's VinelloLDSteffenrijders, PC. St.061,68443,16
 
10Corina Van den BergOr DurangoOrchard Red PrinceLDVoorwaarts, PC.062,8452,51
11GaŽlle VerweijOkidoki--LDVoorwaarts, PC.057,88456,31
12Denise FlorijnIolitaSpartacusLELilliputters (HVP), PC. De PPC de053,51253,01
13Loes HendriksenMiss EllieVader OnbekendLEZelhem En Omstreken, PC.061,691254,26
14Lievette Van BennekomDes el Grande--LEHv. De Cannenburgh, PC.059,092269,44
15Naomi KokZigZag DoZeppe Van De IjsseldijkLENijgraaf, PC. De064,21Uit12 
16Valerie van DrieFire FoxVader OnbekendLDToekomst, PC. De461,02  
17Giel HeijermanD' Amor AllinearoDiscontoLDVarus, PC.461,27  
18Jill PeterseYaraZobarde ELEBergakkerruiters, PC. De465,42  
19Rosalin BaanI. Easter Ivy BB ZIcihamo Van De KondorhoeveLDLunaruiters, PC. De466,46  
20Sara KoerselmanOpaal De L' EguillePriory Firelicht IiLDSteffenrijders, PC. St.466,86  
21Jens BlonkEsgravinVigaroLEFlevoruiters, PC.467,63  
22Dyanne Van 't HulGustavLorenzoLDDriehoekruiters, PC. De474,83  
23Lotte van HuetViola--LDVeldruiters, PC. De872,31  
24Nina SchiphorstNinneshof's LibertyKosmo Van Orchid'sLEBosruiters, PC. De1270,72  
25Irsa Van der TuinKyraYoung Winsome's AdrianLDWWNA, PC.1677,37  
26Britt Van den BrinkCotton CandyVader OnbekendLDWaaghalsjes, PC. De1886,02  
27Louise De BeijerZina FOhornLEHofruiters, PC. De18101,08  
xEsther LammertsTarzan--LDFlevoruiters, PC.Uit2   
 Lieke AlbersFun Stayerhof's Mc FlyFirst Stayerhof's Ramzi HLDIJsselruiters, PC. DeUit2   
 Esmee De VriesBaloeOnbekendLDFlevoruiters, PC.Uit2   
 Janine MentingEsterreOnno SLEHummelo, PC.Uit11   
 Dirka van den AkkerAlicia BQuattroLEToekomst, PC. DeUit2   
 Annika HeebinkPatron van de Rauwe MaatPaledoLDHarsloruiters, PC. DeVrijw   
 Maike WoestenenkDimmans EdwardFrederiksberg DizneyLDSteffenrijders, PC. St.Vrijw   
 Katja TiemessenAtrichtaCaricelloLEGraafschap, PC. DeVrijw   
 Yara Van den BergJazzElegantLDWillaerruiters, PC.NG   

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

Terug naar de top

Klasse: M cat. C
Afvaardiging: 2

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

M/C (6 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Babette HanseNemo--MCFlevoruiters, PC.064,84
2River MorssinkhofWhite Diamond--MCTrippelaartjes, PC. De458,37
 
3Mariesa VeenstraRoxie--MCHv. De Cannenburgh, PC.461,7
4Mayke LeusinkMagicDiogenes KayMCMolenruiters, PC. De466,59
5Lemoni DickerLindenburgs FinnCadlanvalley GoldstarMCVoorwaarts, PC.1277,4
xNoortje SchillemansLady May FlowerSander He.stb.225MCVoorwaarts, PC.Uit1 

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

Terug naar de top

Klasse: M cat. D/E
Afvaardiging: 9

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

M/D-M/E (24 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Noelle KlokmanRowanRivaldo HMDPC. Ruitersportvereniging Barchem075,04031,88
2Chantal NijhofElshofs EmmaKantje's AppartMDPasruiters, PC. De071,23034,01
3Vivian SchiphorstCathleenReekamp's EclipsMDGorssel-Zutphen, PC.074,47035,29
4Isabelle MeursSurprice--MDLunaruiters, PC. De069,51039,12
5Anne MeijerMyloVader OnbekendMDVeldruiters, PC. De072,98040,62
6Rosalin BaanSunshineKantjes RonaldoMDLunaruiters, PC. De063,68431,91
 
7Stan SchillemansSir LancelotKierow Van KlaverborchMDVoorwaarts, PC.063,86432,68
8Fieke BettinkCharlotte CharmanteVader OnbekendMDVoorwaarts, PC.069,82433,22
9Anouk ElferinkZuccheroZodiakMDPC. Ruitersportvereniging Barchem063,9433,8
10GaŽlle VerweijBeach BoyLe MatsjoMDVoorwaarts, PC.068,17435,94
11Marjolein SchaftenaarSurprise Limited AzmiraffAzmiraff OxMDKlein Maar Dapper, PC.063,51830,06
12Alice WeijmanCarrickKooihķster SammeMDKlein Maar Dapper, PC.0711248,57
13Yvet NijhofKwint van Orchid'sKanshebberMDPasruiters, PC. De074,64Uit12 
14Lisanne BerendsenAnnabel Van De StompslagHoppenhof's HeroMDGorssel-Zutphen, PC.466,91  
15Meredith BaanHoliday BBDenver BbMDLunaruiters, PC. De467,46  
16Rens AppeldoornInvitaVainqueurMEVeluweruiters, PC.468,58  
17Indy LeeneExperanzo--MERoosendaal, PC.469,8  
18Tessa DelgerWodanDe Mensinghe's RinaldoMDWinterswijkse Ponyclub, PC.471,48  
19Alana ToxopeŁsBolinoVerona's Bo-giMDRuurlo, PC.872,93  
xOlivia BraaksmaExpressionWicked NightshiftMDHeuvelruiters, PC. DeUit1   
 Tamar BlonkKrimhKrimhMDFlevoruiters, PC.Uit1   
 Mick FlintropKay`s WorldKing KadanzMDGele Rijdertjes, PC. DeUit1   
 Carmen KoersDallesNumero UnoMEVeluwezoom (HSV), PC. DeUit1   
 Tess JansenDookieV.sambia 58MEHeuvelruiters, PC. DeUit1   

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

Terug naar de top

Klasse: Z cat. C
Afvaardiging: 3

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

Z/C (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Meredith BaanTe AmoWoodrow CarisbrookeZCLunaruiters, PC. De461,59
 
2Kyara Van der ZielSummer--ZCNoord Veluwe, PC. PSV868,45
3Maud PasmanSulaatik's Sing A SongSilverlea Simply RedZCWinterswijkse Ponyclub, PC.871,46

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)