Lijst gemaakt op: 02-08-2021 11:12:18

B finale
L1 finale
L2 finale
M1 finale
M2 finale
Z1 finale
Z2 finale
ZZL finale

Klasse: B finale
Afvaardiging: 6

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring 5

Jury bij C: Welten, W.H.C.
Jury bij H: Aaldering, L.R.A.

B/P, proef 6 (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Herman LammersPiek Fajn BVSpielbergBGorssel-Zutphen70,250211,5 (1)210 (1)75,00075,00070,50
2Rosa FoppenElenaSir OldenburgBFlevoruiters67,833202 (3)205 (5)70,00070,00067,33
3Maud RorijeAlertWeltinoBHorsthoekruiters67,750201 (4)205,5 (4)70,00070,00067,00
4Ronja Van EekQueverdale Du FallyEverdaleBWWNA67,583198 (7)207,5 (2)70,00067,50066,00
5Annemieke KoolLincolnLe VivaldiBHeuvelruiters67,500198,5 (5)206,5 (3)67,50070,00066,17
6Wieneke VoermanKenwood van Equi CenterKraneveld's KadansBOns Genoegen67,167206,5 (2)196,5 (12)67,50067,50068,83
7Iris VinkFlorenderryFloris PrinceBNijgraaf66,583197 (10)202,5 (8)67,50070,00065,67
8Susan BenedictusBliksemBriar JuniorBFlevoruiters66,417195,5 (11)203 (7)65,00070,00065,17
9Mila de GraafLimoncelloHennessyBGarderruiters65,750195 (13)199,5 (9)67,50065,00065,00
10Caitlin PetersIn-Connection's HiolitoUphillBBergakkerruiters65,583189 (19)204,5 (6)65,00067,50063,00
11Lisa El HayekLa SchufroDon SchufroBNunspeetse Ruiterclub65,583198,5 (6)195 (16)60,00062,50066,17
12Nikita MasselingGaudi's goldJohnsonBBoleemruiters65,417194,5 (14)198 (10)65,00067,50064,83
 
13Helga SchuurmanLamborghini JbGrand galaxy winBNoord Veluwe64,917195 (12)194,5 (17)62,50067,50065,00
14Nina WaalboerMarvin HHitmakerBHoefslag64,750198 (8)190,5 (22)62,50065,00066,00
15Jaleesa Swiers - LambertsKia OraSilvanoBNijgraaf64,583191 (17)196,5 (13)60,00065,00063,67
16Fleur BonekampFrau AntjeFurst von SoestBBussloo64,500193 (15)194 (18)62,50065,00064,33
17Lynn GerritsenDeliciousSantanoBRuurlo64,500197,5 (9)189,5 (23)62,50062,50065,83
18Kayleigh De HaasKazan-SDe NiroBIJsselruiters64,333192 (16)194 (19)60,00062,50064,00
19Emma Van SchalkwijkBallizoHoustonBSatana64,250189,5 (18)196 (14)62,50065,00063,17
20Louise ElferinkMerciDaily DiamondBAalten63,833187 (20)196 (15)62,50065,00062,33
21Manon BerghuisL'Eau D'Issy BFerdeauxBVeluwezoom63,750185,5 (21)197 (11)65,00065,00061,83
22Maartje SmeetsKatosionToto JR.BMontferlandruiters62,917184 (23)193,5 (20)60,00060,00061,33
23Mariska Hissink - LievestroLady'S QueenEtoulonBBarchem62,750184,5 (22)192 (21)60,00065,00061,50
24Lotte FrowijnFritsArmaniBHsa Ravenswaaij60,583175 (24)188,5 (24)57,50060,00058,33

Terug naar de top

Klasse: L1 finale
Afvaardiging: 5

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring 4

Jury bij C: Hilst, T. Van der
Jury bij H: Baalen, C.W. Van

L1/P, proef 10 (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Patrieck Van HoekMacy JsTrafalgarL1Noord Veluwe72,000230 (1)202 (5)75,00077,50076,67
2Francis JansenLafhiraBriar 899L1La Grande71,167214 (7)213 (1)75,00075,00071,33
3Romy SchaftenaarLanaCapriGovernorL1Schaapskooiruiters70,667223,5 (2)200,5 (7)72,50075,00074,50
4Daisy Van WeeldenVinginoFinestL1Keizerstad70,500223 (3)200 (8)75,00075,00074,33
5Daphne ReijmerEspresso.BNespressoL1Nijgraaf70,250216 (5)205,5 (3)67,50070,00072,00
6Rosan Van de GoorLavendelDark PleasureL1Heuvelruiters69,750215 (6)203,5 (4)75,00072,50071,67
7Christel HeuseveldtMaryFerdeauxL1Nieuwe Heuvel68,833219,5 (4)193,5 (12)72,50070,00073,17
8Isabelle HarbersMister Vola WToto JR.L1Barneveld e.o.67,833199,5 (13)207,5 (2)67,50067,50066,50
9Kate WieczorekLorine PwNegroL1Woudruiters67,750207,5 (10)199 (9)70,00072,50069,17
10Laura SpronkLuandaFerdeauxL1Heuvelruiters67,167208 (8)195 (11)65,00067,50069,33
11Montana HillebrandLifeguardGuardian SL1Oortveldruiters67,000200,5 (12)201,5 (6)62,50065,00066,83
12Yvet NijhofKalinka van 't NachtegalehofKashmir van 't SchuttershofL1Pasruiters66,417208 (9)190,5 (17)65,00067,50069,33
 
13Veerle HunderLatinaAmpèreL1Grensruiters64,833198,5 (14)190,5 (18)65,00065,00066,17
14Anke WisselinkUppoBiotopL1Molenruiters64,583198 (15)189,5 (20)65,00065,00066,00
15Britt RiethorstLexusHarley VdlL1Pasruiters64,333193 (18)193 (15)60,00062,50064,33
16Anna OlieKashiaFerdeauxL1Kraaij afd. Paard64,083201 (11)183,5 (23)60,00062,50067,00
17Herma Van de Kamp - GomesLycaonHennessyL1Lunaruiters64,000191,5 (20)192,5 (16)62,50062,50063,83
18Bertil PlatteKingsman JZardandoL1Nunspeetse Ruiterclub63,750192,5 (19)190 (19)62,50062,50064,17
19Margo ArendsMasterFranklinL1Waalruiters63,750189 (22)193,5 (13)62,50062,50063,00
20Kate WitjesKayza'S WorldEverdaleL1Waalruiters63,750187 (23)195,5 (10)62,50060,00062,33
21Anne-wil RenskersDonatellaCardentoL1Steffenrijders63,417193,5 (17)187 (22)65,00062,50064,50
22Renée SchefczykDJ TiestoDream Boy JuniorL1Bussloo63,167191 (21)188 (21)62,50062,50063,67
23Ilona van Leussenobelisque van de vlasgaardhoeveBravour BL1Schaapskooiruiters63,083197 (16)181,5 (24)62,50062,50065,67
24Michelle AckermansMojito A.SchwarzgoldL1Bommelerwaard61,083173,5 (24)193 (14)57,50057,50057,83

Terug naar de top

Klasse: L2 finale
Afvaardiging: 6

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring 4

Jury bij C: Janssen, E.A.M.
Jury bij H: Water - Nijeboer, N. van de

L2/P, proef 14 (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Barbara Van de SandBravour OlympusBon Ami ZL2Nijgraaf69,917214,5 (1)205 (3)75,00077,50071,50
2Rianne Van Dulst - De LangeLennoxGlamourdaleL2Veluws Ros69,417212 (2)204,5 (4)67,50070,00070,67
3Fenna KroftLe Niro, Vecht & SchansDe NiroL2Woudruiters68,583201,5 (6)210 (1)70,00075,00067,17
4Sabrina MelottiFensterjaeger BlackyBordeauxL2Ons Genoegen67,000203,5 (3)198,5 (8)67,50070,00067,83
5Rosalie TessemakerJana-LDavino V.O.D.L2Horsthoekruiters66,917199,5 (8)202 (5)67,50070,00066,50
6Laura SpronkKilimpiaDesperadoL2Heuvelruiters66,917203 (4)198,5 (7)65,00072,50067,67
7Siebe Te BokkelBento MioSandreoL2Veluwezoom66,583192,5 (15)207 (2)67,50072,50064,17
8Nikita RaijmakersMarry Me Van De KerkhoeveGuardian SL2Lichtenvoorde66,417203 (5)195,5 (10)62,50067,50067,67
9Michaela Van LeeuwenRaduRousseauL2Oortveldruiters65,917198 (9)197,5 (9)65,00070,00066,00
10Fleur Van der ScheerPeru's ValentinoPeru's Scan TaoL2Heuvelruiters65,333199,5 (7)192,5 (11)67,50070,00066,50
11Mindy HoekstraLuceroEbonyL2Oost-Veluwse R.J.V.64,667197 (11)191 (15)65,00072,50065,67
12Natasja VerstegeLevaniAmpèreL2In Den Bosch64,500188 (19)199 (6)65,00065,00062,67
 
13Suzanne FeberweeLordWinningmoodL2WWNA64,500195,5 (12)191,5 (13)62,50070,00065,17
14Kelsea BloemendaalLamiekGrand galaxy winL2Ons Genoegen63,667193 (14)189 (16)62,50065,00064,33
15Lisette van der EndeKiss And Ride Z.G.CanabisL2Didam e.o.63,667190 (17)192 (12)57,50065,00063,33
16Wendy ScholtenLily WSGeorge ClooneyL2Lichtenvoorde63,500195 (13)186 (19)62,50065,00065,00
17Jeanne MeijerDouble Coloured CatoBontfire ML2Heuvelruiters63,417192 (16)188,5 (18)67,50065,00064,00
18Nina WaalboerLennoxFerdeauxL2Hoefslag62,917188,5 (18)189 (17)65,00065,00062,83
19Monique VrolijkenJeasonDesperadoL2Heuvelruiters62,750197,5 (10)179 (22)57,50062,50065,83
20Kirsten HalsigJolly Good-MSir ScandicL2Zeewolde62,583184 (21)191,5 (14)65,00067,50061,33
21Fieke ScholtenWopke Kasteelsche HofNorbert 444L2Country Riders61,500186,5 (20)182,5 (21)60,00065,00062,17
22Isa van GiersbergenMidsummer GuessChippendaleL2Bergakkerruiters59,917175 (23)184,5 (20)57,50062,50058,33
23Ellis HouwersFireJohnsonL2Aalten58,833183,5 (22)169,5 (23)60,00062,50061,17
xChantal Thuinte - NijlandKallidinLord LeatherdaleL2Hamelandse RuitersVrijw   

Terug naar de top

Klasse: M1 finale
Afvaardiging: 6

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring 3

Jury bij C: Sterrenberg, M.W.
Jury bij H: Korte, S.A. De

M1/P, proef 18 (21 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Machteld HoeflakeGonzalesGovernorM1Grote Brug75,000239 (1)211 (4)75,00075,00079,67
2Ylona Van GinkelKept My Promise SssNespressoM1La Grande73,750219 (3)223,5 (1)75,00075,00073,00
3Bente MulderKikiEverdaleM1Veluwezoom71,917219 (2)212,5 (3)72,50077,50073,00
4Mindy HoekstraLuxorEbonyM1Oost-Veluwse R.J.V.69,750214 (4)204,5 (8)67,50070,00071,33
5Diana Van de BovenkampKiyoniFranklinM1Nieuwe Heuvel69,000201 (12)213 (2)70,00072,50067,00
6Helma Franken - VromenBon JoviBarossoM1Nunspeetse Ruiterclub68,750206,5 (9)206 (6)65,00065,00068,83
7Laura Van CittertKyra Florence HSorentoM1Steffenrijders68,667208,5 (7)203,5 (10)67,50072,50069,50
8Corinda LuttjeboerJum Jum DCElcaponeM1Nunspeetse Ruiterclub68,667204 (10)208 (5)65,00070,00068,00
9Lobke HoenderboomJappeloupEverdaleM1Varsseveld e.o.68,000213,5 (5)194,5 (16)67,50070,00071,17
10Anne-marije Van den BergJanny-FeeCanabis ZM1Heuvelruiters68,000203,5 (11)204,5 (9)67,50070,00067,83
11Sigrid HackJitteJohnsonM1Ons Genoegen67,750207,5 (8)199 (13)70,00067,50069,17
 
12Inge Van der SluisGianaAqiedoM1Bussloo67,583211 (6)194,5 (17)67,50070,00070,33
13Wilma Van de WerkenKazimierSir DonnerhallM1Bommelerwaard66,000190,5 (20)205,5 (7)55,00070,00063,50
14Nicky JansenDiorValdezM1Woudruiters65,667197 (13)197 (14)65,00065,00065,67
15Samantha VisserLavitziZonikM1Bommelerwaard65,667191,5 (18)202,5 (11)65,00065,00063,83
16Gerrit MorrenJilvaniaCharmeurM1Nunspeetse Ruiterclub64,750194 (15)194,5 (18)62,50062,50064,67
17Anne Van EkerisJohn John BrightNumero UnoM1Valouwe64,583193 (17)194,5 (19)62,50062,50064,33
18Imke VredenbergKavaniNegroM1Pothoven64,500195,5 (14)191,5 (20)62,50065,00065,17
19Elah WijnenJ'Adore-ElsFairytaleM1Montferlandruiters64,167190,5 (19)194,5 (15)65,00062,50063,50
20Germa Van de Haar - HolBauke fan klein weulinkJouwe 485M1Valouwe64,083184,5 (21)200 (12)60,00065,00061,50
21Erna FokkemaJavankiry OmhgEntertainerM1Krimhoeve afd. Paarden63,000194 (16)184 (21)60,00062,50064,67

Terug naar de top

Klasse: M2
Afvaardiging: 6

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring 3

Jury bij C: Nekker, J. De
Jury bij H: Paauwen, A.J.M.

M2/P, proef 22 (27 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Daisy Van DolderenDanique van de PuttehofDon Cremello Du BoisM2Bemmel e.o.67,750198,5 (2)208 (1)67,50070,00066,17
2Charlotte HonkoopHeroApacheM2Zuidwijk67,333197 (3)207 (2)65,00070,00065,67
3Melanie MulderJodyEverdaleM2Marleruiters65,500202,5 (1)190,5 (9)62,50067,50067,50
4Ellis BrinkmanIl DivoSorentoM2Bussloo65,167192,5 (7)198,5 (5)65,00065,00064,17
5Nikita KokEnvoqueWyntonM2Laak64,917195,5 (5)194 (6)62,50065,00065,17
6Natasja VerstegeKanjerFlorencioM2In Den Bosch64,000185 (12)199 (3)65,00065,00061,67
7Ingrid HooijmanIndyArmaniM2Liemers63,833184,5 (13)198,5 (4)62,50065,00061,50
 
8Lotte SchutJazzy TVivaldiM2Schaapskooiruiters63,583194 (6)187,5 (13)57,50062,50064,67
9Stefanie De GrootJoy StoryCover StoryM2Heuvelruiters63,333197 (4)183 (20)62,50062,50065,67
10Noortje RadstakeKamariaDream BoyM2Grensruiters63,250187,5 (10)192 (8)57,50062,50062,50
11Vanessa Everts - BuistKarmaDark PleasureM2Nijgraaf62,833188,5 (9)188,5 (12)55,00060,00062,83
12Chelsea HogeslagJ'AdoreAmpèreM2Winterswijk62,333185,5 (11)188,5 (11)60,00062,50061,83
13Jodie MenkhorstGin TonicMoorland's BodyguardM2Vulcaan62,000190 (8)182 (22)60,00062,50063,33
14Marcel Somsende Vlijt's RoebinRotsponM2Lichtenvoorde61,750178,5 (23)192 (7)60,00062,50059,50
15Jessica den HertogJosslynDesperadoM2Ons Genoegen61,750184 (14)186,5 (14)57,50062,50061,33
16Hanneke Mullaart - WijkDanteRhodiumM2Lichtenvoorde61,583184 (15)185,5 (17)62,50067,50061,33
17Danielle NoordermeerKiss UsDream BoyM2IJsselruiters61,500179,5 (22)189,5 (10)52,50060,00059,83
18Tamara PloegDoneurTimelessM2Oost-Veluwse R.J.V.61,417182,5 (17)186 (15)60,00062,50060,83
19Romy JansenHamletOscarM2Barneveld e.o.61,167181 (19)186 (16)55,00052,50060,33
20Belle BoschmanAmoraKarandasjM2Dijkruiters Groessen e.o.60,917181,5 (18)184 (19)57,50060,00060,50
21Wilma FraasCosmoUphillM2Steffenrijders60,333179,5 (21)182,5 (21)57,50057,50059,83
22Vera van KeulenDonnerSellegoed's JorisM2In Den Bosch60,167184 (16)177 (26)55,00057,50061,33
23Anouck Van OoijenUk van de TortelduifInspekteurM2Paardesprong59,583179,5 (20)178 (25)57,50060,00059,83
24Paulien Sarelse - SpikkerZonneSir SinclairM2Krimhoeve afd. Paarden59,583178 (24)179,5 (24)52,50060,00059,33
25Jessica PhilipsenDomillieWarrantM2Nijgraaf59,583173 (26)184,5 (18)50,00062,50057,67
26Ilva BoersmaCelebrationSandro HitM2Lichtenvoorde59,500175,5 (25)181,5 (23)52,50060,00058,50
xDaphne WentinkNavarroContangoM2OortveldruitersUit11   

Terug naar de top

Klasse: Z1 finale
Afvaardiging: 6

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring 1

Jury bij C: Berghuis - Van den Hof, C.E.
Jury bij H: Bie - Geffen, C.J.M. De
Jury bij M: Zuidam - van der Wardt, E.P.

Z1/P, proef 26 (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHMxq1xq2xq3
1Niels LubbersJohnson LElcaponeZ1La Grande66,373225 (1)221 (4)231 (2)68,33068,33066,18
2Nikita RaijmakersKwartz Decadent Grey Rs2De NiroZ1Lichtenvoorde65,098222,5 (2)224 (2)217,5 (11)70,00070,00065,44
3Esmee JanssenKasmirEye CatcherZ1La Grande65,098217 (6)224 (3)223 (7)65,00065,00063,82
4Hetty JagersHello NegroNegroZ1La Grande64,510213,5 (9)224,5 (1)220 (9)65,00068,33062,79
5Marjan Koers - TolJasperFirst PromiseZ1Velp en omstreken64,412215 (8)216,5 (5)225,5 (6)65,00066,67063,24
6Liset DezijnSchadijkerhof JoycePippin's Pride A.T.Z1Horsthoekruiters63,922216 (7)208,5 (13)227,5 (4)66,67066,67063,53
7Heleen FokkingaIsabeauApacheZ1Woudruiters63,873220,5 (3)213,5 (6)217,5 (13)63,33068,33064,85
8Jet LucassenErosVivaldiZ1Nijgraaf63,676210,5 (13)211 (10)228 (3)63,33063,33061,91
9Iris GroeneveldHailey P.Vader OnbekendZ1Randmeerruiters63,578218 (5)213 (7)217,5 (12)61,67065,00064,12
10Linda Koopman - LammersEspresso KHWestpointZ1Koopman Horses62,696218,5 (4)211 (9)210 (18)61,67065,00064,26
11Natasja Schiphorst - HoldersHaibibiDecor DelatioZ1Zevensteen62,549210 (15)200,5 (20)227,5 (5)61,67063,33061,76
 
12Melle PillerJem'S JoyEverdaleZ1Zuidwijk62,549208,5 (16)211,5 (8)218 (10)60,00063,33061,32
13Phileine BrouwersFayahlinde J.J.Jazz Z 00 55-91Z1La Grande62,157207,5 (17)204,5 (16)222 (8)61,67063,33061,03
14Rianne Mulder - Ten ArveJet'S LenzaDream BoyZ1Ruurlo62,108200,5 (22)201,5 (19)231,5 (1)56,67063,33058,97
15Jean-rené LuijmesDeifeldt's King van de LandhorstDeifeldtZ1Sylawald61,716212 (12)204 (17)213,5 (14)61,67063,33062,35
16Annemarie Jansen - MigchelbrinkFeniksUphillZ1Nunspeetse Ruiterclub61,324210,5 (14)204,5 (15)210,5 (16)61,67060,00061,91
17Malou De VriesIwan OBordeauxZ1Gouden Hert61,029212,5 (10)199,5 (21)210,5 (17)61,67061,67062,50
18Lotte ScherpenzeelBandoleroDutch Dormello DdhZ1Oost-Veluwse R.J.V.60,833206,5 (19)209 (12)205 (20)60,00061,67060,74
19Patricia KnippingIbeaulynCharmeurZ1La Grande60,637212,5 (11)209 (11)197 (22)60,00063,33062,50
20Rowie SimonseSilke van het d'olde lantschapWolfert 467Z1Veluwezoom60,441205,5 (20)206,5 (14)204,5 (21)60,00061,67060,44
21Stephanie BlokkerAurorahoeve's TrijntjeWolfert 467Z1Gompert60,343207 (18)203 (18)205,5 (19)55,00061,67060,88
22Marloes ZielhorstFleur de lisAmpèreZ1Zelhem En Omstreken60,245204 (21)198 (22)212,5 (15)58,33060,00060,00
23Inge Santman - BerendsKatouch SBFerdeauxZ1Hummelo56,716196,5 (23)194,5 (23)187,5 (23)58,33053,33057,79

Terug naar de top

Klasse: Z2
afvaardiging: 6

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring 2

Jury bij C: Vos, G.J.L. De
Jury bij H: Bonhof, P.
Jury bij M: Schurink, M.

Z2/P, proef 30 (19 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHMxq1xq2xq3
1Bart VeezeKytonFergusonZ2Steffenrijders73,480255 (1)253,5 (1)241 (1)73,33076,67075,00
2Kimberly PapTurfhorst JerseyVivaldiZ2Nunspeetse Ruiterclub71,569241,5 (2)251 (2)237,5 (2)70,00073,33071,03
3Floor Van KempenIvarDesperadoZ2La Grande69,118232,5 (3)238,5 (3)234 (3)70,00071,67068,38
4Esmee van GijtenbeekKenzoGlamourdaleZ2RZN67,304230,5 (5)227 (6)229 (4)70,00071,67067,79
5Bente ScholtenJiveCharmeurZ2La Grande66,814232 (4)231 (5)218,5 (6)65,00071,67068,24
 
6Mieke NaberinkKateauxBordeauxZ2Varsseveld e.o.64,412217,5 (7)217,5 (10)222 (5)63,33063,33063,97
7Esmee JanssenKnockoutSixth SenseZ2La Grande63,824218 (6)220 (8)213 (10)63,33065,00064,12
8Mira de VriesJillz La GrandeCharmeurZ2Montferlandruiters63,676208 (12)232 (4)209,5 (11)55,00061,67061,18
9Rosalinde HeckKaranto-PomonaNegroZ2Bahr62,843212 (9)220,5 (7)208,5 (12)61,67063,33062,35
10Sanne BreunissenAgrios Wah MojWilfredZ2Kasteelruiters62,500208,5 (10)215,5 (11)213,5 (9)58,33061,67061,32
11Mirjam WesterinkEzraSpielbergZ2Nunspeetse Ruiterclub62,353214 (8)214,5 (12)207,5 (13)65,00063,33062,94
12Geke LokhorstBon Á ParteTolandoZ2Noord Veluwe61,373204 (15)208,5 (14)213,5 (8)61,67060,00060,00
13Iris HengeveldFokusCaramboleZ2Bussloo60,588201 (17)218,5 (9)198,5 (15)61,67061,67059,12
14Lisa KleijerHalle BerryDe NiroZ2Nunspeetse Ruiterclub60,196202,5 (16)196,5 (17)215 (7)65,00061,67059,56
15John AnkonéKatarNegroZ2In Den Bosch59,902208 (11)206 (15)197 (16)60,00061,67061,18
16Sandra de Keijzer - DerksFayBeart 411Z2Vier Heemskinderen59,902206,5 (14)209 (13)195,5 (17)58,33063,33060,74
17Purdey JansenElevaJohnsonZ2Liemers57,794207,5 (13)193,5 (19)188,5 (18)50,00053,33061,03
18Angeline SchenninkApple King KLovis CorinthZ2Zelhem En Omstreken57,010195,5 (18)206 (16)180 (19)50,00058,33057,50
19Marlou RuttenAbalia RettoCarlandZ2Veluwezoom56,765183,5 (19)196,5 (18)199 (14)60,00060,00053,97

Terug naar de top

Klasse: ZZL
Afvaardiging: 5

Binnen de corona maatregelen zal geprobeerd worden zoveel mogelijk prijzen uit te reiken.
De afvaardigingsbrieven staan op de website.



Ring 1

Jury bij C: Haas, D.J. De
Jury bij H: Lammertink, G.H.J.
Jury bij M: Jansen, B.L.

ZZL/P, proef 34 (17 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHMxq1xq2xq3
1Mireille Ten HaveKarimCharmeurZZLSylawald68,810239,5 (1)236 (1)247 (1)68,33075,00068,43
2Thessa GilbersC.c. StriderSon De NiroZZLVarsseveld e.o.64,381229 (3)217,5 (3)229,5 (2)63,33065,00065,43
3Jo-anne KochEva LynnWyntonZZLVarsseveld e.o.63,571236 (2)213,5 (5)218 (4)58,33065,00067,43
4Willemijn DiekemaIkke van het HunzedalJaspers Shama-ilZZLOost-Veluwse R.J.V.61,857206 (12)223 (2)220,5 (3)60,00066,67058,86
5Sanne DemkesGalatea-utopiaOscarZZLVarsseveld e.o.61,333218,5 (5)210,5 (8)215 (5)56,67061,67062,43
 
6Emma ReuskenEscort TexelJazzZZLLoenermarkruiters60,476208,5 (10)212,5 (6)214 (6)61,67058,33059,57
7Arnold VeldhoenWitte van Moort's First ClassFioranoZZLZuidwijk59,714207 (11)215 (4)205 (9)56,67061,67059,14
8Nienke KlompGlamourApacheZZLZeewolder Ruiters59,524215,5 (7)203 (11)206,5 (7)60,00060,00061,57
9Anita Bronkhorst - WolfGraphit-sSir DonnerhallZZLHeuvelruiters59,143211 (8)212 (7)198 (11)58,33058,33060,29
10Diane WillemsenDonn F.k.SorentoZZLBerkelruiters59,000216 (6)203,5 (9)200 (10)55,00058,33061,71
11Tessa DelgerGolden ElvisWolkentanzZZLWinterswijk57,952199 (13)203,5 (10)206 (8)56,67055,00056,86
12Brigitte de GrootEyecatcherTygoZZLOns Genoegen57,476219,5 (4)192,5 (16)191,5 (16)56,67060,00062,71
13Tjibbe BoschAlevaScandicZZLDidam e.o.56,571210 (9)190,5 (17)193,5 (15)55,00058,33060,00
14Larissa BothZan RemoSan RemoZZLVeluweruiters55,476190 (16)195,5 (13)197 (12)51,67060,00054,29
15Jean-rené LuijmesJimmy ChooJohnsonZZLSylawald55,476191,5 (15)195 (14)196 (14)43,33045,00054,71
16Susan Rijksen - Te WinkelDomaniJazzZZLHummelo55,238183 (17)200 (12)197 (13)50,00051,67052,29
17Annette Van der Knaap - KlokHayaBretton WoodsZZLNeuderuiters54,905192,5 (14)193 (15)191 (17)53,33056,67055,00
xMarcelle HesselinkCapriole's Hakuna MatataApacheZZLLichtenvoordeNG   
 Marcelle HesselinkJamaliaApacheZZLLichtenvoordeNG   

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)