Lijst gemaakt op: 03-08-2019 17:15:18

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland 2019
Lokatie: Boschlaan 21, 7136RA Zieuwent

B/DE finale
L1/DE finale
Z1/DE finale
Z2/DE Kr
B finale
L1 finale
L2 finale
M1 finale
M2 finale
Z1 finale
Z2 Kr
ZZL Kr
Ver.kamp.paarden(1)
Ver.kamp.paarden(2)
Ver.kamp.paarden(3)
Ver.kamp.paarden(4)
Ver.kamp.pony (1)
Ver.kamp.pony (2)
Ver.kamp.pony (3)
Ver.kamp.pony (4)
Viertallen kr
Zestallen en Viertallen Z/ZZ
Viertallen klasse M(paarden)
Viertallen klasse L(paarden/pony's) en M (pony's)

Klasse: B cat. D/E finale
Afvaardiging: 6

Ring 10

Jury bij C: Sondaal, M.L.F.
Jury bij H: Aalders, D.E.M.

B/D-B/E, proef 6 (21 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Franka KosterGaia Royal FortunaNeptune Van De BeekerheideBDGrote Brug, PC. De67,583203,5 (1)202 (2)
2Maaike HopRosalinda H.b.RicoBEVeluws Ros, PC. Het66,750198 (3)202,5 (1)
3Rosan EversZara ZazouColandroBELilliputters (HVP), PC. De PPC de66,500201 (2)198 (4)
4Lotte HopRosalinda H.b.RicoBEVeluws Ros, PC. Het66,250197 (6)200,5 (3)
5Elisa KruithofCamiroKielshoop HoneyhillBDHippische Vereniging Epe, PC.64,833192,5 (7)196,5 (6)
6Robine BomhofBodoboyBodoBDHorsthoekruiters, PC. De64,417192 (8)194,5 (7)
7Anouk ElferinkRoyal collection QuickSilverOrchard WildemanBEPC. Ruitersportvereniging Barchem64,333197,5 (5)188,5 (11)
8Merel BentsinkAalbrinkhoeve's StormVader OnbekendBDBuitenbosch, PC.64,167187 (14)198 (5)
9Marte MulderDaniVader OnbekendBDRuurlo, PC.63,500188 (10)193 (8)
10Elise KooistraGlinsteringMagic Roses CocktailBDSpreng (PPSV), PC. De62,917187,5 (12)190 (9)
11Danique JansenFleur de L'eguilleVader OnbekendBDSteffenrijders, PC. St.62,833198 (4)179 (20)
12Demi JansenZiezo--BDGorssel-Zutphen, PC.62,667187,5 (11)188,5 (10)
 
13Indy HoftijzerPandourBriar JuniorBEWinterswijkse Ponyclub, PC.62,583190,5 (9)185 (13)
14Solana de GrootWicked Night ShadowWellhouseBDToekomst, PC. De61,417185 (15)183,5 (15)
15Margreet Van EgdomButter FlyerSlewe LeaderBEWillaerruiters, PC.61,250184 (18)183,5 (14)
16Lotte van HuetViola--BDVeldruiters, PC. De61,167187 (13)180 (18)
17Meike van den BogaertKorandoRietheim's HilbertBDBronckhorster Ruitervrienden, PC. De61,000184 (16)182 (16)
18Merel BentsinkAalbrinkhoeve's Golden LadyVader OnbekendBDBuitenbosch, PC.60,667184 (17)180 (17)
19Sophie BuisVeyron Made by BugattiWoodrow CarisbrookeBDOortveldruiters, PC. De60,500178 (20)185 (12)
20Ester Groot wassinkRasiedRespectBEGorssel-Zutphen, PC.60,500183,5 (19)179,5 (19)
21Annika de GrootSpirit--BDW.E.T, PC.58,083177,5 (21)171 (21)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te pony de overige te voet.

Terug naar de top

Klasse: L1 cat. D/E finale
Afvaardiging: 7

Ring 9

Jury bij C: Man in 't veld, S.L.
Jury bij H: Leupen, I.C.L.

L1/D-L1/E, proef 10 (19 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisL1DGorssel-Zutphen, PC.67,750205 (1)201,5 (1)
2Myrthe Van der WeeleMy Fair Lady 'D' Prinsenhof'sKulberg's LancelotL1DFlevoruiters, PC.65,833194,5 (4)200,5 (3)
3Lois ReuskenDornik's DiwaDorniks DonovanL1EPpsv. Bussloo, PC.65,667193,5 (6)200,5 (2)
4Anna HoogendorpKolstein's TessaHeidehof's DylanoL1DLilliputters (HVP), PC. De PPC de65,500193,5 (8)199,5 (4)
5Merle van DijkMoonlight van Stal Farmers PrideMythosL1EIJsselruiters, PC. De64,917198 (2)191,5 (9)
6Liset DezijnSchadijkerhof JoycePippin's Pride A.T.L1DHorsthoekruiters, PC. De64,583195 (3)192,5 (7)
7Dianne Den BestenEnkershof IrnaCoelenhage's PuriosoL1EHeuvelruiters, PC. De64,167193 (9)192 (8)
8Nio JansenJorisVader OnbekendL1ESylawald, PC.63,667193,5 (7)188,5 (12)
9Fleur BeusinkAaronNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88L1DBerkelruiters, PC. De63,667191,5 (10)190,5 (10)
10Lievette Van BennekomDes el Grande--L1EHv. De Cannenburgh, PC.63,583189 (12)192,5 (6)
 
11Noortje SchillemansIce CreamOrchard Limb-lopperL1DVoorwaarts, PC.62,917194 (5)183,5 (16)
12Sophie HoogendorpFirst TimeDe Goede Ree's MetallL1DLilliputters (HVP), PC. De PPC de62,833190 (11)187 (13)
13Anouk Van der GiesenSilvo B--L1DVeluwezoom (HSV), PC. De62,833188,5 (13)188,5 (11)
14Bente te VaarwerkMoon-LightCampilllo nadalesL1EMolenruiters, PC. De62,583179 (17)196,5 (5)
15Eline BoschCarlandoKantjes RonaldoL1DLilliputters (HVP), PC. De PPC de62,083187 (14)185,5 (14)
16Marleen HeijtingHattrick Today WonderMake My WorldL1EZevensteen, PC. De61,500185 (16)184 (15)
17Chantal NijhofElshofs EmmaKantje's AppartL1DPasruiters, PC. De60,417185,5 (15)177 (18)
18Sanne van KalkerenRaffala van het GildelandOrchard Red PrinceL1DGrote Brug, PC. De58,667174,5 (18)177,5 (17)
19Maike WoestenenkDimmans EdwardFrederiksberg DizneyL1DSteffenrijders, PC. St.55,917168 (19)167,5 (19)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te pony de overige te voet.

Terug naar de top

Klasse: Z1 cat. D/E finale
Afvaardiging: 7

Ring 2

Jury bij C: Simonis, J.G.
Jury bij H: Spies, G.

Z1/D-Z1/E, proef 26 (20 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Yasmin WesterinkCappuccino Royale GCasino Royale KZ1DHeuvelruiters, PC. De67,206226,5 (1)230,5 (1)
2Linde HofsHuusstede's ProudOrlandoZ1DHummelo, PC.64,706215,5 (4)224,5 (2)
3Lotte GaikhorstGreat Britain Expert DiemenAlbaranZ1EDoornslagruiters, PC. De63,603218 (2)214,5 (6)
4Lara Van SoestSpeycksbosch DickensHeitrak's MarvinZ1DOns Genoegen, PC.63,603212 (5)220,5 (3)
5Romy SchaftenaarLupido L'e LuxeLe MatsjoZ1DSchaapskooiruiters, PC. De63,162215,5 (3)214 (7)
6Timo NijhofHaasendonck's AmbrosiusValentinoZ1DPC. Ruitersportvereniging Barchem62,353207 (10)217 (5)
7Iris SchoenakerDonny--Z1DHummelo, PC.62,059204 (15)218 (4)
8Britt Van HunenOosting VayatellaValerioZ1DGrebberuiters, PC. De61,985208,5 (8)213 (8)
 
9Oscar TolkampMister TwixVader OnbekendZ1DAalten, PC.61,985208,5 (9)213 (9)
10Gabrielle FaberZidaneFarringtonZ1EHorsthoekruiters, PC. De61,691210,5 (7)209 (12)
11Anne BergSylvesterMoorland's CrackZ1DWinterswijkse Ponyclub, PC. 161,397206,5 (11)211 (11)
12Alice WeijmanCarrickKooihster SammeZ1DKlein Maar Dapper, PC.61,176204,5 (14)211,5 (10)
13Corien Van den BorBaileysFS Don't WorryZ1DToekomst, PC. De60,882205,5 (13)208,5 (13)
14Vera Van der SluisCasablanca EmelwerthBodoZ1DPpsv. Bussloo, PC.60,588206 (12)206 (16)
15Alana ToxopesBolinoVerona's Bo-giZ1DRuurlo, PC.60,588210,5 (6)201,5 (19)
16Mila de GraafAmalia HOrlandoZ1DGarderreentjes, PC. De60,368202 (16)208,5 (14)
17Danique Van VuurenBerktzicht Summer BreezeOosterbroek FrancoisZ1DGrebberuiters, PC. De59,338196,5 (19)207 (15)
18Liselot CantineauxSulaatik's PrestigeSulaatik's Peter PanZ1DLiemers (PV), PC. De59,265201 (17)202 (18)
19Jonna WandelDUPP Bon VivantWengelo's RicardoZ1DLunaruiters, PC. De59,044198,5 (18)203 (17)
20Tess JansenDookieV.sambia 58Z1EHeuvelruiters, PC. De57,574194,5 (20)197 (20)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te pony de overige te voet.

Terug naar de top

Klasse: Z2 cat. D/E (Kr)
Afvaardiging: 5

Ring 1

Jury bij C: Haas, D.J. De
Jury bij H: Reverdink, C.
Jury bij M: Esch, H.M.L. Van

Z2/D-Z2/E, proef Z2-K-Po-16 (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHM
1Jill KempesNext Black MagicNabucco RZ2DSatana, PC.74,66778,750 (1)72,625 (1)72,625 (2)
2Robin HeidenOosterbroek FenixOrlandoZ2DHeuvelruiters, PC. De73,75073,500 (2)70,375 (2)77,375 (1)
 
3Mirthe Van DoremalenFs Coco JamboFs Champion De LuxeZ2DVier Heemskinderen, PC. De69,37571,000 (3)68,250 (6)68,875 (4)
4Julia WillemsenDiorFS Daddy CoolZ2DHeuvelruiters, PC. De68,75070,375 (4)69,500 (4)66,375 (5)
5Levy JanssenVinkenhove U2Pionier's BaltazarZ2DAngerlo Keppel Langerak, PC.67,91764,750 (6)67,750 (7)71,250 (3)
6Anouk SchothorstOosting EyecatcherHeitrak's MarvinZ2DRoosendaal, PC.67,29267,625 (5)69,875 (3)64,375 (6)
7Maud Van WalstijnDon DiegoMorgenland's FabianZ2DHengelo Gelderland, PC.65,20864,000 (7)69,500 (5)62,125 (8)
8Linde HofsJacodi's Bo's BarclayWoodrow CarisbrookeZ2DHummelo, PC.63,37563,500 (8)63,625 (8)63,000 (7)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te pony de overige te voet.

Voor de einduitslag zijn de proef en kr bepalend.

Terug naar de top

Klasse: B finale
Afvaardiging: 10

Ring 8

Jury bij C: Harenberg, J.E.
Jury bij H: Aalst, F.K.P. Van

B/P, proef 6 (21 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Chantal Thuinte - NijlandKallidinLord LeatherdaleBPHamelandse Ruiters, RV.67,333203,5 (3)200,5 (2)
2Janne ReulinkVelasquesPolanskyBPBoleemruiters, RV.67,250202 (6)201,5 (1)
3Robin GiesenHolly Hunter Of DalwhinnieTangelo Van De ZuuthoeveBPLiemers (PV), RV.66,833206,5 (1)194,5 (13)
4Inge Santman - BerendsKatouch SBFerdeauxBPHummelo, RV.66,833205,5 (2)195,5 (12)
5Paula OomsRadentaFlemminghBPMeiden Van Haarman66,167201,5 (7)195,5 (10)
6Lisa PolmanKatootje van het GildelandCupidoBPGrote Brug, RV.66,167198 (8)199 (6)
7Laura SpronkJulimpiaEverdaleBPHeuvelruiters, RV.65,833203 (4)192 (16)
8Corine SmiesJ'Adore BsLexiconBPOortveldruiters, RV.65,667203 (5)191 (18)
9Rosalie TessemakerJana-LDavino V.O.D.BPHorsthoekruiters, RV.65,583195,5 (9)198 (8)
10Yda Van GastelInaModestoBPFlevoruiters, RV.65,250192,5 (13)199 (5)
 
11Lisa KlopmanJewel 24BerlinBPBosruiters, RV. De64,583195 (10)192,5 (15)
12Laura TimmermansPrae EspoirKasparowBPSpreng (PPSV), RV.64,583189 (19)198,5 (7)
13Fleur Van der ScheerPeru's ValentinoPeru's Scan TaoBPHeuvelruiters, RV.64,500191,5 (15)195,5 (11)
14Jelle DerksenKarisha P.George ClooneyBPLichtenvoorde (HV), RV.64,417195 (11)191,5 (17)
15Marek EgbersAmadeusAmpreBPWinterswijkse Ruiterclub, RV.64,333190 (16)196 (9)
16Nio JansenSamson DwArmstrongBPSylawald, RV.64,167185,5 (20)199,5 (4)
17Esmay SchaftenaarJust Guidam`s First LadyGuidam's Willow the SecondBPNunspeetse Ruiterclub, RV.64,167194,5 (12)190,5 (19)
18Nathalie PannekoekJamaica LFairytaleBPWWNA, RV.63,750189,5 (18)193 (14)
19Amy RoekevischWittgensteinWilfredBPRV. Ruitersportvereniging Barchem63,333192 (14)188 (21)
20Jessica BonestrooZomerfeeOscarBPHippisch Oosterwolde, RV.63,250180 (21)199,5 (3)
21Emma HalbesmaHamiltonSpartacusBPVeluws Ros, RV.63,000189,5 (17)188,5 (20)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.

Terug naar de top

Klasse: L1 finale
Afvaardiging: 9

Ring 7

Jury bij C: Noij - Aarsen, I.H.M.
Jury bij H: Barlingen, G. Van

L1/P, proef 10 (21 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Vanessa Everts - BuistKarmaDark PleasureL1PNijgraaf, RV. De67,167208,5 (1)194,5 (10)
2Lotte SchutJazzy TVivaldiL1PSchaapskooiruiters, RV.66,917199,5 (2)202 (2)
3Wouter HermelinkPegasusGlobal ExpressL1PPasruiters, RV. LR. de66,500199 (3)200 (4)
4Helma Franken - VromenBon JoviBarossoL1PNunspeetse Ruiterclub, RV.65,917187,5 (16)208 (1)
5Bruce BuyserdBeukestein's Kartouche AJohnsonL1PGrote Brug, RV.65,500192,5 (8)200,5 (3)
6Yvette VermeulenVictoria HmMarlonL1PRandmeerruiters, RV. De65,250197 (5)194,5 (9)
7Sabiene GoudriaanPardoesKennedyL1PHV. De Cannenburgh, RV.65,250193 (7)198,5 (5)
8Robi Weijer - EsserGea marieKimberleyL1PLichtenvoorde (HV), RV.65,083193 (6)197,5 (6)
9Karen SchutteJuneDream BoyL1PRuiter Club Riant, RV.64,667191,5 (11)196,5 (7)
10Suzanne HoitinkKolindaEverdaleL1PIn Den Bosch, RV.64,333190 (12)196 (8)
 
11Marlou RuttenJimRubusL1PVeluwezoom (HSV), RV.64,250192,5 (9)193 (11)
12Susanne Van DuinenSpiritWelt Hit IIL1PNeuderuiters, RV.64,083192 (10)192,5 (12)
13Amber CiacciaJiolympiaSezuanL1PHypolitus, RV.64,083198,5 (4)186 (18)
14Ellis HouwersFireJohnsonL1PAalten, RV.63,167188,5 (14)190,5 (14)
15Luc EppinkVancouverViscountL1PVarsseveld e.o., RV.63,167187 (17)192 (13)
16Istry StriekwoldJokerNettoL1PWoudruiters, RV.63,083188 (15)190,5 (15)
17Dzanan VisserStal Frenken's ZuwenaPier 448L1PLichtenvoorde (HV), RV.63,000189,5 (13)188,5 (16)
18Leonie BosKiaraDesperadoL1PEwijk, RV.61,333183 (18)185 (19)
19Corrie Stoker - De WitKrisDesperadoL1PFlevoruiters, RV.60,417176 (20)186,5 (17)
20Esther WisseDark Dylano--L1PStroe, RV.60,000182,5 (19)177,5 (20)
xIlse LindenschotExpect SBTuschinskiL1PIJsselruiters, RV.Uit18189,5 (x)200 (x)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.

Terug naar de top

Klasse: L2 finale
Afvaardiging: 10

Ring 6

Jury bij C: Heerde - Vliek, M.J. Van
Jury bij H: Beijers, H.

L2/P, proef 14 (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Esmee JanssenKnockoutSixth SenseL2PLa Grande, RV.72,833223 (1)214 (2)
2Kimberly PapJust A DreamDream BoyL2PNunspeetse Ruiterclub, RV.71,833206 (4)225 (1)
3Denise Van AlphenKalegra C-Two DvbNegroL2PPaardesprong, De71,000212,5 (2)213,5 (3)
4Nynke MulderRooske Fan ScyedamAlwin 469L2PNieuwe Heuvel, RV.67,833209,5 (3)197,5 (7)
5Dirk- jan V.d. WaterPicassoLord LeatherdaleL2POns Genoegen, RV.67,583194,5 (13)211 (4)
6Mandy TheunissenJ ' AdoreDesperadoL2PAlvernase R.j.v., RV.67,250203,5 (5)200 (6)
7Niels LubbersJohnson LElcaponeL2PLa Grande, RV.66,667195,5 (11)204,5 (5)
8Carlijn VaessenTurfhorst Kirby LonsdaleGovernor-STRL2PHeuvelruiters, RV.65,667202,5 (6)191,5 (12)
9Mira de VriesJillz La GrandeCharmeurL2PMontferlandruiters, RV.65,250200,5 (8)191 (13)
10Diana VinkeJuventusBocellieL2PNunspeetse Ruiterclub, RV.65,083194 (14)196,5 (8)
 
11Ellis BrinkmanIl DivoSorentoL2PBussloo, RV. PPSV64,667192,5 (17)195,5 (9)
12Melanie MulderJodyEverdaleL2PMarleruiters, RV.64,583195,5 (12)192 (11)
13Vera Van der SluisGianaAqiedoL2PBussloo, RV. PPSV64,083193,5 (16)191 (14)
14Hilda Van DamGuusWestpointL2PKlomp & Omstreken, RV.64,000201,5 (7)182,5 (19)
15Heleen Van ZomerenIvoryCharmeurL2PGarderruiters, RV.63,917197 (9)186,5 (16)
16Fleur van den DikkenbergBazinniFlorencioL2PBarneveld e.o., RV RSV63,417187 (19)193,5 (10)
17Bente ScholtenJiveCharmeurL2PLa Grande, RV.63,417197 (10)183,5 (18)
18Charlotte HonkoopHeroApacheL2PZuidwijk, RV.63,250189 (18)190,5 (15)
19Rita Van Straaten - Van BerkelIlandaSorentoL2PPothoven (pa), HS63,000194 (15)184 (17)
20Sarah-Anna Oude MunninkDiegoDetroitL2PAchterhoek, HC de60,167183,5 (20)177,5 (20)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.

Terug naar de top

Klasse: M1 finale
Afvaardiging: 10

Ring 5

Jury bij C: Bastiaanse, E.M.
Jury bij H: Wiedeman, C.S.

M1/P, proef 18 (19 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Kimberly PapTurfhorst JerseyVivaldiM1PNunspeetse Ruiterclub, RV.72,750224 (1)212,5 (3)
2Dirk- jan V.d. WaterJack Black WwHofratM1POns Genoegen, RV.70,250207,5 (4)214 (2)
3Marjonne Hillen - GouweleeuwGoldlion's Just For FunFerdeauxM1PStroe, RV.70,083208 (3)212,5 (4)
4Ellen ArendonkCrillon RS2CenninM1PEwijk, RV.70,000210 (2)210 (5)
5Bart BaxJustum ter Kwincke DBBVader OnbekendM1PWaalruiters, RV. De69,833203,5 (6)215,5 (1)
6Gerdine FrensMeindertMeinholdM1PRZN, RV.67,417207 (5)197,5 (8)
7Jacqueline Van SchootenBeauty DsFlorencioM1POost-Veluwse R.J.V., RV.65,583191 (7)202,5 (6)
8Femy HulsI'm CharmingCharmeurM1PVarsseveld e.o., RV.64,583185 (11)202,5 (7)
9Rene SchefczykEikenhorst's Must HaveSamba BoyM1PBussloo, RV. PPSV63,833186,5 (10)196,5 (9)
10Vera Van der SluisFuegoAqiedoM1PBussloo, RV. PPSV63,583187,5 (9)194 (10)
 
11Mandy TheunissenHaileyCharmeurM1PAlvernase R.j.v., RV.62,667188 (8)188 (12)
12Ingrid HooijmanIndyArmaniM1PLiemers (PV), RV.61,167179,5 (12)187,5 (13)
13Leila StickerHeclaSuprio (Sisocco)M1PAchterhoek, HC de60,583176 (16)187,5 (14)
14Francis JansenJohn GallianoNettoM1PLa Grande, RV.60,417173,5 (17)189 (11)
15Belle BoschmanAmoraKarandasjM1PDijkruiters Groessen e.o., RV.60,000177,5 (15)182,5 (15)
16Ilva BoersmaCelebrationSandro HitM1PLichtenvoorde (HV), RV.59,833179 (14)180 (17)
17Meerte HekkingIndivuWupM1POost-Veluwse R.J.V., RV.59,000179,5 (13)174,5 (19)
18Marjan Koers - TolJasperFirst PromiseM1PSpreng (PPSV), RV.58,333169 (19)181 (16)
19Deborah BruinGerda pBon BravourM1PWerfhorstruiters, RV.58,250171 (18)178,5 (18)
xBart BaxIdolpointDesperadoM1PWaalruiters, RV. DeNG (x) (x)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.

Terug naar de top

Klasse: M2 finale
Afvaardiging: 10

Ring 4

Jury bij C: Smit, G.
Jury bij H: Jagt, J. van der

M2/P, proef 22 (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Nienke VerdiesenI am SpecialApacheM2PJeanne D'arc, RV.65,167201 (1)190 (6)
2Kimberly DelissenLie-LenBeart 411M2PLa Grande, RV.64,750196 (4)192,5 (3)
3Lineke VeldermanHaby bowdyTolan RM2PBussloo, RV. PPSV64,583196 (3)191,5 (5)
4Carline Van de PutSting's DancerStingM2PAalten, RV.64,083198,5 (2)186 (12)
5Martine Wassink - HelminkEzillaUnaniemM2PLichtenvoorde (HV), RV.63,917190,5 (9)193 (1)
6Kim AlebregtseBkc VipNeostanM2PZeewolde, Ruitersportcentrum63,500191,5 (7)189,5 (7)
7Kate WitjesGraphic worldSpecial DM2PWaalruiters, RV. De63,333193 (5)187 (11)
8Anne-wil RenskersWienieLavitoM2PSteffenrijders, RV. St.62,833192 (6)185 (13)
 
9Francien SmitHyperionCover StoryM2PHeuvelruiters, RV.62,750188,5 (10)188 (9)
10Marian Nijen esDeliciousSantanoM2PRuurlo, RV.62,417186 (11)188,5 (8)
11Joyce paijmans - WesselsHarko KSake 449M2PLa Grande, RV.62,250181,5 (15)192 (4)
12Nicole Van MerodeEkrisMetallM2PPegasus, RV.61,833183,5 (13)187,5 (10)
13Ilianne BoumansDark LadyDe La VegaM2PAngerlo Keppel Langerak, RV.61,750177,5 (17)193 (2)
14Kiki PolsJunior Jack SwingNettoM2PHeuvelruiters, RV.61,417191 (8)177,5 (16)
15Marjolein GevaertDansa's IcadansaJohnsonM2PHeuvelruiters, RV.61,167186 (12)181 (15)
16Rene SchefczykFerrariChello Ill VDLM2PBussloo, RV. PPSV60,667180 (16)184 (14)
17Benice DeelenIncredibleBojengelM2PNunspeetse Ruiterclub, RV.59,250183,5 (14)172 (20)
18Ingrid Van HuisstedenFinn TwWarrantM2PNijgraaf, RV. De58,167173,5 (19)175,5 (17)
19Nicole BroekhuisDiscoveryDON INDEXM2POost-Veluwse R.J.V., RV.58,000175 (18)173 (18)
20Dionne BreurGold Boy VDTNothing To Lose 95.5428M2PBaerleruiters, RV.56,167164 (20)173 (19)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.

Terug naar de top

Klasse: Z1 finale
Afvaardiging: 9

Ring 3

Jury bij C: Buyserd, J.W.
Jury bij H: Hemmen, J.R.
Jury bij M: Meggelen, F.J.M. Van

Z1/P, proef 26 (19 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHM
1Diana VinkeGrandissimoBelissimo MZ1PNunspeetse Ruiterclub, RV.69,804223,5 (3)231 (2)257,5 (1)
2Noortje RadstakeJustin Dunkelbraun JVRJohnsonZ1PGrensruiters, RV.67,010228,5 (2)215,5 (9)239,5 (2)
3Henriette RuitenbeekGoing TopCharmeurZ1PVoorwaarts, RV.65,686214 (8)237,5 (1)218,5 (5)
4Bart BaxFelicia DBBFidertanzZ1PWaalruiters, RV. De64,755222,5 (4)217,5 (8)220,5 (4)
5Febe Van ZwambagtInfinityDesperadoZ1PValouwe, RV.64,706231,5 (1)211 (10)217,5 (6)
6Tessa DelgerGolden ElvisWolkentanzZ1PWinterswijkse Ruiterclub, RV.64,461215,5 (5)219 (7)223 (3)
7Gerieke Van Engelenhoven - BroekhuiswimkeFelle 422Z1PWillaerruiters, RV.63,382209 (10)220,5 (5)217 (7)
8Lindy RookAlexiaSandreoZ1PNoord Veluwe, RV. PSV63,333214,5 (7)220 (6)211,5 (9)
9Marlou RuttenAbalia RettoCarlandZ1PVeluwezoom (HSV), RV.63,235207,5 (11)222,5 (3)215 (8)
10Nienke KlompGlamourApacheZ1PZeewolder Ruiters, RV.61,863203 (13)221,5 (4)206,5 (11)
 
11Mandy HendriksFargoTangelo Van De ZuuthoeveZ1PLichtenvoorde (HV), RV.61,275214,5 (6)207 (11)203,5 (12)
12Eline Janssen van DoornFadeena BArmaniZ1PGrebberuiters, RV. De59,608198,5 (14)206,5 (12)203 (13)
13Gerdine FrensH'IndyHirtentanzZ1PRZN, RV.59,069211 (9)201,5 (15)190 (16)
14Dorothy Van LeeuwenEpkeSan AmourZ1POost-Veluwse R.J.V., RV.58,725188,5 (17)201,5 (16)209 (10)
15Anne-marije Van den BergIna-FeeParcivalZ1PHeuvelruiters, RV.58,137204,5 (12)205 (13)183,5 (17)
16Jorith VerwoerdFair FardauOosteind's RoccoZ1PValouwe, RV.57,206198,5 (15)202,5 (14)182,5 (18)
17Michelle BruilQuite Real 'n RedQuasar de CharryZ1PNijgraaf, RV. De56,569197 (16)189,5 (18)190,5 (15)
18Dennis SchurinkHiphop I.DancerZizi TopZ1PVestingruiters, RV.55,392188,5 (18)185 (19)191,5 (14)
19Natasja VerstegeHippiaCharmeurZ1PIn Den Bosch, RV.54,510184,5 (19)201 (17)170,5 (19)
xBart BaxFlorian Dieu DonneeGribaldiZ1PWaalruiters, RV. DeNG (x) (x) (x)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.

Terug naar de top

Klasse: Z2 (Kr)
Afvaardiging: 8

Ring 1

Jury bij C: Haas, D.J. De
Jury bij H: Reverdink, C.
Jury bij M: Esch, H.M.L. Van

Z2/P, proef Z2-K-PA-16 (9 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHM
1Febe Van ZwambagtIn DesignBlue Hors Don OlymbrioZ2PValouwe, RV.71,87571,375 (1)75,125 (1)69,125 (4)
2Nikita RaijmakersEmotionDecor DelatioZ2PLichtenvoorde (HV), RV.70,00068,500 (2)72,000 (2)69,500 (3)
3Patrieck Van HoekSpecializedSpielbergZ2PNoord Veluwe, RV. PSV69,41766,000 (4)70,875 (3)71,375 (1)
4Sylvie RikkersDon DiabloSpielbergZ2PLichtenvoorde (HV), RV.69,00067,000 (3)68,750 (4)71,250 (2)
5Floor Van KempenAshwin van de FryochaborgAndrettiZ2PLa Grande, RV.66,54266,000 (5)67,125 (5)66,500 (5)
6Axelle Berende de longteIn-Connection's HiolitoUphillZ2PBergakkerruiters, RV.63,91761,250 (7)66,500 (6)64,000 (6)
 
7Esther PentermanChopinOscarZ2PRuurlo, RV.62,33362,000 (6)62,875 (7)62,125 (7)
8Chantal BrouwerGlendaleOscarZ2PRZN, RV.60,95860,250 (8)61,125 (9)61,500 (8)
9Beike Swennenhuis - ImmingGhandyTotilasZ2PSemper Fidelis, RV.59,95857,500 (9)62,375 (8)60,000 (9)
xBarbara ModdermanGrandeurOscarZ2PVeluws Ros, RV.NG (x) (x) (x)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.

Voor de einduitslag zijn de proef en kr bepalend.

Terug naar de top

Klasse: ZZL (Kr)
Afvaardiging: 6

Ring 1

Jury bij C: Haas, D.J. De
Jury bij H: Reverdink, C.
Jury bij M: Esch, H.M.L. Van

ZZL/P, proef ZZL-K-16 (7 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHM
1Carlijn VaessenEva LynnWyntonZZLPHeuvelruiters, RV.71,79268,500 (2)71,375 (1)75,500 (1)
2Liselotte RootveldGentle-wishBelissimo MZZLPWinterswijkse Ruiterclub, RV.71,54271,500 (1)71,125 (2)72,000 (2)
3Rozemarijn GroenenboomHocus pocus kTotilasZZLPSatana, RV.68,37567,500 (3)67,375 (6)70,250 (4)
4Kris De VriesFitzroyFlorett AsZZLPMontferlandruiters, RV.68,25066,250 (4)68,000 (4)70,500 (3)
5Julia VrolijkenConfusius SDMJohnsonZZLPNunspeetse Ruiterclub, RV.66,29264,125 (5)70,000 (3)64,750 (5)
6Manouk Tankink - VisschersVilandoDon PrimaireZZLPZevensteen, RV.64,33362,125 (6)67,375 (5)63,500 (6)
 
xLeila StickerHoney BlueSorentoZZLPAchterhoek, HC deVrijw (x) (x) (x)
 Marcelle HesselinkGayaSilbermondZZLPLichtenvoorde (HV), RV.NG (x) (x) (x)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.

Voor de einduitslag zijn de proef en kr bepalend.

Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp.groep 1

Ring 14

Jury bij C: Oosterink, L.H.

B/P-L1/P-L2/P-M1/P, proef 10/6/14/18 (17 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn.
1Suzanne HoitinkKolindaEverdaleL1PIn Den Bosch, RV.199,5
2Kim WienholtsMaximil FLordanosBPGrensruiters, RV.194
3Evelien El Hayek - KasteelDrs.ValdezBPNunspeetse Ruiterclub, RV. kanjers191,5
4Casper Van BreeDonnaRubinsonBPRV. Ruitersportvereniging Barchem191
5Annemiek DijkBadoleinSpecial DL2PVestingruiters, RV.189
 
6Anne van den BeltAmarettoParcivalBPHeuvelruiters, RV. 1187,5
 Ruth AbbinkIsisBordeauxL2PWinterswijkse Ruiterclub, RV.187,5
8Mireille Jansen - MeursJabbedabbedoeArlando K.L1PSteffenrijders, RV. St.186,5
9Jeske Kranenbarg - Van LangenGoldwinUphillM1PNunspeetse Ruiterclub, RV. toppers186
10Susan BenedictusEasy BoyTriomphe De MuzeBPFlevoruiters, RV. 2184,5
11Corrie Stoker - De WitKrisDesperadoL1PFlevoruiters, RV. 1183,5
12Britt RiethorstJegroNegroL2PPasruiters, RV. LR. de182
13Celine BerendsenFylomaZirocco BlueL2PZelhem En Omstreken, RV.179
14Marlies Van HofJaguar SbEverdaleL2PWoudruiters, RV.176,5
15Femy HulsI'm CharmingCharmeurM1PVarsseveld e.o., RV.176
16Vera AbbinkHamilton sunshineVan GoghBPMolenruiters, RV.172,5
17Alies KruidhofKyra BPHeuvelruiters, RV. 2165,5

Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp.groep 2

Ring 13

Jury bij C: Rinia, I.A.

B/P-L1/P-L2/P-M1/P, proef 6/14/10/18 (17 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn.
1Fleur Van der ScheerPeru's ValentinoPeru's Scan TaoBPHeuvelruiters, RV. 1205,5
2Elise KroekenstoelJunkie XlEl SalvadorBPMolenruiters, RV.203,5
3Diana VinkeJuventusBocellieL2PNunspeetse Ruiterclub, RV. toppers202,5
4Anne KleinHanneloreQuality TimeBPHeuvelruiters, RV. 2201,5
5Jeanet Te BrummelstroeteUndercover XlUrikoL1PWinterswijkse Ruiterclub, RV.200,5
 
6Yda Van GastelInaModestoBPFlevoruiters, RV. 2200
 Ylva Van der VlugtMister FrodoCarolinoL2PPasruiters, RV. LR. de200
8Emma KoskampJillzDavino V.O.D.BPGrensruiters, RV.198,5
9Els JoostenIskanderSorentoL2PWoudruiters, RV.196,5
10Aaltje NeijmeijerHighlight mCadans ML1PNunspeetse Ruiterclub, RV. kanjers195
11Jesse BrouwerGHP ZidaneNiveauM1PZelhem En Omstreken, RV.193,5
12Henk HarkinkEvita HitSpielbergL2PRV. Ruitersportvereniging Barchem188,5
13Ina BeumerFilly CountessArthur O.a.L1PSteffenrijders, RV. St.184,5
14Niels RemijnGideonZavall VdlL1PFlevoruiters, RV. 1182,5
15Jade DiepenbroekFuranjaSam RM1PVarsseveld e.o., RV.180
16Marije De VriesJiveCharmeurL1PIn Den Bosch, RV.179
17Nadieh VriesUpside DownNexxusL2PVestingruiters, RV.172,5

Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp.groep 3

Ring 12

Jury bij C: Baalen, C.W. Van

B/P-L1/P-L2/P-M1/P, proef 10/6/14/18 (17 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn.
1Helma Franken - VromenBon JoviBarossoL1PNunspeetse Ruiterclub, RV. toppers204
2Elke SchuurmanKahluaFeel goodBPIn Den Bosch, RV.203
3Marit LansJackieJaguar MailBPFlevoruiters, RV. 2199,5
 Laura SpronkJulimpiaEverdaleBPHeuvelruiters, RV. 1199,5
5Suzan De GraafClouseau ZContact V/d HeffinckL1PMolenruiters, RV.198,5
 
6John Van ZantenJust A LadyBaltic VDLBPFlevoruiters, RV. 1198
7Yvet NijhofKalinka van 't NachtegalehofKashmir van 't SchuttershofBPPasruiters, RV. LR. de197,5
8Linda GoormanHappinessAmpreL2PRV. Ruitersportvereniging Barchem196
 Malou JansenJeune Star Van KairosFive StarL1PWoudruiters, RV.196
10Jolijn KipHeadlineCover StoryL2PGrensruiters, RV.195
11Roos Van der HoekTrust MeInspekteurM1PWinterswijkse Ruiterclub, RV.189,5
12Nadja SnijdersJamaicaEl SalvadorBPVestingruiters, RV.189
13Jacky LusinkLucianoVader OnbekendL2PVarsseveld e.o., RV.185,5
14Bo OudenampsenAlympic FleurSandreoL2PSteffenrijders, RV. St.182,5
15Nikki NijenhuisBusterBillyL1PZelhem En Omstreken, RV.182
16Danielle AksterIdolieniDream BoyBPNunspeetse Ruiterclub, RV. kanjers181,5
17Esmee WesterinkHillary vd brouwershoeveGriseldiBPHeuvelruiters, RV. 2180

Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp. groep 4

Ring 11

Jury bij C: Jong - Fousert, N. De

B/P-L1/P-L2/P-M1/P, proef 14/10/6/18 (17 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn.
1Kimberly PapJust A DreamDream BoyL2PNunspeetse Ruiterclub, RV. toppers206
2Wouter HermelinkPegasusGlobal ExpressL1PPasruiters, RV. LR. de204
3Vera HuntinkIrisHarley VdlL2PVestingruiters, RV.202
 Lotte ElferinkfocusZambesiBPRV. Ruitersportvereniging Barchem202
 Marloes Nijkamp - WaterwegDuchess Of EsbiRivermanBPNunspeetse Ruiterclub, RV. kanjers202
 
6Chelsea HogeslagJ'AdoreAmpreBPWinterswijkse Ruiterclub, RV.201
7Kirsten Van den BergEen bolletjeCardentoL1PHeuvelruiters, RV. 2197
8Noortje RadstakeJackElcaponeL2PGrensruiters, RV.196
9Marloes SchuttertHilfigerQuasimodo Vd MolendreefBPZelhem En Omstreken, RV.193
10Suzan SchurerDaanVeronBPFlevoruiters, RV. 1192
11Annemarie KroekenstoelGadgetAntonM1PMolenruiters, RV.191
 Luc EppinkVancouverViscountL1PVarsseveld e.o., RV.191
13Liselot Van Reij - De RooijCaliente de la CharmilleSandreoL1PIn Den Bosch, RV.188
14Cynthia HuijgenIlke MDavino V.O.D.L2PFlevoruiters, RV. 2187
15Zo De KoningNimandoFaraoBPWoudruiters, RV.184
16Mischa BronkhorstElviveVader OnbekendL2PHeuvelruiters, RV. 1183
17Marieke JeronimusSymphonieSir HeinrichBPSteffenrijders, RV. St.181

Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp. groep 1

Ring 14

Jury bij C: Romijn - De Zwart, J.M.

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E-L1/A-L1/B-L1/C-L1/D-L1/E-L2/A-L2/B-L2/C-L2/D-L2/E-M1/A-M1/B-M1/C-M1/D-M1/E, proef 14/6/10/18 (22 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingptn.
1Yasmin WesterinkCoelenhage's Happy HourKing WilliamL2DHeuvelruiters, PC. De 1221,5
2Dianne SluijmerZizou--BDKlein Maar Dapper, PC.208
3Angelique Van der WeeleLuna LlenaKroongraafL2EFlevoruiters, PC. 2204
4Robine SminkEquile's FajenHobby Des MarronniersBDWaaghalsjes, PC. De203,5
5Chantal NijhofDigo--L1CPasruiters, PC. De201,5
6Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesEmmickhoven's DiegoL2DGorssel-Zutphen, PC. 1199,5
 
7Richelle FieretHigh Flown's Black BeautyCascob CalenigBBBarneveld e.o., PC RSV198,5
8Esmee WijnveenPromiseVader OnbekendBDWinterswijkse Ponyclub, PC. 2197,5
9Jasmijn SwennenhuisNoranVader OnbekendM1DGorssel-Zutphen, PC. 2194,5
10Janelle GarritsWonderful BoyDutchboyL1EGorssel-Zutphen, PC. 3194
 Luka BouwmeesterNoahOrchard WildemanL1DGrensruiters, PC. De194
12Indy HoftijzerPandourBriar JuniorBEWinterswijkse Ponyclub, PC. 1193
13Sara Van LentheLimited EditionLe MatsjoL1DSteffenrijders, PC. St.191,5
14Zo BesselinkPuckOrlandoL2DGraafschap, PC. De191
15Chayenne KarelNaughty GirlBrummerhoeve's Denny DannyBDHeuvelruiters, PC. De 2187
16Zahra-lindi MalkusNelsonVader OnbekendBDW.E.T, PC.186,5
17Kylie WopereisFurbyEasy Van Merm Tot RessemBBIn Den Bosch, PC.185
 Merle LuitenJoeyTarzan OBEPC. Ruitersportvereniging Barchem185
19Dorine VredenbergAnne-Daula NTUndercover KL1EMolenruiters, PC. De182
20Emma BremerSatie De L'eguilleMolenaar's Golden KingBDFlevoruiters, PC. 1180
21Melissa JacobsRajaZodiakL2DGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.176,5
22Iris PaterJumpy Laloma HmEl PrimeroL1EDriehoekruiters, PC. De174

Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp. groep 2

Ring 13

Jury bij C: Overgoor, Y.M.

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E-L1/A-L1/B-L1/C-L1/D-L1/E-L2/A-L2/B-L2/C-L2/D-L2/E-M1/A-M1/B-M1/C-M1/D-M1/E, proef 6/10/14/18 (22 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingptn.
1Robby van BregtShine's BoleroFlevozicht's DarkyBBDriehoekruiters, PC. De208,5
2Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisL1DGorssel-Zutphen, PC. 1203,5
3Jade Ten PasWizz Spirit van de BergsepadWinnetou van Mistral vd BergsepadBCWinterswijkse Ponyclub, PC. 2202
 Fajah SchurinkRobbedoesHoppenhof's ShardonBDPasruiters, PC. De202
5Froukje StegemanBailizeVader OnbekendL1CSteffenrijders, PC. St.201,5
 Rolita VeronSpecial Eslhofs EsmeeBerkzicht RobBDFlevoruiters, PC. 2201,5
 
7Dianne Den BestenEnkershof IrnaCoelenhage's PuriosoL1DHeuvelruiters, PC. De 1200
8Faye MuldersDjango--BDGrensruiters, PC. De199
9Anouk ElferinkZuccheroZodiakL2DPC. Ruitersportvereniging Barchem198,5
 Bente te VaarwerkMoon-LightCampilllo nadalesL1DMolenruiters, PC. De198,5
 Sientje TolboomMorgenland's MaureenBodoBDGorssel-Zutphen, PC. 3198,5
12Emma BoonstraCooperVader OnbekendBDWaaghalsjes, PC. De198
13Lisa El HayekIgorIrakkionM1EKlein Maar Dapper, PC.196,5
14Milou StamSuzieVader OnbekendBDGraafschap, PC. De196
 Guus KriegerCorrie.d.RhapsodyL2EGorssel-Zutphen, PC. 2196
16Julia DoppenDonnaHoppenhof's JasperBEIn Den Bosch, PC.195,5
17Kim SchinkelSlangenburg's LucaRivaldo HL1DFlevoruiters, PC. 1194
 Amanda Den BestenW.J.'s TimberwoodMeonbury Peter RabbitL2DHeuvelruiters, PC. De 2194
19Annelivia KuijpersKaiserHope DafyddL1AW.E.T, PC.192,5
20Franne WolterinkDino GomellDesperadoM1DWinterswijkse Ponyclub, PC. 1189
21Mirthe Den HollanderEnza Jillz FestivalLeun Veld's ZandroBEBarneveld e.o., PC RSV187
22Iris JacobsSafira FortunaZodiak Nra Stb 9010L1DGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.172,5

Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp. groep 3

Ring 12

Jury bij C: Hammers - Weenink, C.

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E-L1/A-L1/B-L1/C-L1/D-L1/E-L2/A-L2/B-L2/C-L2/D-L2/E-M1/A-M1/B-M1/C-M1/D-M1/E, proef 6/10/18/14 (22 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingptn.
1Danique JansenFleur de L'eguilleVader OnbekendBDSteffenrijders, PC. St.208
2Shelby GroothuisDienReekamp's EclipsL1DWinterswijkse Ponyclub, PC. 1204,5
3Ester Groot wassinkRasiedRespectBEGorssel-Zutphen, PC. 1203,5
4Louisa PongersFlashOnbekendL1CHeuvelruiters, PC. De 1202
5Myrthe Van der WeeleMy Fair Lady 'D' Prinsenhof'sKulberg's LancelotL1DFlevoruiters, PC. 2200,5
 Jasmijn Van der BorgSidneyPowerBEGrensruiters, PC. De200,5
 
7Demi MenningsNagrimPiligrimM1DGraafschap, PC. De198,5
8Yvet NijhofWonders Wembley--L2DPasruiters, PC. De197,5
9Herman LammersOlafLevantosL2EGorssel-Zutphen, PC. 2196
10Tess de ReeSeppeline's JynescoRiddersholm SalemL2DDriehoekruiters, PC. De195
 Merlijn GeverinkBambiVader OnbekendM1DMolenruiters, PC. De195
 Zo BanningBountyLe MatsjoL1DGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.195
13Alisa Van BommelIdse--BBKlein Maar Dapper, PC.189
14Sophie BerkhoffPepperBarryL1BW.E.T, PC.187,5
15Ellen de VetIdool van het RozendaelhofTen Ankers JeroliancaBDFlevoruiters, PC. 1187
16Silke KempermanHardohoeve's BorisCompagnon's HumphreyL1EGorssel-Zutphen, PC. 3182,5
17Iris VaartjesPrincess RomeeOrchid's TygoL1DWinterswijkse Ponyclub, PC. 2180,5
18Kim BosmanVeenstra's KimberlyMorgenland's AndorBDHeuvelruiters, PC. De 2179,5
19Marlne NieuwenhaveYoung Winsome's WindaReekamp's EclipsL1EPC. Ruitersportvereniging Barchem177,5
20Sanne StoltenborgTomSulaatik's VersailleBDIn Den Bosch, PC.175
21Iris WorstFabianKulltorps JuventusL1CWaaghalsjes, PC. De174
22Bianca ZandsteegTotilasVader OnbekendBDBarneveld e.o., PC RSV169

Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp. groep 4

Ring 11

Jury bij C: Grob - Janssen, A.H.B.M.

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E-L1/A-L1/B-L1/C-L1/D-L1/E-L2/A-L2/B-L2/C-L2/D-L2/E-M1/A-M1/B-M1/C-M1/D-M1/E, proef 14/18/6/10 (22 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingptn.
1Sophie van NorelRomantic MelleRomantic PopcornL2CW.E.T, PC.207
2Leida NaberLucky LizzyRoyal BravourM1EFlevoruiters, PC. 1201,5
3Ilse MolLeroy BeaulieuLe MatsjoBDKlein Maar Dapper, PC.200
4Evi WopereisJudithAfloydBDIn Den Bosch, PC.195,5
5Tereza IsraelJawelHobby Des MarronniersBDFlevoruiters, PC. 2195
6Fabinne BerendsenMitchel van de StompslagWoodrow CarisbrookeL2DGorssel-Zutphen, PC. 1194,5
 
7Jasmijn Oude AlinkKayraCarloBCHeuvelruiters, PC. De 1194
8Maud PasmanSulaatik's Sing A SongSilverlea Simply RedL2CWinterswijkse Ponyclub, PC. 1192,5
9Vivian SchiphorstSecond SpiritVader OnbekendM1DGorssel-Zutphen, PC. 3191,5
10Demi JansenZiezo--BDGorssel-Zutphen, PC. 2190,5
11Jasmijn KoskampLa CosteVader OnbekendL1BGrensruiters, PC. De187,5
12Sanne VermeulenKantje's BostonKantje's VinelloBDSteffenrijders, PC. St.186,5
13Sanne SuythofKyandroKanshebberBDMolenruiters, PC. De186
14Carmen VerveldeEmilionElegantBEWinterswijkse Ponyclub, PC. 2185,5
15Annebelle Van HeugtenHaverstein's CasanovaBeekzicht's CasBDWaaghalsjes, PC. De185
16Yasmin WesterinkBjirmen's SjerpCoelenhage's PuriosoM1DHeuvelruiters, PC. De 2183
17Tess RiethorstShine's Mambo Dee--L1DBarneveld e.o., PC RSV182,5
18Javaj Van BregtBlack BoyVader OnbekendBDDriehoekruiters, PC. De182
19Zsa-zsa Van der VlugtChelsey's MiracleLeandros SirikL1DPasruiters, PC. De181,5
20Sterre Groot jebbinkHuntVader OnbekendBCGraafschap, PC. De180,5
21Lisa TragterSandor DPoppings MachoL1EPC. Ruitersportvereniging Barchem180
22Petra HuirneDiamanteBotarateL2EGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.178

Terug naar de top

Viertallen kr op muziek.
Afvaardiging:
Pony's: 1
Paarden: 1

Ring 1

Jury bij B: Esch, H.M.L. Van
Jury bij C: Haas, D.J. De

M/ALLE-Z/ALLE, proef 71 (2 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.BC
1Fourtune  MDFourtune70,66772,833 (1)68,500 (2)
 
2Grolse Ponyclub  MDGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.69,41767,333 (2)71,500 (1)

M/P-Z/P-ZZ/P, proef 71 (1 combinatie)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.BC
1RV Bussloo  MPBussloo, RV. PPSV79,83384,333 (1)75,333 (1)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring.

Terug naar de top

Zestallen en Viertallen Z/ZZ
Afvaardiging:
4-tal Z / BCDE: 1
6-tal L / BCDE: 3
6-tal M / BCDE: 1
6-tal L paarden: 3

Ring 3

Jury bij B: Wal, L.J. Van der
Jury bij C: Rooks, J.A.

Z/ALLE, proef 43 (1 combinatie)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.BC
1Fourtune (4-tal)  ZDFourtune68,917206 (1)207,5 (1)

L/ALLE, proef 39 (5 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.BC
1PC De Barchruiters  LDBarchruiters, PC. De68,167202,5 (1)206,5 (1)
2Willaerruiters  LDWillaerruiters, PC.66,833195 (3)206 (2)
 
3PC Gorssel Zutphen 1  LDGorssel-Zutphen, PC.66,667197,5 (2)202,5 (3)
4PC de Molenruiters  LDMolenruiters, PC. De65,500194,5 (4)198,5 (4)
5PC Gorssel Zutphen 2  LDGorssel-Zutphen, PC.64,917193 (5)196,5 (5)

M/ALLE-Z/ALLE, proef 41 (1 combinatie)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.BC
1Grolse ponyclub  MDGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.64,333187,5 (1)198,5 (1)

L/P, proef 39 (6 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.BC
1RV Varsseveld  LPVarsseveld e.o., RV.69,833202 (2)217 (1)
2RV De pasruiters 1  LPPasruiters, RV. LR. de66,750203,5 (1)197 (3)
 
3RV de Pasruiters 2  LPPasruiters, RV. LR. de66,083196 (3)200,5 (2)
4RV St. Steffenruiters  LPSteffenrijders, RV. St.65,167194,5 (4)196,5 (4)
5De Meiden van Haarman  LPMeiden Van Haarman64,167189,5 (5)195,5 (5)
6Stg. Ruitersport Barchem  LPRV. Ruitersportvereniging Barchem62,667188 (6)188 (6)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring.

Terug naar de top

Viertallen klasse M(paarden)
Afvaardiging: 2

Ring 9

Jury bij B: Wal, L.J. Van der
Jury bij C: Rooks, J.A.

M/P, proef 41 (3 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.BC
1RV de Bergakkerruiters  MPBergakkerruiters, RV.67,917201 (1)206,5 (2)
 
2RV Grensruiters  MPGrensruiters, RV.67,833198,5 (2)208,5 (1)
3RV Bussloo  MPBussloo, RV. PPSV65,417197 (3)195,5 (3)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring.

Terug naar de top

Viertallen klasse L(paarden/pony's) en M(pony's)
4-tal L / ABC: 1
4-tal L / BCDE: 4
4-tal M / BCDE: 1
4-tal L paarden: 5

Ring 6

Jury bij B: Westendorp, G.J.
Jury bij C: Janssen, E.A.M.

L/ALLE, proef 39 (1 combinatie)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.BC
1PC de Bergakkerruiters  LBBergakkerruiters, PC. De58,917170 (1)183,5 (1)

L/ALLE, proef 39 (7 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.BC
1PC Gorssel Zutphen  LDGorssel-Zutphen, PC.69,583208 (1)209,5 (1)
2St. Steffenrijders  LDSteffenrijders, PC. St.66,250196 (2)201,5 (2)
 
3PV de Bergakkerruiters  LDBergakkerruiters, PC. De63,417183,5 (4)197 (3)
4Winterswijkse Ponyclub  LDWinterswijkse Ponyclub, PC.61,417179 (5)189,5 (4)
5De Grensruiters  LDGrensruiters, PC. De61,333185 (3)183 (5)
6PC Ruurlo  LDRuurlo, PC.60,083178,5 (6)182 (6)
7PC in den Bosch  LDIn Den Bosch, PC.56,417162,5 (7)176 (7)

M/ALLE, proef 41 (2 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.BC
1PC Gorssel Zutphen  MDGorssel-Zutphen, PC.66,667196 (1)204 (1)
 
2Winterswijkse ponyclub  MDWinterswijkse Ponyclub, PC.66,000193 (2)203 (2)

L/P, proef 39 (7 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.BC
1LR Pasruiters  LPPasruiters, RV. LR. de69,000199,5 (2)214,5 (1)
2RV Molenruiters  LPMolenruiters, RV.67,417201,5 (1)203 (3)
 
3RV de Bergakkerruiters  LPBergakkerruiters, RV.66,750196,5 (3)204 (2)
4LR de Vestingruiters  LPVestingruiters, RV.63,417185,5 (5)195 (5)
5St. Steffenrijders veteranen  LPSteffenrijders, RV. St.63,250190,5 (4)189 (7)
6Kring Berkel IJssel  LPKring Berkel IJssel63,083179 (7)199,5 (4)
7Manege Slichtenhorst  LPSlichtenhorst, RV. PSV, Manege62,083181 (6)191,5 (6)

Prijsuitreiking in de hoofdspringring.

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)