Lijst gemaakt op: 02-08-2019 19:01:36

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland 2019
Lokatie: Boschlaan 21, 7136RA Zieuwent

B cat. (A/B)
B cat. (C)
B cat. (D/E) groep 1
B cat. (D/E) groep 2
L1 cat. (A/B)
L1 cat. (C)
L1 cat. (D/E) groep 1
L1 cat. (D/E) groep 2
L2 cat. (A/B)
L2 cat. (C)
L2 cat. (D/E)
M1/M2 cat. (A/B)
M1/M2 cat. (C)
M1 cat. (D/E)
M2 cat. (D/E)
Z1/ Z2 cat. (C)
Z1 cat. (D/E) groep 1
Z1 cat. (D/E) groep 2
Z2 cat. (D/E)
B groep 1
B groep 2
L1 groep 1
L1 groep 2
L2 groep 1
L2 groep 2
M1 groep 1
M1 groep 2
M2 groep 1
M2 groep 2
Z1 groep 1
Z1 groep 2
Z2 (vrijdag)
ZZL (vrijdag)

Klasse: B cat. A/B
Afvaardiging: 5

Ring 11

Jury bij C: Melssen - Kruijthof, M.S.
Jury bij H: Greef, L. De

B/A-B/B, proef 6 (16 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Alisa Van BommelIdse--BBKlein Maar Dapper, PC.67,167195,5 (5)207,5 (1)70,00072,50065,17
2Feline BlikmanL'ami NoirVileanderBBRuurlo, PC.67,000206 (1)196 (7)65,00067,50068,67
3Fleur HillenBonfire--BBKlein Maar Dapper, PC.66,250198 (4)199,5 (3)70,00070,00066,00
4Carlijn KooistraMistyHunnenhoek's HugoBBSpreng (PPSV), PC. De65,833200 (2)195 (8)67,50065,00066,67
 
5Swanette BronDutchHeniarth YowzaBBBergakkerruiters, PC. De65,417191,5 (9)201 (2)70,00067,50063,83
6Gustina KarssenBlijVampireBABosruiters, PC. De65,333194 (7)198 (5)62,50065,00064,67
7Anouk ThieleHeikant's dorusJoiners KilkennyBBGele Rijdertjes, PC. De65,083194 (6)196,5 (6)70,00067,50064,67
8Maud LeeuwisJumping JackNorest RhysBBHeuvelruiters, PC. De64,917199,5 (3)190 (12)57,50060,00066,50
9Vycho LurvinkHafdre ElystegHafdre TardduBBLichtenvoorde (HV), PC.64,833190,5 (10)198,5 (4)60,00065,00063,50
10Danique MostertBueno van het GildelandButterfly EffectBBGrote Brug, PC. De63,667187 (12)195 (9)67,50060,00062,33
11Fleur Groot JebbinkPetraVechtzicht's HazyBBVeluweruiters, PC.63,667189,5 (11)192,5 (10)60,00065,00063,17
12Roosmarijn SantmanMaud--BBZevensteen, PC. De63,083193 (8)185,5 (13)60,00065,00064,33
13Carlijn ArnoldusVelvety's Forever Fearless FellowWilloway TopicBBGarderreentjes, PC. De63,000186 (13)192 (11)62,50060,00062,00
14Franke VerwaijenTwister--BAOortveldruiters, PC. De60,917185 (14)180,5 (16)60,00065,00061,67
15Floor van der OordJumperCasperhof's EddyBBBetuwe, PC.60,750179 (15)185,5 (14)55,00060,00059,67
16Stacy KosterTempledruid SnaefellNeuaddparc RebelBBBoleemruiters, PC. De59,750175,5 (16)183 (15)60,00060,00058,50

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: B cat. C
Afvaardiging: 4

Ring 10

Jury bij C: Held, H.
Jury bij H: Velden, J.P. Van der

B/C, proef 6 (24 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Fieke de BruynPrinceEyarth TomahawkBCHeuvelruiters, PC. De66,500201,5 (2)197,5 (1)62,50072,50067,17
2Sterre-Karin van den BurgJonaZodiakBCRoosendaal, PC.66,417207 (1)191,5 (4)65,00065,00069,00
3Lieke ten CateSjorsVader OnbekendBCNoord Veluwe, PC. PSV65,583200,5 (4)193 (3)70,00070,00066,83
4Jasmijn Oude AlinkKayraCarloBCHeuvelruiters, PC. De64,417190,5 (10)196 (2)60,00065,00063,50
5Carlijn ArnoldusMarits made to Measure StefaniePeveril PetersonBCGarderreentjes, PC. De64,250201 (3)184,5 (11)62,50067,50067,00
6Fleur JansenMr. BloemBodoBCVeluwezoom (HSV), PC. De63,750200 (5)182,5 (15)62,50065,00066,67
 
7Kyara Van der ZielSummer--BCNoord Veluwe, PC. PSV63,000193 (6)185 (9)62,50062,50064,33
8Sterre Groot jebbinkHuntVader OnbekendBCGraafschap, PC. De62,917192 (7)185,5 (8)60,00070,00064,00
9Mirne BerendsAshmirVader OnbekendBCKlein Maar Dapper, PC.62,750191,5 (9)185 (10)57,50062,50063,83
10Ties de BruynSjimmieVader OnbekendBCHeuvelruiters, PC. De62,333190 (11)184 (13)60,00065,00063,33
11Naomi WasteneckerYu- Gi- OhBlackwell Bo DiddlyBCNoord Veluwe, PC. PSV62,333189,5 (12)184,5 (12)60,00060,00063,17
12Fiene BakkerDanger--BCLiemers (PV), PC. De62,167187 (14)186 (6)60,00062,50062,33
13Kyra KlopmanLuiringe Stefanie's AngelaNieuwmoed's PatrickBCBosruiters, PC. De61,667184 (17)186 (7)57,50060,00061,33
14Niels BeumerZazoe--BCSteffenrijders, PC. St.61,583191,5 (8)178 (23)60,00065,00063,83
15Pieter Groot JebbinkAmberEspritBCVeluweruiters, PC.61,417181 (22)187,5 (5)60,00060,00060,33
16Britt Van den BrinkRoosendaal's DeliciousJonker's OlivierBCVoorwaarts, PC.61,333185,5 (16)182,5 (16)60,00060,00061,83
17Mayke LeusinkChicoTongerenhof OsmiumBCMolenruiters, PC. De61,250183,5 (19)184 (14)57,50060,00061,17
18Sarah BoermaQuesto--BCZonnehoeve, PC.61,167188,5 (13)178,5 (22)60,00060,00062,83
19Anouk HammersMakeleleShamrock Mr. OliverBCIJsselruiters, PC. De61,000184 (18)182 (18)60,00060,00061,33
20Sofie Ten PasTwixLinde hoeve's ElegantBCWinterswijkse Ponyclub, PC.60,917186 (15)179,5 (19)57,50062,50062,00
21Nova JoostenElvineVader OnbekendBCLiemers (PV), PC. De60,917183 (20)182,5 (17)57,50060,00061,00
22Mayke LeusinkMagicDiogenes KayBCMolenruiters, PC. De59,917180,5 (23)179 (20)57,50060,00060,17
23Bo BenningViva La JipWoodrow CarisbrookeBCPC. Ruitersportvereniging Barchem59,833181,5 (21)177,5 (24)57,50060,00060,50
24Jade Ten PasWizz Spirit van de BergsepadWinnetou van Mistral vd BergsepadBCWinterswijkse Ponyclub, PC.59,833180 (24)179 (21)52,50060,00060,00

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: B cat. D/E groep 1

Ring 12

Jury bij C: Kuiper, M.
Jury bij H: Derksen, K.

B/D-B/E, proef 6 (23 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Rosan EversZara ZazouColandroBELilliputters (HVP), PC. De PPC de70,167200 (3)221 (1)70,00070,000
2Robine BomhofBodoboyBodoBDHorsthoekruiters, PC. De68,250204,5 (1)205 (3)65,00070,000
3Danique JansenFleur de L'eguilleVader OnbekendBDSteffenrijders, PC. St.67,583194 (9)211,5 (2)67,50067,500
4Anouk ElferinkRoyal collection QuickSilverOrchard WildemanBEPC. Ruitersportvereniging Barchem67,333203,5 (2)200,5 (5)67,50070,000
5Sophie BuisVeyron Made by BugattiWoodrow CarisbrookeBDOortveldruiters, PC. De66,333200 (4)198 (6)65,00070,000
6Solana de GrootWicked Night ShadowWellhouseBDToekomst, PC. De65,500197 (5)196 (9)65,00067,500
7Maaike HopRosalinda H.b.RicoBEVeluws Ros, PC. Het65,417197 (6)195,5 (10)67,50065,000
8Indy HoftijzerPandourBriar JuniorBEWinterswijkse Ponyclub, PC.64,583185,5 (16)202 (4)57,50062,500
9Ester Groot wassinkRasiedRespectBEGorssel-Zutphen, PC.64,250189 (13)196,5 (7)62,50062,500
10Annika de GrootSpirit--BDW.E.T, PC.64,083192 (10)192,5 (11)60,00067,500
 Merel BentsinkAalbrinkhoeve's StormVader OnbekendBDBuitenbosch, PC.64,083194 (8)190,5 (12)65,00065,000
 
12Anouk KempersHoppenhof's MamboMelle WiebertBDWinterswijkse Ponyclub, PC.64,000188 (15)196 (8)60,00065,000
13Maud Van SoestKatootje van het GildelandCupidoBEGrote Brug, PC. De63,667194,5 (7)187,5 (16)55,00067,500
14Yael KooikerGold FeverPolsbury PessoaBDHeuvelruiters, PC. De63,167191,5 (11)187,5 (15)57,50062,500
15Robine SminkEquile's FajenHobby Des MarronniersBDWaaghalsjes, PC. De63,083188,5 (14)190 (13)62,50065,000
16Estelle Van WervenShakiraGarancoBEKlein Maar Dapper, PC.62,500190,5 (12)184,5 (17)62,50062,500
17Iris WagenvoortWagenvoort's WayVader OnbekendBDBronckhorster Ruitervrienden, PC. De61,167184,5 (18)182,5 (20)52,50060,000
18Sterre AlgeraGrenada MVH--BEOortveldruiters, PC. De60,833175,5 (23)189,5 (14)57,50060,000
19Iza HelminkZandberg's EsanKooihuster FolkertBDSylawald, PC.60,583180 (20)183,5 (18)60,00060,000
20Chayenne KarelNaughty GirlBrummerhoeve's Denny DannyBDHeuvelruiters, PC. De60,333178,5 (21)183,5 (19)55,00060,000
21Amber Van IttersumJumpy Laloma HmEl PrimeroBEDriehoekruiters, PC. De60,250185 (17)176,5 (22)57,50062,500
22Jesney MalkenhorstVeronicaVader OnbekendBDKasteelruiters, PC. De59,333177,5 (22)178,5 (21)55,00060,000
23Ilona van KleefDonny GoldOnbekendBDLilliputters (HVP), PC. De PPC de58,750180 (19)172,5 (23)57,50062,500

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: B cat. D/E groep 2

Ring 13

Jury bij C: Peters, C.
Jury bij H: Joosten - Ossenkoppele, A.

B/D-B/E, proef 6 (24 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Franka KosterGaia Royal FortunaNeptune Van De BeekerheideBDGrote Brug, PC. De69,583204 (1)213,5 (1)65,00067,500
2Elise KooistraGlinsteringMagic Roses CocktailBDSpreng (PPSV), PC. De68,750201 (2)211,5 (2)65,00070,000
3Elisa KruithofCamiroKielshoop HoneyhillBDHippische Vereniging Epe, PC.66,333189 (8)209 (3)60,00067,500
4Merel BentsinkAalbrinkhoeve's Golden LadyVader OnbekendBDBuitenbosch, PC.65,833189,5 (7)205,5 (6)65,00070,000
5Demi JansenZiezo--BDGorssel-Zutphen, PC.65,667191 (4)203 (7)62,50065,000
6Meike van den BogaertKorandoRietheim's HilbertBDBronckhorster Ruitervrienden, PC. De65,417190,5 (6)202 (8)67,50065,000
7Marte MulderDaniVader OnbekendBDRuurlo, PC.65,333186,5 (13)205,5 (5)65,00065,000
8Margreet Van EgdomButter FlyerSlewe LeaderBEWillaerruiters, PC.65,083189 (9)201,5 (10)52,50062,500
 Lotte HopRosalinda H.b.RicoBEVeluws Ros, PC. Het65,083195 (3)195,5 (14)65,00062,500
10Lotte van HuetViola--BDVeldruiters, PC. De64,583181,5 (19)206 (4)62,50067,500
 
11Iris SpaanKai van Orchid'sKosmo Van Orchid'sBENijgraaf, PC. De64,250191 (5)194,5 (16)60,00060,000
12Esmee OosterlooZikoZoeyBDBarneveld e.o., PC RSV64,167185 (14)200 (11)65,00067,500
13Ilse MolLeroy BeaulieuLe MatsjoBDKlein Maar Dapper, PC.63,833188,5 (10)194,5 (15)60,00062,500
14Meija De VriesPicoVader OnbekendBDLichtenvoorde (HV), PC.63,750180,5 (21)202 (9)62,50065,000
15Rolita VeronSpecial Eslhofs EsmeeBerkzicht RobBDFlevoruiters, PC.63,333188 (11)192 (17)60,00062,500
16Adrietta van DijkFleur van het GildelandKijonyBDGrote Brug, PC. De63,250180,5 (20)199 (12)60,00060,000
17Milou StamSuzieVader OnbekendBDGraafschap, PC. De63,167187 (12)192 (18)57,50060,000
18Eva SchoonBurito's NixonNightfever IIBDRZN, PC.62,250185 (15)188,5 (20)60,00062,500
19Dounya AnthonySaffier De L'eguillePriory Firelight IIBDToekomst, PC. De62,000182 (18)190 (19)62,50062,500
20Kyra JonkersCustom zadels RomeroCoelenhage's PuriosoBDHorsthoekruiters, PC. De61,833174 (22)197 (13)55,00065,000
21Anne BrunekreefAroshoeve's Don OlivierHeidehof's Don DiegoBEVoorwaarts, PC.61,583184 (17)185,5 (21)62,50062,500
22Zahra-lindi MalkusNelsonVader OnbekendBDW.E.T, PC.61,250185 (16)182,5 (23)52,50060,000
23Jits HendriksenJackson--BDZelhem En Omstreken, PC.59,667172,5 (24)185,5 (22)57,50062,500
24Emma BoonstraCooperVader OnbekendBDWaaghalsjes, PC. De59,333173,5 (23)182,5 (24)55,00060,000

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: L1 cat. A/B
Afvaardiging: 1

Ring 9

Jury bij C: Overgoor, Y.M.
Jury bij H: Beek, M.J. Van

L1/A-L1/B, proef 10 (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Jessica NesselaarCaehen DeanoCriccieth ButchL1AGarderreentjes, PC. De69,000210 (1)204 (1)72,50072,500
2Lindy SlagterDiamond's BeauVader OnbekendL1BLichtenvoorde (HV), PC.67,583202,5 (2)203 (2)65,00070,000
 
3Kate JansenLageveld MadocLageveld TebygrwyddL1APothoven (po), HS63,833196 (3)187 (5)65,00065,000
4Julia van RaaijBoyYsselvliedt's SvenL1AMargrietruiters, PC. De63,083189,5 (4)189 (4)65,00065,000
5Jasmijn KoskampLa CosteVader OnbekendL1BGrensruiters, PC. De63,083185 (6)193,5 (3)62,50060,000
6Naomi WasteneckerFemke--L1BNoord Veluwe, PC. PSV62,500189,5 (5)185,5 (7)57,50062,500
7Meike van den BogaertKatcho--L1BBronckhorster Ruitervrienden, PC. De60,333180 (7)182 (8)62,50062,500
8Kyra KlopmanRosetaCrumpwell FletcherL1BBosruiters, PC. De60,000173,5 (8)186,5 (6)55,00065,000

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: L1 cat. C
Afvaardiging: 1

Ring 11

Jury bij C: Melssen - Kruijthof, M.S.
Jury bij H: Greef, L. De

L1/C, proef 10 (12 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Emma Van den BorCasperhof's BoyWheemhoeve's IcarusL1CToekomst, PC. De71,333209 (1)219 (1)75,00075,000
2Louisa PongersFlashOnbekendL1CHeuvelruiters, PC. De68,833204 (3)209 (2)70,00072,500
3Chantal NijhofDiëgo--L1CPasruiters, PC. De68,083205,5 (2)203 (3)65,00070,000
 
4Sophie BerkhoffPepperBarryL1CW.E.T, PC.65,667193,5 (4)200,5 (4)65,00070,000
5Amy De Wildtmister blue smoke--L1CHeuvelruiters, PC. De63,583191,5 (6)190 (9)60,00062,500
6Tessel Van den BergSuper Lutmars' MilanSpring Star's SpiritL1CHummelo, PC.63,500184 (11)197 (5)62,50065,000
7Lisa NieuwenhuisNo LimitNeptune Van De BeekerheideL1CWWNA, PC.63,500187,5 (8)193,5 (6)62,50060,000
8Anouk KnumanBibi--L1CBronckhorster Ruitervrienden, PC. De63,250189 (7)190,5 (8)62,50060,000
9Guusje Van SchiltChico--L1CVarus, PC.63,000185,5 (10)192,5 (7)65,00062,500
10Iris WorstFabianKulltorps JuventusL1CWaaghalsjes, PC. De61,667192,5 (5)177,5 (11)57,50065,000
11Sanne van WeesIrisMarnehoeve's EverestL1CBergakkerruiters, PC. De61,167186 (9)181 (10)62,50062,500
12Charlotte KoskampPaganos JadeVader OnbekendL1CGrensruiters, PC. De58,917178,5 (12)175 (12)60,00057,500

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: L1 cat. D/E groep 1

Ring 9

Jury bij C: Overgoor, Y.M.
Jury bij H: Beek, M.J. Van

L1/D-L1/E, proef 10 (20 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisL1DGorssel-Zutphen, PC.67,000207 (1)195 (8)67,50070,000
2Noortje SchillemansIce CreamOrchard Limb-lopperL1DVoorwaarts, PC.66,500198 (3)201 (1)67,50070,000
3Eline BoschCarlandoKantjes RonaldoL1DLilliputters (HVP), PC. De PPC de66,167199,5 (2)197,5 (5)65,00070,000
4Anna HoogendorpKolstein's TessaHeidehof's DylanoL1DLilliputters (HVP), PC. De PPC de66,083197,5 (6)199 (2)65,00067,500
5Dianne Den BestenEnkershof IrnaCoelenhage's PuriosoL1EHeuvelruiters, PC. De65,583195,5 (7)198 (3)65,00067,500
 Nio JansenJorisVader OnbekendL1ESylawald, PC.65,583195,5 (8)198 (4)65,00067,500
 
7Maike WoestenenkDimmans EdwardFrederiksberg DizneyL1DSteffenrijders, PC. St.65,417197,5 (5)195 (7)70,00070,000
8Liset DezijnSchadijkerhof JoycePippin's Pride A.T.L1DHorsthoekruiters, PC. De64,417192 (10)194,5 (9)67,50070,000
9Sanne van KalkerenRaffaëla van het GildelandOrchard Red PrinceL1DGrote Brug, PC. De63,667194 (9)188 (12)60,00067,500
10Anouk Van der GiesenSilvo B--L1DVeluwezoom (HSV), PC. De63,583198 (4)183,5 (15)62,50067,500
11Anouk LinthorstChampion DSFs Champion De LuxeL1DCannenburgh, PSC. De62,833181 (17)196 (6)57,50067,500
12Inez Te DorsthorstNora's Yentl JaydenWatermill FalconL1EBoleemruiters, PC. De62,667184 (14)192 (10)60,00062,500
13Marléne NieuwenhaveYoung Winsome's WindaReekamp's EclipsL1EPC. Ruitersportvereniging Barchem61,833181,5 (15)189,5 (11)60,00065,000
 Marieke KramersCartagoCasperL1EHummelo, PC.61,833185 (13)186 (13)57,50065,000
15Thirza van de PolSchermeer's Hof BambiOrchard BoginovL1ERoskam, PC. De61,750192 (11)178,5 (16)62,50062,500
16Marissa PieterseNewly HenryVader OnbekendL1DVier Heemskinderen, PC. De60,667187 (12)177 (19)60,00062,500
17Shelby GroothuisDienReekamp's EclipsL1DWinterswijkse Ponyclub, PC.60,333178,5 (18)183,5 (14)62,50062,500
18Aimee KostelijkGolden SharonSpeyksbosch NandoL1DFlevoruiters, PC.59,917181,5 (16)178 (17)57,50060,000
19Kayla TjoonkLeoVader OnbekendL1EGorssel-Zutphen, PC.59,417178,5 (19)178 (18)55,00062,500
20Sophie KonickxSt. Janshoeve's EnzosLeuns Veld's ElegantL1DHeuvelruiters, PC. De57,833176 (20)171 (20)50,00062,500

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: L1 cat. D/E groep 2

Ring 8

Jury bij C: Zwart - Goesten, M.L.M.
Jury bij H: Wassink, J.H.

L1/D-L1/E, proef 10 (20 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Lois ReuskenDornik's DiwaDorniks DonovanL1EPpsv. Bussloo, PC.64,333189,5 (3)196,5 (1)67,50067,500
2Sophie HoogendorpFirst TimeDe Goede Ree's MetallL1DLilliputters (HVP), PC. De PPC de63,167187,5 (7)191,5 (2)60,00062,500
3Bente te VaarwerkMoon-LightCampilllo nadalesL1EMolenruiters, PC. De62,917189 (5)188,5 (4)60,00065,000
4Myrthe Van der WeeleMy Fair Lady 'D' Prinsenhof'sKulberg's LancelotL1DFlevoruiters, PC.62,417192,5 (1)182 (8)62,50062,500
5Lievette Van BennekomDes el Grande--L1EHv. De Cannenburgh, PC.62,167189,5 (4)183,5 (7)65,00062,500
 
6Merle van DijkMoonlight van Stal Farmer´s PrideMythosL1EIJsselruiters, PC. De61,667190,5 (2)179,5 (11)57,50062,500
7Chantal NijhofElshofs EmmaKantje's AppartL1DPasruiters, PC. De61,500188,5 (6)180,5 (9)57,50060,000
8Marleen HeijtingHattrick Today WonderMake My WorldL1EZevensteen, PC. De61,167177,5 (17)189,5 (3)60,00060,000
9Fleur BeusinkAaronNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88L1DBerkelruiters, PC. De60,917178,5 (15)187 (5)57,50060,000
10Marly AarninkCantodeaCalvino ZL1EWinterswijkse Ponyclub, PC.60,833186,5 (8)178,5 (12)62,50062,500
11Merinthe KnaapLuckieReekamp's SaladinL1DHv. De Cannenburgh, PC.60,583185,5 (9)178 (14)57,50057,500
 Marieke LammersDonnaVader OnbekendL1DGorssel-Zutphen, PC.60,583185,5 (10)178 (13)57,50060,000
13Djuli van WindenVlagberg's ChampionDesperadoL1DVoorwaarts, PC.60,500176,5 (19)186,5 (6)55,00055,000
14Kayla TjoonkNannaNimmerdorL1DGorssel-Zutphen, PC.60,167184 (11)177 (16)67,50062,500
15Joyce Van SoestRed Moon van het GildelandBrouwershaven's Diamond HitL1EGrote Brug, PC. De60,083180,5 (14)180 (10)57,50057,500
16Janelle GarritsWonderful BoyDutchboyL1EGorssel-Zutphen, PC.59,667180,5 (13)177,5 (15)55,00060,000
17Ninthe BenenGruyter's MatchHattrick VoqueL1DWalsruiters, PC. De59,333184 (12)172 (19)57,50057,500
18Liset DezijnVerdoni's Chicco Cesh TGLeun Veld's ZandroL1DHorsthoekruiters, PC. De58,583178 (16)173,5 (17)52,50052,500
19Zoë BanningBountyLe MatsjoL1DGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.58,333177 (18)173 (18)57,50052,500
20Jonna WandelLunaZipL1DLunaruiters, PC. De57,167171,5 (20)171,5 (20)47,50057,500

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: L2 cat. A/B
Afvaardiging: 2

Ring 10

Jury bij C: Held, H.
Jury bij H: Velden, J.P. Van der

L2/A-L2/B, proef 14 (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Leah Van den TopMaartjeVader OnbekendL2BVoorwaarts, PC.65,167199,5 (2)191,5 (1)65,00070,000
 
2Loïs WilschutBlisz--L2BLunaruiters, PC. De64,333200 (1)186 (2)65,00070,000
3Benthe SchreefelSamsom--L2ALoenermarkruiters, PC. De60,417182,5 (3)180 (3)60,00060,000
4Ize HerwersBizarro BonitoStoukjeshoeve de NiroL2BHengelo Gelderland, PC.58,250174,5 (4)175 (4)57,50060,000

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: L2 cat. C
Afvaardiging: 3

Ring 5

Jury bij C: Ulden - Hennink, I. van
Jury bij H: Janssen, R.L.H.

L2/C, proef 14 (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Robin DickerLindenburgs SiskaTop ChampyL2CVoorwaarts, PC.67,083203,5 (1)199 (1)62,50062,500
2Sophie van NorelRomantic MelleRomantic PopcornL2CW.E.T, PC.65,250197,5 (2)194 (2)62,50065,000
 
3Lisa WieggersSaartje--L2CNijgraaf, PC. De63,667195 (4)187 (3)62,50062,500
4Beau van DijkBuddyHeidehof's Don DiegoL2CIJsselruiters, PC. De63,083196,5 (3)182 (4)60,00062,500
5Maud PasmanSulaatik's Sing A SongSilverlea Simply RedL2CWinterswijkse Ponyclub, PC.60,917186 (5)179,5 (7)60,00060,000
6Floor Den BoerLarizo L2CVeluws Ros, PC. Het60,250180 (6)181,5 (5)57,50060,000
7Isabelle VriesemaApril's PrincessVader OnbekendL2CKlein Maar Dapper, PC.60,000179,5 (8)180,5 (6)57,50060,000
8Kahlen KlopmanQueen of GloryOrlandoL2CTwello e.o., PC.59,083180 (7)174,5 (8)57,50060,000

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: L2 cat. D/E
Afvaardiging: 6

Ring 7

Jury bij C: Lambooy, J.A.H.
Jury bij H: Kuiper - Van Dooyeweert, M.

L2/D-L2/E, proef 14 (27 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesEmmickhoven's DiegoL2DGorssel-Zutphen, PC.68,500203 (2)208 (1)67,50072,50067,67
2Yasmin WesterinkCoelenhage's Happy HourKing WilliamL2DHeuvelruiters, PC. De67,667204,5 (1)201,5 (3)67,50072,50068,17
3Joyce Van SoestHeidepeel's SydneyEquus RaspoetinL2DGrote Brug, PC. De67,167200 (4)203 (2)65,00067,50066,67
4Chayenne EngelbertsRephartox CeredigNantgwinau SamsonL2DVier Heemskinderen, PC. De66,833201,5 (3)199,5 (4)67,50070,00067,17
5Indy Van de BeetenDiamond's Dio--L2DTrippelaartjes, PC. De66,167197,5 (5)199,5 (5)67,50067,50065,83
6Eline NillessenBeauty BridgeVlagberg's CarwayL2DJeanne D'arc, PC.63,917191 (9)192,5 (7)65,00067,50063,67
7Fabiënne BerendsenMitchel van de StompslagWoodrow CarisbrookeL2DGorssel-Zutphen, PC.63,333185,5 (17)194,5 (6)60,00065,00061,83
 
8Esmee LagemaatBodethal's Noble BoyNoble ManL2DHorsthoekruiters, PC. De63,250194,5 (6)185 (16)62,50065,00064,83
9Lisa NieuwenhuisOxxerOrchard BoginovL2DWWNA, PC.63,083192,5 (7)186 (14)60,00062,50064,17
10Fleur van VeenendaalLe ChicoVeenstra's MatsjoL2DBergakkerruiters, PC. De63,000192 (8)186 (13)62,50062,50064,00
11Feya WeijersWannadoo--L2DHummelo, PC.62,500189 (12)186 (15)62,50062,50063,00
12Dimara KeusHeros DKDe Goede Ree's MetallL2DVeluws Ros, PC. Het62,500186,5 (13)188,5 (10)60,00065,00062,17
13Yvet NijhofWonders Wembley--L2DPasruiters, PC. De62,333190,5 (10)183,5 (17)57,50060,00063,50
14Angelique Van der WeeleLuna LlenaKroongraafL2EFlevoruiters, PC.61,917182 (22)189,5 (9)57,50062,50060,67
15Renske HofenkHoppenhof's OkidokiMelle WiebertL2DZeewolder Ruiters, PC. De61,917181,5 (23)190 (8)57,50062,50060,50
16Janne JolinkMoonlightReekamp's EclipsL2DHengelo Gelderland, PC.61,833184 (18)187 (11)60,00062,50061,33
17Anouk ElferinkZuccheroZodiakL2DPC. Ruitersportvereniging Barchem61,667190 (11)180 (21)60,00062,50063,33
18Herman LammersOlafLevantosL2EGorssel-Zutphen, PC.61,500182,5 (21)186,5 (12)55,00060,00060,83
19Tess de ReeSeppeline's JynescoRiddersholm SalemL2DDriehoekruiters, PC. De61,167186,5 (14)180,5 (20)60,00062,50062,17
20Mandy TerpstraZolento--L2EIJsselruiters, PC. De61,000186 (16)180 (22)62,50062,50062,00
21Marly AarninkInfinityDesperadoL2EWinterswijkse Ponyclub, PC.60,333183 (20)179 (23)50,00052,50061,00
22Guus KriegerCorrie.d.RhapsodyL2EGorssel-Zutphen, PC.60,167178,5 (25)182,5 (18)57,50057,50059,50
23Jessie DerksFellowCarloL2DVier Heemskinderen, PC. De60,083186,5 (15)174 (26)57,50060,00062,17
24Amanda Den BestenW.J.'s TimberwoodMeonbury Peter RabbitL2DHeuvelruiters, PC. De60,083178,5 (26)182 (19)55,00060,00059,50
25Emma VerdamHaasenweijden's YellowNieuwmoed's PatrickL2DWillaerruiters, PC.59,667183 (19)175 (25)52,50057,50061,00
26Britt OonkRuby RWDesperadoL2DWinterswijkse Ponyclub, PC.59,583180 (24)177,5 (24)50,00057,50060,00
27Hedi MinkhorstNo LimitNagorny OxL2EHummelo, PC.58,500178 (27)173 (27)57,50057,50059,33
xIlse van den BergKrijg nou watSulaatik's Versace HeL2DLunaruiters, PC. DeNG (x) (x)   

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: M1/M2 cat. A/B
Afvaardiging: 2

Ring 6

Jury bij C: Janssen van Doorn, S.
Jury bij H: Lier - Ohlenbusch, I. Van

M1/A-M1/B-M2/A-M2/B, proef 22/18 (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Romy GrobIllze Dee--M2AVeldruiters, PC. De68,750215,5 (1)197 (1)70,00075,000
2Jessica NesselaarRötgers MitchelCeulan SimwntM2BGarderreentjes, PC. De65,250197,5 (2)194 (2)67,50070,000
 
3Sarah WillemsenHenshof FernandoHenshof RafaelM1BHeuvelruiters, PC. De63,250192 (4)187,5 (3)67,50065,000
4Ize HerwersCharley van den Hoge DennenVader OnbekendM1BHengelo Gelderland, PC.62,917191,5 (5)186 (4)65,00062,500
5Thirsa OonkAmigo--M2BWinterswijkse Ponyclub, PC.62,583193,5 (3)182 (5)65,00067,500

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: M1/M2 cat. C
Afvaardiging: 3

Ring 8

Jury bij C: Zwart - Goesten, M.L.M.
Jury bij H: Wassink, J.H.

M1/C-M2/C, proef 18/22 (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Ellemijn van NorelLucky Boy--M1CSchaapskooiruiters, PC. De65,917200,5 (1)195 (1)67,50067,500
2Gwen van UytertBolderman's LightningJurjen H.M2CVier Heemskinderen, PC. De63,000200 (2)178 (2)62,50065,000
 
3Phileine VenhuisRietheim's RioEyarth RioM1CTwello e.o., PC.60,667188,5 (3)175,5 (3)62,50065,000
4Lemoni DickerLindenburgs WoodbreezeYsselvliedts Velvet WoodbreezeM1CVoorwaarts, PC.58,833183,5 (4)169,5 (4)52,50052,500
5Annefleur Van MeeterenHanninkhoeve's CarinoArenberg's MauritsM1CBergakkerruiters, PC. De56,750176 (5)164,5 (5)55,00055,000
xVera Te BokkelRicky Renno--M1CVeluwezoom (HSV), PC. DeNG (x) (x)  

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: M1 cat. D/E
Afvaardiging: 6

Ring 6

Jury bij C: Janssen van Doorn, S.
Jury bij H: Lier - Ohlenbusch, I. Van

M1/D-M1/E, proef 18 (20 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Lisa El HayekIgorIrakkionM1EKlein Maar Dapper, PC.66,333196,5 (2)201,5 (1)65,00067,50065,50
2Elles WisselinkCamphuysen's lucky WilliamAladinM1DVarus, PC.65,750200,5 (1)194 (5)62,50065,00066,83
3Marte MulderVeranoVader OnbekendM1DRuurlo, PC.65,167195 (3)196 (3)62,50070,00065,00
4Gioia LubLeuns Veld Winston Jr.Leuns Veld's WinstonM1DLilliputters (HVP), PC. De PPC de64,917194,5 (4)195 (4)62,50065,00064,83
5Vivian SchiphorstSecond SpiritVader OnbekendM1DGorssel-Zutphen, PC.64,750191,5 (6)197 (2)67,50067,50063,83
 
6Frederieke Ter WoerdsLesterLe MatsjoM1ELichtenvoorde (HV), PC.64,000192,5 (5)191,5 (6)65,00065,00064,17
7Yvet NijhofKwint van Orchid'sKanshebberM1DPasruiters, PC. De62,500185 (8)190 (9)52,50062,50061,67
8Welmoed SmalsCaine Van De BeekerheideComposer Van De BeekerheideM1DToekomst, PC. De61,583184,5 (9)185 (12)50,00060,00061,50
9Femke PlassEikenhorst's MessiLuckington SportaideM1DNijgraaf, PC. De61,500178 (14)191 (7)57,50065,00059,33
10Fleur BeusinkCarpacio van de StompslagWellhouse SportsmanM1DBerkelruiters, PC. De61,500181,5 (11)187,5 (10)57,50062,50060,50
11Elise JansenUncle SamMake My DayM1DKlein Maar Dapper, PC.61,250186 (7)181,5 (15)55,00055,00062,00
12Franne WolterinkDino GomellDesperadoM1DWinterswijkse Ponyclub, PC.60,417172 (18)190,5 (8)55,00060,00057,33
13Romy BronsinkKickKenafM1ESchaapskooiruiters, PC. De59,750179 (12)179,5 (16)60,00057,50059,67
14Nikki RadstakeCoelenhage's QueenyLeuns Veld's Lord (rheinl.020047196)M1EHorsthoekruiters, PC. De59,750172,5 (17)186 (11)55,00062,50057,50
15Sophie De JongAnjershof's RodrigoMorgenland's AndorM1DLilliputters (HVP), PC. De PPC de59,500175 (16)182 (14)60,00057,50058,33
16Vera HaversAmerettoCaricelloM1ESatana, PC.59,333178 (13)178 (18)55,00055,00059,33
17Vivian SchiphorstPipa PowerKantje's Ronaldo 197ps.d.h.M1DGorssel-Zutphen, PC.59,250177 (15)178,5 (17)50,00057,50059,00
18Lotte SchutOrchard Jus de PommesBrouwershaven's Diamond HitM1DSchaapskooiruiters, PC. De59,250182,5 (10)173 (19)50,00052,50060,83
19Jasmijn SwennenhuisNoranVader OnbekendM1DGorssel-Zutphen, PC.59,000171 (19)183 (13)50,00057,50057,00
20Maud SchiphorstHeijningshof PacoMolenaar's Golden KingM1DZevensteen, PC. De54,667166 (20)162 (20)57,50055,00055,33
xKaylee Van EsveldIllimitado IrisBerkhof's Higgledy PiggledyM1DWaaghalsjes, PC. DeNG (x) (x)   

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: M2 cat. D/E
Afvaardiging: 6

Ring 5

Jury bij C: Ulden - Hennink, I. van
Jury bij H: Janssen, R.L.H.

M2/D-M2/E, proef 22 (20 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Sterre JanssenGoldstar du BoisGolden RockM2DAlvernase R.j.v., PC.69,000198,5 (1)215,5 (1)67,50067,50066,17
2Nina LuesinkDelinovOrchard BoginovM2DHummelo, PC.65,917198 (2)197,5 (5)65,00065,00066,00
3Fenne Van den BergDe Goede Ree Now Or NeverHighmead Duty FreeM2DHummelo, PC.65,417191,5 (5)201 (2)67,50062,50063,83
4Djuli van Windena little touch of Magic--M2DVoorwaarts, PC.65,250193,5 (3)198 (4)67,50067,50064,50
5Jasmijn SwennenhuisVolltreffer's VlegelVolltrefferM2DGorssel-Zutphen, PC.65,000191 (8)199 (3)65,00065,00063,67
 
6Elles WisselinkKoningshoek LucianoOosterbroek FrancoisM2EVarus, PC.63,583191,5 (6)190 (9)62,50062,50063,83
7Rosanne Van KesselGaudhyAld Feart's LeoM2DBommelerwaard, PC. De63,583191,5 (7)190 (10)60,00062,50063,83
8Ymke EngelenVeronaFlemminghM2EDijkruiters Groessen E.o., PC. De63,417186 (9)194,5 (6)62,50065,00062,00
9Romy Van den BergManuel Van De MieldijkMarnehoeve's EverestM2DTrippelaartjes, PC. De63,250192 (4)187,5 (11)62,50062,50064,00
10Famke DinkelmanKantje's TiëstoMarnehoeve's EverestM2EPC. Ruitersportvereniging Barchem63,000185,5 (11)192,5 (7)62,50065,00061,83
11Anouk PondsStanleyStadtratM2DIn Den Bosch, PC.62,500182,5 (13)192,5 (8)62,50062,50060,83
12Vera Van der SluisHoppenhof's MorrisonJacodi's Bo's BarclayM2DPpsv. Bussloo, PC.61,833186 (10)185 (14)60,00060,00062,00
13Liza AarninkTwister--M2DWinterswijkse Ponyclub, PC.61,250184 (12)183,5 (16)62,50062,50061,33
14Anouk Van HeseKaluha Van ContessaKantjes RonaldoM2DBergakkerruiters, PC. De60,833181,5 (15)183,5 (17)62,50060,00060,50
15Sophie BoersmaJelmerMagic Roses CocktailM2DBosruiters, PC. De60,667180 (16)184 (15)62,50062,50060,00
16Charlotte KetzGoldwind Empire's GentleVerona's Bo-giM2DGompert, PC. De60,500177,5 (19)185,5 (13)57,50060,00059,17
17Lisa KoelePippin's Pride A.T.Wengelo's RicardoM2EHeuvelruiters, PC. De60,417176 (20)186,5 (12)65,00062,50058,67
18Iris Den HartogMystery--M2DBergakkerruiters, PC. De60,250179 (17)182,5 (18)60,00060,00059,67
19Phileine BrouwersEikenhorst`s RubenLuckingtonM2DLa Grande, PC.59,750182 (14)176,5 (19)60,00060,00060,67
20Madelon DijkhuizenBriljantGelimerM2DVeluweruiters, PC.59,000178 (18)176 (20)55,00060,00059,33

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: Z1/Z2 cat. C
Afvaardiging: 2

Ring 1

Jury bij C: Bonhof, P.
Jury bij H: Harselaar - Hogendoorn, W.B. Van

Z1/C-Z2/C, proef 26 (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Bridget LockForest GumpVader OnbekendZ1CMusketiers, PC. De67,353231,5 (2)226,5 (1)67,50070,000
 
2Thirsa OonkBeauVivienne's Vision Of FreedomZ1CWinterswijkse Ponyclub, PC.66,765236,5 (1)217,5 (2)70,00067,500
3Lemoni DickerLindenburgs FinnCadlanvalley GoldstarZ1CVoorwaarts, PC.62,500213 (3)212 (3)62,50065,000
4Faye ReintsemaPrinceRusty He.stb.Z1CHeuvelruiters, PC. De60,882205 (4)209 (4)60,00062,500
xMarjolein BomersFellowHarwel Principal BoyZ1CWWNA, PC.NG (x) (x)  

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.

Terug naar de top

Klasse: Z1 cat. D/E groep 2

Ring 3

Jury bij C: Kuipers, H.J.M.
Jury bij H: Berghuis - Van den Hof, C.E.

Z1/D-Z1/E, proef 26 (15 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Lara Van SoestSpeycksbosch DickensHeitrak's MarvinZ1DOns Genoegen, PC.65,662226 (1)220,5 (1)70,00067,500
2Romy SchaftenaarLupido L'e LuxeLe MatsjoZ1DSchaapskooiruiters, PC. De63,603216,5 (3)216 (2)62,50070,000
3Iris SchoenakerDonny--Z1DHummelo, PC.62,868212,5 (4)215 (3)67,50067,500
 Linde HofsHuusstede's ProudOrlandoZ1DHummelo, PC.62,868219,5 (2)208 (8)62,50062,500
5Anne BergSylvesterMoorland's CrackZ1DWinterswijkse Ponyclub, PC. 161,912206 (8)215 (4)57,50062,500
6Oscar TolkampMister TwixVader OnbekendZ1DAalten, PC.61,691211 (6)208,5 (5)62,50065,000
 Mila de GraafAmalia HOrlandoZ1DGarderreentjes, PC. De61,691211,5 (5)208 (7)62,50062,500
8Corien Van den BorBaileysFS Don't WorryZ1DToekomst, PC. De61,544210 (7)208,5 (6)62,50062,500
9Liselot CantineauxSulaatik's PrestigeSulaatik's Peter PanZ1DLiemers (PV), PC. De59,853204,5 (9)202,5 (10)60,00060,000
10Tess JansenDookieV.sambia 58Z1EHeuvelruiters, PC. De59,118198 (12)204 (9)55,00062,500
 
11Jesse BrouwerGhp UpinaNumero UnoZ1EZelhem En Omstreken, PC.58,750200 (10)199,5 (12)52,50060,000
12Danique ScholtenSanto's FlameVader OnbekendZ1ELichtenvoorde (HV), PC.58,235199 (11)197 (14)60,00060,000
13Charlie PelgrimWomanAmsterdamZ1ESpreng (PPSV), PC. De57,941192,5 (14)201,5 (11)55,00062,500
14Maud Van WalstijnNew Star 8Speyksbosch NelsonZ1DHengelo Gelderland, PC.57,868194,5 (13)199 (13)55,00052,500
15Britt VerwaijenGhalid Van Stal KarimaGomel OxZ1EIJsselruiters, PC. De55,368185 (15)191,5 (15)52,50055,000
xLotte RokersFalandoOrlandoZ1DWWNA, PC.NG (x) (x)  

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: Z1 cat. D/E groep 2

Ring 4

Jury bij C: Pul, B.J.A.M.
Jury bij H: Breukink, M.J.

Z1/D-Z1/E, proef 26 (16 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Gabrielle FaberZidaneFarringtonZ1EHorsthoekruiters, PC. De66,838224,5 (1)230 (2)70,00075,000
2Yasmin WesterinkCappuccino Royale GCasino Royale KZ1DHeuvelruiters, PC. De66,471218,5 (3)233,5 (1)57,50065,000
3Britt Van HunenOosting VayatellaValerioZ1DGrebberuiters, PC. De64,044224,5 (2)211 (11)65,00065,000
4Alice WeijmanCarrickKooihúster SammeZ1DKlein Maar Dapper, PC.63,824211,5 (5)222,5 (4)67,50065,000
5Lotte GaikhorstGreat Britain Expert DiemenAlbaranZ1EDoornslagruiters, PC. De63,750205 (10)228,5 (3)65,00060,000
6Alana ToxopeüsBolinoVerona's Bo-giZ1DRuurlo, PC.63,162213 (4)216,5 (7)67,50067,500
7Timo NijhofHaasendonck's AmbrosiusValentinoZ1DPC. Ruitersportvereniging Barchem62,574211 (6)214,5 (10)55,00065,000
8Danique Van VuurenBerktzicht Summer BreezeOosterbroek FrancoisZ1DGrebberuiters, PC. De62,279207 (9)216,5 (8)62,50067,500
9Jonna WandelDUPP Bon VivantWengelo's RicardoZ1DLunaruiters, PC. De62,059202 (12)220 (5)65,00065,000
10Vera Van der SluisCasablanca EmelwerthBodoZ1DPpsv. Bussloo, PC.61,765200 (14)220 (6)65,00060,000
 
11Britt SmittMississippiKantje's RonaldoZ1EKlein Maar Dapper, PC.61,471208,5 (8)209,5 (12)62,50062,500
12Valerie AalderingSytse--Z1ESemper Fidelis, PC.61,397210 (7)207,5 (15)70,00067,500
13Suzan KlappersDavino Du BoisDon Carino Du BoisZ1EBoleemruiters, PC. De60,294201 (13)209 (14)65,00062,500
14Eline MentingRiscoOrchard Red PrinceZ1DHummelo, PC.60,147194 (15)215 (9)62,50057,500
 Anne Van GruijthuijsenGoldhoorn's JulieMake My DayZ1DHeuvelruiters, PC. De60,147202,5 (11)206,5 (16)62,50062,500
16Sanne BreedijkNaughtyVader OnbekendZ1EGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.58,676189,5 (16)209,5 (13)62,50057,500

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: Z2 cat. D/E

Ring 1

Jury bij C: Bonhof, P.
Jury bij H: Harselaar - Hogendoorn, W.B. Van

Z2/D-Z2/E, proef 91 (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Robin HeidenOosterbroek FenixOrlandoZ2DHeuvelruiters, PC. De72,692286 (1)281 (2)77,50075,000
2Jill KempesNext Black MagicNabucco RZ2DSatana, PC.69,487259 (4)283 (1)67,50070,000
3Mirthe Van DoremalenFs Coco JamboFs Champion De LuxeZ2DVier Heemskinderen, PC. De68,718257 (6)279 (3)62,50070,000
4Julia WillemsenDiorFS Daddy CoolZ2DHeuvelruiters, PC. De68,205266 (2)266 (4)67,50070,000
5Maud Van WalstijnDon DiegoMorgenland's FabianZ2DHengelo Gelderland, PC.67,500261,5 (3)265 (5)67,50070,000
6Linde HofsJacodi's Bo's BarclayWoodrow CarisbrookeZ2DHummelo, PC.66,667257 (5)263 (6)67,50067,500
7Levy JanssenVinkenhove U2Pionier's BaltazarZ2DAngerlo Keppel Langerak, PC.64,679256 (7)248,5 (9)67,50067,500
 Anouk SchothorstOosting EyecatcherHeitrak's MarvinZ2DRoosendaal, PC.64,679242 (9)262,5 (7)67,50062,500
 
9Rosan Van de GoorElexaAmpèreZ2EHeuvelruiters, PC. De63,269242 (10)251,5 (8)55,00070,000
10Tessa DelgerBig StarVader OnbekendZ2DWinterswijkse Ponyclub, PC.62,885246 (8)244,5 (10)62,50062,500
11Veerle HeebingDavino Du BoisDon Carino Du BoisZ2ELiemers (PV), PC. De59,744235 (11)231 (11)62,50062,500
xMaud Van WalstijnMorning SkyKielshoop HoneyhillZ2DHengelo Gelderland, PC.NG (x) (x)  

De beste 7 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 7.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 7 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: B groep 1

Ring 14

Jury bij C: Hout - Vermeulen, C.N. Van den
Jury bij H: Jong, M. De

B/P, proef 6 (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Janne ReulinkVelasquesPolanskyBPBoleemruiters, RV.67,000200 (4)202 (1)65,00067,500
2Emma HalbesmaHamiltonSpartacusBPVeluws Ros, RV.66,333205 (1)193 (3)67,50070,000
3Chantal Thuinte - NijlandKallidinLord LeatherdaleBPHamelandse Ruiters, RV.65,750204,5 (2)190 (7)67,50065,000
4Rosalie TessemakerJana-LDavino V.O.D.BPHorsthoekruiters, RV.65,167203,5 (3)187,5 (8)65,00062,500
5Nathalie PannekoekJamaica LFairytaleBPWWNA, RV.64,833192,5 (6)196,5 (2)65,00067,500
6Lisa PolmanKatootje van het GildelandCupidoBPGrote Brug, RV.63,500190 (7)191 (4)62,50062,500
7Robin GiesenHolly Hunter Of DalwhinnieTangelo Van De ZuuthoeveBPLiemers (PV), RV.63,333189,5 (8)190,5 (6)62,50065,000
8Yda Van GastelInaModestoBPFlevoruiters, RV.63,000187 (9)191 (5)60,00062,500
9Jelle DerksenKarisha P.George ClooneyBPLichtenvoorde (HV), RV.61,750186,5 (11)184 (11)57,50062,500
10Fleur Van der ScheerPeru's ValentinoPeru's Scan TaoBPHeuvelruiters, RV.61,583184,5 (13)185 (10)62,50060,000
 Corine SmiesJ'Adore BsLexiconBPOortveldruiters, RV.61,583184 (14)185,5 (9)62,50062,500
 
12Sanne Van MiddelaarJartou La BelleElton JohnBPWillaerruiters, RV.61,500187 (10)182 (15)57,50055,000
13Bente MulderKikiEverdaleBPVeluwezoom (HSV), RV.61,333194 (5)174 (19)62,50055,000
14Annet Van StraatenKaprillapartEtoulonBPPothoven (pa), HS61,250186 (12)181,5 (16)55,00060,000
15Chelsea HogeslagJ'AdoreAmpèreBPWinterswijkse Ruiterclub, RV.60,833181 (17)184 (12)52,50060,000
16Lianne KouwenbergFemme FataleUnaniemBPVeluweruiters, RV.60,667184 (15)180 (17)57,50060,000
 Nadja SnijdersJamaicaEl SalvadorBPVestingruiters, RV.60,667180,5 (18)183,5 (13)60,00060,000
18Britt Van CasterenDutch IrisSpecial DBPHypolitus, RV.60,250178,5 (19)183 (14)57,50060,000
 Anne van den BeltAmarettoParcivalBPHeuvelruiters, RV.60,250181,5 (16)180 (18)50,00060,000
xRobert Van de WaerdtMidnightViceroy T.BPWillaerruiters, RV.Vrijw (x) (x)  

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: B groep 2

Ring 13

Jury bij C: Bruil - Domhof, D.
Jury bij H: Selles, H.J.C.

B/P, proef 6 (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Laura SpronkJulimpiaEverdaleBPHeuvelruiters, RV.67,083197,5 (3)205 (1)67,50067,500
2Paula OomsRadentaFlemminghBPMeiden Van Haarman66,250198,5 (2)199 (2)67,50070,000
3Inge Santman - BerendsKatouch SBFerdeauxBPHummelo, RV.65,167193,5 (5)197,5 (4)62,50065,000
4Laura TimmermansPrae EspoirKasparowBPSpreng (PPSV), RV.64,833201 (1)188 (12)65,00065,000
5Nio JansenSamson DwArmstrongBPSylawald, RV.64,750196 (4)192,5 (8)62,50065,000
6Jessica BonestrooZomerfeeOscarBPHippisch Oosterwolde, RV.64,167186 (12)199 (3)57,50062,500
7Marek EgbersAmadeusAmpèreBPWinterswijkse Ruiterclub, RV.64,083191,5 (6)193 (7)62,50065,000
8Amy RoekevischWittgensteinWilfredBPRV. Ruitersportvereniging Barchem63,917188 (9)195,5 (5)62,50062,500
9Lisa KlopmanJewel 24BerlinBPBosruiters, RV. De63,750188,5 (8)194 (6)62,50062,500
10Esmay SchaftenaarJust Guidam`s First LadyGuidam's Willow the SecondBPNunspeetse Ruiterclub, RV.63,167187,5 (11)191,5 (9)57,50065,000
 
11Iris Berends - BraamEnzio K.B.DubaiBPIJsselruiters, RV.63,000188 (10)190 (10)60,00065,000
12Herriette WinkoopMacho--BPRV. Gouden Hert (HVP)62,500190 (7)185 (13)62,50062,500
13Wieneke VoermanSamira ZadoraVader OnbekendBPBergakkerruiters, RV.60,583175 (18)188,5 (11)57,50060,000
14Marinka KeusJonkers GentlemanRosengoldBPVeluws Ros, RV.60,250178,5 (13)183 (14)57,50060,000
15Femke De WijsKenzoGlamourdaleBPBergakkerruiters, RV.59,500176 (17)181 (15)57,50060,000
16Iris RietbergJuneFairytaleBPLichtenvoorde (HV), RV.58,667177,5 (14)174,5 (17)50,00055,000
17Sanne Broekhuis - HoogenhoutRomero XlIIMacanuo VBPNeuderuiters, RV.58,583174,5 (19)177 (16)55,00057,500
18Yvonne DreierinkJibaroEl Abuelo R CMBPOost-Veluwse R.J.V., RV.58,417177,5 (15)173 (18)50,00052,500
19Sophie Catherine O'BrayKingstonGalaxieBPLa Grande, RV.57,583176,5 (16)169 (19)45,00050,000
20Sacha JagersIvarDesperadoBPLa Grande, RV.56,000172 (20)164 (20)45,00052,500

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: L1 groep 1

Ring 12

Jury bij C: Veenstra, A.
Jury bij H: Grosman, H.A.M.

L1/P, proef 10 (19 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Wouter HermelinkPegasusGlobal ExpressL1PPasruiters, RV. LR. de65,667192 (3)202 (2)67,50070,000
2Amber CiacciaJiolympiaSezuanL1PHypolitus, RV.65,083193,5 (1)197 (5)57,50062,500
3Susanne Van DuinenSpiritWelt Hit IIL1PNeuderuiters, RV.64,750182,5 (9)206 (1)72,50067,500
4Dzanan VisserStal Frenken's ZuwenaPier 448L1PLichtenvoorde (HV), RV.64,583193 (2)194,5 (8)70,00067,500
5Suzanne HoitinkKolindaEverdaleL1PIn Den Bosch, RV.64,500187 (6)200 (3)62,50067,500
6Bruce BuyserdBeukestein's Kartouche AJohnsonL1PGrote Brug, RV.63,667186,5 (7)195,5 (7)52,50065,000
7Karen SchutteJuneDream BoyL1PRuiter Club Riant, RV.63,167191 (4)188 (12)65,00062,500
8Helma Franken - VromenBon JoviBarossoL1PNunspeetse Ruiterclub, RV.63,083179 (13)199,5 (4)62,50065,000
9Ellis HouwersFireJohnsonL1PAalten, RV.62,000184 (8)188 (11)67,50060,000
10Sabiene GoudriaanPardoesKennedyL1PHV. De Cannenburgh, RV.61,833179,5 (12)191,5 (10)62,50065,000
 
11Gerrit MorrenJanineWarrantL1PNunspeetse Ruiterclub, RV.61,500188,5 (5)180,5 (16)65,00065,000
12Kate WitjesDifferent"s WorldDon DariusL1PWaalruiters, RV. De61,333180,5 (10)187,5 (13)52,50060,000
13Sacha JagersHugo BossWestenwindL1PLa Grande, RV.61,000170 (17)196 (6)57,50065,000
14Angelique Koster - MeursDublinVerdiL1PBoleemruiters, RV.60,750172,5 (16)192 (9)55,00060,000
15Chris Van DijkI Am EpicZhivagoL1PGraafschap, RV.60,250176,5 (14)185 (14)55,00060,000
16Janneke LoetersJipAll at OnceL1PMontferlandruiters, RV.59,917179,5 (11)180 (17)55,00065,000
17Nienke BouwUniUnaniemL1PVeluweruiters, RV.58,417173 (15)177,5 (18)52,50060,000
18Lineke VeldermanZormi LadyRhodiumL1PBussloo, RV. PPSV58,167164,5 (18)184,5 (15)55,00062,500
xSanna KardolIrresistibleGambler Bollvorm'sL1PBergakkerruiters, RV.Uit11 (x) (x)  
 Palesa Van LeeuwenEastenCorlandL1PKraaij afd. Paard, RuitersportcentrumNG (x) (x)  

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: L1 groep 2

Ring 11

Jury bij C: Egmond - Kerstens, C. Van
Jury bij H: Claes, S.K.J.

L1/P, proef 10 (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Ilse LindenschotExpect SBTuschinskiL1PIJsselruiters, RV.68,667202,5 (1)209,5 (1)67,50070,000
2Lotte SchutJazzy TVivaldiL1PSchaapskooiruiters, RV.67,167195,5 (3)207,5 (2)55,00070,000
3Leonie BosKiaraDesperadoL1PEwijk, RV.66,583196 (2)203,5 (3)60,00070,000
4Marlou RuttenJimRubusL1PVeluwezoom (HSV), RV.65,833193,5 (6)201,5 (4)65,00067,500
5Vanessa Everts - BuistKarmaDark PleasureL1PNijgraaf, RV. De65,500195 (4)198 (6)60,00065,000
6Robi Weijer - EsserGea marieKimberleyL1PLichtenvoorde (HV), RV.65,417194,5 (5)198 (5)62,50065,000
7Istry StriekwoldJokerNettoL1PWoudruiters, RV.62,917188,5 (9)189 (9)57,50060,000
8Esther WisseDark Dylano--L1PStroe, RV.62,667185 (14)191 (7)55,00060,000
 Luc EppinkVancouverViscountL1PVarsseveld e.o., RV.62,667188,5 (7)187,5 (11)62,50060,000
10Corrie Stoker - De WitKrisDesperadoL1PFlevoruiters, RV.62,583186,5 (11)189 (10)55,00060,000
 Yvette VermeulenVictoria HmMarlonL1PRandmeerruiters, RV. De62,583186 (12)189,5 (8)57,50062,500
 
12Anouk DolmanIsaakDon DiabloL1PNijgraaf, RV. De61,917185,5 (13)186 (12)57,50062,500
13Veronique KardolIvanhoeArmaniL1PBergakkerruiters, RV.61,417188,5 (8)180 (16)60,00062,500
14Nienke VersteegHommage d'ApacheApacheL1PBarneveld e.o., RV RSV61,333187,5 (10)180,5 (15)60,00060,000
15Yvonne NusselderBranoraSpecial DL1PValkeniers, RV.61,000184,5 (15)181,5 (14)52,50065,000
16Anke EngelJoiceNettoL1PVarsseveld e.o., RV.60,167178,5 (18)182,5 (13)52,50057,500
17Luna SchoonhovenWishfull ThinkingLatano W-1507 Hgt BwpL1PJacobs, Stal59,667179 (17)179 (17)55,00060,000
18Joke KlumperZahidQuattroL1PBerkelruiters, RV.59,000179,5 (16)174,5 (18)50,00057,500
19Marije De VriesJiveCharmeurL1PIn Den Bosch, RV.58,333176 (19)174 (19)50,00055,000
xLaura SpronkKilimpiaDesperadoL1PHeuvelruiters, RV.Vrijw (x) (x)  

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: L2 groep 1

Ring 10

Jury bij C: Ruiterkamp, J.A.
Jury bij H: Peters - Manschot, K.M.C.

L2/P, proef 14 (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Niels LubbersJohnson LElcaponeL2PLa Grande, RV.72,917216,5 (2)221 (1)72,50072,500
2Kimberly PapJust A DreamDream BoyL2PNunspeetse Ruiterclub, RV.69,917216,5 (1)203 (3)72,50072,500
3Denise Van AlphenKalegra C-Two DvbNegroL2PPaardesprong, De68,917207 (4)206,5 (2)70,00070,000
4Esmee JanssenKnockoutSixth SenseL2PLa Grande, RV.68,167206,5 (5)202,5 (4)70,00070,000
5Fleur van den DikkenbergBazinniFlorencioL2PBarneveld e.o., RV RSV66,667211,5 (3)188,5 (8)67,50070,000
6Sarah-Anna Oude MunninkDiegoDetroitL2PAchterhoek, HC de66,250200,5 (6)197 (6)65,00070,000
7Diana VinkeJuventusBocellieL2PNunspeetse Ruiterclub, RV.65,583195,5 (8)198 (5)67,50067,500
8Vera Van der SluisGianaAqiedoL2PBussloo, RV. PPSV64,583197 (7)190,5 (7)65,00062,500
9Hilda Van DamGuusWestpointL2PKlomp & Omstreken, RV.62,917192,5 (10)185 (9)62,50062,500
10Bente ScholtenJiveCharmeurL2PLa Grande, RV.62,667193,5 (9)182,5 (10)65,00057,500
 
11Nicole BrummelDon DiorDon MarcoL2PHippische Vereniging Epe, RV.61,833188,5 (13)182,5 (11)55,00060,000
12Milou AtenJazzyExpressionL2PHorsthoekruiters, RV.61,750189 (12)181,5 (12)62,50060,000
13Wouter HermelinkJegroNegroL2PPasruiters, RV. LR. de60,750186 (15)178,5 (13)62,50057,500
14Cezanne PeerdemanDortella LadyLascadellL2PHummelo, RV.60,583189,5 (11)174 (16)57,50065,000
 Ylva Van der VlugtMister FrodoCarolinoL2PPasruiters, RV. LR. de60,583186,5 (14)177 (15)57,50062,500
16Sharon BeumerDaévid JTimelessL2PHV. De Cannenburgh, RV.58,667174 (17)178 (14)57,50060,000
17Vera Van KeulenDonner--L2PIn Den Bosch, RV.57,833173,5 (18)173,5 (17)50,00057,500
18Rozemarijn Van den BrinkInclusive MEverdaleL2PRV. Gouden Hert (HVP)57,500177 (16)168 (18)55,00052,500
xTineke AalderingIphillUphillL2PSpreng (PPSV), RV.Vrijw (x) (x)  
 Celine BerendsenFylomaZirocco BlueL2PZelhem En Omstreken, RV.Vrijw (x) (x)  

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: L2 groep 2

Ring 9

Jury bij C: Engelen, J.J.A.
Jury bij H: Spronk - Franken, A.

L2/P, proef 14 (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Dirk- jan V.d. WaterPicassoLord LeatherdaleL2POns Genoegen, RV.70,750222 (1)202,5 (5)70,00072,500
2Heleen Van ZomerenIvoryCharmeurL2PGarderruiters, RV.70,167217,5 (2)203,5 (4)65,00072,500
3Nynke MulderRooske Fan ScyedamAlwin 469L2PNieuwe Heuvel, RV.68,750205 (4)207,5 (2)67,50070,000
4Carlijn VaessenTurfhorst Kirby LonsdaleGovernor-STRL2PHeuvelruiters, RV.68,083209,5 (3)199 (6)62,50067,500
5Mira de VriesJillz La GrandeCharmeurL2PMontferlandruiters, RV.66,917190,5 (14)211 (1)60,00067,500
6Mandy TheunissenJ ' AdoreDesperadoL2PAlvernase R.j.v., RV.66,667202,5 (5)197,5 (7)62,50067,500
7Melanie MulderJodyEverdaleL2PMarleruiters, RV.66,083192,5 (11)204 (3)65,00065,000
8Ellis BrinkmanIl DivoSorentoL2PBussloo, RV. PPSV65,333199 (6)193 (10)60,00067,500
9Charlotte HonkoopHeroApacheL2PZuidwijk, RV.64,833192 (13)197 (8)65,00065,000
10Rita Van Straaten - Van BerkelIlandaSorentoL2PPothoven (pa), HS64,167198 (7)187 (13)65,00067,500
 
11Els JoostenIskanderSorentoL2PWoudruiters, RV.64,000198 (8)186 (14)57,50065,000
12Lisan GerritsenJuroDe NiroL2PHoefslag, RV.63,750188 (16)194,5 (9)60,00062,500
13Kim Van den HeuijFrappantArizonaL2PLa Grande, RV.62,917192,5 (10)185 (15)60,00062,500
14Lobke HoenderboomJappeloupEverdaleL2PVarsseveld e.o., RV.62,833192 (12)185 (16)62,50065,000
15Gerrit MorrenJilvaniaCharmeurL2PNunspeetse Ruiterclub, RV.62,250180,5 (19)193 (11)57,50060,000
16Jasmijn JansenZili BFlemminghL2PBoleemruiters, RV.61,917192,5 (9)179 (19)65,00060,000
17Axelle Berende de longteIn-Connection's AttentionLaurentianerL2PBergakkerruiters, RV.61,833180,5 (18)190,5 (12)60,00062,500
18Annemiek DijkBadoleinSpecial DL2PVestingruiters, RV.61,583189,5 (15)180 (18)60,00060,000
19Sophie WelmersJem'S JoyEverdaleL2PZuidwijk, RV.60,917184,5 (17)181 (17)55,00060,000
20Marcelle HesselinkCapriole's Hakuna MatataApacheL2PLichtenvoorde (HV), RV.58,833178,5 (20)174,5 (20)52,50057,500

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: M1 groep 1

Ring 8

Jury bij C: Wal, L.J. Van der
Jury bij H: Lammers, S.W.W.

M1/P, proef 18 (19 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Vera Van der SluisFuegoAqiedoM1PBussloo, RV. PPSV68,917201 (2)212,5 (1)70,00075,000
2Dirk- jan V.d. WaterJack Black WwHofratM1POns Genoegen, RV.68,083198,5 (3)210 (2)67,50075,000
3Marjonne Hillen - GouweleeuwGoldlion's Just For FunFerdeauxM1PStroe, RV.67,333204,5 (1)199,5 (3)70,00070,000
4Marjan Koers - TolJasperFirst PromiseM1PSpreng (PPSV), RV.65,500195 (4)198 (4)65,00067,500
5Ellen ArendonkCrillon RS2CenninM1PEwijk, RV.63,750187 (9)195,5 (5)62,50070,000
6Jacqueline Van SchootenBeauty DsFlorencioM1POost-Veluwse R.J.V., RV.63,417193 (5)187,5 (7)65,00060,000
7Bart BaxIdolpointDesperadoM1PWaalruiters, RV. De63,083192,5 (6)186 (9)62,50062,500
8Francis JansenJohn GallianoNettoM1PLa Grande, RV.62,500181 (13)194 (6)62,50065,000
9Ilva BoersmaCelebrationSandro HitM1PLichtenvoorde (HV), RV.62,333187 (10)187 (8)62,50065,000
10Gerdine FrensMeindertMeinholdM1PRZN, RV.62,083190 (8)182,5 (11)65,00065,000
 
11Marith SpaanImanoSir DonnerhallM1PNijgraaf, RV. De61,833191 (7)180 (14)57,50062,500
12Annemarie KroekenstoelGadgetAntonM1PMolenruiters, RV.61,083185,5 (11)181 (13)60,00062,500
13Maartje Koop - Van der VeldeHoyaAhoyM1PZeewolde, Ruitersportcentrum60,500181 (14)182 (12)55,00060,000
14Chantal BastiaanZambaSamba HitM1PNijgraaf, RV. De60,167183 (12)178 (15)60,00062,500
15Dennis SchurinkJuliette Creco.NegroM1PVestingruiters, RV.59,917176,5 (17)183 (10)62,50062,500
16Charissa LinkGiorgioKossM1PZuid-Veluwse Jachtvereniging, RV.59,083180,5 (16)174 (17)57,50062,500
17Wilma FraasCosmoUphillM1PSteffenrijders, RV. St.57,917172,5 (18)175 (16)55,00055,000
18Marleen BronsinkDansa's IsadansaSpielbergM1PHeuvelruiters, RV.56,917181 (15)160,5 (19)50,00055,000
19Jeske Kranenbarg - Van LangenGoldwinUphillM1PNunspeetse Ruiterclub, RV.55,917169 (19)166,5 (18)55,00057,500
xCindy WarnarEppleKielshoop HoneyhillM1PPaardesprong, DeNG (x) (x)  

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: M1 groep 2

Ring 7

Jury bij C: Willemse - Van Keulen, M.A.
Jury bij H: Vels, A.

M1/P, proef 18 (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Kimberly PapTurfhorst JerseyVivaldiM1PNunspeetse Ruiterclub, RV.69,167202 (1)213 (1)72,50075,000
2Bart BaxJustum ter Kwincke DBBVader OnbekendM1PWaalruiters, RV. De66,167195 (2)202 (2)67,50067,500
3Renée SchefczykEikenhorst's Must HaveSamba BoyM1PBussloo, RV. PPSV65,750192,5 (3)202 (3)67,50065,000
4Femy HulsI'm CharmingCharmeurM1PVarsseveld e.o., RV.64,083186 (8)198,5 (5)67,50065,000
5Leila StickerHeclaSupério (Sisocco)M1PAchterhoek, HC de64,000183,5 (10)200,5 (4)65,00067,500
6Deborah BruinGerda pBon BravourM1PWerfhorstruiters, RV.63,917187 (7)196,5 (7)65,00067,500
7Belle BoschmanAmoraKarandasjM1PDijkruiters Groessen e.o., RV.63,333183,5 (11)196,5 (8)65,00065,000
8Meerte HekkingIndivuWupM1POost-Veluwse R.J.V., RV.63,083189,5 (4)189 (12)65,00065,000
9Ingrid HooijmanIndyArmaniM1PLiemers (PV), RV.63,000181,5 (13)196,5 (9)67,50062,500
10Mandy TheunissenHaileyCharmeurM1PAlvernase R.j.v., RV.62,833179,5 (15)197,5 (6)65,00065,000
 
11Rosalie De Koning - AbelsIkeetaFlorencioM1PNieuwe Heuvel, RV.62,667188,5 (5)187,5 (13)62,50062,500
12Sander De LeeuwSDL HiltermanKimberleyM1PPaardesprong, De62,000182,5 (12)189,5 (11)62,50062,500
13Diane WillemsenDonnaSorentoM1PBerkelruiters, RV.61,833179 (17)192 (10)60,00062,500
14Anja RijksenGoogleUphillM1PGrote Brug, RV.61,417187,5 (6)181 (18)62,50065,000
15Montana HillebrandDancing SplendidNumero UnoM1PVeluwezoom (HSV), RV.60,583181 (14)182,5 (17)62,50060,000
16Nadine LagraauwBayesa AbhayaPalousa-ConvenanceM1PRZN, RV.60,417177,5 (19)185 (14)65,00065,000
17Elke KetteringC'est Si BonChatmanM1PPasruiters, RV. LR. de60,333178,5 (18)183,5 (16)62,50062,500
18Priscilla BouwmeesterLenteWirbelstein Van De HaflingerborgM1PSchaapskooiruiters, RV.60,250176,5 (20)185 (15)65,00062,500
19Arnold VeldhoeniCatcher DDHEverdaleM1PZuidwijk, RV.60,167184 (9)177 (20)57,50060,000
20Naomi PieperHappy Hour FuglsangBlue Hors Rush HourM1PRV. Gouden Hert (HVP)59,583179,5 (16)178 (19)60,00062,500

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: M2 groep 1

Ring 6

Jury bij C: Takke - Coppoolse, N.A.
Jury bij H: Rooks, J.A.

M2/P, proef 22 (16 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Lineke VeldermanHaby bowdyTolan RM2PBussloo, RV. PPSV66,750204 (1)196,5 (2)70,00067,500
2Nicole Van MerodeEkrisMetallM2PPegasus, RV.65,833199,5 (2)195,5 (4)67,50070,000
3Anne-wil RenskersWienieLavitoM2PSteffenrijders, RV. St.65,750197 (5)197,5 (1)65,00070,000
4Kiki PolsJunior Jack SwingNettoM2PHeuvelruiters, RV.65,000194,5 (7)195,5 (5)55,00065,000
5Carline Van de PutSting's DancerStingM2PAalten, RV.64,833197,5 (3)191,5 (6)67,50067,500
6Joyce paijmans - WesselsHarko KSake 449M2PLa Grande, RV.64,583196,5 (6)191 (7)67,50067,500
7Kimberly DelissenLie-LenBeart 411M2PLa Grande, RV.64,500190,5 (9)196,5 (3)70,00070,000
8Kim AlebregtseBkc VipNeostanM2PZeewolde, Ruitersportcentrum63,583197,5 (4)184 (9)67,50067,500
9Benice DeelenIncredibleBojengelM2PNunspeetse Ruiterclub, RV.62,583185,5 (12)190 (8)65,00067,500
10Ilianne BoumansDark LadyDe La VegaM2PAngerlo Keppel Langerak, RV.62,333191,5 (8)182,5 (11)65,00067,500
 
11Laura KampshofGucci brownBordeauxM2PIn Den Bosch, RV.61,167186 (11)181 (12)60,00057,500
12Sanne Van den BergWarnerFlamenco DesemillyM2PGraafschap, RV.60,917188 (10)177,5 (14)62,50062,500
13Agnes Van HalewijnBo-sandroSandro Song 330863088M2PNunspeetse Ruiterclub, RV.60,500180 (13)183 (10)57,50057,500
14Melissa BerghorstIci ParisBordeauxM2PW.E.T., RV.59,500178,5 (14)178,5 (13)55,00057,500
15Ellen ArendonkIncredibleDesperadoM2PEwijk, RV.57,500168 (16)177 (15)47,50055,000
16Monique PeperkampDancing QueenDr. DoolittleM2PLiemers (PV), RV.56,833170,5 (15)170,5 (16)50,00052,500
xCorinne TheunissenGraciano THVivaldiM2PJeanne D'arc, RV.NG (x) (x)  
 Rianne Van Dulst - De LangeJourneyLord LeatherdaleM2PVeluws Ros, RV.NG (x) (x)  

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: M2 groep 2

Ring 5

Jury bij C: Arissen - Vaarwerk, C.E.F.
Jury bij H: Hoen, M.A.

M2/P, proef 22 (16 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Nienke VerdiesenI am SpecialApacheM2PJeanne D'arc, RV.66,917205,5 (1)196 (2)67,50070,000
2Kate WitjesGraphic worldSpecial DM2PWaalruiters, RV. De66,833200 (2)201 (1)62,50067,500
3Nicole BroekhuisDiscoveryDON INDEXM2POost-Veluwse R.J.V., RV.65,000198 (3)192 (3)67,50070,000
4Martine Wassink - HelminkEziëllaUnaniemM2PLichtenvoorde (HV), RV.63,167188,5 (5)190,5 (4)62,50062,500
5Renée SchefczykFerrariChello Ill VDLM2PBussloo, RV. PPSV61,417182,5 (7)186 (5)60,00062,500
 Marjolein GevaertDansa's IcadansaJohnsonM2PHeuvelruiters, RV.61,417192 (4)176,5 (9)60,00062,500
7Ingrid Van HuisstedenFinn TwWarrantM2PNijgraaf, RV. De61,167187 (6)180 (6)62,50062,500
8Marian Nijen esDeliciousSantanoM2PRuurlo, RV.60,167182 (8)179 (7)57,50057,500
9Francien SmitHyperionCover StoryM2PHeuvelruiters, RV.59,500178,5 (9)178,5 (8)62,50065,000
10Dionne BreurGold Boy VDTNothing To Lose 95.5428M2PBaerleruiters, RV.58,500177 (11)174 (10)60,00060,000
 
11Isa Van den TopBonbonDon SchufroM2PVoorwaarts, RV.58,083177,5 (10)171 (14)60,00060,000
 Harriet Van Drie - Van DrentWoutClavecimbelM2PHorsthoekruiters, RV.58,083175 (12)173,5 (12)52,50057,500
13Marisca WaasdorpFatermaAzteca VDLM2PWaalzoomruiters, RV.57,167169,5 (15)173,5 (11)55,00060,000
14Wena de FauwOlympia BThunderM2PWillaerruiters, RV.56,833169,5 (14)171,5 (13)55,00055,000
15Maelynn StamHidden juneZambukaM2PGraafschap, RV.55,667163 (16)171 (15)52,50057,500
16Dien MalskatElfieCartaniM2PAngerlo Keppel Langerak, RV.55,500171,5 (13)161,5 (16)55,00055,000
xMarieke Ten ElsenEdelingCaramboleM2PVarsseveld e.o., RV.NG (x) (x)  

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: Z1 groep 1

Ring 4

Jury bij C: Jacobsen, H.J.
Jury bij H: Kraats, C.C.

Z1/P, proef 26 (19 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Febe Van ZwambagtInfinityDesperadoZ1PValouwe, RV.67,206235 (1)222 (1)70,00072,500
2Noortje RadstakeJustin Dunkelbraun JVRJohnsonZ1PGrensruiters, RV.65,809226 (3)221,5 (2)65,00062,500
3Bart BaxFlorian Dieu DonneeGribaldiZ1PWaalruiters, RV. De65,074222,5 (4)220 (3)62,50065,000
4Natasja VerstegeHippiaCharmeurZ1PIn Den Bosch, RV.63,824217,5 (5)216,5 (5)60,00065,000
5Gerdine FrensH'IndyHirtentanzZ1PRZN, RV.63,529213,5 (8)218,5 (4)65,00065,000
6Dorothy Van LeeuwenEpkeSan AmourZ1POost-Veluwse R.J.V., RV.63,309216 (6)214,5 (6)60,00060,000
7Eline Janssen van DoornFadeena BArmaniZ1PGrebberuiters, RV. De62,794229 (2)198 (12)60,00062,500
8Michelle BruilQuite Real 'n RedQuasar de CharryZ1PNijgraaf, RV. De61,471204,5 (14)213,5 (7)57,50062,500
9Marlou RuttenAbalia RettoCarlandZ1PVeluwezoom (HSV), RV.61,397211,5 (9)206 (9)60,00062,500
10Jorith VerwoerdFair FardauOosteind's RoccoZ1PValouwe, RV.60,662206 (12)206,5 (8)57,50062,500
 
11Tamara Van 't HofSweet SensationKroongraafZ1PRandmeerruiters, RV. De60,588207 (11)205 (10)55,00060,000
12Mieke NaberinkIsalita RoosCupidoZ1PVarsseveld e.o., RV.59,706214,5 (7)191,5 (17)55,00060,000
13Lisa KleijerHalle BerryDe NiroZ1PNunspeetse Ruiterclub, RV.59,632209,5 (10)196 (13)55,00062,500
14Danique OonkZazoeWatermill FalconZ1PWinterswijkse Ruiterclub, RV.59,559201,5 (16)203,5 (11)62,50062,500
15Marcella De RondeGiovanelliDiaradoZ1PBatouwers, RV.58,824205 (13)195 (14)57,50057,500
16Purdey JansenHidayaBretton WoodsZ1PLiemers (PV), RV.58,235201 (17)195 (15)55,00057,500
17Dionne BreurWise Guy SJazzZ1PBaerleruiters, RV.57,500202 (15)189 (19)50,00052,500
18Yvette MijnheerYris Van De GondaOnne 376Z1PNunspeetse Ruiterclub, RV.57,206194,5 (18)194,5 (16)57,50057,500
19Cathry HuysmansFaroucheSorentoZ1PWoudruiters, RV.55,368187,5 (19)189 (18)57,50060,000

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: Z1 groep 2

Ring 3

Jury bij C: Westendorp, G.J.
Jury bij H: Ederveen, E.C.

Z1/P, proef 26 (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Diana VinkeGrandissimoBelissimo MZ1PNunspeetse Ruiterclub, RV.68,015229,5 (1)233 (1)70,00067,500
2Henriette RuitenbeekGoing TopCharmeurZ1PVoorwaarts, RV.64,632227 (2)212,5 (7)67,50062,500
3Tessa DelgerGolden ElvisWolkentanzZ1PWinterswijkse Ruiterclub, RV.64,412216 (5)222 (2)65,00065,000
4Bart BaxFelicia DBBFidertanzZ1PWaalruiters, RV. De64,338223 (3)214,5 (6)57,50065,000
5Mandy HendriksFargoTangelo Van De ZuuthoeveZ1PLichtenvoorde (HV), RV.64,044219 (4)216,5 (3)65,00067,500
6Dennis SchurinkHiphop I.DancerZizi TopZ1PVestingruiters, RV.62,500210 (6)215 (4)62,50062,500
7Lindy RookAlexiaSandreoZ1PNoord Veluwe, RV. PSV61,985207 (8)214,5 (5)60,00065,000
8Nienke KlompGlamourApacheZ1PZeewolder Ruiters, RV.61,618208 (7)211 (9)52,50055,000
9Gerieke Van Engelenhoven - BroekhuiswimkeFelle 422Z1PWillaerruiters, RV.61,176205 (9)211 (8)62,50060,000
10Anne-marije Van den BergIna-FeeParcivalZ1PHeuvelruiters, RV.60,441204 (10)207 (11)60,00060,000
 
11Gera SoumanAnnerinaPolanskyZ1PHeuvelruiters, RV.60,147199 (13)210 (10)60,00060,000
12Cindy JansenUrsafila SPolanskyZ1PLiemers (PV), RV.58,309193,5 (16)203 (12)55,00052,500
 Gerdine FrensGuess WhoKreatorZ1PRZN, RV.58,309195,5 (15)201 (13)57,50055,000
14Monica PrinsJelleVader OnbekendZ1PSemper Fidelis, RV.57,721203 (11)189,5 (18)52,50057,500
15Iris Van BruggenVb's GorgeousOscarZ1PHeuvelruiters, RV.57,647191,5 (17)200,5 (14)55,00052,500
16Mirjam EykelenboomDavinciSpielbergZ1PGrensruiters, RV.57,500201 (12)190 (17)57,50060,000
17Daphne MattijssenDirkJazzZ1PHummelo, RV.56,912196 (14)191 (16)55,00055,000
18Lisette Wissing - KwakkelCum LaudeSorentoZ1PLiemers (PV), RV.56,250190 (18)192,5 (15)60,00055,000
19Marije Stomps - WennekeDilindaSorentoZ1PRuurlo, RV.52,574175,5 (19)182 (19)50,00050,000
20Gina HartemanDonna-LetteCitangoZ1PLa Grande, RV.51,765173 (20)179 (20)45,00047,500

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: Z2 basis proef

Ring 2

Jury bij C: Mischner - De Groot, M.
Jury bij H: Sterrenberg, M.W.

Z2/P, proef 30 (22 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Febe Van ZwambagtIn DesignBlue Hors Don OlymbrioZ2PValouwe, RV.72,279242,5 (1)249 (1)67,50072,500
2Barbara ModdermanGrandeurOscarZ2PVeluws Ros, RV.68,088218,5 (6)244,5 (2)70,00067,500
3Nikita RaijmakersEmotionDecor DelatioZ2PLichtenvoorde (HV), RV.66,029220 (5)229 (5)57,50065,000
4Chantal BrouwerGlendaleOscarZ2PRZN, RV.65,882226 (4)222 (8)67,50067,500
5Sylvie RikkersDon DiabloSpielbergZ2PLichtenvoorde (HV), RV.65,515229,5 (3)216 (10)62,50065,000
6Axelle Berende de longteIn-Connection's HiolitoUphillZ2PBergakkerruiters, RV.65,441229,5 (2)215,5 (11)67,50067,500
7Patrieck Van HoekSpecializedSpielbergZ2PNoord Veluwe, RV. PSV65,368216,5 (7)228 (6)60,00060,000
8Beike Swennenhuis - ImmingGhandyTotilasZ2PSemper Fidelis, RV.65,000213 (11)229 (4)62,50067,500
9Floor Van KempenAshwin van de FryochaborgAndrettiZ2PLa Grande, RV.64,191206 (16)230,5 (3)62,50067,500
10Esther PentermanChopinOscarZ2PRuurlo, RV.63,971210,5 (14)224,5 (7)55,00067,500
 
11Elsemiek SchaverbekeEduardo SwingWestpointZ2PWWNA, RV.63,162213 (10)216,5 (9)65,00062,500
12Mireille Ten HaveG.Akkermans Golden GoliasTotilasZ2PSylawald, RV.62,794213 (12)214 (12)55,00060,000
13Mariska WagensveldFuenteArmaniZ2PKlomp & Omstreken, RV.62,647213,5 (9)212,5 (14)62,50062,500
14Jolanda Souman - JongermanGucci dbJazzZ2PMarleruiters, RV.62,279214,5 (8)209 (17)67,50062,500
15Lobke HoenderboomEduwinskyWupZ2PVarsseveld e.o., RV.62,059212 (13)210 (16)55,00060,000
16Susan Rijksen - Te WinkelDomaniJazzZ2PHummelo, RV.61,250208 (15)208,5 (19)52,50060,000
17Susanne ModderkolkUlieA Lucky One 82.4737Z2PKromme Zweppe, RV.61,176205 (17)211 (15)50,00057,500
18Patricia Ruhe - HankeChummySan RemoZ2PVeluweruiters, RV.60,735200 (19)213 (13)52,50057,500
19Fleur TimmermansLeonardLeandros SirikZ2PTielerwaard West, RV.60,515202,5 (18)209 (18)60,00060,000
20Linda WaardDonovanSantanoZ2PGompert, RV.58,750192,5 (21)207 (20)55,00060,000
21Joyce Van ZonsbeekEnzo HWyntonZ2PMusketiers, RV. De57,794195,5 (20)197,5 (22)52,50057,500
22Robin BlokCustom Zadels ElisabethJazzZ2PHeuvelruiters, RV.57,279188,5 (22)201 (21)52,50052,500

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdag.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Klasse: ZZL basis proef

Ring 1

Jury bij C: Vos, G.J.L. De
Jury bij H: Dikken, F.L.

ZZL/P, proef 34 (21 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Kris De VriesFitzroyFlorett AsZZLPMontferlandruiters, RV.69,286253,5 (1)231,5 (1)72,50072,500
2Liselotte RootveldGentle-wishBelissimo MZZLPWinterswijkse Ruiterclub, RV.67,143245,5 (2)224,5 (4)67,50067,500
3Rozemarijn GroenenboomHocus pocus kTotilasZZLPSatana, RV.65,429228,5 (4)229,5 (2)62,50067,500
4Leila StickerHoney BlueSorentoZZLPAchterhoek, HC de64,786232,5 (3)221 (6)62,50065,000
5Julia VrolijkenConfusius SDMJohnsonZZLPNunspeetse Ruiterclub, RV.63,714223,5 (5)222,5 (5)65,00067,500
6Carlijn VaessenEva LynnWyntonZZLPHeuvelruiters, RV.62,143217,5 (8)217,5 (7)55,00060,000
7Marcelle HesselinkGayaSilbermondZZLPLichtenvoorde (HV), RV.62,071221 (7)213,5 (11)60,00067,500
8Manouk Tankink - VisschersVilandoDon PrimaireZZLPZevensteen, RV.61,714216,5 (9)215,5 (8)65,00065,000
 
9Mindy HoekstraHeavens voiceVoiceZZLPOost-Veluwse R.J.V., RV.61,071222 (6)205,5 (15)65,00065,000
10Stefanie WaaijenbergGiovanniOscarZZLPNunspeetse Ruiterclub, RV.60,714196,5 (19)228,5 (3)57,50062,500
11Marcelle HesselinkCapriole's GoldplayApacheZZLPLichtenvoorde (HV), RV.60,000215,5 (10)204,5 (17)60,00060,000
 Debora HeekZilvano's White FeetPrestige VdlZZLPBurght, RV.60,000210 (11)210 (12)60,00062,500
13Sanne KoeslagWhat's UpWupZZLPVestingruiters, RV.59,929210 (12)209,5 (13)62,50062,500
 Melissa ValkenFelonySaffraanZZLPWinterswijkse Ruiterclub, RV.59,929205 (15)214,5 (10)65,00065,000
15Germa Van de Haar - HolIt Heechsan Grolsch starArlando K.ZZLPValouwe, RV.59,429200,5 (17)215,5 (9)57,50062,500
16Kim JaspersWinstonHoustonZZLPAlvernase R.j.v., RV.58,714205,5 (13)205,5 (14)65,00062,500
17Lindy WeerdFavorite girl of RubyOscarZZLPValouwe, RV.58,643205,5 (14)205 (16)52,50060,000
18Annebeth Reesink - BrouwerFutureApacheZZLPLichtenvoorde (HV), RV.56,786202,5 (16)195 (18)45,00050,000
19Mylene SpaakEspressoFor RomadourZZLPRandmeerruiters, RV. De55,929199 (18)192,5 (20)45,00060,000
20Charlotte AlmekindersBona Cura's VindyCordinoZZLPWinterswijkse Ruiterclub, RV.54,143186,5 (20)192,5 (19)50,00057,500
xEmma ReuskenEscort TexelJazzZZLPLoenermarkruiters, RV.Uit15 (x) (x)  

De beste 8 combinaties gaan door naar de finale op zaterdag.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 8.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 8 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)