Lijst gemaakt op: 01-02-2020 20:58:48

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland indoor 2020

B cat (A/B)
B cat. (C)
B cat. (D/E)
L cat. (A/B)
L cat. (C)
L cat. (D/E)
M cat. (C)
M cat. (D/E)
Z cat. (C)
Z cat. (D/E)
ZZ cat. (D/E)

Datum: 1 februari.
Klasse: B (AB)
Afvaardiging: 1

Jury: Nyhuis, L. Van
Jury: Foppen, G.
Jury: Gieling, K.

B/A en B/B, 1e parcours (12 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1388Charlène BaanWhite Power--BBLunaruiters, PC. De080,5083,0
2640Maud LeeuwisJumping JackNorest RhysBBHeuvelruiters, PC. De075,5082,0
3982Jasmijn Oude AlinkBorVader OnbekendBBHeuvelruiters, PC. De078,0080,5
 
4718Maud LievenBritt--BAMeiden van Haarman071,0073,5
5187Swanette BronDutchHeniarth YowzaBBBergakkerruiters, PC. De073,0475,5
6390Britt TijhuisZippoGleiniant TsarBAPasruiters, PC. De082,5575,5
7042Lindy SlagterBright Blue BelleVlonderzicht's HarmBBStal Deb073,51277,0
8768Lieve Van HoutePol's QuincyMr. PeanutsBBBoleemruiters, PC. De473,0  
9241Geralda Ter MaatenPriestwood EndeavourPriestwood Peter PanBBWillaerruiters, PC.863,5  
x433Ize HerwersNieuwmoed's StitchPaddington's O'MalleyBAHengelo Gelderland, PC. RV. en PC.Uit11   
 214Tess te BoekhorstBeautyColne HeartseaseBADidam e.o., PC.Uit11   
 323Floor van der OordJumperCasperhof's EddyBBBetuwe, PC.Vrijw   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het stijlcijfer in het basisparcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 1 februari.
Klasse: B (C)
Afvaardiging: 1

Jury: Nyhuis, L. Van
Jury: Foppen, G.
Jury: Gieling, K.

B/C, 1e parcours (12 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1734Pieter Groot JebbinkAmberEspritBCVeluweruiters, PC.075,5078,0
2847Doutzen SikkemaBeukenhaag's NorahWildzang's Golden MarkBCBergakkerruiters, PC. De073,5076,0
3043Demi WesterveldJennyOnbekendBCGrensruiters, PC. De071,0073,5
 
4241Sterre Groot jebbinkHuntVader OnbekendBCGraafschap, PC. De068,5073,0
5345Marlou GrovensteinHatricia's VeraSanderBCFlevoruiters, PC.075,5071,0
6837Indy BloemendaalLoïsVader OnbekendBCLilliputters (HVP.), PC. De PPC. De071,0471,0
7907Meinke DrostKristalineVader OnbekendBCWWNA, PC.071,01273,0
8369Fera Derksilse van `t luykinkboschHoppenhof's VivaldiBCHeuvelruiters, PC. De471,0  
9579Yasmin SmalbraakLandsbury Blue PrintGlanvyrnwy Golden KingBCHippische Vereniging Winterswijk, PC.1662,0  
x855Ties de BruynSjimmieVader OnbekendBCHeuvelruiters, PC. DeUit2   
 564Romy VerhoefRV´s Shelly--BCVoorwaarts, PC.Uit2   
 702Linde HarmsenZodiacEyarth CaradogBCHengelo Gelderland, PC. RV. en PC.Uit2   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het stijlcijfer in het basisparcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 1 februari.
Klasse: B (DE)
Afvaardiging: 2

Jury: Nyhuis, L. Van
Jury: Foppen, G.
Jury: Gieling, K.

B/D en B/E, 1e parcours (40 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1124Britt Van den BrinkBaileysSir DurkBDVoorwaarts, PC.079,0078,5
2113Guus KriegerCorrie.d.RhapsodyBEGorssel-Zutphen, PC.080,0077,5
3280Meike LagerweijHaileyBrainpowerBERoosendaal, PC.073,5075,5
4590Ies SchipperBolero KOosterbroek FrancoisBEWaaghalsjes, PC. De075,0075,0
5533Isa BrinkeBo's DayOnbekendBEVeldruiters, PC. De065,5074,5
6842Lotte BorgersRossy ColleenSpiddal Wills BoyBDVoorwaarts, PC.073,5073,5
7150Sophie De JongCL Quality TimeVader OnbekendBDLilliputters (HVP.), PC. De PPC. De080,5073,5
8843Desiree AgterhuisLotteKantje's CarlandoBDDriehoekruiters, PC. De067,5072,0
9014Marieke LammersDonnaVader OnbekendBDGorssel-Zutphen, PC.065,5065,5
10130Ninthe BenenGruyter's MatchHattrick VoqueBDWalsruiters, PC. De075,5475,0
 
11443Michelle WarrilowHenk--BDWaalruiters, PC. De072,5474,5
12397Lynn BlomZomergoud ZuzelmaOscarBEPC. Ruitersportvereniging Barchem070,5472,5
13648Sophie BuisLarienhof's DitoWoodrow CarisbrookeBDOortveldruiters, PC. De076,5471,5
14220Suus HeijermanMIK's TroebadourHagelkruis ValentijnBDVarus, PC.068,5468,0
15446Ellen de VetIdool van het RozendaelhofTen Ankers JeroliancaBDFlevoruiters, PC.071,0873,0
16655Fajah SchurinkRobbedoesHoppenhof's ShardonBDPasruiters, PC. De075,51875,0
17361Eva TwiskZeppZodiak Nra Stb 9010BDFlevoruiters, PC.081,0Uit2 
 180Anouk van EgmondMarronIsarcoBDValouwe, PC. De068,5Uit2 
 988Phileine BrouwersEikenhorst`s RubenLuckingtonBDLa Grande, PC.065,5Uit2 
20455Iris SpaanKai van Orchid'sKosmo Van Orchid'sBENijgraaf, PC. De075,0Vrijw 
21062Chantal WoudenbergOrionVader OnbekendBEWillaerruiters, PC.478,0  
22640Robin DickerVenery Dew-dropJimmerdor De FlorysBDVoorwaarts, PC.476,0  
23726Inka WoestenenkPoppings RoeyelKANTJE`S RONALDOBDMeiden van Haarman475,5  
 287Javaj Van BregtBerktzicht JurreJustice H.R.BDDriehoekruiters, PC. De475,5  
25384Maren KloostermanBorgerhof's OrionLomansheide BrentBDAlvernase R.J.V., PC.471,0  
26824Roos Haarmanmorning gloryEsse Golden BigwigBDPpsv. Bussloo, PC.470,5  
 923Tereza IsraelJawelHobby Des MarronniersBDFlevoruiters, PC.470,5  
28049Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisBDGorssel-Zutphen, PC.470,5  
29571Britt AsschertImpossible DreamObligado BBEGrolse Pony- En Voltigeclub, PC.470,0  
30227Lara BossmannHermes FeranoVader OnbekendBERoosendaal, PC.467,5  
 908Anouk ElferinkRoyal collection QuickSilverOrchard WildemanBEPC. Ruitersportvereniging Barchem467,5  
32347Maureen SchoonhovenBelcampo's BabetteJustice H.R.BDBergakkerruiters, PC. De465,5  
33432Thimo ArtsKseniya b.r.Kierow Van KlaverborchBDZevensteen, PC. De460,5  
34747Lara JansenCider De OlympicaZweitseBE't Stille Wald, PC. Ruitervereniging565,5  
35750Mila OutshoornFellow FidelisOnbekendBEVeluweruiters, PC.868,5  
36985Ellis ElburgEllaVigaroBEGrensruiters, PC. De1460,5  
x061Marleen HeijtingHattrick Today WonderMake My WorldBEZevensteen, PC. DeUit2   
 079Maud Van SoestRaffaëla van het GildelandOrchard Red PrinceBDGrote Brug, PC. DeUit2   
 125Marlou GrovensteinOleandraVader OnbekendBDFlevoruiters, PC.Uit2   
 123Rolita VeronSpecial Eslhofs EsmeeBerkzicht RobBDFlevoruiters, PC.Vrijw   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het stijlcijfer in het basisparcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 1 februari.
Klasse: L (AB)
Afvaardiging: 2

Jury: Nyhuis, L. Van
Jury: Foppen, G.
Jury: Gieling, K.

L/A en L/B, 1e parcours (8 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1753Gustina KarssenBlijVampireLABosruiters, PC. De073,95036,36
2683Joy NeumanTweetyShamrock Secret DesignLBVoorwaarts, PC.061,36430,68
 
3352Solana de GrootThe Rascals Farm DroghedaVivienne's Voice Of The ForestLBToekomst, PC. De064,62840,61
4322Kyra KlopmanRosetaCrumpwell FletcherLBBosruiters, PC. De063,761257,28
5148Benthe SchreefelSamsom--LALoenermarkruiters, PC. De071,12Uit11 
6841Ruben BorgersMirjamVader OnbekendLBVoorwaarts, PC.466,34  
7812Loïs WilschutBlisz--LBLunaruiters, PC. De1279,14  
x033Romy de JongeBolt esVader OnbekendLBHeuvelruiters, PC. DeUit2   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 1 februari.
Klasse: L (C)
Afvaardiging: 3

Jury: Nyhuis, L. Van
Jury: Foppen, G.
Jury: Gieling, K.

L/C, 1e parcours (11 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1392Joy NeumanHentelDexter Leam PondiLCVoorwaarts, PC.058,23029,04
2022Kyra KlopmanLuiringe Stefanie's AngelaNieuwmoed's PatrickLCBosruiters, PC. De060,54029,61
3448Joy NeumanKENTUCKY--LCVoorwaarts, PC.062,08030,02
 
4362Loïs WilschutVictorVivienne's Vision Of FreedomLCLunaruiters, PC. De058,84030,81
5764Pien OostKantje's ZoeyNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88LCGorssel-Zutphen, PC.063036,24
6497Annelore VeenhuizenYmbenti EspressoWoodrow CarisbrookeLCBarneveld e.o., PC. RSV456,97  
7309Fieke de BruynPrinceEyarth TomahawkLCHeuvelruiters, PC. De464,68  
8111Anouk HammersMakeleleShamrock Mr. OliverLCIJsselruiters, PC. De1588,3  
9401Louna SanderseRoosCoelenhage's PatserLCWWNA, PC.16   
10341Silke Van RielMagnumMorning SunLCFlevoruiters, PC.2093,16  
x113Britt Van den BrinkRoosendaal's DeliciousJonker's OlivierLCVoorwaarts, PC.Uit2   
 801Pieter BerkhoffMc FlurryHogeland's NandorLCW.E.T, PC.NG   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 1 februari.
Klasse: L (DE)
Afvaardiging: 6

Jury: Nyhuis, L. Van
Jury: Foppen, G.
Jury: Gieling, K.

L/D en L/E, 1e parcours (32 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1666Giel HeijermanD' Amor AllinearoDiscontoLDVarus, PC.063,18029,68
2221Janne JolinkMoonlightReekamp's EclipsLDHengelo Gelderland, PC. RV. en PC.063,91030,83
3678River MorssinkhofDEXTERS GROOTED HARTDexter Leam PondiLDTrippelaartjes, PC. De058,79031,79
4004Yael KooikerGold FeverPolsbury PessoaLDHeuvelruiters, PC. De063,78034,9
5351Babette HanseSunshine--LDFlevoruiters, PC.063,77035,1
6357Lievette Van BennekomDes el Grande--LECannenburgh, PC. HV. De062,57036,22
7954Kane HouteFernhill First LadySeoigeachLDBoleemruiters, PC. De064,24037,93
8932Abigail HofmeijerDelmex SRoyal BravourLDBarneveld e.o., PC. RSV065,53432,58
 
9196Chantal NijhofKwint van Orchid'sKanshebberLDPasruiters, PC. De071,16433,33
10788Janna TwiskIdaia HpContendro ILDFlevoruiters, PC.065,37434,01
11200Indy HoftijzerPandourBriar JuniorLEHippische Vereniging Winterswijk, PC.066,32434,81
12449Robina HemmesMaguirestables MithrillDeise Sam MaguireLDLilliputters (HVP.), PC. De PPC. De067,22434,9
13686Eva TwiskMiss- DexterDexter Leam PondiLDFlevoruiters, PC.061,25440,93
14893Maren KloostermanBon AmieIndoctroLEAlvernase R.J.V., PC.069,51441,61
15706Lynn KruitboschSemFox Ferry Des MarronniersLDGorssel-Zutphen, PC.069,96836,79
16091linn SasGies van de dassenloopViceroy T.LEHeuvelruiters, PC. De067,251861,37
17756Zsa-zsa Van der VlugtChelsey's MiracleLeandros SirikLDPasruiters, PC. De059,54Uit2 
 735Fleur VernooyVC's El Dios Del Amor--LDGele Rijdertjes, PC. De067,14Uit2 
19477Janne ReulinkKanjer van Equi CenterKraneveld's KadansLDBoleemruiters, PC. De465,28  
20795Dounya AnthonySaffier De L'eguillePriory Firelight IILDToekomst, PC. De465,72  
21465Anne BergSylvesterMoorland's CrackLDHippische Vereniging Winterswijk, PC.472,43  
22397Duuk FikseRieboy LDDriehoekruiters, PC. De473,27  
23584Danique VersteegOr DurangoOrchard Red PrinceLDLunaruiters, PC. De474,45  
24177Sanne VermeulenKantje's BostonKantje's VinelloLDSteffenrijders, PC. St.865,41  
25732Felicity ScholtenBlack FireAladinLDVarus, PC.1485,3  
26280Maureen SchoonhovenSilver Spring of PromisesBerkzicht RobLDBergakkerruiters, PC. De1690,88  
27948Meredith BaanCountry BabounKANTJE`S RONALDOLDLunaruiters, PC. De1691,54  
x185Roselle FlorijnKrackCarolus 210034486LDLilliputters (HVP.), PC. De PPC. DeUit2   
 378Manon Van den TempelDe Mensinghe`s FieneJustice H.R.LDMalsna Ruiters, PC. DeUit11   
 884Lieke AlbersFun Stayerhof's Mc FlyFirst Stayerhof's Ramzi HLDIJsselruiters, PC. DeUit2   
 967Madelon HoogendoornFienAmadeusLEWaaghalsjes, PC. DeUit2   
 479Dirka van den AkkerAlicia BQuattroLEKraaij afd. Pony, RuitersportcentrumUit2   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 1 februari.
Klasse: M (C)
Afvaardiging: 2

Jury: Nyhuis, L. Van
Jury: Foppen, G.
Jury: Gieling, K.

M/C, 1e parcours (7 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1255Mayke LeusinkMagicDiogenes KayMCMolenruiters, PC. De068,68028,04
2991Sophie van NorelRomantic MelleRomantic PopcornMCW.E.T, PC.062,65430,92
 
3329Bo BenningViva La JipWoodrow CarisbrookeMCPC. Ruitersportvereniging Barchem462,4  
4894Fleur VernooyLvS AbbyAnmiklage's SandorMCGele Rijdertjes, PC. De464,01  
5052Jacomien HoegenCalandoOrlandoMCGarderreentjes, PC. De477,4  
x075Rosa FoppenBailando B.Woodrow CarisbrookeMCFlevoruiters, PC.Uit1   
 327Mariesa VeenstraRoxie--MCCannenburgh, PC. HV. DeUit1   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 1 februari.
Klasse: M (DE)
Afvaardiging: 7

Jury: Nyhuis, L. Van
Jury: Foppen, G.
Jury: Gieling, K.

M/D en M/E, 1e parcours (20 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1728Marjolein SchaftenaarSurprise Limited AzmiraffAzmiraff OxMDKlein Maar Dapper, PC.061,14026,05
2916Noreen van den DragtCheela--MDKlein Maar Dapper, PC.063,47026,86
3454Renske MiddendorpBURITO'S KIND OF A SPARKLEKanshebberMDRZN, PC.067,52027,47
4202Noelle KlokmanDouweWicked NightshiftMDPC. Ruitersportvereniging Barchem065,99030,23
5522Chantal NijhofElshofs EmmaKantje's AppartMDPasruiters, PC. De067,95031,83
 
6706Ava-kee UittenbogerdHandsome Boy WEHaskoMDTielerwaard West, PC.069,14032,9
7983Dyanne Van 't HulFlitsMake My DayMDDriehoekruiters, PC. De066,98036,3
8261Nienke BouwDiorIdzardMDVeluweruiters, PC.065,11430,92
9071Gaëlle VerweijOkidoki--MDVoorwaarts, PC.064,54433,23
10596Esmee De JongFaya DBHVader OnbekendMDLunaruiters, PC. De069,89436,41
11515Janine MentingEsterreOnno SMEHummelo, PC.069,27838,84
12701Lisa KunzeHarry's Horse Pearsy's SonFS Pearcy PearsonMDGraafschap, PC. De066,98 
13554Babette HanseCountrys BoyCountryMDFlevoruiters, PC.066,911158,04
14364Meredith BaanHoliday BBDenver BbMDLunaruiters, PC. De063,9712 
15204Noelle KlokmanHeihoeve's BostonHobby Des MarronniersMDPC. Ruitersportvereniging Barchem069,4Uit1 
16304Loes HendriksenMiss EllieVader OnbekendMEZelhem En Omstreken, PC.461,87  
17855Eline BoschCarlandoKantjes RonaldoMDLilliputters (HVP.), PC. De PPC. De466,95  
18941Jens BlonkEsgravinVigaroMEFlevoruiters, PC.470,81  
19330Senna Van HouteSecret BennyMurvey BennyMDBoleemruiters, PC. De870,12  
x651Mick FlintropKay`s WorldKing KadanzMDGele Rijdertjes, PC. DeUit1   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 1 februari.
Klasse: Z (C)
Afvaardiging: 3

Jury: Nyhuis, L. Van
Jury: Foppen, G.
Jury: Gieling, K.

Z/C, 1e parcours (2 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1686Kyara van der ZielSummer--ZCNoord Veluwe, PC. PSV462,2026,46
 
2514Beau van DijkBuddyHeidehof's Don DiegoZCIJsselruiters, PC. De463,27030,21

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 31 januari.
Klasse: Z (DE)
Afvaardiging: 6

Jury: Nyhuis, L. Van
Jury: Foppen, G.
Jury: Gieling, K.

Z/D en Z/E, 1e parcours (19 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1874Noelle KlokmanRowanRivaldo HZDPC. Ruitersportvereniging Barchem067,66061,51067,66035,82
2733Olivia BraaksmaSara FortunAOrchard WildemanZDHeuvelruiters, PC. De060,89056,16060,89037,89
3221Anne MeijerMyloVader OnbekendZDVeldruiters, PC. De066,94066,9066,94043,69
4528Fieke BettinkDe Mensinghe`s LenteHoppenhof's HeroZDVoorwaarts, PC.059,22054,72059,22434,53
5909Felicity ScholtenMr. DjagoHoppenhof's ShardonZDVarus, PC.062,86060,53062,86434,58
 
6054Tessa DelgerWodanDe Mensinghe's RinaldoZDHippische Vereniging Winterswijk, PC.065,19062,08065,19444,81
7193Indy LeeneExperanzo--ZERoosendaal, PC.065,03057,18065,03837,48
8781Nanne Van den BoomMellomacho DeeMachno CarwynZDLiemers (PV.), PC. De061,61058,59061,61Uit11 
9819Zoë RasHappy DayRivaldo HZDFlevoruiters, PC.064,6459,68464,6  
10024Anouk ReindersHeumstede's CaminkaVerdiZDNijgraaf, PC. De065,54460,75465,54  
11318Marit De JongEnergumène Dew-DropAnthem Dew DropZDIJsselruiters, PC. De066,27456,33466,27  
12863Anouk Van HeseContessa's BaileysKanshebberZDBergakkerruiters, PC. De056,931252,841256,93  
x386Marinka KeusMIK's Heros DKDe Goede Ree's MetallZDVeluws Ros, PC. Het065,8Vrijw  65,8  
14345Fieke BettinkCharlotte CharmanteVader OnbekendZDVoorwaarts, PC.861,55   61,55  
15475Olivia BraaksmaExpressionWicked NightshiftZDHeuvelruiters, PC. De874,75   74,75  
16986Tess de ReeEikenhorst's EmielLuckington SportaideZDDriehoekruiters, PC. De1269,79   69,79  
17880Sophie van DuinkerkenFaganitaLarinoZEWaaghalsjes, PC. De1271,98   71,98  
18381Alana ToxopeüsBolinoVerona's Bo-giZDRuurlo, PC.1673,21   73,21  
x116Marit RiggelingZirtakiZodiak Nra Stb 9010ZDLiemers (PV.), PC. DeUit1       

Bij ex-aequo wordt gegeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 31 januari.
Klasse: ZZ (DE)
Afvaardiging: 4

Jury: Nyhuis, L. Van
Jury: Foppen, G.
Jury: Gieling, K.

ZZ/D en ZZ/E, 1e parcours (9 combinaties)
RangHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1503Renee HazelegerPanfu van de BisschopDexter Leam PondiZZDVoorwaarts, PC.059,83054,36059,83038,95
2598Senna Van HouteNaughty BoyVerdi DeZZDBoleemruiters, PC. De060,22054,33060,221634,84
3709Tamara Van ManenHolstuds OlijfjePaddington's O'malleyZZDVoorwaarts, PC.057,81457,72457,81  
 
4513Milan MorssinkhofElle BirkenFavoritasZZDTrippelaartjes, PC. De460,96055,72460,96  
5322Linda Van BruxvoortCasanova BoyLeandros SirikZZDRoosendaal, PC.465,74063,25465,74  
6000Lily Van der KnaapTiësto--ZZDToekomst, PC. De056,84850,52856,84  
7498Emmy HermsenBill Mc KillianPEARL'S COVEZZDBetuwe, PC.063,651255,871263,65  
8817Renee HazelegerBallard PrinceI Love You MelodyZZDVoorwaarts, PC.1262,25   62,25  
9891Renske MiddendorpBURITO’S TIEGOKielshoop HoneymillZZDRZN, PC.1263,1   63,1  

Bij ex-aequo wordt gegeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)