Lijst gemaakt op: 08-02-2020 20:20:41

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland indoor 2020

Spr. B
Spr. L
Spr. M
Spr. Z
Spr. ZZ

Datum: 8 februari.
Klasse: B
Afvaardiging: 3

Jury: Breukink, J.M.
Jury: Mols, M.C.J.M.
Jury: Roesink, M.H.

B/P, 1e parcours (50 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Sanne WandelCookieVeronBLunaruiters, RV.082,0082,0
2Timo NijhofGummi balVader OnbekendBRV. Ruitersportvereniging Barchem080,0080,5
3Naomi KokZeewindeCascoBNijgraaf, RV. De075,0077,5
4Kirsten BrinkmanKathmandu B.Latour VDMBGorssel-Zutphen, RV.075,0075,5
5Lotte ElferinkfocusZambesiBRV. Ruitersportvereniging Barchem072,5075,0
6Dominique Van RouwendaalKiss MeCanabisBValouwe, RV.074,5074,5
7Dyanne Van 't HulNavarre=s Zabelle ZZidane van LandzichtBMarleruiters, RV.074,5074,5
8Ilke DerksIdoolDallas VDLBHypolitus, RV.072,5072,0
9Famke JansenSweet DreamsSensationBBoleemruiters, RV.070,0071,0
10Robin GiesenHolly Hunter Of DalwhinnieTangelo Van De ZuuthoeveBLiemers (PV.), RV.075,5070,5
11Iris Van den HeuvelZachGermus RBWWNA, RV.062,5070,0
12Milou ThomassenIdeaSpartacusBHypolitus, RV.072,0067,5
13Linda KeizerDoutzen DWittingerBHeuvelruiters, RV.067,0067,0
 
14Sanne Broekhuis - HoogenhoutRevancheIrcolandoBNeuderuiters, RV.060,0065,0
15Inge MeijerinkAvoniaTygoBPasruiters, RV. LR. de062,5063,0
16Tess HerweijerNirvanaBoebkaBVoorwaarts, RV.060,5063,0
17Marit BouwEvitaCanturanoBVeluweruiters, RV.077,0474,5
18Maarten KoppejanBest OfSam RBGrote Brug, RV.074,5472,5
19Luca RocchiKing JordanAir Jordan ZBVarsseveld e.o., RV.072,0472,0
20Fleur Van HarenKaylaEldorado van de ZeshoekBZelhem En Omstreken, RV.065,0465,5
21Joep Van der OordBojanglesJumpy Des FonteinesBBetuwe, RV.072,5867,5
22Maud HanseSocrate de LóustaletVader OnbekendBFlevoruiters, RV.480,5  
23Anke JansenKocuFlying dreamBHypolitus, RV.480,0  
24Pascalle ZemannEcorE-CascoBMolenruiters, RV.475,0  
25Dennis NijhofKapiteinKosmo Van Orchid'sBRV. Ruitersportvereniging Barchem472,0  
26Maud HanseJickie Star KBig Star JR K ZBFlevoruiters, RV.470,0  
 Daphne Van BruxvoortEnterpriceWarrantBRoosendaal, RV.470,0  
28Adrie Van RijnHascalNabab De ReveBRuurlo, RV.469,5  
29Cynthia HuijgenIlanjaBerlinBFlevoruiters, RV.467,5  
 Daphne LintsenHeroLondontimesBEilandruiters, RV.467,5  
31Yvet NijhofKalinka van 't NachtegalehofKashmir van 't SchuttershofBPasruiters, RV. LR. de465,0  
32Leonie Fijnvandraat - BleekerEva-sijgjeNumero UnoBFlevoruiters, RV.462,5  
33Marinka KeusMIK's Klemens van Orchid'sKanshebberBVeluws Ros, PC. Het582,0  
34Stan SchillemansKing ArthurCastello VDB ZBVoorwaarts, RV.573,0  
35Lisa KlopmanJewel 24BerlinBBosruiters, RV. De572,5  
36Antoinet Berkhoff - GarritsStatiegeldCassaroBWWNA, RV.670,0  
37Marissa BalmWillemCelanoBKoopman Horses668,0  
38Rosalin BaanEcantos HBLCantosBLunaruiters, RV.774,5  
39Jojanneke BerendsenGenjiroUltimoBBoleemruiters, RV.862,5  
 Zoë HesseViola FaithNurejew (zie 3 24947)BSpreng (PPSV), RV.862,5  
41Joost WolfsDon JuanCanturanoBNunspeetse Ruiterclub, RV.1062,5  
42Bobbi HulsenbeckKorsinaaGeniusBLaak, RV. De1367,5  
43Barbara Van de SandCasino RoyalRoyal BravourBNijgraaf, RV. De1460,0  
44Fieke BettinkKontikiColestusBVoorwaarts, RV.1872,5  
45Elise DeurwaarderHatchiEmilionBFlevoruiters, RV.2164,0  
46Marielle CoppesIjestoModestoBHypolitus, RV.2457,5  
47Vera HuntinkKarrieHinaultBVestingruiters, RV.2660,0  
48Coriene HakkertAwt DurbanZurichBMalsna Ruiters, RV.2959,5  
xCarine BrinkmanVikingTangelo Van De ZuuthoeveBGorssel-Zutphen, RV.Uit2   
 Laura Garcia perezBillie Jean ZBlue BoyBRoosendaal, RV.Vrijw   
 Jante GeurtsIrony of FateIllésBNijgraaf, RV. DeNG   
 Angelique Koster - MeursDublinVerdiBBoleemruiters, RV.NG   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het stijlcijfer in het basisparcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 8 februari.
Klasse: L
Afvaardiging: 7

Jury: Breukink, J.M.
Jury: Mols, M.C.J.M.
Jury: Roesink, M.H.

L/P, 1e parcours (51 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1John Van ZantenJust A LadyBaltic VDLLFlevoruiters, RV.061,21060,34061,21038,38
2Sanne BreunissenIsis De LandraFalaise De MuzeLKasteelruiters, RV.058,84062,3058,84038,54
3Robin GoossenFor JumpFor PleasureLDidam e.o., RV.058,38059,92058,38039,11
4Jasper HanseConnerVaillantLFlevoruiters, RV.055,28057,53055,28040,88
5Charlotte Van KeulenChintano 4ChintanLRZN, RV.058,48062,59058,48042,87
6Marije Ten HaveBalistoTangelo Van De ZuuthoeveLBoleemruiters, RV.059,37062,86059,37043,39
7Wouter HermelinkKatharina EbDallas VDLLPasruiters, RV. LR. de060,22059,49060,22437,18
8Eddie BrinkmanKeanette B.Tangelo Van De ZuuthoeveLGorssel-Zutphen, RV.057,97062,99057,97438,59
9Tess RodenburgQuintare ZQuinten Van 't MerelsnestLValouwe, RV.060,03056,86060,03439,41
10Laurene WoutersColydoxPolydoxLBarneveld e.o., RV. RSV.060,91062,11060,91441,82
11Jan Lutke willinkZisinaaCorlandLHamelandse Ruiters, RV.057,58061,57057,58444,11
12Anne CoppesG.macoembaVerdiLHypolitus, RV.056,04061,88056,04839,63
13Yvonne BreukinkKeep In Mind JbBerlinLIJsselruiters, RV.058,25062,23058,25839,76
 
14Gerrit MorrenJanineWarrantLNunspeetse Ruiterclub, RV.062,01164,37162,01  
15Laurie TouwEgčrie MontdesirOrlando Vd HeffinckLFlevoruiters, RV.062,3164,68162,3  
16Brent MinnenBallyengland JudgeShannondale Sarco St. GhyvanLVoorwaarts, RV.055,39455,15455,39  
17Martin Van BijsterenZinnickSan RemoLRandmeerruiters, RV. De058,65461,1458,65  
18Rene ThomassenHafonyNamelus RLHypolitus, RV.063,74464463,74  
19Bas JanssenHappy DayQuinten Van 't MerelsnestLPrinsenbankhoeve, De454,9456,63854,9  
20Julian TonLucasZalernoLNunspeetse Ruiterclub, RV.055,89859,06855,89  
21Silke SmitsZjiemCorlandLVarsseveld e.o., RV.057,96861,1857,96  
22Jennifer Van de PolPres d'IciQuidam de RevelLValouwe, RV.060,681188,51160,68  
23Monique Van GelderFinnNumero UnoLVarsseveld e.o., RV.057,752493,132457,75  
24Robert Van de WaerdtMidnightViceroy T.LWillaerruiters, RV.058,6831107,513158,68  
xCaroline Veluwenkamp - KragtIndigoDakar VDLLHeuvelruiters, RV.058,49Uit12  58,49  
26Niels RibbelsJaguarWarrantLLichtenvoorde (HV.), RV.165,69NG  65,69  
27Vera HuntinkIrisHarley VdlLVestingruiters, RV.455,09   55,09  
28Linda KeizerDixie D'ardentMemphisLWWNA, RV.455,54   55,54  
29Lynn EgginkHavanne van de NoordheuvelVerdiLSteffenrijders, RV. St.457,29   57,29  
30Corne Van ZantenKind Of CooperConnectLFlevoruiters, RV.457,39   57,39  
31Wim WillemsFabulous OneElectro 86.171LValkeniers, RV.457,6   57,6  
32Denise DanielsIt's Quality GQuality TimeLDijkruiters Groessen e.o., RV.457,92   57,92  
33Wilke KamphorstSpecialI'm Special de MuzeLNeuderuiters, RV.458,76   58,76  
34Harmen HoksbergenHyacintBugatti VDLLHeuvelruiters, RV.459,62   59,62  
35Pieter CoppesJavanta-CStarpowerLHypolitus, RV.461,8   61,8  
36Nikki Van der VeldenHard rockUnaniemLRandmeerruiters, RV. De462,61   62,61  
37Clive De Graeffthe Masters ArtistThe ArtistLLunaruiters, RV.463,29   63,29  
38Susan BenedictusEasy BoyTriomphe De MuzeLFlevoruiters, RV.856,59   56,59  
39Susan BenedictusEvidenceWarrantLFlevoruiters, RV.857,67   57,67  
40Bente EngelenWhitestoneSilverstoneLLiemers (PV.), RV.857,87   57,87  
41Angelique Van AremilveUltimoLVarsseveld e.o., RV.858,62   58,62  
42Rosanne NigtenJohnny CashEldorado van de ZeshoekLRoskam, RV. De858,94   58,94  
43Marcel SanderseABM ' s Elvis ZElvis Ter PutteLBussloo, RV. PPSV862,08   62,08  
44Hanno Van KalkerenFuego van het GildelandSanyoLMargrietruiters, RV.862,21   62,21  
45Anouk DolmanIsaakDon DiabloLNijgraaf, RV. De1175,2   75,2  
46Daphne LintsenDeandra De La plaineCassini IILEilandruiters, RV.1661,77   61,77  
47Nikita HemmesVicaroHeroLRV. Gouden Hert (HVP.)1662,02   62,02  
48Danielle Van HarskampRádiháza KirziaCarpaccioLEngruiters, RV.36108,99   108,99  
xSuzanne BaldukDestina Du Mesnil ZDobel Van 't ZorgvlietLDidam e.o., RV.Uit12       
 Esmee OosterlooEyecatcherUnaniemLBarneveld e.o., RV. RSV.Uit12       
 Pieter CoppesJeavanta-CI'm Special de MuzeLHypolitus, RV.Vrijw       

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 8 februari.
Klasse: M
Afvaardiging: 7

Jury: Breukink, J.M.
Jury: Mols, M.C.J.M.
Jury: Roesink, M.H.

M/P, 1e parcours (48 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Sanne BreunissenAram Landro ZAir JordanMKasteelruiters, RV.078,74053,11078,74041,2
2Anne KleinHanneloreQuality TimeMHeuvelruiters, RV.079,15050,85079,15049,96
3Cristel KalfJappeloupComme Il FautMHeuvelruiters, RV.072,82053,84072,82152,05
4Kirsten WeijmanGingeraleVigaroMKlomp & Omstreken, RV.079,05050,67079,05436,32
5John Van ZantenIni Mini CooperCardentoMFlevoruiters, RV.075,42051,81075,42439,39
6Willeke Hooijer - Van LaarZizoRoven XxMBarneveld e.o., RV. RSV.077,75052,46077,75441,73
7Martin Van BijsterenJillzDaredevilMRandmeerruiters, RV. De077,08052,92077,08441,9
8Babette HaanschotenAtheneQuattroMWillaerruiters, RV.075,33053,07075,33449,61
9Annemiek BloemendaalFRESIA-AOdermus RMNunspeetse Ruiterclub, RV.079,64051,48079,641246,06
10Marinka KeusMIK's Grain De SuspensFarfelu de MuzeMVeluws Ros, RV.079,56054,15079,561457,19
11Danielle Van HarskampIvita WHEtoulonMEngruiters, RV.076,91051,87076,91Uit1 
12Djolinda AarsenMurcia de NiniveVa-viteMGrensruiters, RV.071,53046,61071,53Dis 
 
13Laurie TouwHercule de tamervilleQuality TimeMFlevoruiters, RV.180,56055,59180,56  
14Bjarne GrootherderJamaicaMylord CarthagoMMolenruiters, RV.181,01051,54181,01  
15Gelmar GosselinkIleandro kCaleandroMRV. Ruitersportvereniging Barchem181,1057,05181,1  
16Diana BosGoldfinch gregoryCarthino ZMRZN, RV.181,13054,67181,13  
17Anne KleinGoldwynVader OnbekendMHeuvelruiters, RV.181,33054,58181,33  
18Doreen NielsJuicy LucySingaporeMBaerleruiters, RV.183,03054,37183,03  
19Jade AlbersHollywoodTolan RMIJsselruiters, RV.073,94449,14473,94  
20Danielle Van HarskampJamesZirocco BlueMEngruiters, RV.074,69451,4474,69  
21Eddie BrinkmanJumbo B.StarpowerMGorssel-Zutphen, RV.075,49453,89475,49  
22Esmay BrussenErnesto HZUkatoMRoosendaal, RV.078,29453,37478,29  
23Carolien KoopsLasupraLandcapitolMRZN, RV.078,6566,57578,6  
xAnouk ArendsenHeidy mzZambesiMZelhem En Omstreken, RV.182,56Uit1  82,56  
25Annemarie Van MerkestijnQuidor RoseQuasimodo ZMRuurlo, RV.284,53   84,53  
26Tom KlokmanKLOK'S HALISTOBalisto ZMRV. Ruitersportvereniging Barchem471,72   71,72  
27Armando Van DusschotenJHarley VdlMVeluweruiters, RV.471,86   71,86  
28Niels BrussenHeracles de reveVader OnbekendMHofruiters, RV.475,05   75,05  
29Harmen HoksbergenFoxtrotCanturanoMHeuvelruiters, RV.475,06   75,06  
30Jorinde StronksHamilton DCapilanoMSemper Fidelis, RV.475,18   75,18  
31Lily JansenexcellentClintonMRandmeerruiters, RV. De475,69   75,69  
32Carmen HoltslagGazoo van de SuyderseeCardentoMFlevoruiters, RV.476,28   76,28  
33Jordin van ApeldoornSilverboyStalypsoMNunspeetse Ruiterclub, RV.476,65   76,65  
34Kim KleineEddieVerdiMRuurlo, RV.476,85   76,85  
35Brigit De ManLittle RockVDL Arkansas (Oxfort)MMalsna Ruiters, RV.478,83   78,83  
36Tamara Van ManenQuebec 1Quidam's RubinMVoorwaarts, RV.478,99   78,99  
37Gijs Van WinkoopHudson bayNumero UnoMRV. Gouden Hert (HVP.)479,4   79,4  
38Chimene AmptingJuraCarthino ZMDidam e.o., RV.580,12   80,12  
39Luca RocchiGilspa Qudiene ZQuaprice zMVarsseveld e.o., RV.580,91   80,91  
40Thomas Arendsen raedtJust in timeEl SalvadorMRV. Ruitersportvereniging Barchem581,56   81,56  
41Angela FrederiksFrodoAzteca VDLMAlvernase R.J.V., RV.583,66   83,66  
42Gelmar GosselinkGrand prixArthos RMRV. Ruitersportvereniging Barchem1085,76   85,76  
43Marlou BruilEsalomaMr. BlueMVoorwaarts, RV.1188,83   88,83  
44Clemens BokkersGerlinde c.n.ClintonMIn Den Bosch, RV.1189,11   89,11  
45Manon WensinkDreamerQuasimodo Vd MolendreefMIJsselruiters, RV.15106,27   106,27  
xJan LitjensHarronaTangelo Van De ZuuthoeveMHypolitus, RV.Uit1       
 Anne-marie ReulinkHi' laila special zNamelus RMIJsselruiters, RV.Uit1       
 Esmee WesterinkHillary vd brouwershoeveGriseldiMHeuvelruiters, RV.Vrijw       

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

De 2 hoogst geplaatste deelnemers krijgen een startplaats voor Indoor Brabant op 13 maart.

Terug naar de top

Datum: 7 februari.
Klasse: Z
Afvaardiging: 7

Jury: Breukink, J.M.
Jury: Mols, M.C.J.M.
Jury: Angenent, E.C.

Z/P, 1e parcours (37 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Hessel HoekstraIcoon VdlBubalu VDLZFlevoruiters, RV.064,05063,25064,05046,47
2Daphne Van der SchaarIceman VDSPhin PhinZSylawald, RV.057,43059,82057,43046,94
3Sandra SchmückerNescioNamelus RZValouwe, RV.061,91061,86061,91048,36
4Pam NieuwenhuisFarmer's AppleWinningwood Van De ArenbergZNijgraaf, RV. De059,49061,3059,49449,42
5Stephan HazelegerDuponPhin PhinZEngruiters, RV.059,63062,13059,631562,31
6Bert DerksFreewayClinton IZHypolitus, RV.062,15061,81062,15Uit11 
7Larissa HartkampDushiTangelo Van De ZuuthoeveZWillaerruiters, RV.056,93458,62456,93  
8Karin HopHarlekijn-sQuasimodo ZZNeuderuiters, RV.059,29460,84459,29  
9Maarten SchuttertIrango Blue NJDurango VDLZZelhem En Omstreken, RV.060,24461,16460,24  
10Gerwilmer TonIs-MinkaMylord CarthagoZNunspeetse Ruiterclub, RV.061,74462,49461,74  
 
11Enrico Van ManenHaranEldorado Van De ZeshoekZVoorwaarts, RV.062,2463,96462,2  
12Maartje WolbersIstrellaAstrelloZBussloo, RV. PPSV061,89565,52561,89  
13Jenny Van den BurgDurescaVaillantZNeuderuiters, RV.063,96775,79763,96  
14Niels BrussenHannaloreZambesiZHofruiters, RV.058,68858,9858,68  
15Maikel SchenninkGarfield-hnTangelo Van De ZuuthoeveZZelhem En Omstreken, RV.059,25861,39859,25  
16Martin Van BijsterenFelix Kim ntAdvanceZRandmeerruiters, RV. De059,67861,07859,67  
17Martin Van BijsterenGayaZapatero VDLZRandmeerruiters, RV. De060,87862,37860,87  
18Guido Jan SchoemakerInitia Utopia van het Buiten-LandZirocco BlueZKlomp & Omstreken, RV.061,24862,71861,24  
19Guido Jan SchoemakerIkzelf JGVigo D' ArsouillesZKlomp & Omstreken, RV.060,481364,841360,48  
20Jenny Van den BurgGentlemanQuerly ElvisZNeuderuiters, RV.066,331884,131866,33  
xNiels BrussenGin ginPhin PhinZHofruiters, RV.060,29Vrijw  60,29  
22Esmay SchaftenaarCenrose Deen'sQuantumZNunspeetse Ruiterclub, RV.456,89   56,89  
23Denise WoudenbergWoudenbergs Johnny B goodeMR BlueZWillaerruiters, RV.458,48   58,48  
24Guido Jan SchoemakerGlynn VESam RZKlomp & Omstreken, RV.458,88   58,88  
25Ester Damman - BlekkinkSpotBaltic VDLZVarsseveld e.o., RV.459,59   59,59  
26Larissa HartkampFleurWarrantZWillaerruiters, RV.459,63   59,63  
27Fabienne HamoenHannick WHWannickZVeluweruiters, RV.459,66   59,66  
28Cristel KalfJhe LauKannan X-6261 SbsZHeuvelruiters, RV.459,75   59,75  
29Rita KievithGin-TonicBugatti VDLZHypolitus, RV.460,47   60,47  
30Erwin de BruinFalcoVigo D' ArsouillesZEngruiters, RV.462,96   62,96  
31Femke FrankenE.MandyNumero UnoZRandmeerruiters, RV. De4       
32Silke SmitsChitaTangelo Van De ZuuthoeveZVarsseveld e.o., RV.860,59   60,59  
33Senna WustenCassus Clarque--ZLoenermarkruiters, RV.862,47   62,47  
34Peter Van StraalenEnjoy MeVerdiZIJsselruiters, RV.8       
35Armando Van DusschotenFabertjeEmielZVeluweruiters, RV.1261,7   61,7  
36Thirza Van RamshorstChicitoVan GoghZZeewolder Ruiters, RV.1572,43   72,43  
37Kirsten Van den BergEen bolletjeCardentoZHeuvelruiters, RV.2060,96   60,96  
xCristel KalfG-starIndoradoZHeuvelruiters, RV.NG       
 Ben Van der WeijdenDiáboloClintonZFlevoruiters, RV.NG       

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

De 2 hoogst geplaatste deelnemers krijgen een startplaats voor Indoor Brabant op 13 maart.

Terug naar de top

Datum: 7 februari.
Klasse: ZZ
Afvaardiging: 1 op 4

Jury: Breukink, J.M.
Jury: Mols, M.C.J.M.
Jury: Angenent, E.C.

ZZ/P, 1e parcours (21 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Thomas Arendsen raedtHappy timePhin PhinZZRV. Ruitersportvereniging Barchem057,67057,23057,67043,37
2Hessel HoekstraD-Coroquada 1ContenderZZFlevoruiters, RV.061,36061,55061,36043,61
3Enrico Van ManenC'est La Donna-yMontrealZZVoorwaarts, RV.060,4060,58060,4045,74
4Cristel KalfHurricane VDLZirocco BlueZZHeuvelruiters, RV.060,77062,36060,77046,41
5Vera KranenGinpowerBrainpowerZZNijgraaf, RV. De059,6061,95059,6046,82
6Maikel SchenninkEllwoodCelanoZZZelhem En Omstreken, RV.058,23060,6058,23653,21
 
7Max Van de PollCola de LisChippendale ZZZRandmeerruiters, RV. De062,25063,27062,25848,5
8Melony Van ManenHurbieCarreraZZValouwe, RV.056,97459,86456,97  
9Pam NieuwenhuisGolden Boy VBossZZNijgraaf, RV. De058,99460,75458,99  
10Cristel KalfInteressant VDLZirocco BlueZZHeuvelruiters, RV.060,81462,37460,81  
11Hessel HoekstraComme PrévuComme Il FautZZFlevoruiters, RV.061,13461,76461,13  
12Daphne Van der SchaarGhodinho vdsSpartacusZZSylawald, RV.059,64862,95859,64  
13Niels BrussenTer Waele DoretteQuarzZZHofruiters, RV.060,441068,471060,44  
xFabienne Lichtenvoort catsGottiliaNumero UnoZZNunspeetse Ruiterclub, RV.061,98NG  61,98  
15Erwin de BruinFoxAllegria Of EsbiZZEngruiters, RV.458,48   58,48  
16Ester Damman - BlekkinkIpswichEl SalvadorZZVarsseveld e.o., RV.459,57   59,57  
17Fabienne HamoenFabie WHWannickZZVeluweruiters, RV.460,55   60,55  
18Guido Jan SchoemakerHappy karlaEldorado Van De ZeshoekZZKlomp & Omstreken, RV.462,13   62,13  
19Niels BrussenG. Elliot GClintonZZHofruiters, RV.858,59   58,59  
20Tani JoostenGlamour bettySheratonZZNijgraaf, RV. De1262,44   62,44  
xEster Damman - BlekkinkEindelijkApplausZZVarsseveld e.o., RV.Uit11       
 Laura HoefslootEquityNumero UnoZZJacobs, StalNG       

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

De 2 hoogst geplaatste deelnemers krijgen een startplaats voor Indoor Brabant op 13 maart.

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)