Lijst gemaakt op: 18-01-2020 22:28:25

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland indoor 2020

Door inzet van reserves, die meerdere paarden rijden, kunnen de starttijden iets aangepast worden, zodat iedereen voldoende tijd heeft.
Bij afmeldingen in de klasse waar geen reserves zijn worden de starttijden, indien mogelijk, naar voren gehaald.

Baanverekennen is alleen voor degene die in het aansluitende gedeelte zijn ingedeeld.

Dr. B
Dr. L1
Dr. L2
Dr. M1
Dr. M2
Dr. Z1
Dr. Z2
Kur Z2
Dr. ZZL
Kur ZZL

Datum: 18 januari.
Klasse: B
Afvaardiging: 4

Ring Hulshorst

Jury bij C: Dellink, B.
Jury bij H: Kuster, W.T.H.

B/P, proef 6 (23 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1586Indy BeetenWelferroFerroBRandmeerruiters, RV. De71,333221 (1)207 (1)70,00072,50073,67
2868Anne KleinKendrickSon De NiroBHeuvelruiters, RV.68,167210 (2)199 (4)70,00072,50070,00
3013Julia HulshofGina-gSan RemoBKeizerstad, RV.67,917204 (4)203,5 (2)65,00067,50068,00
4870Romy SchaftenaarLanaCapriGovernor-STRBSchaapskooiruiters, RV.66,750201 (5)199,5 (3)65,00062,50067,00
5163Sterre HoitinkDestiny HshDavis CupBHippische Vereniging Winterswijk, RV.65,250200 (7)191,5 (8)65,00067,50066,67
6356Esmee KochIleisaIlassoBZutphen, Ruitersportcentrum65,167208 (3)183 (21)67,50070,00069,33
 
7345Nova RaveBogart H&HKrack CBAalten, RV.64,833192 (15)197 (5)65,00062,50064,00
8842Monique ElfrinkJohns OVigo D' ArsouillesBNijgraaf, RV. De64,667198 (9)190 (11)62,50062,50066,00
9877Jojanneke BerendsenGenjiroUltimoBBoleemruiters, RV.64,667199,5 (8)188,5 (12)60,00065,00066,50
10374Femke KoeheinCentoClint EastwoodBWaalruiters West, RV.64,583197 (10)190,5 (9)67,50062,50065,67
11650Corine NyhoffKquantum Of SolanceFerdeauxBPaardesprong, De64,500200,5 (6)186,5 (15)55,00060,00066,83
12624Rozemarijn Van den BrinkIn The Mood-UtopiaPernod PBRV. Gouden Hert (HVP.)64,083197 (11)187,5 (13)55,00062,50065,67
13220Imme VeenstraJiveCharmeurBLa Grande, RV.64,000192 (14)192 (7)65,00060,00064,00
14214Hetty JagersHello NegroNegroBLa Grande, RV.63,583195 (12)186,5 (14)62,50062,50065,00
15993Anne van den BeltAmarettoParcivalBHeuvelruiters, RV.63,167192,5 (13)186,5 (16)52,50057,50064,17
16627Lisette EndeKiss And Ride Z.G.CanabisBDidam e.o., RV.63,083183 (20)195,5 (6)65,00062,50061,00
17707Sherayza Van EmstNorth Lake's MalenteGribaldiBZuidwijk, RV.62,833187 (17)190 (10)62,50060,00062,33
18968Kim MiedemaGremlinZhivagoBKoopman Horses62,083188 (16)184,5 (19)60,00062,50062,67
19519Noëlle van den BovenkampWisperRivermanBNieuwe Heuvel BV, De61,583186 (18)183,5 (20)57,50060,00062,00
20607Melanie WalletGrand FiestoZiësto--BValouwe, RV.61,000180,5 (21)185,5 (18)57,50062,50060,17
21799Marlies Van MontfransRannaSilvio IiBNeuderuiters, RV.60,250184 (19)177,5 (23)50,00060,00061,33
22308Quirine PetersFreedom's FlameAmpèreBVarsseveld e.o., RV.60,083174,5 (22)186 (17)57,50062,50058,17
23565Joyce LeeflangOlympic Bravery JLBon BravourBIJsselruiters, RV.58,750172,5 (23)180 (22)55,00057,50057,50
x857Laurie EskesJuly FirstDe NiroBLichtenvoorde (HV.), RV.NG (x) (x)   

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 18 januari.
Klasse: L1
Afvaardiging: 4

Ring Hulshorst

Jury bij C: Hamann, R.E.
Jury bij H: Kalkeren, M.C. Van

L1/P, proef 10 (24 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1667Kim DerksenKasanovaDesperadoL1Lichtenvoorde (HV.), RV.66,250208 (1)189,5 (8)65,00070,00069,33
2142Chantal Thuinte - NijlandKallidinLord LeatherdaleL1Hamelandse Ruiters, RV.66,167207,5 (2)189,5 (6)70,00067,50069,17
3526Elah WijnenJ'Adore-ElsFairytaleL1Montferlandruiters, RV.65,250190,5 (8)201 (1)70,00070,00063,50
4754Maud SchiphorstArmaniTurbo MagicL1Zevensteen, RV.65,000200 (3)190 (5)70,00067,50066,67
5873Sacha JagersHugo BossWestenwindL1La Grande, RV.64,500197,5 (5)189,5 (7)67,50067,50065,83
6868Rosalie TessemakerJana-LDavino V.O.D.L1Horsthoekruiters, RV.64,333198 (4)188 (10)60,00060,00066,00
 
7950Linda VriezeSpotBaltic VDLL1Varsseveld e.o., RV.64,250189 (9)196,5 (2)67,50065,00063,00
8802Suzie Van WijkKiki-StronaEye CatcherL1La Grande, RV.63,583189 (10)192,5 (4)60,00062,50063,00
9998Dilay CallaarsJumanjiLord LeatherdaleL1Satana, RV.62,667193 (6)183 (14)67,50060,00064,33
10330Donatella ReulingIkeetaFlorencioL1Lunaruiters, RV.62,583193 (7)182,5 (15)55,00062,50064,33
11338Gerrit MorrenJanineWarrantL1Nunspeetse Ruiterclub, RV.62,000184,5 (13)187,5 (11)65,00065,00061,50
12138Iris SteijnJ'Adore VivaldiVivaldiL1Zeewolder Ruiters, RV.61,667175,5 (21)194,5 (3)57,50062,50058,50
13206Wieneke VoermanSamira ZadoraVader OnbekendL1Bergakkerruiters, RV.61,583185 (11)184,5 (12)65,00060,00061,67
14705Elke SchuurmanKahluaFeel goodL1In Den Bosch, RV.60,833177 (17)188 (9)62,50060,00059,00
15083Anne BrouwerGHP WhizkidSir SinclairL1Zelhem En Omstreken, RV.60,750185 (12)179,5 (19)62,50060,00061,67
16111Stefanie De GrootKaylinEl SalvadorL1Heuvelruiters, RV.60,333181 (14)181 (16)60,00062,50060,33
17025Annemarie Van SeventerKahlua D'Negro JvnNegroL1Valouwe, RV.59,917176 (20)183,5 (13)62,50060,00058,67
18378Corine SmiesJ'Adore BsLexiconL1Oortveldruiters, RV.59,833180,5 (15)178,5 (20)60,00060,00060,17
19517Michelle PetersJathika MDundee ML1Waalruiters, RV. De59,500179 (16)178 (21)60,00060,00059,67
20933Bente MulderKikiEverdaleL1Veluwezoom (HSV.), RV.58,917174 (22)179,5 (18)62,50060,00058,00
21713Iris Berends - BraamEnzio K.B.DubaiL1IJsselruiters, RV.58,750177 (18)175,5 (22)57,50060,00059,00
22447Marie-louise Van KeulenZanzibarDon RutoL1RZN, RV.58,667172 (24)180 (17)55,00060,00057,33
23244Inge Santman - BerendsKatouch SBFerdeauxL1Hummelo, RV.57,583177 (19)168,5 (23)57,50060,00059,00
24778Birgit Wilmink - BarmentlooEnzo v/d HezemateEnzo Ferrari TexelL1Hobby-horse (HV.), RV.56,500173 (23)166 (24)55,00060,00057,67

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 18 januari.
Klasse: L2
Afvaardiging: 4

Ring Hierden

Jury bij C: Grosman - Bomers, A.M.G.P.
Jury bij H: Voorst, J.M. Van

L2/P, proef 14 (24 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1567Dirk- jan V.d. WaterPicassoLord LeatherdaleL2Ons Genoegen, RV.71,333211 (3)217 (1)70,00070,00070,33
2620Carlijn VaessenTurfhorst Kirby LonsdaleGovernor-STRL2Heuvelruiters, RV.69,000211,5 (1)202,5 (5)67,50072,50070,50
3676Rianne Mulder - Ten ArveJet'S LenzaDream BoyL2Ruurlo, RV.68,500208 (4)203 (4)67,50072,50069,33
4238Rosalinde HeckKaranto-PomonaNegroL2Bahr, RV.68,500211,5 (1)199,5 (8)65,00070,00070,50
5518Esmee van GijtenbeekKenzoGlamourdaleL2RZN, RV.68,083198 (8)210,5 (3)67,50067,50066,00
6569Dirk- jan V.d. WaterKonfuciusCharmeurL2Ons Genoegen, RV.68,083197 (9)211,5 (2)65,00067,50065,67
 
7353Denise Van AlphenKalegra C-Two DvbNegroL2Paardesprong, De67,083201,5 (5)201 (7)65,00067,50067,17
8020Mireille Ten HaveKarimCharmeurL2Sylawald, RV.66,333200,5 (6)197,5 (10)62,50067,50066,83
9424Ellen Van ArendonkJunette RS2De NiroL2Ewijk, RV.65,750196,5 (10)198 (9)65,00065,00065,50
10998Laura SpronkKilimpiaDesperadoL2Heuvelruiters, RV.64,917192 (11)197,5 (11)62,50065,00064,00
11067Lobke HoenderboomJappeloupEverdaleL2Varsseveld e.o., RV.64,750198 (7)190,5 (16)62,50065,00066,00
12953Helma Franken - VromenBon JoviBarossoL2Nunspeetse Ruiterclub, RV.64,000187,5 (14)196,5 (12)62,50065,00062,50
13704Danielle NoordermeerKiss UsDream BoyL2IJsselruiters, RV.63,500191,5 (12)189,5 (17)60,00062,50063,83
14225Esmee JanssenKasmirEye CatcherL2La Grande, RV.63,333184 (16)196 (13)62,50065,00061,33
15762Karin BretzJuleenaEverdaleL2Klein Vosdal, RV.63,167177,5 (21)201,5 (6)60,00065,00059,17
16254Anouk DolmanIsaakDon DiabloL2Nijgraaf, RV. De62,417183 (17)191,5 (15)60,00065,00061,00
17424Puck HoppenreijsJanita-RoseFairytaleL2Graafschap, RV.62,417188 (13)186,5 (21)57,50062,50062,67
18720Marcelle HesselinkKijk Mij EensValdezL2Lichtenvoorde (HV.), RV.62,167186,5 (15)186,5 (22)55,00060,00062,17
19224Esmee JanssenKnockoutSixth SenseL2La Grande, RV.61,583181,5 (18)188 (19)60,00062,50060,50
20251Leila StickerKubaliFor GribaldiL2Achterhoek, HC. De61,500179,5 (19)189,5 (18)52,50060,00059,83
21644Petty van Dijk - VosKansas VDPEstorilL2Laak, RV. De61,333176 (23)192 (14)60,00062,50058,67
22152Annieka KunstIrma-Barina Des ValléésApacheL2Hypolitus, RV.61,000179 (20)187 (20)60,00060,00059,67
23509Bettine Van HarselaarJethroEye CatcherL2Lunaruiters, RV.59,917176,5 (22)183 (23)52,50060,00058,83
24287Angela Breukink - MengerJe Suis Touchante SwFirestoneL2Spreng (PPSV), RV.57,167166 (24)177 (24)52,50060,00055,33

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 18 januari.
Klasse: M1
Afvaardiging: 4

Ring Hulshorst

Jury bij C: Laar, A.L. Van
Jury bij H: Kuiper, J.

M1/P, proef 18 (24 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1624Denise Van AlphenAppstoreAbercrombieM1Paardesprong, De72,083214,5 (1)218 (2)72,50075,00071,50
2800Kimberly PapJust A DreamDream BoyM1Nunspeetse Ruiterclub, RV.71,750205 (2)225,5 (1)75,00077,50068,33
3041Mandy TheunissenJ ' AdoreDesperadoM1Alvernase R.J.V., RV.69,000204,5 (3)209,5 (4)70,00070,00068,17
4624Amber CiacciaJiolympiaSezuanM1Hypolitus, RV.66,667189,5 (10)210,5 (3)70,00072,50063,17
5109Diana VinkeJuventusBocellieM1Nunspeetse Ruiterclub, RV.66,167202,5 (4)194,5 (8)65,00067,50067,50
6789Corinda LuttjeboerI-Go DCEtoile D.e.s.M1Nunspeetse Ruiterclub, RV.65,167195 (6)196 (6)67,50070,00065,00
 
7329Madelief Van de PutSting's DancerStingM1Aalten, RV.64,917185,5 (13)204 (5)67,50070,00061,83
8094Nynke MulderRooske Fan ScyedamAlwin 469M1Nieuwe Heuvel, RV.64,583201,5 (5)186 (17)57,50070,00067,17
9353Charlotte HonkoopHeroApacheM1Zuidwijk, RV.64,500191,5 (7)195,5 (7)67,50070,00063,83
10008Ilse LindenschotExpect SBTuschinskiM1IJsselruiters, RV.63,583190 (9)191,5 (13)67,50067,50063,33
11396Romy JansenHamletOscarM1Barneveld e.o., RV. RSV.63,500187 (11)194 (9)70,00070,00062,33
12885Mandy TheunissenHaileyCharmeurM1Alvernase R.J.V., RV.63,083185,5 (14)193 (11)65,00067,50061,83
13895Hilda Van DamGuusWestpointM1Klomp & Omstreken, RV.62,917183,5 (16)194 (10)62,50065,00061,17
14455Sabine Van de LoenhorstTotilas PalermoBeart 411M1Nieuwe Heuvel, RV.62,833186,5 (12)190,5 (14)60,00067,50062,17
15730Myrthe DijksImpact TnSir DonnerhallM1Lichtenvoorde (HV.), RV.62,333191,5 (8)182,5 (20)57,50062,50063,83
16124Natasja Schiphorst - HoldersHaibibiDecor DelatioM1Zevensteen, RV.62,250181 (17)192,5 (12)65,00065,00060,33
17760Els JoostenIskanderSorentoM1Woudruiters, RV.61,917184 (15)187,5 (15)60,00062,50061,33
18089Brita SantingIglesiasDesperadoM1IJsselruiters, RV.59,917176,5 (19)183 (19)62,50067,50058,83
19306Melanie MulderJodyEverdaleM1Marleruiters, RV.59,833171,5 (22)187,5 (16)57,50062,50057,17
20354Simone Baauwgalileo's boyGalileo nieuwmoedM1RV. Ruitersportvereniging Barchem59,750174,5 (20)184 (18)60,00065,00058,17
21705Wouter MosselmanWisconsin S.m. PrisonFlemminghM1Sylawald, RV.58,667174 (21)178 (22)57,50060,00058,00
22773Sander De LeeuwSDL Joris MFloris BsM1Paardesprong, De58,083168,5 (23)180 (21)55,00062,50056,17
23839Madelief Van de PutIndiana JonesCupidoM1Aalten, RV.58,083177,5 (18)171 (23)55,00057,50059,17
x290Bente ScholtenJiveCharmeurM1La Grande, RV.Vrijw (x) (x)   

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 18 januari.
Klasse: M2
Afvaardiging: 4

Ring Hierden

Jury bij C: Joosten - Nas, S.B.T.
Jury bij H: Smits, T.M.

M2/P, proef 22 (24 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1627Kimberly PapTurfhorst JerseyVivaldiM2Nunspeetse Ruiterclub, RV.72,333216 (1)218 (1)77,50077,50072,00
2565Rianne Van Dulst - De LangeJourneyLord LeatherdaleM2Veluws Ros, RV.68,667209,5 (2)202,5 (3)72,50070,00069,83
3484Francis JansenJohn GallianoNettoM2La Grande, RV.67,833208 (3)199 (7)65,00072,50069,33
4520Bart BaxJustum ter Kwincke DBBSezuanM2Waalruiters, RV. De67,000202,5 (4)199,5 (5)67,50070,00067,50
5740Marjonne Hillen - GouweleeuwGoldlion's Just For FunFerdeauxM2Stroe, RV.66,333198,5 (6)199,5 (6)65,00067,50066,17
6552Julia De VriesBoukjeOnne 376M2Bemmel e.o., RV.66,167201 (5)196 (8)65,00070,00067,00
 
7317Lisanne NusselderExtremeWinningmoodM2Valkeniers, RV.66,083194,5 (8)202 (4)62,50067,50064,83
8794Sanne DemkesGalatea-utopiaOscarM2Varsseveld e.o., RV.65,500189,5 (12)203,5 (2)65,00067,50063,17
9237Marjolein GevaertDansa's IsadansaSpielbergM2Heuvelruiters, RV.64,500191,5 (10)195,5 (9)60,00062,50063,83
10348Senne De BruijnEandroJohnsonM2Bussloo, RV. PPSV63,833189 (14)194 (10)55,00065,00063,00
11092Mira de VriesJillz La GrandeCharmeurM2Montferlandruiters, RV.63,250193,5 (9)186 (12)65,00065,00064,50
12310Renée SchefczykEikenhorst’s Must HaveSamba BoyM2Bussloo, RV. PPSV62,833191 (11)186 (14)65,00062,50063,67
13009Marjan Koers - TolJasperFirst PromiseM2Spreng (PPSV), RV.62,583189,5 (13)186 (13)60,00065,00063,17
14683Axelle Berende de longteIn-Connection's AttentionLaurentianerM2Bergakkerruiters, RV.62,583183,5 (16)192 (11)60,00060,00061,17
15879Femy HulsI'm CharmingCharmeurM2Varsseveld e.o., RV.62,500196 (7)179 (17)60,00060,00065,33
16529Sylvia Van der Weele - ScholtenIl Diva DMLJohnsonM2Flevoruiters, RV.61,083184,5 (15)182 (15)55,00060,00061,50
17479Marith SpaanImanoSir DonnerhallM2Nijgraaf, RV. De60,417182,5 (17)180 (16)62,50062,50060,83
18277Vera van der SluisFuegoAqiedoM2Bussloo, RV. PPSV59,833180,5 (18)178,5 (18)50,00052,50060,17
19904Manuela BrieneShanikeBotte 414M2Ons Genoegen, RV.59,250178 (20)177,5 (19)60,00060,00059,33
20503Dionne BreurGold Boy VDTNothing To Lose 95.5428M2Baerleruiters, RV.59,167179,5 (19)175,5 (21)55,00060,00059,83
21866Marieke Ten ElsenIroseEverdaleM2Varsseveld e.o., RV.58,417174,5 (21)176 (20)47,50050,00058,17
22256Floor DraijerCorameOrameM2Bennesse, Stal55,917166 (23)169,5 (22)55,00055,00055,33
23973Isabelle HarbersOcean RoyalCharmeurM2Barneveld e.o., RV. RSV.55,500170 (22)163 (23)45,00050,00056,67
x642Lisette De ReusFigoOscarM2Oost-Veluwse R.J.V., RV.Vrijw (x) (x)   

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 18 januari.
Klasse: Z1
Afvaardiging: 5

Ring Hierden

Jury bij C: Albertus, H.M.
Jury bij H: Sommeren, J.W.M. Van

Z1/P, proef 26 (23 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1768Jennifer SekreveIndigroNegroZ1Oost-Veluwse R.J.V., RV.70,441243,5 (2)235,5 (3)67,50070,00071,62
2479Seth BoschmanFor Cruise RS2FürstenballZ1Ewijk, RV.70,074245,5 (1)231 (5)67,50075,00072,21
3210Bart BaxIdolpointDesperadoZ1Waalruiters, RV. De69,485237 (3)235,5 (2)70,00070,00069,71
4527Nienke VerdiesenI am SpecialApacheZ1Jeanne d'Arc, RV.67,206234 (4)223 (8)65,00065,00068,82
5215Fleur PrinsenKingsley's IllusionFlorencioZ1Laak, RV. De66,838219,5 (8)235 (4)62,50065,00064,56
6593Stephanie van Lagen - StookerStal Welgelegen's SnebjeVivaldiZ1RZN, RV.66,544211,5 (11)241 (1)65,00070,00062,21
 
7349Fleur TimmermansWalk of Fame CHWRJazzZ1Tielerwaard West, RV.65,956225 (5)223,5 (7)67,50070,00066,18
8548Marlou RuttenAbalia RettoCarlandZ1Veluwezoom (HSV.), RV.65,441219,5 (9)225,5 (6)65,00065,00064,56
9376Anton HaukesIzackLord LeatherdaleZ1Keizerstad, RV.64,265221,5 (7)215,5 (10)62,50062,50065,15
10855Tessa DelgerGolden ElvisWolkentanzZ1Hippische Vereniging Winterswijk, RV.63,676222 (6)211 (11)60,00062,50065,29
11756Mirjam Ten DolleFelineLord LeatherdaleZ1Hippische Vereniging Winterswijk, RV.62,279213 (10)210,5 (12)60,00062,50062,65
12761Mylene SpaakKing CannaAmorose Van De HelleZ1Randmeerruiters, RV. De61,985205,5 (15)216 (9)55,00057,50060,44
13195Dorothy Van LeeuwenEpkeSan AmourZ1Oost-Veluwse R.J.V., RV.61,250210,5 (12)206 (15)57,50062,50061,91
14827Gabrielle V.d. Sluis - V.d. WestenGianaAqiedoZ1IJsselruiters, RV.61,103209,5 (13)206 (14)60,00062,50061,62
15374Vera van der SluisCasablanca EmelwerthBodoZ1Bussloo, RV. PPSV60,441201 (16)210 (13)60,00062,50059,12
16688Jasmijn JansenA12's Hamilton MCadans MZ1Boleemruiters, RV.59,926207,5 (14)200 (17)50,00055,00061,03
17864Linda Koopman - LammersEspresso KHWestpointZ1Koopman Horses58,529197 (18)201 (16)52,50055,00057,94
18460Kyra EbbenCash-flowFlorencioZ1Dijkruiters Groessen e.o., RV.57,794194 (19)199 (18)52,50055,00057,06
19198Iris Van BruggenVb's GorgeousOscarZ1Heuvelruiters, RV.57,574197 (17)194,5 (19)57,50055,00057,94
20794Daphne MattijssenDirkJazzZ1Hummelo, RV.56,544192 (20)192,5 (20)52,50055,00056,47
x504Ariska Van den BergDoortjeZuccheroZ1IJsselruiters, RV.Vrijw (x) (x)   
 426Stephanie van Lagen - StookerStal Welgelegen's VlekjeJohnsonZ1RZN, RV.Vrijw (x) (x)   
 818Marcelle HesselinkCapriole's Hakuna MatataApacheZ1Lichtenvoorde (HV.), RV.Vrijw (x) (x)   
 351Marijke AlbersEspressoWyntonZ1Hsa RavenswaaijNG (x) (x)   

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 17 januari.
Klasse: Z2
Afvaardiging: 4

Ring Hierden

Jury bij C: Reijs, M.C.A.
Jury bij H: Gerritsen, J.H.

Z2/P, proef 30 (24 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2
1562Febe Van ZwambagtFernandell MSFor ComplimentZ2Hypolitus, RV.73,382248 (1)251 (1)72,50072,500
2933Robin HeidenGasmonkeyTuschinskiZ2Tolbrug, RV.70,294238 (2)240 (3)70,00072,500
3447Anniek Van DulstFontainebleauSan RemoZ2Veluws Ros, RV.68,603221 (8)245,5 (2)67,50072,500
4191Axelle Berende de longteIn-Connection's HiolitoUphillZ2Bergakkerruiters, RV.68,456226 (7)239,5 (4)67,50070,000
 036Lisanne NederlandenIvantoDream BoyZ2IJsselruiters, RV.68,456232 (3)233,5 (5)67,50070,000
6372Nikita RaijmakersEmotionDecor DelatioZ2Lichtenvoorde (HV.), RV.67,059228 (4)228 (6)62,50065,000
 
7519Diana VinkeGrandissimoBelissimo MZ2Nunspeetse Ruiterclub, RV.66,912227,5 (5)227,5 (7)62,50067,500
8280Mindy HoekstraGood GambleFlorencioZ2Oost-Veluwse R.J.V., RV.65,588221 (9)225 (9)65,00067,500
9011Mieke NaberinkIsalita RoosCupidoZ2Varsseveld e.o., RV.65,294226 (6)218 (10)67,50065,000
10488Ellen Van ArendonkIncredibleDesperadoZ2Ewijk, RV.63,897218,5 (10)216 (12)55,00060,000
11468Gerdine FrensH'IndyHirtentanzZ2RZN, RV.63,529206,5 (14)225,5 (8)57,50060,000
12321Susan Rijksen - Te WinkelDomaniJazzZ2Hummelo, RV.62,721212,5 (11)214 (13)57,50062,500
13812Natasja VerstegeHippiaCharmeurZ2In Den Bosch, RV.61,176202,5 (17)213,5 (14)60,00060,000
14120Jo-anne KochDaliviaSpielbergZ2Varsseveld e.o., RV.61,103206 (15)209,5 (15)57,50062,500
15480Twan BoermanIntuïtionCharmeurZ2Zuidwijk, RV.60,515195 (20)216,5 (11)62,50062,500
16559Anne-marije Van den BergIna-FeeParcivalZ2Heuvelruiters, RV.60,221208,5 (13)201 (18)52,50062,500
17763Leandra van der HeijdenHigh scoreCharmeurZ2RV. Gouden Hert (HVP.)60,147210 (12)199 (20)50,00052,500
18007Margriet BeusekomHeleentjeMoorland's BodyguardZ2Bergakkerruiters, RV.59,338195,5 (18)208 (16)62,50057,500
19072Patricia Ruhe - HankeChummySan RemoZ2Veluweruiters, RV.58,603195 (21)203,5 (17)57,50057,500
20580Dionne BreurWise Guy SJazzZ2Baerleruiters, RV.58,235195,5 (19)200,5 (19)50,00052,500
21267Linda WaardDonovanSantanoZ2Gompert, RV.57,279206 (16)183,5 (22)52,50057,500
22745Sandra SchoutenEnricoPainted BlackZ2Varsseveld e.o., RV.56,471194 (22)190 (21)50,00052,500
x274Elise GeschiereValentino Rossi SollenburgMetallZ2Flevoruiters, RV.Uit11 (x) (x)  
 086Deborah BoonekampGoldy's UtopiaMaestroZ2Keizerstad, RV.Uit15 (x) (x)  

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 17 januari.
Klasse: Z2 (Kür)
Afvaardiging: 4

Ring Hierden

Jury bij C: Gerritsen, J.H.
Jury bij H: Reijs, M.C.A.

Z2/P, proef Z2-K-PA-16 (6 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1
1933Robin HeidenGasmonkeyTuschinskiZ2Tolbrug, RV.76,25074,625 (2)77,875 (1)76,000
2562Febe Van ZwambagtFernandell MSFor ComplimentZ2Hypolitus, RV.76,00075,375 (1)76,625 (2)77,000
 
3372Nikita RaijmakersEmotionDecor DelatioZ2Lichtenvoorde (HV.), RV.71,81371,750 (3)71,875 (3)73,000
4036Lisanne NederlandenIvantoDream BoyZ2IJsselruiters, RV.69,50070,875 (4)68,125 (5)71,000
5191Axelle Berende de longteIn-Connection's HiolitoUphillZ2Bergakkerruiters, RV.69,25070,375 (5)68,125 (6)70,500
6447Anniek Van DulstFontainebleauSan RemoZ2Veluws Ros, RV.68,87568,125 (6)69,625 (4)69,500

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 17 januari.
Klasse: ZZL
Afvaardiging: 5

Ring Hierden

Jury bij C: Twist, M.J.N.
Jury bij H: Wolters - Van den Berg, P.J.

ZZL/P, proef 34 (16 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2
1021Bart VeezeImagineDream BoyZZLSteffenrijders, RV. St.76,857268 (1)270 (1)82,50080,000
2637Dirk- jan V.d. WaterHokypokyZhivagoZZLOns Genoegen, RV.73,071257,5 (2)254 (2)77,50080,000
3449Seth BoschmanHot Game RS2Easy GameZZLEwijk, RV.68,786240,5 (4)241 (3)65,00070,000
4088Francis Koskamp - Van der BaanDanaSpielbergZZLGrensruiters, RV.67,786234 (5)240,5 (4)70,00072,500
5384Floor Van KempenAshwin van de FryochaborgAndrettiZZLLa Grande, RV.67,214243,5 (3)227 (7)70,00072,500
6585Mireille Ten HaveG.Akkermans Golden GoliasTotilasZZLSylawald, RV.65,643224,5 (8)235 (5)60,00067,500
7259Beike Swennenhuis - ImmingGhandyTotilasZZLSemper Fidelis, RV.65,143223 (10)233 (6)65,00065,000
8453Viveke MeutstegeDelighted Of SueOliviZZLGorssel-Zutphen, RV.64,357224 (9)226,5 (8)67,50065,000
 
9059Debora HeekZilvano's White FeetPrestige VdlZZLBurght, RV.64,143232 (6)217 (9)65,00070,000
10655Tamara Van 't HofSweet SensationKroongraafZZLRandmeerruiters, RV. De62,286229,5 (7)206,5 (12)62,50065,000
11102Lindy WeerdFavorite girl of RubyOscarZZLValouwe, RV.61,429218 (12)212 (10)62,50065,000
12806Karin Leendertse - 't HardtPearl van de feoramoreAbelZZLLekzoomruiters, RV.60,786219,5 (11)206 (13)57,50067,500
 685Melissa Van der LandenElvera van het RodelandSpecial DZZLNunspeetse Ruiterclub, RV.60,786214,5 (13)211 (11)60,00060,000
14245Angelique Massar - BoonenArmaniClint EastwoodZZLRandmeerruiters, RV. De58,286210,5 (14)197,5 (14)60,00062,500
15524Renate Vos - IttersumGiovanniAndrettiZZLFlevoruiters, RV.54,571200 (15)182 (15)45,00047,500
x510Anita Bronkhorst - WolfGraphit-sSir DonnerhallZZLHeuvelruiters, RV.Vrijw (x) (x)  
 047Francesca NewmanVelvet DancerVitalis (Capriool)ZZLOost-Veluwse R.J.V., RV.NG (x) (x)  

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 17 januari.
Klasse: ZZL
Afvaardiging: 5

Ring Hierden

Jury bij C: Wolters - Van den Berg, P.J.
Jury bij H: Twist, M.J.N.

ZZL/P, proef ZZL-K-16 (7 combinaties)
RangHnrRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1
1021Bart VeezeImagineDream BoyZZLSteffenrijders, RV. St.79,37577,000 (1)81,750 (1)82,500
2637Dirk- jan V.d. WaterHokypokyZhivagoZZLOns Genoegen, RV.73,50074,000 (2)73,000 (3)76,500
 
3449Seth BoschmanHot Game RS2Easy GameZZLEwijk, RV.72,31371,375 (5)73,250 (2)74,500
4384Floor Van KempenAshwin van de FryochaborgAndrettiZZLLa Grande, RV.71,87573,250 (3)70,500 (4)74,500
5585Mireille Ten HaveG.Akkermans Golden GoliasTotilasZZLSylawald, RV.71,12572,125 (4)70,125 (5)73,500
6088Francis Koskamp - Van der BaanDanaSpielbergZZLGrensruiters, RV.68,93868,250 (6)69,625 (6)71,500
7259Beike Swennenhuis - ImmingGhandyTotilasZZLSemper Fidelis, RV.67,06367,875 (7)66,250 (7)67,500

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)