Lijst gemaakt op: 02-02-2019 20:41:22

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland indoor 2019

B cat (A/B)
B cat. (C)
B cat. (D/E)
L cat. (A/B)
L cat. (C)
L cat. (D/E)
M cat. (C)
M cat. (D/E)
Z cat. (C)
Z cat. (D/E)
ZZ cat. (D/E)

Lokatie: RV & PC de Nijgraaf te Westervoort (2 februari)
Klasse: B (AB)
Afvaardiging: 1

Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Breukink, J.M.
Jury: Klokman, J.W.G.

B/A-B/B (12 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Robine SminkAnkyVader OnbekendBBWaaghalsjes, PC. De070,0075,0
2Renske van der HolstCentannial GladiatorCentannial LancelotBALilliputters (HVP), PC. De PPC de068,0072,0
3Niamh Van der MeerBorVader OnbekendBBNijgraaf, PC. De075,01267,5
 
4Fleur HillenBonfire--BBKlein Maar Dapper, PC.070,0Uit11 
 5Gustina KarssenBlijVampireBABosruiters, PC. De065,0Uit12 
6Quiana AltenaLibertyGlansevin GraffitiBBHeuvelruiters, PC. De473,0  
7Jessica NesselaarCaehen DeanoCriccieth ButchBAGarderreentjes, PC. De470,0  
8Sanne PapenChiquitaVader OnbekendBBGraafschap, PC. De468,0  
9Solana de GrootThe Rascals Farm DroghedaVivienne's Voice Of The ForestBBToekomst, PC. De463,0  
xLois WezendonkLady--BABaerleruiters, PC. DeUit2   
 Lieve Van HoutePolly--BABoleemruiters, PC. DeUit2   
 Bente BronkSmartyVechtzicht's HylanderBBMargrietruiters, PC. DeUit2   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het stijlcijfer in het basisparcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV & PC de Nijgraaf te Westervoort (2 februari)
Klasse: B (C)
Afvaardiging: 1

Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Breukink, J.M.
Jury: Klokman, J.W.G.

B/C (12 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Lemoni DickerLindenburgs SiskaTop ChampyBCVoorwaarts, PC.068,0070,5
2Bo BenningViva La JipWoodrow CarisbrookeBCPC. Ruitersportvereniging Barchem070,0067,5
3Sophie BuisPleasure Suthempe--BCOortveldruiters, PC. De067,5061,0
 
4Finique Farhan kholaIke WHIdzardBCVeluweruiters, PC.069,5Uit2 
 5Pien OostKantje's ZoeyNieuwmoeds PatrickBCGorssel-Zutphen, PC.065,0Uit12 
6Rosa FoppenBailando B.Woodrow CarisbrookeBCFlevoruiters, PC.262,5  
7Vere Van KoppenJosje van de HaarElmoBCGompert, PC. De467,5  
8Louisa PongersFlashOnbekendBCHeuvelruiters, PC. De465,0  
9Amy De Wildtmister blue smoke--BCHeuvelruiters, PC. De665,0  
10Inka WoestenenkEliasWheemhoeve's RobbinBCMeiden Van Haarman2460,0  
xFera Derksilse van `t luykinkboschHoppenhof's VivaldiBCHeuvelruiters, PC. DeUit2   
 Linde HarmsenZodiacEyarth CaradogBCHengelo Gelderland, PC.Vrijw   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het stijlcijfer in het basisparcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV & PC de Nijgraaf te Westervoort (2 februari)
Klasse: B (DE)
Afvaardiging: 2

Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Breukink, J.M.
Jury: Klokman, J.W.G.

B/D-B/E (40 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Dyanne Van 't HulFlitsMake My DayBDDriehoekruiters, PC. De067,5077,0
2Meggi JansenNieuwmoed's AmaliaHoppenhof's ShardonBDHeuvelruiters, PC. De063,0073,0
3Abigail HofmeijerDelmex SRoyal BravourBDBarneveld e.o., PC RSV070,0070,5
4Maud HanseSunshine--BDFlevoruiters, PC.068,0070,0
 5Quiana AltenaFlessenbos FlorianBerkhof's BusinessBDHeuvelruiters, PC. De063,0070,0
6Lieke AlbersFun Stayerhof's Mc FlyFirst Stayerhof's Ramzi HBDIJsselruiters, PC. De077,5068,0
 7Giel HeijermanD' Amor AllinearoDiscontoBDVarus, PC.071,5068,0
8Danique Van VuurenBerktzicht Summer BreezeOosterbroek FrancoisBDGrebberuiters, PC. De065,0062,5
9Lynn KruitboschSemFox Ferry Des MarronniersBDGorssel-Zutphen, PC.068,0163,0
10Phileine BrouwersEikenhorst`s RubenLuckingtonBDLa Grande, PC.065,0473,0
 
11Valerie van DrieVIPVitanoBDToekomst, PC. De072,0462,5
12Hannes VredenbergLucky BastardVader OnbekendBDMolenruiters, PC. De064,5665,5
13Ilse van den BergKrijg nou watSulaatik's Versace HeBDLunaruiters, PC. De063,5865,0
 14Zsa-zsa Van der VlugtChelsey's MiracleLeandros SirikBDPasruiters, PC. De062,5865,0
15Angelique Van der WeeleLuna LlenaKroongraafBEFlevoruiters, PC.075,01077,5
16Lilly OlsmeijerNapoleonNewton Van De BeekerheideBDHofruiters, PC. De070,51467,0
17Jill PeterseYaraZobarde EBEBergakkerruiters, PC. De067,51663,0
18Yael KooikerGold FeverPolsbury PessoaBDHeuvelruiters, PC. De080,0Uit2 
19
Kaylee Van EsveldIllimitado IrisBerkhof's Higgledy PiggledyBDWaaghalsjes, PC. De069,5Uit11 
20Bente BruilSky HighBerkhof's BusinessBDVarus, PC.063,0Uit2 
21Dounya AnthonySaffier De L'eguillePriory Firelight IIBDToekomst, PC. De167,0  
22Jasmijn SwennenhuisNoranVader OnbekendBDGorssel-Zutphen, PC.468,0  
23Manon Van den TempelDe Mensinghe`s FieneJustice H.R.BDMalsna Ruiters, PC. De465,0  
 Britt Van den BrinkCotton CandyVader OnbekendBDWaaghalsjes, PC. De465,0  
25Janine MentingEsterreOnno SBEHummelo, PC.460,5  
26Boris van GiersbergenMidsummer CelestaMolenaar's Golden KingBDBergakkerruiters, PC. De460,0  
27Lotte van HuetViola--BDVeldruiters, PC. De760,0  
28Anouk DorresteijnVleugelBodoBDWillaerruiters, PC.866,5  
29Romee VoskuilenBink--BEVeluweruiters, PC.865,0  
30Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesEmmickhoven's DiegoBDGorssel-Zutphen, PC.2466,5  
xFrancis Van GemertDiva`s BelleOosting EdisonBDW.E.T, PC.Uit2   
 Elvira Van den DragtSpoekedammetje's RatnaSchoonderlogt Jerom HBDKlein Maar Dapper, PC.Uit2   
 Fleur VernooyVC,s El Dios Del Amor--BDGele Rijdertjes, PC. DeUit2   
 Lotte BorgersRossy ColleenSpiddal Wills BoyBDVoorwaarts, PC.Uit2   
 Twan EgginkO&s Largo's AltosLobeke OxBDSteffenrijders, PC. St.Uit2   
 Lieve HollestelleKomodo Van Orchid'sKanshebberBDZelhem En Omstreken, PC.Uit2   
 Marit RiggelingNibaliHoppenhof's JasperBDLiemers (PV), PC. DeUit2   
 Lisa KunzeHarry's Horse Pearsy's SonFS Pearcy PearsonBDGraafschap, PC. DeUit12   
 Guus KriegerCorrie.d.RhapsodyBEGorssel-Zutphen, PC.Uit2   
 Indy van DijkGallant's Dynamite--BEZelhem En Omstreken, PC.Uit11   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het stijlcijfer in het basisparcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV & PC de Nijgraaf te Westervoort (2 februari)
Klasse: L (AB)
Afvaardiging: 3

Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Breukink, J.M.
Jury: Klokman, J.W.G.

L/A-L/B (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Geralda Ter MaatenJessyYsselvliedt's Barny's OwnLAWillaerruiters, PC.080,29029,72
2Joy NeumanJumper--LBVoorwaarts, PC.077,95032,97
3Joy NeumanTweetyShamrock Secret DesignLBVoorwaarts, PC.079,15033,9
 
4Britt Van den BrinkO'dyssee D.J.Paddington's O'malleyLBVoorwaarts, PC.083,42039,27
5Jules van ManenWhite Power--LBRoosendaal, PC.076,22433,45
6Sterre BoshovenJumperCasperhof's EddyLBVeldruiters, PC. De084,83434,6
7Kyra KlopmanRosetaCrumpwell FletcherLBBosruiters, PC. De078,08439,27
8Geralda Ter MaatenwendyVader OnbekendLBWillaerruiters, PC.8100,24  
xKane HoutePolly--LABoleemruiters, PC. DeUit2   
 Hannah van de KootBambiniJacodi's Bo's BarclayLBLilliputters (HVP), PC. De PPC deUit2   
 Zahra-lindi MalkusRafaellaHenshof RafaelLBW.E.T, PC.Uit12   
 Philine KostelijkOlkeFriso V/d HeuvLAFlevoruiters, PC.NG   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV & PC de Nijgraaf te Westervoort (2 februari)
Klasse: L (C)
Afvaardiging: 2

Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Breukink, J.M.
Jury: Klokman, J.W.G.

L/C (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Mayke LeusinkMagicDiogenes KayLCMolenruiters, PC. De080,37032,04
2Mariesa VeenstraRoxie--LCHv. De Cannenburgh, PC.074,15032,29
3Kyara Van der ZielHatricia's Up To DateJustice H.R.LCNoord Veluwe, PC. PSV086036,34
 
4Jeanine KlarenbeekSunshine--LCVeluweruiters, PC.075,94037,12
5Fleur VernooyLvS AbbyAnmiklage's SandorLCGele Rijdertjes, PC. De070,6446,16
6Jacomien HoegenCalandoOrlandoLCGarderreentjes, PC. De074,4833,46
7Chantal NijhofDiëgo--LCPasruiters, PC. De187,18  
8Mayke LeusinkChicoTongerenhof OsmiumLCMolenruiters, PC. De481,31  
9Noortje SchillemansLady May FlowerSander He.stb.225LCVoorwaarts, PC.1491,88  
xBeau van DijkBuddyHeidehof's Don DiegoLCSpreng (PPSV), PC. DeUit11   
 Eva TwiskToran-LCFlevoruiters, PC.Uit2   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV & PC de Nijgraaf te Westervoort (2 februari)
Klasse: L (DE)
Afvaardiging: 5

Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Breukink, J.M.
Jury: Klokman, J.W.G.

L/D-L/E (31 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Yvet NijhofKwint van Orchid'sKanshebberLDPasruiters, PC. De081,8033,55
2Anne BergSylvesterMoorland's CrackLDWinterswijkse Ponyclub, PC.079,26035,04
3Lisanne BerendsenFalco van de StompslagReekamp's EclipsLDGorssel-Zutphen, PC.079,58035,32
4Dimara KeusHeros DKDe Goede Ree's MetallLDVeluws Ros, PC. Het084,56039,02
5Anne MeijerMyloVader OnbekendLDVeldruiters, PC. De083,83040,86
6Elvira Van den DragtMacho's QuessDe Hofstede Halesius 087LDKlein Maar Dapper, PC.075,97435,18
 7Corné MiddendorpBurito's Kind Of a SparkleKanshebberLDRZN, PC.076,34435,18
8Stan SchillemansSir LancelotKierow Van KlaverborchLDVoorwaarts, PC.080,43435,67
 
9Marjolein SchaftenaarSurprise Limited AzmiraffAzmiraff OxLDHeuvelruiters, PC. De069,58441,16
10Janna TwiskMiss- DexterDexter Leam PondiLDFlevoruiters, PC.077,41749,07
11Noreen van den DragtCheela--LDKlein Maar Dapper, PC.078,3834,34
12Jitske SchuurmanQwienGeenLELiemers (PV), PC. De084,52838,08
13Mendel JanssenTake it EasycarioneLERoskam, PC. De187,22  
14Dyanne Van 't HulGustavLorenzoLDDriehoekruiters, PC. De188,92  
15Loes HendriksenMiss EllieVader OnbekendLEZelhem En Omstreken, PC.472,35  
16Jantien NaberSimply BrownKnock OutLDFlevoruiters, PC.477,35  
17Noelle KlokmanDouweWicked NightshiftLDPC. Ruitersportvereniging Barchem479,64  
18Jeanita Van DuinenPlaygirl--LDToekomst, PC. De481,72  
19Maud Van OsTexas OllieCaherlistrane PrinceLDRoosendaal, PC.878,82  
20Rens AppeldoornInvitaVainqueurLEVeluweruiters, PC.882,69  
21Mick FlintropKay`s WorldKing KadanzLDGele Rijdertjes, PC. De899,11  
22Tamar BlonkKrimhKrimhLDFlevoruiters, PC.8100,27  
23Renske Van MiddendorpBURITOS SIMPLY MACHNO"Machno CarwynLDRZN, PC.10109,79  
24Anouk Van HeseContessa's BaileysKanshebberLDBergakkerruiters, PC. De1196,78  
25Justin MeursNo RegretteNubertus RLESteffenrijders, PC. St.12100,48  
26Meredith BaanHoliday BBDenver BbLDLunaruiters, PC. De13104,16  
27Alana ToxopeüsBolinoVerona's Bo-giLDRuurlo, PC.13104,85  
28Maike WoestenenkDimmans EdwardFrederiksberg DizneyLDSteffenrijders, PC. St.25122,41  
xDanique VersteegOr DurangoOrchard Red PrinceLDLunaruiters, PC. DeUit2   
 Denise FlorijnIolitaSpartacusLELilliputters (HVP), PC. De PPC deUit2   
 Amy Van TienovenJastra--LDRovienna, PC.Vrijw   
 Alice WeijmanCarrickKooihúster SammeLDKlein Maar Dapper, PC.NG   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV & PC de Nijgraaf te Westervoort (2 februari)
Klasse: M (C)
Afvaardiging: 4

Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Breukink, J.M.
Jury: Klokman, J.W.G.

M/C (10 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Kyara Van der ZielSummer--MCNoord Veluwe, PC. PSV067,08034,54
2Corné MiddendorpKentucky--MCRZN, PC.069,73434,44
3Lemoni DickerLindenburgs FinnCadlanvalley GoldstarMCVoorwaarts, PC.067,97846,8
 
4Maud PasmanSulaatik's Sing A SongSilverlea Simply RedMCWinterswijkse Ponyclub, PC.469,74  
5Babette HanseNemo--MCFlevoruiters, PC.470,33  
6Sanne VermeulenFlowerLobeke OxMCSteffenrijders, PC. St.471,75  
7River MorssinkhofWhite Diamond--MCTrippelaartjes, PC. De476,42  
8Bente BruilBerkhof's Fly HighBerkhof's BusinessMCVarus, PC.582,19  
9Laureanne WellnerTiffy--MCMalsna Ruiters, PC. De873,5  
10Mick FlintropSil`s World--MCGele Rijdertjes, PC. De998,91  

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV & PC de Nijgraaf te Westervoort (2 februari)
Klasse: M (DE)
Afvaardiging: 7

Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Breukink, J.M.
Jury: Klokman, J.W.G.

M/D-M/E (20 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Leida NaberLucky LizzyRoyal BravourMEFlevoruiters, RV.066,75034,68
2Nanne Van den BoomMellomacho DeeMachno CarwynMDLiemers (PV), PC. De066,4035,62
3Indy LeeneExperanzo--MERoosendaal, PC.066,33036,02
4Olivia BraaksmaSara FortunAOrchard WildemanMDHeuvelruiters, PC. De072,54038,37
5Suze BosH4u BaileysSir DurkMDWillaerruiters, PC.065,81038,62
 
6Renske Van MiddendorpBurito's FunkyCalvino ZMDRZN, PC.076,05039,82
7Chantal NijhofElshofs EmmaKantje's AppartMDPasruiters, PC. De076,58437,1
8Zoë RasHappy DayRivaldo HMDFlevoruiters, PC.074,74441,27
9Noelle KlokmanRowanRivaldo HMDPC. Ruitersportvereniging Barchem074,54443,33
10Corina Van den BergDivaVader OnbekendMDVoorwaarts, PC.467,93  
11Elise DeurwaarderZeppZodiak Nra Stb 9010MDFlevoruiters, PC.471,02  
12Anouk ReindersHeumstede's CaminkaVerdiMDNijgraaf, PC. De473,23  
13Marieke KoerhuisOrchid's OrionWatershof PretendentMDSemper Fidelis, PC.982,91  
14Gioia LubThe Edge of Orchid'sKanshebberMDLilliputters (HVP), PC. De PPC de1086,97  
15Marit RiggelingZirtakiZodiak Nra Stb 9010MDLiemers (PV), PC. De1887,51  
xCorina Van den BergHolstud's OlijfjePaddington's O'malleyMDVoorwaarts, PC.Uit1   
 Fleur BeusinkGulikhoeve's SpitfireBerkhof's Higgledy PiggledyMDBerkelruiters, PC. DeUit1   
 Marieke LuijmesRoxannePolsbury PirelliMDIJsselruiters, PC. DeUit1   
 Marijke V.d. BergJolieFirst Stayerhof's Ramzi HMDRovienna, PC.Uit1   
 Janelle GarritsWonderful BoyDutchboyMEGorssel-Zutphen, PC.Uit1   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV & PC de Nijgraaf te Westervoort (2 februari)
Klasse: Z (C)
Afvaardiging: 6

Jury: Thijsse - Van Zanten, N.
Jury: Breukink, J.M.
Jury: Klokman, J.W.G.

Z/C (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Meredith BaanTe AmoWoodrow CarisbrookeZCLunaruiters, PC. De066,72
 
2Nanne Van den BoomWilliam DeeOnbekendZCLiemers (PV), PC. De466,54
3Thimo ArtsFellow--ZCZevensteen, PC. De481,23
4Jacco De GraafAmigo--ZCMolenruiters, PC. De1190,63
xMaike WoestenenkDimmans ElectronMiclas ActivZCSteffenrijders, PC. St.NG 

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV & PC de Nijgraaf te Westervoort (1 februari)
Klasse: Z (DE)
Afvaardiging: 5

Jury: Gieling, K.
Jury: Breukink, J.M.
Jury: Klokman, J.W.G.

Z/D-Z/E (18 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Renee HazelegerBallard PrinceI Love You MelodyZDVoorwaarts, PC.073,75059,59073,75045,42
2Babette HaanschotenKensingtonKierow Van KlaverborchZDWillaerruiters, PC.078,52058,83078,52446,04
3Rosalin BaanCountry BabounKANTJE`S RONALDOZDLunaruiters, PC. De074,55454,37474,55  
4Dorine VredenbergAnne-daula N.t.Undercover KZEMolenruiters, PC. De078,7846,67478,78  
5Claire Van SomerenBrummerhoeve's Levi HPoppings MachoZDFlevoruiters, PC.078,87459,29478,87  
 
6Tess De ReeEikenhorst's EmielLuckington SportaideZDDriehoekruiters, PC. De473,47457,93873,47  
7Tatum DerksenKobra DeeKanshebberZDLiemers (PV), PC. De075,97857,68875,97  
8Babette HaanschotenBliksemWoodrow CarisbrookeZDWillaerruiters, PC.078,66857,94878,66  
9Sanne Ter HaarDEXTERS GROOTED HARTDexter Leam PondiZDBosrakkers, PC. De476,77775,741176,77  
10Sammy jo PijpersSulaatik's Mixed MarmeladeMescaleroZDToekomst, PC. De478,6   78,6  
11Marit De JongEnergumène Dew-DropAnthem Dew DropZDIJsselruiters, PC. De480,43   80,43  
12Linda Van BruxvoortCasanova BoyLeandros SirikZDRoosendaal, PC.481,66   81,66  
13Marlou BruilDa SilvaIltshi Van De LeliaardZDVoorwaarts, PC.1697,94   97,94  
xStan SchillemansJody--ZDVoorwaarts, PC.Uit12       
 Susan LammertsTarzan--ZDFlevoruiters, PC.Uit1       
 Daniel HaverZebJustice H.R.ZDFlevoruiters, PC.Uit11       
 Emma WolfswinkelRed Patti Bjarmi Van De WijkRomantic PopcornZDLunaruiters, PC. DeUit11       
 Lily Van der KnaapTiësto--ZDToekomst, PC. DeUit11       

Bij ex-aequo wordt gegeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV & PC de Nijgraaf te Westervoort (1 februari)
Klasse: ZZ (DE)
Afvaardiging: 6

Jury: Gieling, K.
Jury: Breukink, J.M.
Jury: Klokman, J.W.G.

ZZ/D-ZZ/E (14 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Liesje VrolijkStarbucks--ZZDLichtenvoorde (HV), PC.076,26061,67076,26037,25
2Tamara Van ManenEleganceHarley VdlZZDVoorwaarts, PC.077,08059,84077,08040,44
3Fleur HollemanDanteTwinkling-starr-aristoZZDVoorwaarts, PC.075,91060,8075,91042,6
4Fleur HollemanVenery Dew-dropJimmerdor De FlorysZZDVoorwaarts, PC.077,58060,43077,58Uit11 
 
5Liesje VrolijkRaisa CestaniiOrchid's CestaniiZZDLichtenvoorde (HV), PC.076,12460,61476,12  
6Pam NieuwenhuisSerajaKantje's RonaldoZZDNijgraaf, PC. De476,77059,04476,77  
7Pam NieuwenhuisZeppe Van De IjsseldijkZodiakZZDNijgraaf, PC. De184,39564,25684,39  
8Senna Van HouteNaughty BoyVerdi DeZZDBoleemruiters, PC. De876,25457,041276,25  
xBen Van der WeijdenJerry-leeWandor Van De MispelaereZZDFlevoruiters, PC.077,33Uit11  77,33  
10Sterre Van HouteKalypso Van OrchidKanshebberZZDBoleemruiters, PC. De895,39Uit1  95,39  
11Marinka KeusMIK's De Roodwilligen DukeBerkzicht RobZZDVeluws Ros, PC. Het896,3   96,3  
12Sophie WasseveldMöhoeve E.t.ToulonZZEVarus, PC.1088,15   88,15  
13Senna WustenZandorZodiakZZELoenermarkruiters, PC. De1089,58   89,58  
xLisa KlopmanProdise`s VarroKantje's AppartZZDBosruiters, PC. DeUit1       
 Ben Van der Weijdenflow girl--ZZDFlevoruiters, PC.NG       
 Milan MorssinkhofGrandiosa SCalvaro ZZZDTrippelaartjes, PC. DeNG       

Bij ex-aequo wordt gegeken naar de tijd van het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)