Lijst gemaakt op: 19-01-2019 23:05:35

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland indoor 2019

Door inzet van reserves, die meerdere paarden rijden, kunnen de starttijden iets aangepast worden, zodat iedereen voldoende tijd heeft.
Bij afmeldingen in de klasse waar geen reserves zijn worden de starttijden, indien mogelijk, naar voren gehaald.

Dr. B
Dr. L1
Dr. L2
Dr. M1
Dr. M2
Dr. Z1
Dr. Z2
Kur Z2
Dr. ZZL
Kur ZZL

Datum: 19 januari 2019
Klasse: B
Afvaardiging: 4

Ring Bergharen

Jury bij C: Hartkamp, E.W.
Jury bij H: Wernke - Lenting, J.H.

B/P, proef 6 (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Anouk DolmanIsaakDon DiabloBNijgraaf, RV. De70,333214 (1)208 (3)75,00072,50071,33
2Rianne BouwmansIkkeFS DelamangaBHypolitus, RV.69,000205,5 (2)208,5 (2)72,50072,50068,50
3Sacha JagersHugo BossWestenwindBLa Grande, RV.67,833197,5 (9)209,5 (1)67,50067,50065,83
4Susanne HeekJungle PrinceDream TheaterBRandmeerruiters, RV. De67,083205,5 (3)197 (9)70,00065,00068,50
5Danique WensinkIronstone-OJohnsonBLichtenvoorde (HV), RV.67,000200,5 (5)201,5 (4)70,00070,00066,83
6Luc EppinkVancouverViscountBVarsseveld e.o., RV.66,500204 (4)195 (13)65,00067,50068,00
 
7Gerrit MorrenJanineWarrantBNunspeetse Ruiterclub, RV.66,333198,5 (8)199,5 (5)70,00067,50066,17
8Susanne Van DuinenSpiritWelt Hit IIBNeuderuiters, RV.66,167200 (6)197 (8)70,00070,00066,67
9Céline SwartFashsionBelissimoBZeewolder Ruiters, RV.65,333194 (12)198 (6)70,00065,00064,67
10Vanessa Everts - BuistKarmaDark PleasureBNijgraaf, RV. De65,250197 (10)194,5 (15)62,50065,00065,67
11Chris Van DijkI Am EpicZhivagoBGraafschap, RV.65,000193,5 (13)196,5 (11)60,00065,00064,50
12Ilona BohmerHeavenlyJohnsonBIn Den Bosch, RV.64,500191,5 (15)195,5 (12)67,50065,00063,83
13Chantal Aalders - SchepersJ'AdoreApacheBAalten, RV.64,500200 (7)187 (21)65,00065,00066,67
14Berdien HarlaarJarrastVader OnbekendBRoskam, RV. De63,917193 (14)190,5 (18)65,00065,00064,33
15Kate WieczorekGeviraSan RemoBWoudruiters, RV.63,833188 (16)195 (14)62,50065,00062,67
16Birgit Wilmink - BarmentlooEnzo v/d HezemateEnzo Ferrari TexelBHobby-horse (HV), RV.63,750185 (19)197,5 (7)60,00065,00061,67
17Dianne Den BestenK'S ChoiceUphillBHeuvelruiters, RV.63,750194,5 (11)188 (20)57,50062,50064,83
18Angelique Koster - MeursDublinVerdiBBoleemruiters, RV.63,583184,5 (20)197 (10)57,50062,50061,50
19Yda Van GastelInaModestoBFlevoruiters, RV.62,667182,5 (21)193,5 (16)65,00060,00060,83
20Marlies TripGino--BZuidwijk, RV.62,500186 (17)189 (19)65,00062,50062,00
21Sanne VerweyFonzarelliNashvilleBBetuwe, RV.61,500185 (18)184 (22)57,50060,00061,67
22Wieneke VoermanSamira ZadoraVader OnbekendBBergakkerruiters, RV.60,667171,5 (23)192,5 (17)62,50065,00057,17
23Esther WisseDark Dylano--BStroe, RV.59,083181 (22)173,5 (23)55,00060,00060,33
xManon Van 't HoffWölfgang's Puck--BGorssel-Zutphen, RV.NG (x) (x)   

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 19 januari 2019
Klasse: L1
Afvaardiging: 4

Ring Bergharen

Jury bij C: Verdonk, L.A.
Jury bij H: Buil - Schuurman, L.J.B.

L1/P, proef 10 (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Kimberly PapJust A DreamDream BoyL1Nunspeetse Ruiterclub, RV.69,083208,5 (1)206 (1)70,00070,00069,50
2Axelle Berende de longteIn-Connection's AttentionLaurentianerL1Bergakkerruiters, RV.66,000203 (3)193 (8)70,00067,50067,67
3Michelle WoudsmaHarimannFidertanzL1Lichtenvoorde (HV), RV.65,083189,5 (10)201 (2)67,50067,50063,17
4Lobke HoenderboomJappeloupEverdaleL1Varsseveld e.o., RV.65,083203,5 (2)187 (15)65,00067,50067,83
5Melanie MulderJodyEverdaleL1Marleruiters, RV.65,000190 (9)200 (3)67,50067,50063,33
6Julia VrolijkenIndraBlue Hors ZackL1Nunspeetse Ruiterclub, RV.64,333193 (6)193 (7)67,50067,50064,33
 
7Bente ScholtenJiveCharmeurL1La Grande, RV.64,333191 (7)195 (4)67,50067,50063,67
8Vera Van der SluisGianaAqiedoL1Bussloo, RV. PPSV63,833196,5 (4)186,5 (16)62,50065,00065,50
9Diana VinkeJuventusBocellieL1Nunspeetse Ruiterclub, RV.63,750193,5 (5)189 (14)65,00062,50064,50
10Britt RiethorstJegroNegroL1Pasruiters, RV. LR. de63,333190,5 (8)189,5 (13)65,00065,00063,50
11Femke LansinkJust for meApacheL1Lichtenvoorde (HV), RV.63,333188,5 (11)191,5 (9)65,00065,00062,83
12Margriet BoonGietharin sVivaldiL1Voorwaarts, RV.63,167185,5 (14)193,5 (6)60,00062,50061,83
13Marjan Dolman - WeijkampJacksonBordeauxL1Nijgraaf, RV. De62,917186,5 (13)191 (10)65,00062,50062,17
14Rozemarijn Van den BrinkInclusive MEverdaleL1RV. Gouden Hert (HVP)62,833182 (17)195 (5)62,50062,50060,67
15Niels LubbersJohnson LElcaponeL1La Grande, RV.62,333183 (16)191 (11)52,50060,00061,00
16Joyce LeeflangElinaKasparowL1IJsselruiters, RV.61,917188,5 (12)183 (18)65,00065,00062,83
17Manon Van LinIbizaUB 40L1Keizerstad, RV.61,500178,5 (20)190,5 (12)52,50062,50059,50
18Nieske Pohlmann - FlesDancing QueenSorentoL1Bronckhorster Ruitervrienden, RV.60,750179 (18)185,5 (17)62,50062,50059,67
19Eva AalderinkVitellFürst PiccoloL1Zuidwijk, RV.60,083183 (15)177,5 (21)60,00060,00061,00
20Amber ThijsenJuliaFairytaleL1Voorwaarts, RV.60,000179 (19)181 (19)62,50065,00059,67
21Celine BerendsenFylomaZirocco BlueL1Zelhem En Omstreken, RV.59,750177,5 (22)181 (20)57,50060,00059,17
22Lilian SikkemaGustavTangoL1Bergakkerruiters, RV.58,833178 (21)175 (23)62,50060,00059,33
23Richelle KroesenAll MagicTurbo MagicL1Gorssel-Zutphen, RV.58,333174,5 (24)175,5 (22)55,00057,50058,17
24Britt Van der VeerVDV EtoileEnzo Ferrari TexelL1Waalruiters, RV. De57,750176,5 (23)170 (24)50,00055,00058,83

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 19 januari 2019
Klasse: L2
Afvaardiging: 4

Ring Bergharen

Jury bij C: Meuz, S.
Jury bij H: Peters, C.

L2/P, proef 14 (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Kimberly PapTurfhorst JerseyVivaldiL2Nunspeetse Ruiterclub, RV.67,083205 (1)197,5 (2)70,00070,00068,33
2Marieke Ten ElsenIroseEverdaleL2Varsseveld e.o., RV.65,333189 (14)203 (1)67,50065,00063,00
3Francis JansenJohn GallianoNettoL2La Grande, RV.64,833194 (3)195 (3)65,00065,00064,67
4Erika Van Ommen - SoumanEternityVoiceL2Heuvelruiters, RV.64,583193,5 (5)194 (4)67,50065,00064,50
5Ellen Van ArendonkCrillon RS2CenninL2Ewijk, RV.64,167194 (4)191 (5)62,50065,00064,67
6Romy JansenHamletOscarL2Barneveld e.o., RV RSV63,500192,5 (6)188,5 (9)65,00067,50064,17
 
7Lisette BeelenHappy DivaWinningmoodL2R.s.v. Stal Rodeo, RV.63,167189,5 (12)189,5 (6)65,00065,00063,17
8Wendy ScholtenNadisa van de Oudemolen WSJamal vd HeffinckL2Lichtenvoorde (HV), RV.63,167189,5 (13)189,5 (7)60,00062,50063,17
9Rianne Van Dulst - De LangeJourneyLord LeatherdaleL2Veluws Ros, RV.63,000190 (11)188 (10)62,50067,50063,33
10Rosalie De Koning - AbelsIkeetaFlorencioL2Nieuwe Heuvel, RV.63,000189 (15)189 (8)62,50062,50063,00
11Vera Van der SluisFuegoAqiedoL2Bussloo, RV. PPSV62,833192 (8)185 (11)62,50065,00064,00
12Natasja Schiphorst - HoldersHaibibiDecor DelatioL2Zelhem En Omstreken, RV.62,500196 (2)179 (14)60,00062,50065,33
13Adeline Heijnen - HuijgenJaguarMetallL2Burght, RV.61,917190,5 (10)181 (13)60,00062,50063,50
14Tesse ArentzIrcodaleLord LeatherdaleL2Hummelo, RV.61,667192 (7)178 (16)62,50062,50064,00
15Sarah Oude munninkDiegoDetroitL2Achterhoek, HC de60,750181 (19)183,5 (12)60,00062,50060,33
16Sander BloemIngenieurWinningmoodL2Valkeniers, RV.60,667187,5 (16)176,5 (17)62,50062,50062,50
17Renée SchefczykEikenhorst's Must HaveSamba BoyL2Bussloo, RV. PPSV60,417186,5 (17)176 (18)62,50060,00062,17
18Carina KoemanIlabandaContangoL2Grote Brug, RV.60,417191,5 (9)171 (23)55,00060,00063,83
19Lisanne Der NederlandenJamaliaApacheL2IJsselruiters, RV.60,083186 (18)174,5 (20)60,00062,50062,00
20Diane WillemsenDonnaSorentoL2Berkelruiters, RV.59,583179 (21)178,5 (15)55,00060,00059,67
21Henk Van den BergJanny-FeeCanabis ZL2Heuvelruiters, RV.58,917178,5 (22)175 (19)55,00060,00059,50
22Rowie SimonseSilke van het d'olde lantschapWolfert 467L2Nijgraaf, RV. De58,833180 (20)173 (21)55,00060,00060,00
23Melle PillerJem'S JoyEverdaleL2Zuidwijk, RV.58,417178,5 (23)172 (22)52,50060,00059,50
xSanna KardolZaronaZortinL2Bergakkerruiters, RV.NG (x) (x)   

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 19 januari 2019
Klasse: M1
Afvaardiging: 4

Ring Brummen

Jury bij C: Smit, Y.F.
Jury bij H: Bie - Van Geffen, C.J.M. De

M1/P, proef 18 (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Dirk- jan V.d. WaterFidelioFurst RomancierM1Ons Genoegen, RV.68,083209 (1)199,5 (1)70,00070,00069,67
2Sander De LeeuwSDL PierskjePier 448M1Paardesprong, De66,167204 (2)193 (4)67,50065,00068,00
3Renee Schuurman - HijengaGeorgeSir DonnerhallM1Ruurlo, RV.64,917196 (3)193,5 (3)60,00062,50065,33
4Ellen Van ArendonkIncredibleDesperadoM1Ewijk, RV.64,083192 (9)192,5 (5)62,50060,00064,00
5Mieke NaberinkIsalita RoosCupidoM1Varsseveld e.o., RV.63,583185 (15)196,5 (2)60,00060,00061,67
6Paulien KouwenhovenIntenzBordeauxM1La Grande, RV.63,583192 (8)189,5 (7)57,50060,00064,00
 
7Anne Van 't LandEastwood BFlemminghM1Veluwezoom (HSV), RV.63,333188 (11)192 (6)62,50062,50062,67
8Jesslin GaliartIsabeauJazzM1Stroe, RV.63,250194,5 (4)185 (10)62,50065,00064,83
9Danielle Vliek - Van den PolHappynesJohnsonM1RV. Gouden Hert (HVP)63,250194,5 (5)185 (11)55,00060,00064,83
10Francien SmitHyperionCover StoryM1Heuvelruiters, RV.62,583193,5 (6)182 (15)60,00060,00064,50
11Daphne ReijmerHatchi kWinningmoodM1Nijgraaf, RV. De62,250192,5 (7)181 (16)55,00060,00064,17
12Lizbeth De JagerIce TeaEverdaleM1RZN, RV.62,000188 (12)184 (12)57,50060,00062,67
13Carline Van de PutSting's DancerStingM1Aalten, RV.61,833188 (10)183 (13)62,50067,50062,67
14Nienke VerdiesenI am SpecialApacheM1Jeanne D'arc, RV.61,750187,5 (13)183 (14)60,00060,00062,50
15Corinne TheunissenGraciano THVivaldiM1Jeanne D'arc, RV.61,667183,5 (18)186,5 (8)62,50060,00061,17
16Thera Van der WerffWenums Veldzicht BogigiOrchard BoginovM1Oost-Veluwse R.J.V., RV.61,583184,5 (16)185 (9)62,50062,50061,50
17Patrieck Van HoekIzackBlue Hors ZackM1Noord Veluwe, RV. PSV60,417187 (14)175,5 (20)50,00052,50062,33
18Kimberlin Van DamHaute CoutureStedingerM1Hsa Ravenswaaij60,333184,5 (17)177,5 (18)55,00057,50061,50
19Marieke Ten ElsenEdelingCaramboleM1Varsseveld e.o., RV.59,667180,5 (19)177,5 (19)55,00057,50060,17
20Renée SchefczykFerrariChello Ill VDLM1Bussloo, RV. PPSV59,333178,5 (20)177,5 (17)57,50060,00059,50
21Dionne BreurGold Boy VDTNothing To Lose 95.5428M1Baerleruiters, RV.58,083174 (22)174,5 (21)55,00057,50058,00
22Daphne DerksenBellefleur du LysWupM1Bahr, RV.57,167175 (21)168 (23)55,00055,00058,33
23Jolijn Van AsseltNieuwmoed's TsarinaTravoltaM1Spreng (PPSV), RV.54,833162 (23)167 (24)50,00050,00054,00
24Lisette De ReusFigoOscarM1Oost-Veluwse R.J.V., RV.54,417157,5 (24)169 (22)50,00055,00052,50

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 19 januari 2019
Klasse: M2
Afvaardiging: 4

Ring Brummen

Jury bij C: Hamann, R.E.
Jury bij H: Takke, A.

M2/P, proef 22 (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Bart BaxFelicia DBBFidertanzM2Waalruiters, RV. De70,333209,5 (2)212,5 (1)75,00070,00069,83
2Stefanie WaaijenbergGiovanniOscarM2Nunspeetse Ruiterclub, RV.69,000214 (1)200 (4)67,50072,50071,33
3Nina Van MookIllusionist MCharmeurM2Bommelerwaard, RV. De68,250205 (4)204,5 (2)72,50072,50068,33
4Henriette RuitenbeekGoing TopCharmeurM2Voorwaarts, RV.66,500197,5 (6)201,5 (3)62,50067,50065,83
5Gera SoumanAnnerinaPolanskyM2Heuvelruiters, RV.65,750205,5 (3)189 (11)65,00067,50068,50
6Laura KampshofGucci brownBordeauxM2In Den Bosch, RV.65,500200,5 (5)192,5 (8)65,00065,00066,83
 
7Marjolein GevaertIndium ANegroM2Heuvelruiters, RV.64,000193 (7)191 (9)65,00062,50064,33
8Anton HaukesIzackLord LeatherdaleM2Keizerstad, RV.63,250184,5 (12)195 (5)62,50062,50061,50
9Jolien CoppensHimalayaWarrantM2La Grande, RV.63,000184 (14)194 (7)67,50065,00061,33
10Corine Bambacht - Van WijkItrinaDream BoyM2Bommelerwaard, RV. De62,917183 (15)194,5 (6)62,50062,50061,00
11Anne KlaassenIsatoNegroM2La Grande, RV.62,750187,5 (10)189 (10)62,50062,50062,50
12Marlou RuttenAbalia RettoCarlandM2Veluwezoom (HSV), RV.61,083187 (11)179,5 (15)60,00060,00062,33
13Merel PeperFranke PjBeart 411M2Veluweruiters, RV.61,000179,5 (18)186,5 (12)62,50060,00059,83
14Natasja Schiphorst - HoldersFaithfulWyntonM2Zelhem En Omstreken, RV.60,833183 (16)182 (13)60,00060,00061,00
15Lisette Van der EndeGood luck vJazzM2Didam e.o., RV.60,667190 (8)174 (20)62,50062,50063,33
16Esmee GiesBarrichelloFlorencioM2Graafschap, RV.60,333184,5 (13)177,5 (16)57,50060,00061,50
17Ilianne BoumansDark LadyDe La VegaM2Angerlo Keppel Langerak, RV.60,083187,5 (9)173 (21)62,50060,00062,50
18Dorothy Van LeeuwenEpkeSan AmourM2Oost-Veluwse R.J.V., RV.60,000180 (17)180 (14)60,00062,50060,00
19Karlijn De LeeuwDow JonesDayanoM2Dijkruiters Groessen e.o., RV.57,833172 (21)175 (18)57,50060,00057,33
20Vivian Van den BergMeteorSurdut NetovabbM2Winterswijkse Ruiterclub, RV.57,583170 (22)175,5 (17)57,50057,50056,67
21Aline Timmer - van den HeuvelInfinityArlando K.M2Veluweruiters, RV.57,583173,5 (20)172 (22)55,00057,50057,83
22Laura Van RossumToscanaKrack CM2Hypolitus, RV.57,417176 (19)168,5 (23)55,00057,50058,67
23Cathelijn Duthler - BoutTwilightRonaldoM2Aalten, RV.57,333169,5 (23)174,5 (19)57,50062,50056,50
24Ariska Van den BergDoortjeZuccheroM2Graafschap, RV.54,583164,5 (24)163 (24)50,00050,00054,83

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 19 januari 2019
Klasse: Z1
Afvaardiging: 5

Ring Brummen

Jury bij C: Knoop, E.
Jury bij H: Heerde - Vliek, M.J. Van

Z1/P, proef 26 (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2xq3
1Axelle Berende de longteIn-Connection's HiolitoUphillZ1Bergakkerruiters, RV.66,912222 (3)233 (1)70,00067,50065,29
2Bart BaxFlorian Dieu DonneeGribaldiZ1Waalruiters, RV. De65,662225 (1)221,5 (4)57,50065,00066,18
3Diana VinkeGrandissimoBelissimo MZ1Nunspeetse Ruiterclub, RV.65,515223,5 (2)222 (3)62,50065,00065,74
4Gerieke Van Engelenhoven - BroekhuiswimkeFelle 422Z1Willaerruiters, RV.65,368219 (5)225,5 (2)60,00067,50064,41
5Beike Swennenhuis - ImmingGhandyTotilasZ1Semper Fidelis, RV.64,853219,5 (4)221,5 (5)57,50065,00064,56
6Madelief Van de PutNapoleonNobel NaganoZ1Aalten, PC.63,529214,5 (7)217,5 (7)60,00062,50063,09
 
7Tessa DelgerGolden ElvisWolkentanzZ1Winterswijkse Ruiterclub, RV.63,382210 (11)221 (6)60,00065,00061,76
8Patrieck Van HoekSpecializedSpielbergZ1Noord Veluwe, RV. PSV62,500217 (6)208 (18)52,50062,50063,82
9Carlijn VaessenEviënnaWyntonZ1Heuvelruiters, RV.62,206211 (9)212 (13)52,50062,50062,06
10Laura KampshofRoxetteRock ForeverZ1In Den Bosch, RV.62,059210 (13)212 (12)57,50062,50061,76
11Barbara ModdermanGrandeurOscarZ1Veluws Ros, RV.61,985210,5 (10)211 (15)55,00060,00061,91
12Lineke BoesveldGuusWestpointZ1Zeewolder Ruiters, RV.61,912210 (12)211 (14)60,00062,50061,76
13Judith Menting - NautaHachiko van de stokhorstDon-Tango BZ1La Grande, RV.61,912211,5 (8)209,5 (16)52,50060,00062,21
14Lobke HoenderboomEduwinskyWupZ1Varsseveld e.o., RV.61,765207,5 (14)212,5 (11)60,00062,50061,03
15Mandy TheunissenRilanaRolandoZ1Alvernase R.j.v., RV.61,618205,5 (15)213,5 (9)57,50062,50060,44
16Cindy JansenUrsafila SPolanskyZ1Liemers (PV), RV.61,544203 (18)215,5 (8)60,00062,50059,71
17Jolanda Souman - JongermanGucci dbJazzZ1Marleruiters, RV.61,397204,5 (17)213 (10)55,00062,50060,15
18Gerdine FrensGuess WhoKreatorZ1RZN, RV.60,147201 (19)208 (19)52,50060,00059,12
19Gerdine FrensH'IndyHirtentanzZ1RZN, RV.60,000199 (22)209 (17)60,00060,00058,53
20Dionne BreurWise Guy SJazzZ1Baerleruiters, RV.59,706204,5 (16)201,5 (21)55,00060,00060,15
21Brigitte De GrootEyecatcherTygoZ1Ons Genoegen, RV.59,485198,5 (23)206 (20)52,50060,00058,38
22Agnes Ebbers - KusterFloyd ArmaniArmaniZ1Angerlo Keppel Langerak, RV.58,897200,5 (20)200 (22)55,00060,00058,97
23Monica PrinsJelleVader OnbekendZ1Zuidwijk, RV.58,824200,5 (21)199,5 (23)55,00060,00058,97
24Renate Vos - Van IttersumGiovanniAndrettiZ1Flevoruiters, RV.58,162196,5 (24)199 (24)57,50060,00057,79

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 18 januari 2019
Klasse: Z2
Afvaardiging: 5

Ring Brummen

Jury bij C: Schaeffer, R.
Jury bij H: Reverdink - Reverdink, C.

Z2/P, proef 30 (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Dirk- jan V.d. WaterHokypokyZhivagoZ2Ons Genoegen, RV.71,838244 (2)244,5 (1)77,50070,000
2Egbert WiechersEndrikVivaldiZ2Winterswijkse Ruiterclub, RV.68,676245 (1)222 (5)65,00067,500
3Liselotte RootveldGentle-wishBelissimo MZ2Winterswijkse Ruiterclub, RV.67,941225 (3)237 (2)65,00070,000
4Kristy De RooFlorianZhivagoZ2Varsseveld e.o., RV.66,838219 (5)235,5 (3)70,00060,000
5Diana Van der SpekEvening Angel DSJazzZ2Oost-Veluwse R.J.V., RV.64,706219,5 (4)220,5 (6)62,50065,000
6Ylona Van GinkelGiovanni bUnitedZ2La Grande, RV.64,118213 (7)223 (4)62,50062,500
7Angela LakenbergFeladine OZjengis KhanZ2Alvernase R.j.v., RV.63,162217,5 (6)212 (13)65,00062,500
 
8Emma Van GastelDjiveWyntonZ2Garderruiters, RV.62,794208 (12)219 (7)60,00062,500
9Bruce BuyserdDiscoveryUnitedZ2Grote Brug, RV.62,279211 (9)212,5 (11)60,00060,000
10Nikita KokSandmanRagazzoZ2Laak, RV. De62,206208 (11)215 (8)62,50057,500
11Sylvie RikkersDon DiabloSpielbergZ2Lichtenvoorde (HV), RV.62,132209,5 (10)213 (10)60,00060,000
12Amy TimmermansCastagneCharisteasZ2Liemers (PV), RV.62,059212 (8)210 (14)57,50060,000
13Manon BosmanFeylèneAstrelloZ2Ruurlo, RV.61,838206 (13)214,5 (9)60,00062,500
14Anouk BeelenHarley KhanZjengis KhanZ2R.s.v. Stal Rodeo, RV.61,397205,5 (14)212 (12)60,00062,500
15Anita Bronkhorst - WolfGraphit-sSir DonnerhallZ2Heuvelruiters, RV.59,853200,5 (16)206,5 (15)60,00060,000
16Viveke MeutstegeDelighted Of SueOliviZ2Gorssel-Zutphen, RV.59,706200,5 (15)205,5 (17)65,00057,500
17Erika LukkienFestivalWyntonZ2Edese, RV.59,265197 (18)206 (16)62,50060,000
18Deborah BoonekampGoldy's UtopiaMaestroZ2Hypolitus, RV.58,162198 (17)197,5 (18)57,50060,000
19Debora HeekZilvano's White FeetPrestige VdlZ2Burght, RV.57,426195 (20)195,5 (19)55,00060,000
20Willeke FrankenChanelVoiceZ2Randmeerruiters, RV. De57,279195,5 (19)194 (20)55,00060,000
21Joyce Van ZonsbeekEnzo HWyntonZ2Musketiers, RV. De56,618192,5 (21)192,5 (21)52,50055,000
22Liesbeth HopBarokJohnsonZ2Randmeerruiters, RV. De52,426176 (22)180,5 (22)50,00050,000
xArnold VeldhoenK.R.'s ErenaSan SuffroZ2Zuidwijk, RV.Uit11 (x) (x)  

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

De kampioen krijgt een startplaats voor Indoor Brabant op 15 maart.

Terug naar de top

Datum: 18 januari 2019
Klasse: Z2 (Kür)
Afvaardiging: 5

Ring Brummen

Jury bij C: Schaeffer, R.
Jury bij H: Reverdink - Reverdink, C.

Z2/P, proef Z2-K-PA-16 (7 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1
1Dirk- jan V.d. WaterHokypokyZhivagoZ2Ons Genoegen, RV.75,62574,625 (1)76,625 (1)78,500
2Egbert WiechersEndrikVivaldiZ2Winterswijkse Ruiterclub, RV.71,62571,500 (2)71,750 (2)74,500
 
3Liselotte RootveldGentle-wishBelissimo MZ2Winterswijkse Ruiterclub, RV.69,25069,750 (3)68,750 (3)71,000
4Diana Van der SpekEvening Angel DSJazzZ2Oost-Veluwse R.J.V., RV.68,18868,125 (4)68,250 (4)70,000
5Ylona Van GinkelGiovanni bUnitedZ2La Grande, RV.67,00067,375 (5)66,625 (5)70,000
6Kristy De RooFlorianZhivagoZ2Varsseveld e.o., RV.63,37564,375 (6)62,375 (7)66,500
7Angela LakenbergFeladine OZjengis KhanZ2Alvernase R.j.v., RV.62,62561,250 (7)64,000 (6)63,000

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Datum: 18 januari 2019
Klasse: ZZL
Afvaardiging: 6

Ring Brummen

Jury bij C: Wolters - Van den Berg, P.J.
Jury bij H: Esch, H.M.L. Van

ZZL/P, proef 34 (30 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1xq2
1Floor Van KempenEcht MooiVoiceZZLLa Grande, RV.73,357251,5 (1)262 (1)72,50077,500
2Jennifer SekreveHitmakerWyntonZZLOost-Veluwse R.J.V., RV.69,143235 (2)249 (2)72,50072,500
3Esmee JanssenHummerAndrettiZZLLa Grande, RV.68,500235 (3)244,5 (4)67,50077,500
4Jeany Heiden - DrosGasmonkeyTuschinskiZZLTolbrug, RV.68,000230 (4)246 (3)70,00072,500
5Amber CiacciaDontangoTangoZZLHypolitus, RV.66,000226 (5)236 (5)67,50072,500
6Connie FeringaForfunBordeauxZZLTolbrug, RV.64,929221,5 (7)233 (7)65,00065,000
7Linda SmitWendyDon PrimaireZZLHeuvelruiters, RV.64,429224 (6)227 (9)65,00062,500
8Olga BoucherBizar La HayaLinghZZLLa Grande, RV.64,000221 (10)227 (10)57,50062,500
 
9Kate WitjesVito's WorldContangoZZLWaalruiters, RV. De63,929212,5 (15)235 (6)65,00065,000
10Marlou De RuyterGregwaardFlorencioZZLOns Genoegen, RV.63,143220 (11)222 (11)55,00060,000
11Paulien KouwenhovenFycaraVivaldiZZLLa Grande, RV.62,714210 (17)229 (8)55,00057,500
12Thera Van der WerffWenums Veldzicht EmmersonPainted BlackZZLOost-Veluwse R.J.V., RV.62,286215 (14)221 (12)55,00065,000
13Mirjam Mischner - De GrootGamblerZhivagoZZLVeluweruiters, RV.62,143218 (12)217 (14)62,50062,500
14Jean-rené LuijmesDay of DreamsDream OnZZLSylawald, RV.61,929216,5 (13)217 (15)60,00067,500
15Kiki PolsEbony SwingGribaldiZZLHeuvelruiters, RV.61,071221 (9)206,5 (16)67,50065,000
16Adinda KollauEmbrace MeJazzZZLRuurlo, RV.61,000221,5 (8)205,5 (17)60,00060,000
17Diane WillemsenDonn F.k.SorentoZZLBerkelruiters, RV.60,786206,5 (20)219 (13)60,00062,500
18Anke Van den AkkerVDA Be ImpressedFlemminghZZLHypolitus, RV.59,429211 (16)205 (18)60,00060,000
19Ireen De LeeuwCatch MeFlorett AsZZLWinterswijkse Ruiterclub, RV.58,571208,5 (18)201,5 (20)60,00060,000
20Daphne ReijmerBijtajirmaUppervilleZZLNijgraaf, RV. De57,429207 (19)195 (22)55,00052,500
21Christel Jansen van der sligteBalaineJohnsonZZLHV. De Cannenburgh, RV.57,214198,5 (24)202 (19)55,00060,000
22Germa Van de Haar - HolIt Heechsan Grolsch starArlando K.ZZLValouwe, RV.56,571198 (25)198 (21)52,50057,500
23Christina BrouwerAmigoFlemminghZZLLekzoomruiters, RV.56,071203 (21)189,5 (25)55,00057,500
24Geert Jan UenkPhileinPeru's Scen TaoZZLZuidwijk, RV.55,714200,5 (22)189,5 (24)57,50060,000
25Ellen LambersG-ManGoetheZZLHV. De Cannenburgh, RV.55,214198,5 (23)188 (27)57,50057,500
26Oksana Van GemertServerius BrocFlorencioZZLW.E.T., RV.54,286195,5 (26)184,5 (28)55,00057,500
27Melissa ValkenFelonySaffraanZZLWinterswijkse Ruiterclub, RV.54,143188 (28)191 (23)55,00052,500
28Emma ReuskenEscort TexelJazzZZLLoenermarkruiters, RV.53,500185 (30)189,5 (26)50,00047,500
29Corina De Jong - Van der KooiDoe MaarZenonZZLHsa Ravenswaaij53,429190 (27)184 (29)55,00050,000
30Anjo Van DijkQuando QuandoQUANDO-QUANDOZZLVeluwezoom (HSV), RV.52,357185,5 (29)181 (30)52,50052,500
xRozemarijn GroenenboomHocus pocus kTotilasZZLSatana, RV.NG (x) (x)  

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

De kampioen krijgt een startplaats voor Indoor Brabant op 15 maart.

Terug naar de top

Datum: 18 januari 2019
Klasse: ZZL
Afvaardiging: 6

Ring Brummen

Jury bij C: Esch, H.M.L. Van
Jury bij H: Wolters - Van den Berg, P.J.

ZZL/P, proef ZZL-K-16 (8 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingprc.CHxq1
1Floor Van KempenEcht MooiVoiceZZLLa Grande, RV.79,06380,250 (1)77,875 (1)81,500
2Jennifer SekreveHitmakerWyntonZZLOost-Veluwse R.J.V., RV.75,75080,000 (2)71,500 (2)78,000
 
3Esmee JanssenHummerAndrettiZZLLa Grande, RV.71,93874,875 (3)69,000 (4)74,000
4Olga BoucherBizar La HayaLinghZZLLa Grande, RV.69,93870,500 (4)69,375 (3)71,000
5Linda SmitWendyDon PrimaireZZLHeuvelruiters, RV.68,93869,875 (5)68,000 (5)72,000
6Amber CiacciaDontangoTangoZZLHypolitus, RV.67,62567,500 (6)67,750 (6)69,000
7Jeany Heiden - DrosGasmonkeyTuschinskiZZLTolbrug, RV.65,37565,000 (7)65,750 (7)68,000
8Connie FeringaForfunBordeauxZZLTolbrug, RV.59,93859,250 (8)60,625 (8)57,000

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)