Lijst gemaakt op: 01-08-2019 21:25:51

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland 2019
Lokatie: Boschlaan 21, 7136RA Zieuwent

Denkt u aan het hoofdstelnummer.!!!!!

Klasse B
B cat. (A/B)
B cat. (C)
B cat. (D/E)
L cat. (A/B)
L cat. (C)
Klasse L 2 manches
L cat. (D/E)
M cat. (C)
M cat. (D/E)
Z cat. (C)

Klasse: B
Afvaardiging: 3
Verkennen: 8:45 uur en na startnr. 22
Aanvang: 9:00 uur.

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

nr.HnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1027872027MWRobert Van de WaerdtMoonlightTangelo Van De ZuuthoeveBPWillaerruiters, RV.
2883874883KBYvonne BreukinkKeep In Mind JbBerlinBPIJsselruiters, RV.
3792846792HLDaphne LintsenHeroLondontimesBPEilandruiters, RV.
4444818444HRAdrie Van RijnHascalNabab De ReveBPRuurlo, RV.
5062860062HGRobin GiesenHolly Hunter Of DalwhinnieTangelo Van De ZuuthoeveBPLiemers (PV), RV.
6651683651EZPascalle ZemannEcorE-CascoBPMolenruiters, RV.
7577879577JFCees FrederiksJanettie Van De ScheperVittorioBPFlevoruiters, RV.
8745557745BKMaarten KoppejanBest OfSam RBPGrote Brug, RV.
9477802477BMPricilla MuldersBling Bling GracePadinusBPHypolitus, RV.
10897872897JMSanne Van MiddelaarJartou La BelleElton JohnBPWillaerruiters, RV.
11839851839FBHannah BeishuizenFranjoFirst FinalBPValouwe, RV.
12026819026TKLobke Klein teselinkTidjetCoktail JetBPZevensteen, RV.
13474871474GLCarmen van LoonGrappaCanturanoBPHofruiters, RV.
14695874695IPKatja PolinderI MatiaMylord CarthagoBPRandmeerruiters, RV. De
15089883089JBKim BoutenJupiter WbWarrantBPMarleruiters, RV.
16004866004ETAnneke ThuinteElliotContadorBPPasruiters, RV. LR. de
17870838870IDMarly DerksIetsie PietsieTangelo Van De ZuuthoeveBPHypolitus, RV.
18348846348DBEtty De BoerDredlock DoubledatedStegenees D.d.h.BPNijgraaf, RV. De
19985872985JGEmma Van GeresteijnJochie BvGDurango VDLBPVoorwaarts, RV.
20079843079IGYda Van GastelInaModestoBPFlevoruiters, RV.
21143883143VZPascalle ZemannVaronKigaliBPMolenruiters, RV.
22042861042VBCarine BrinkmanVikingTangelo Van De ZuuthoeveBPGorssel-Zutphen, RV.
   Parcoursverkennen     
23523860523JBRachel BruinJoie De Vivre HxEl PrimeroBPWerfhorstruiters, RV.
24159872159JLMarit LansJackieJaguar MailBPFlevoruiters, RV.
25750876750GELotte ElferinkfocusZambesiBPRV. Ruitersportvereniging Barchem
26340872340WEBente EngelenWhitestoneSilverstoneBPDijkruiters Groessen e.o., RV.
27488847488DRBen-jan RenskersDonatellaCardentoBPSteffenrijders, RV. St.
28617882617GOEsmee OosterlooEyecatcherUnaniemBPBarneveld e.o., RV RSV
29421851421HVAnna van der VeerVDV HollywoodBiscayoBPWaalruiters, RV. De
30255877255JBBruce BuyserdJoint De Canabis Van De DoornhoeveCanabisBPGrote Brug, RV.
31786804786UTCristine TessemakerUno MomentoArpeggioBPHorsthoekruiters, RV.
32296872296RHDanielle Van HarskampRŠdihŠza KirziaCarpaccioBPEngruiters, RV.
33554698554EMMartine MiddelbrinkElviraContadorBPGrensruiters, RV.
34949882949EBDaphne Van BruxvoortEnterpriceWarrantBPRoosendaal, RV.
35161872161WKSabrina KlumperWeslyPadinusBPBerkelruiters, RV.
36075839075IRJantine Van RoekelIn The MoodDenzel van het MeulenhofBPWillaerruiters, RV.
37323882323NHTess HerweijerNirvanaBoebkaBPVoorwaarts, RV.
38890877890FKHanno Van KalkerenFuego van het GildelandSanyoBPMargrietruiters, RV.
39643861643DTDominique TolsmaDominentVerdiBPWinterswijkse Ruiterclub, RV.
40567853567HMGertie MarskampHello TangeloTangelo Van De ZuuthoeveBPHorsthoekruiters, RV.
41314854314HGRobin GiesenHattrickNamelus RBPLiemers (PV), RV.
42091878091GCAnne CoppesG.macoembaVerdiBPHypolitus, RV.
43884866884IBKevin BerendsIncredible KbNamelus RBPIJsselruiters, RV.
44138876138KOEsmee OosterlooKingsizeIndoctroBPBarneveld e.o., RV RSV

Alle foutlozen met voldoende stijlpunten rijden barrage.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.


Terug naar de top

Klasse: B cat. A/B
Afvaardiging: 1
Verkennen: ca. 14:30 uur gezamenlijk met klasse B cat. C
Aanvang: aansluitend

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

nr.HnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1218837218LWLois WezendonkLady--BABaerleruiters, PC. De
2753851753BKGustina KarssenBlijVampireBABosruiters, PC. De
3148821148CSBenthe SchreefelSamsom--BALoenermarkruiters, PC. De
4439808439CNJessica NesselaarCaehen DeanoCriccieth ButchBAGarderreentjes, PC. De
   Verhogen     
5679852679LBFeline BlikmanL'ami NoirVileanderBBRuurlo, PC.
6665853665TJRanita JansenTiŽstoVader OnbekendBBVeluws Ros, PC. Het
7313877313MKCarlijn KooistraMistyHunnenhoek's HugoBBSpreng (PPSV), PC. De
8010878010JGRoos GijginkJessieFlevozicht's DarkyBBMolenruiters, PC. De
9425846425SBBente BronkSmartyVechtzicht's HylanderBBMargrietruiters, PC. De
10640865640JLMaud LeeuwisJumping JackNorest RhysBBHeuvelruiters, PC. De
11388876388WBCharlŤne BaanWhite Power--BBLunaruiters, PC. De
12416837416SHFleur HillenBonfire--BBKlein Maar Dapper, PC.

Alle foutlozen met voldoende stijlpunten rijden barrage.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.


Terug naar de top

Klasse: B cat. C
Afvaardiging: 1
Verkennen: ca. 14:15 uur gezamenlijk met klasse B cat. A/B
Aanvang: aansluitend aan klasse B cat. A/B

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

nr.HnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1113881113RBBritt Van den BrinkRoosendaal's DeliciousJonker's OlivierBCVoorwaarts, PC.
2392877392HNJoy NeumanHentelDexter Leam PondiBCVoorwaarts, PC.
3309850309PBFieke de BruynPrinceEyarth TomahawkBCHeuvelruiters, PC. De
4579848579LSYasmin SmalbraakLandsbury Blue PrintGlanvyrnwy Golden KingBCWinterswijkse Ponyclub, PC.
5387875387YWNaomi WasteneckerYu- Gi- OhBlackwell Bo DiddlyBCNoord Veluwe, PC. PSV
6991861991RNSophie van NorelRomantic MelleRomantic PopcornBCW.E.T, PC.
7111837111MHAnouk HammersMakeleleShamrock Mr. OliverBCIJsselruiters, PC. De
8173864173CKPhiline KostelijkCasper--BCFlevoruiters, PC.
9461815461DDRobin DickerLindenburgs SiskaTop ChampyBCVoorwaarts, PC.
10369860369IDFera Derksilse van `t luykinkboschHoppenhof's VivaldiBCHeuvelruiters, PC. De
11522864522TPSofie Ten PasTwixLinde hoeve's ElegantBCWinterswijkse Ponyclub, PC.
12448882448KNJoy NeumanKENTUCKY--BCVoorwaarts, PC.

Alle foutlozen met voldoende stijlpunten rijden barrage.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.


Terug naar de top

Klasse: B cat. D/E
Afvaardiging: 2
Verkennen: ca. 11:30 uur en na startnr. 22.
Aanvang: aansluitend

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

nr.HnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1554863554CBEmma BoonstraCooperVader OnbekendBDWaaghalsjes, PC. De
2150882150CJSophie De JongCL Quality TimeVader OnbekendBDLilliputters (HVP), PC. De PPC de
3049866049DSVivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisBDGorssel-Zutphen, PC.
4788881788ITJanna TwiskIdaia HpContendro IBDFlevoruiters, PC.
5689873689KKMaren KloostermanKantje's KyanaLomansheide BrentBDAlvernase R.j.v., PC.
6389834389LLSara Van LentheLimited EditionLe MatsjoBDSteffenrijders, PC. St.
7378863378DTManon Van den TempelDe Mensinghe`s FieneJustice H.R.BDMalsna Ruiters, PC. De
8585866585FAQuiana AltenaFlessenbos FlorianBerkhof's BusinessBDHeuvelruiters, PC. De
9655872655RSFajah SchurinkRobbedoesHoppenhof's ShardonBDPasruiters, PC. De
10689838689BSBritt SteunenbergBillVader OnbekendBDSchaapskooiruiters, PC. De
11726876726PWInka WoestenenkPoppings RoeyelKANTJE`S RONALDOBDMeiden Van Haarman
12724875724SBEmma BremerSatie De L'eguilleMolenaar's Golden KingBDFlevoruiters, PC.
13869841869VDAnouk DorresteijnVleugelBodoBDWillaerruiters, PC.
14726852726KVAnnelore VeenhuizenKolveren - Hof's DiaraOosterbroek FrancoisBDBarneveld e.o., PC RSV
15280854280SSMaureen SchoonhovenSilver Spring of PromisesBerkzicht RobBDBergakkerruiters, PC. De
16419875419DBSterre BoshovenIndigo Blue ter PoelbergKantjes RonaldoBDVeldruiters, PC. De
17654874654SMJob MatserSannekeSantosBDNijgraaf, PC. De
18596807596QBTess Ter BraakQuantum Of SolaceWoodrow CarisbrookeBDPasruiters, PC. De
19065875065MSNoortje SchillemansIce CreamOrchard Limb-lopperBDVoorwaarts, PC.
20927864927KGBoris van GiersbergenMidsummer CelestaMolenaar's Golden KingBDBergakkerruiters, PC. De
21706817706SKLynn KruitboschSemFox Ferry Des MarronniersBDGorssel-Zutphen, PC.
22397868397RFDuuk FikseRieboy BDDriehoekruiters, PC. De
   Parcoursverkennen     
23221835221MJJanne JolinkMoonlightReekamp's EclipsBDHengelo Gelderland, PC.
24694847694PBYara Van den BergPalopOnbekendBDWillaerruiters, PC.
25280858280DMMarte MulderDaniVader OnbekendBDRuurlo, PC.
26850851850RBMadelieke Van BennekomRomeoVader OnbekendBDHv. De Cannenburgh, PC.
27835845835BPIris PapenBond GirlVader OnbekendBDGraafschap, PC. De
28093867093LWJonna WandelLunaZipBDLunaruiters, PC. De
29004854004GKYael KooikerGold FeverPolsbury PessoaBDHeuvelruiters, PC. De
30123860123SVRolita VeronSpecial Eslhofs EsmeeBerkzicht RobBDFlevoruiters, PC.
31399881399BSEva SchoonBurito's NixonNightfever IIBDRZN, PC.
32795857795SADounya AnthonySaffier De L'eguillePriory Firelight IIBDToekomst, PC. De
33312877312GKElise KooistraGlinsteringMagic Roses CocktailBDSpreng (PPSV), PC. De
34735865735VVFleur VernooyVC's El Dios Del Amor--BDGele Rijdertjes, PC. De
35756859756CVZsa-zsa Van der VlugtChelsey's MiracleLeandros SirikBDPasruiters, PC. De
36057837057EBKirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesEmmickhoven's DiegoBDGorssel-Zutphen, PC.
   Verhogen     
37498880498CAMarly AarninkCantodeaCalvino ZBEWinterswijkse Ponyclub, PC.
38003876003ZMNiamh van der MeerZoeyViva VivaldiBENijgraaf, PC. De
39091840091GSlinn SasGies van de dassenloopViceroy T.BEHeuvelruiters, PC. De
40200864200PHIndy HoftijzerPandourBriar JuniorBEWinterswijkse Ponyclub, PC.
41442861442ZVAmber van VeldhuisenZorroCaplanBEWillaerruiters, PC.
42787859787OWKira van WindenOssehaars JoepieVader OnbekendBEVoorwaarts, PC.
43635855635LWAngelique Van der WeeleLuna LlenaKroongraafBEFlevoruiters, PC.
44113802113CKGuus KriegerCorrie.d.RhapsodyBEGorssel-Zutphen, PC.

Alle foutlozen met voldoende stijlpunten rijden barrage.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het gemiddelde stijlcijfer over het 1e parcours en barrage.


Terug naar de top

Klasse: L cat. A/B
Afvaardiging: 3
Verkennen: ca. 16:30 uur gezamenlijk met klasse L cat. C
Aanvang: aansluitend

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

nr.HnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1398844398SBLotte BorgersSmartieVader OnbekendLBVoorwaarts, PC.
2368807368JNJoy NeumanJumper--LBVoorwaarts, PC.
3352866352TGSolana de GrootThe Rascals Farm DroghedaVivienne's Voice Of The ForestLBToekomst, PC. De
4322726322RKKyra KlopmanRosetaCrumpwell FletcherLBBosruiters, PC. De
5809843809LAQuiana AltenaLibertyGlansevin GraffitiLBHeuvelruiters, PC. De
6812831812BWLoÔs WilschutBlisz--LBLunaruiters, PC. De
7836845836CPSanne PapenChiquitaVader OnbekendLBGraafschap, PC. De
8282825282OBBritt Van den BrinkO'dyssee D.J.Paddington's O'malleyLBVoorwaarts, PC.
9683801683TNJoy NeumanTweetyShamrock Secret DesignLBVoorwaarts, PC.

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: L cat. C
Afvaardiging: 3
Verkennen: ca. 16:30 uur gezamenlijk met klasse L cat. A/B
Aanvang: aansluitend aan klasse L cat. A/B.

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring S2

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Wolters, J.J.
Jury: Breukink, J.W.E.
Jury: Flierman, A.J.G.

nr.HnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1813860813RBNoa BastRosaSjapoer OxLCNieuwe Heuvel, PC. De
2341850341MRSilke Van RielMagnumMorning SunLCFlevoruiters, PC.
3757858757LDLemoni DickerLindenburgs SiskaTop ChampyLCVoorwaarts, PC.
4075812075BFRosa FoppenBailando B.Woodrow CarisbrookeLCFlevoruiters, PC.
5514832514BDBeau van DijkBuddyHeidehof's Don DiegoLCIJsselruiters, PC. De
6022807022LKKyra KlopmanLuiringe Stefanie's AngelaNieuwmoed's PatrickLCBosruiters, PC. De
7074839074FPLouisa PongersFlashOnbekendLCHeuvelruiters, PC. De
8832821832CLMayke LeusinkChicoTongerenhof OsmiumLCMolenruiters, PC. De
9329863329VBBo BenningViva La JipWoodrow CarisbrookeLCPC. Ruitersportvereniging Barchem
10243850243MWAmy De Wildtmister blue smoke--LCHeuvelruiters, PC. De
11382828382BBLotte BorgersBobbieVader OnbekendLCVoorwaarts, PC.
12798803798DNChantal NijhofDiŽgo--LCPasruiters, PC. De

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: L
Afvaardiging: 9
Verkennen: 8:45 uur en na startnr. 26
Aanvang: 9:00 uur.

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

nr.HnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1581653581DPMisha PostmaDirkUltimate VdlLPHeuvelruiters, RV.
2114876114BBEsmay BrussenBon AmiSarantosLPRoosendaal, RV.
3978879978AHBabette HaanschotenAtheneQuattroLPWillaerruiters, RV.
4195808195HWWim WillemsFabulous OneElectro 86.171LPValkeniers, RV.
5195767195CTIris ThomassenCilextaUtopieLPHypolitus, RV.
6142767142FBAnnemiek BloemendaalFRESIA-AOdermus RLPNunspeetse Ruiterclub, RV.
7140808140VONanke OosterinkVividKorianderLPHummelo, RV.
8173861173JBEddie BrinkmanJulius Caesar B.I'm Special de MuzeLPGorssel-Zutphen, RV.
9260670260CBCees Den BoerConquistadorNumero UnoLPWillaerruiters, RV.
10502516502ZLJan Lutke willinkZisinaaCorlandLPHamelandse Ruiters, RV.
11032817032GKCarolien KoopsGuantanameraCornet's PrinzLPRZN, RV.
12826833826HEGert jan Van EsveldHaÔtiPacificLPNeuderuiters, RV.
13095717095FBRosan Van BovenFaridah WHZacharovLPBetuwe, RV.
14038754038ASMarcel SanderseABM ' s Elvis ZElvis Ter PutteLPBussloo, RV. PPSV
15508747508GSMark SnoeijingGraciaUkatoLPPasruiters, RV. LR. de
16066752066FRMayke RexwinkelFloorUltimoLPPasruiters, RV. LR. de
17341848341DEHans EversDardentoCardentoLPLiemers (PV), RV.
18286833286MVYlva Van der VlugtMister FrodoCarolinoLPPasruiters, RV. LR. de
19190770190EABert ApeldoornEvimarius claudiusLPSteffenrijders, RV. St.
20419845419IZJohn Van ZantenIni Mini CooperCardentoLPFlevoruiters, RV.
21508862508IKNico KnoppertIzzyDakar VDLLPRV. Gouden Hert (HVP)
22908688908EKAmber Klein gunnewiekEvita BlueTangelo Van De ZuuthoeveLPMolenruiters, RV.
23832834832THVeerle HunderTemptation ZTaloubet KLPGrensruiters, RV.
24059875059ABJantina BakkerAirforceHold Up PremierLPRV. Gouden Hert (HVP)
25095876095ABSuze BosAvalonNassauLPWillaerruiters, RV.
26919578919BBAgnes Van HalewijnBo-sandroSandro Song 330863088LPNunspeetse Ruiterclub, RV.
   Parcoursverkennen     
27519842519JSEsmay SchaftenaarJust Guidam`s First LadyGuidam's Willow the SecondLPNunspeetse Ruiterclub, RV.
28949873949GWRobert Van de WaerdtMidnightViceroy T.LPWillaerruiters, RV.
29104814104IHCynthia HuijgenIwarEldorado van de ZeshoekLPFlevoruiters, RV.
30463850463IBYvonne BreukinkIletto JbI'm Special de MuzeLPIJsselruiters, RV.
31706730706DLDaphne LintsenDeandra De La plaineCassini IILPEilandruiters, RV.
32131699131ARAdrie Van RijnAvo's EcarlosZentoLPRuurlo, RV.
33152809152CHJasper HanseConnerVaillantLPFlevoruiters, RV.
34720821720SAJordin Van ApeldoornSilverboyStalypsoLPW.E.T., RV.
35133829133IJSanne JonkersIlavsca VStarpowerLPVoorwaarts, RV.
36670555670BHMarije Ten HaveBalistoTangelo Van De ZuuthoeveLPBoleemruiters, RV.
37424863424GBKirsten BrinkmanGrappaBreitling LSLPGorssel-Zutphen, RV.
38500878500EBSusan BenedictusEvidenceWarrantLPFlevoruiters, RV.
39907835907HAJade AlbersHollywoodTolan RLPIJsselruiters, RV.
40812862812FSSilke SmitsFerreira-Do-AlentejoQuasimodo Vd MolendreefLPVarsseveld e.o., RV.
41883872883BKLily Van der KnaapBe my QueenCaresinoLPNeuderuiters, RV.
42241769241GJJan melis JochemsenGanimedusNamelus RLPKlein Vosdal, RV.
43157849157IHVera HuntinkIrisHarley VdlLPVestingruiters, RV.
44308829308HLJan LitjensHarronaTangelo Van De ZuuthoeveLPHypolitus, RV.
45046860046CTInge TolkampCalypsoCachasLPVarsseveld e.o., RV.
46705859705IRDominique Van RouwendaalIdahoQuality TimeLPValouwe, RV.
47654802654MPMisha PostmaMy loveMy Lord CarthagoLPHeuvelruiters, RV.
48254787254HBEsmay BrussenHappinessBrainpowerLPRoosendaal, RV.
49983862983FHBabette HaanschotenFigaro DLBUp To DateLPWillaerruiters, RV.
50882705882DWWim WillemsDelymora RSydneyLPValkeniers, RV.
51551818551HTRene ThomassenHafonyNamelus RLPHypolitus, RV.
52386867386NGGelmar GosselinkNewcastleVa-ViteLPRV. Ruitersportvereniging Barchem

Tweede manche: 50% van de beste combinaties, in ieder geval alle foutloze combinaties met een minimum van het aantal afgevaardigden plus 4.
Combinaties starten in omgekeerde volgorde van hun klassering in de eerste manche.
Tweede manche aansluitend.

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van de tweede manche.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: L cat. D/E
Afvaardiging: 11
Verkennen: ca. 15:15 uur na prijsuitreiking dressuur
Aanvang: aansluitend

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

nr.HnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1434880434TLEsther LammertsTarzan--LDFlevoruiters, PC.
2511835511KTIrsa Van der TuinKyraYoung Winsome's AdrianLDWWNA, PC.
3897875897OBCorina Van den BergOr DurangoOrchard Red PrinceLDVoorwaarts, PC.
4331860331SNJantien NaberSimply BrownKnock OutLDFlevoruiters, PC.
5071861071OVGaŽlle VerweijOkidoki--LDVoorwaarts, PC.
6783822783GHDyanne Van 't HulGustavLorenzoLDDriehoekruiters, PC. De
7980825980CBBritt Van den BrinkCotton CandyVader OnbekendLDWaaghalsjes, PC. De
8955866955FDValerie van DrieFire FoxVader OnbekendLDToekomst, PC. De
9204860204HKNoelle KlokmanHeihoeve's BostonHobby Des MarronniersLDPC. Ruitersportvereniging Barchem
10461853461IBRosalin BaanI. Easter Ivy BB ZIcihamo Van De KondorhoeveLDLunaruiters, PC. De
11982832982NJMeggi JansenNieuwmoed's AmaliaHoppenhof's ShardonLDHeuvelruiters, PC. De
12308854308MMRiver MorssinkhofMoonlight FlightVader OnbekendLDTrippelaartjes, PC. De
13454857454BMRenske MiddendorpBURITO'S KIND OF A SPARKLEKanshebberLDRZN, PC.
14666834666DHGiel HeijermanD' Amor AllinearoDiscontoLDVarus, PC.
15884835884FALieke AlbersFun Stayerhof's Mc FlyFirst Stayerhof's Ramzi HLDIJsselruiters, PC. De
16177880177KVSanne VermeulenKantje's BostonKantje's VinelloLDSteffenrijders, PC. St.
17225818225PHAnnika HeebinkPatron van de Rauwe MaatPaledoLDHarsloruiters, PC. De
18866848866DWMaike WoestenenkDimmans EdwardFrederiksberg DizneyLDSteffenrijders, PC. St.
19706830706HUAva-kee UittenbogerdHandsome Boy WEHaskoLDTielerwaard West, PC.
20053736053BVEsmee De VriesBaloeOnbekendLDFlevoruiters, PC.
21843831843VHLotte van HuetViola--LDVeldruiters, PC. De
22815823815OKSara KoerselmanOpaal De L' EguillePriory Firelicht IiLDSteffenrijders, PC. St.
23554869554CHBabette HanseCountrys BoyCountryLDFlevoruiters, PC.
24439817439FBLisanne BerendsenFalco van de StompslagReekamp's EclipsLDGorssel-Zutphen, PC.
25774866774JBYara Van den BergJazzElegantLDWillaerruiters, PC.
   Verhogen     
26515823515EMJanine MentingEsterreOnno SLEHummelo, PC.
27370777370ATKatja TiemessenAtrichtaCaricelloLEGraafschap, PC. De
28357756357DBLievette Van BennekomDes el Grande--LEHv. De Cannenburgh, PC.
29941852941EBJens BlonkEsgravinVigaroLEFlevoruiters, PC.
30338864338ZKNaomi KokZigZag DoZeppe Van De IjsseldijkLENijgraaf, PC. De
31238810238YPJill PeterseYaraZobarde ELEBergakkerruiters, PC. De
32257838257IFDenise FlorijnIolitaSpartacusLELilliputters (HVP), PC. De PPC de
33479844479AADirka van den AkkerAlicia BQuattroLEToekomst, PC. De
34304814304EHLoes HendriksenMiss EllieVader OnbekendLEZelhem En Omstreken, PC.
35649713649ZBLouise De BeijerZina FOhornLEHofruiters, PC. De
36953815953NSNina SchiphorstNinneshof's LibertyKosmo Van Orchid'sLEBosruiters, PC. De

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: M cat. C
Afvaardiging: 2
Verkennen: ca. 14:00 uur gezamelijk met klasse Z cat. C
Aanvang: aansluitend

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

nr.HnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1000803000LSNoortje SchillemansLady May FlowerSander He.stb.225MCVoorwaarts, PC.
2250806250NHBabette HanseNemo--MCFlevoruiters, PC.
3270839270WMRiver MorssinkhofWhite Diamond--MCTrippelaartjes, PC. De
4255816255MLMayke LeusinkMagicDiogenes KayMCMolenruiters, PC. De
5327851327RVMariesa VeenstraRoxie--MCHv. De Cannenburgh, PC.
6047829047FDLemoni DickerLindenburgs FinnCadlanvalley GoldstarMCVoorwaarts, PC.

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: M cat. D/E
Afvaardiging: 9
Verkennen: ca. 12:15 uur
Aanvang: aansluitend

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

nr.HnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1364830364HBMeredith BaanHoliday BBDenver BbMDLunaruiters, PC. De
2206690206UWAlice WeijmanCarrickKooihķster SammeMDKlein Maar Dapper, PC.
3345823345CBFieke BettinkCharlotte CharmanteVader OnbekendMDVoorwaarts, PC.
4134836134ZEAnouk ElferinkZuccheroZodiakMDPC. Ruitersportvereniging Barchem
5221864221MMAnne MeijerMyloVader OnbekendMDVeldruiters, PC. De
6098781098ABLisanne BerendsenAnnabel Van De StompslagHoppenhof's HeroMDGorssel-Zutphen, PC.
7662799662KNYvet NijhofKwint van Orchid'sKanshebberMDPasruiters, PC. De
8728802728SSMarjolein SchaftenaarSurprise Limited AzmiraffAzmiraff OxMDKlein Maar Dapper, PC.
9699838699BVGaŽlle VerweijBeach BoyLe MatsjoMDVoorwaarts, PC.
10475803475EBOlivia BraaksmaExpressionWicked NightshiftMDHeuvelruiters, PC. De
11381832381BTAlana ToxopeŁsBolinoVerona's Bo-giMDRuurlo, PC.
12926817926AMIsabelle MeursSurprice--MDLunaruiters, PC. De
13874850874RKNoelle KlokmanRowanRivaldo HMDPC. Ruitersportvereniging Barchem
14197844197KBTamar BlonkKrimhKrimhMDFlevoruiters, PC.
15651844651KFMick FlintropKay`s WorldKing KadanzMDGele Rijdertjes, PC. De
16966817966SBRosalin BaanSunshineKantjes RonaldoMDLunaruiters, PC. De
17011860011KSStan SchillemansSir LancelotKierow Van KlaverborchMDVoorwaarts, PC.
18054874054WDTessa DelgerWodanDe Mensinghe's RinaldoMDWinterswijkse Ponyclub, PC.
19522823522ENChantal NijhofElshofs EmmaKantje's AppartMDPasruiters, PC. De
20902780902CSVivian SchiphorstCathleenReekamp's EclipsMDGorssel-Zutphen, PC.
   Verhogen     
21973846973CARens AppeldoornInvitaVainqueurMEVeluweruiters, PC.
22058820058DKCarmen KoersDallesNumero UnoMEVeluwezoom (HSV), PC. De
23729759729DJTess JansenDookieV.sambia 58MEHeuvelruiters, PC. De
24193831193ELIndy LeeneExperanzo--MERoosendaal, PC.

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Klasse: Z cat. C
Afvaardiging: 3
Verkennen: ca. 14:00 uur gezamelijk met klasse M cat. C
Aanvang: aansluitend aan klasse M cat. C.

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring S1

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

nr.HnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1110784110SPMaud PasmanSulaatik's Sing A SongSilverlea Simply RedZCWinterswijkse Ponyclub, PC.
2730760730TBMeredith BaanTe AmoWoodrow CarisbrookeZCLunaruiters, PC. De
3686750686SZKyara Van der ZielSummer--ZCNoord Veluwe, PC. PSV

De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd van het 1e parcours.


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)