Lijst gemaakt op: 02-08-2019 21:03:57

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland 2019
Lokatie: Boschlaan 21, 7136RA Zieuwent

B/DE finale
L1/DE finale
Z1/DE finale
Z2/DE Kür
B finale
L1 finale
L2 finale
M1 finale
M2 finale
Z1 finale
Z2 Kür
ZZL Kür
Ver.kamp.paarden(1)
Ver.kamp.paarden(2)
Ver.kamp.paarden(3)
Ver.kamp.paarden(4)
Ver.kamp.pony (1)
Ver.kamp.pony (2)
Ver.kamp.pony (3)
Ver.kamp.pony (4)
Viertallen kür
Zestallen en Viertallen Z/ZZ
Viertallen klasse M(paarden)
Viertallen klasse L(paarden/pony's) en M (pony's)

Klasse: B cat. D/E finale
Afvaardiging: 6

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 10

Jury bij C: Sondaal, M.L.F.
Jury bij H: Aalders, D.E.M.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:00913Merel BentsinkAalbrinkhoeve's StormVader OnbekendBD6Buitenbosch, PC.
2--09:08354Elisa KruithofCamiroKielshoop HoneyhillBD6Hippische Vereniging Epe, PC.
3--09:16842Meike van den BogaertKorandoRietheim's HilbertBD6Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
4--09:24843Lotte van HuetViola--BD6Veldruiters, PC. De
5--09:32700Franka KosterGaia Royal FortunaNeptune Van De BeekerheideBD6Grote Brug, PC. De
6--09:40774Solana de GrootWicked Night ShadowWellhouseBD6Toekomst, PC. De
7--09:48935Ester Groot wassinkRasiedRespectBE6Gorssel-Zutphen, PC.
8--09:56312Elise KooistraGlinsteringMagic Roses CocktailBD6Spreng (PPSV), PC. De
9--10:04648Sophie BuisVeyron Made by BugattiWoodrow CarisbrookeBD6Oortveldruiters, PC. De
10--10:12280Marte MulderDaniVader OnbekendBD6Ruurlo, PC.
10:20 pauze (15 min.)      
11--10:35235Annika de GrootSpirit--BD6W.E.T, PC.
12--10:43797Danique JansenFleur de L'eguilleVader OnbekendBD6Steffenrijders, PC. St.
13--10:51908Anouk ElferinkRoyal collection QuickSilverOrchard WildemanBE6PC. Ruitersportvereniging Barchem
14--10:59676Merel BentsinkAalbrinkhoeve's Golden LadyVader OnbekendBD6Buitenbosch, PC.
15--11:07200Indy HoftijzerPandourBriar JuniorBE6Winterswijkse Ponyclub, PC.
16--11:15903Lotte HopRosalinda H.b.RicoBE6Veluws Ros, PC. Het
17--11:23226Rosan EversZara ZazouColandroBE6Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
18--11:31003Demi JansenZiezo--BD6Gorssel-Zutphen, PC.
19--11:39480Margreet Van EgdomButter FlyerSlewe LeaderBE6Willaerruiters, PC.
20--11:47901Maaike HopRosalinda H.b.RicoBE6Veluws Ros, PC. Het
21--11:55126Robine BomhofBodoboyBodoBD6Horsthoekruiters, PC. De

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te pony de overige te voet.


Terug naar de top

Klasse: L1 cat. D/E finale
Afvaardiging: 7

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 9

Jury bij C: Man in 't veld, S.L.
Jury bij H: Leupen, I.C.L.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:00522Chantal NijhofElshofs EmmaKantje's AppartL1D10Pasruiters, PC. De
2--09:08440Fleur BeusinkAaronNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88L1D10Berkelruiters, PC. De
3--09:16061Marleen HeijtingHattrick Today WonderMake My WorldL1E10Zevensteen, PC. De
4--09:24932Anna HoogendorpKolstein's TessaHeidehof's DylanoL1D10Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
5--09:32687Sanne van KalkerenRaffaëla van het GildelandOrchard Red PrinceL1D10Grote Brug, PC. De
6--09:40065Noortje SchillemansIce CreamOrchard Limb-lopperL1D10Voorwaarts, PC.
7--09:48940Sophie HoogendorpFirst TimeDe Goede Ree's MetallL1D10Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
8--09:56855Eline BoschCarlandoKantjes RonaldoL1D10Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
9--10:04062Merle van DijkMoonlight van Stal Farmer´s PrideMythosL1E10IJsselruiters, PC. De
10--10:12332Anouk Van der GiesenSilvo B--L1D10Veluwezoom (HSV), PC. De
10:20 pauze (15 min.)      
11--10:35049Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisL1D10Gorssel-Zutphen, PC.
12--10:43357Lievette Van BennekomDes el Grande--L1E10Hv. De Cannenburgh, PC.
13--10:51540Myrthe Van der WeeleMy Fair Lady 'D' Prinsenhof'sKulberg's LancelotL1D10Flevoruiters, PC.
14--10:59866Maike WoestenenkDimmans EdwardFrederiksberg DizneyL1D10Steffenrijders, PC. St.
15--11:07856Bente te VaarwerkMoon-LightCampilllo nadalesL1E10Molenruiters, PC. De
16--11:15408Dianne Den BestenEnkershof IrnaCoelenhage's PuriosoL1E10Heuvelruiters, PC. De
17--11:23034Liset DezijnSchadijkerhof JoycePippin's Pride A.T.L1D10Horsthoekruiters, PC. De
18--11:31307Lois ReuskenDornik's DiwaDorniks DonovanL1E10Ppsv. Bussloo, PC.
19--11:39885Nio JansenJorisVader OnbekendL1E10Sylawald, PC.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te pony de overige te voet.


Terug naar de top

Klasse: Z1 cat. D/E finale
Afvaardiging: 7

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 2

Jury bij C: Simonis, J.G.
Jury bij H: Spies, G.

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:00654Iris SchoenakerDonny--Z1D26Hummelo, PC.
2--09:09550Gabrielle FaberZidaneFarringtonZ1E26Horsthoekruiters, PC. De
3--09:18020Danique Van VuurenBerktzicht Summer BreezeOosterbroek FrancoisZ1D26Grebberuiters, PC. De
4--09:27117Mila de GraafAmalia HOrlandoZ1D26Garderreentjes, PC. De
5--09:36857Romy SchaftenaarLupido L'e LuxeLe MatsjoZ1D26Schaapskooiruiters, PC. De
6--09:45538Britt Van HunenOosting VayatellaValerioZ1D26Grebberuiters, PC. De
7--09:54729Tess JansenDookieV.sambia 58Z1E26Heuvelruiters, PC. De
8--10:03381Alana ToxopeüsBolinoVerona's Bo-giZ1D26Ruurlo, PC.
9--10:12528Jonna WandelDUPP Bon VivantWengelo's RicardoZ1D26Lunaruiters, PC. De
10:21 pauze (15 min.)      
10--10:36308Liselot CantineauxSulaatik's PrestigeSulaatik's Peter PanZ1D26Liemers (PV), PC. De
11--10:45507Oscar TolkampMister TwixVader OnbekendZ1D26Aalten, PC.
12--10:54392Yasmin WesterinkCappuccino Royale GCasino Royale KZ1D26Heuvelruiters, PC. De
13--11:03759Timo NijhofHaasendonck's AmbrosiusValentinoZ1D26PC. Ruitersportvereniging Barchem
14--11:12005Linde HofsHuusstede's ProudOrlandoZ1D26Hummelo, PC.
15--11:21465Anne BergSylvesterMoorland's CrackZ1D26Winterswijkse Ponyclub, PC. 1
16--11:30206Alice WeijmanCarrickKooihúster SammeZ1D26Klein Maar Dapper, PC.
17--11:39996Corien Van den BorBaileysFS Don't WorryZ1D26Toekomst, PC. De
18--11:48494Lotte GaikhorstGreat Britain Expert DiemenAlbaranZ1E26Doornslagruiters, PC. De
19--11:57408Lara Van SoestSpeycksbosch DickensHeitrak's MarvinZ1D26Ons Genoegen, PC.
20--12:06374Vera Van der SluisCasablanca EmelwerthBodoZ1D26Ppsv. Bussloo, PC.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te pony de overige te voet.


Terug naar de top

Klasse: Z2 cat. D/E (Kür)
Afvaardiging: 5

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Soundcheck 15 minuten voor aanvang van de rubriek.

Ring 1

Jury bij C: Haas, D.J. De
Jury bij H: Reverdink, C.
Jury bij M: Esch, H.M.L. Van

nr.--tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:45 Soundcheck (15 min.)      
1--09:00062Mirthe Van DoremalenFs Coco JamboFs Champion De LuxeZ2DZ2-K-Po-16Vier Heemskinderen, PC. De
2--09:09908Anouk SchothorstOosting EyecatcherHeitrak's MarvinZ2DZ2-K-Po-16Roosendaal, PC.
3--09:18462Maud Van WalstijnDon DiegoMorgenland's FabianZ2DZ2-K-Po-16Hengelo Gelderland, PC.
4--09:27572Julia WillemsenDiorFS Daddy CoolZ2DZ2-K-Po-16Heuvelruiters, PC. De
5--09:36334Linde HofsJacodi's Bo's BarclayWoodrow CarisbrookeZ2DZ2-K-Po-16Hummelo, PC.
6--09:45741Levy JanssenVinkenhove U2Pionier's BaltazarZ2DZ2-K-Po-16Angerlo Keppel Langerak, PC.
7--09:54597Robin HeidenOosterbroek FenixOrlandoZ2DZ2-K-Po-16Heuvelruiters, PC. De
8--10:03961Jill KempesNext Black MagicNabucco RZ2DZ2-K-Po-16Satana, PC.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te pony de overige te voet.

Voor de einduitslag zijn de proef en kür bepalend.


Terug naar de top

Klasse: B finale
Afvaardiging: 10

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 8

Jury bij C: Harenberg, J.E.
Jury bij H: Aalst, F.K.P. Van

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00476Janne ReulinkVelasquesPolanskyBP6Boleemruiters, RV.
09:08142Chantal Thuinte - NijlandKallidinLord LeatherdaleBP6Hamelandse Ruiters, RV.
09:16368Laura TimmermansPrae EspoirKasparowBP6Spreng (PPSV), RV.
09:24893Lisa PolmanKatootje van het GildelandCupidoBP6Grote Brug, RV.
09:32244Inge Santman - BerendsKatouch SBFerdeauxBP6Hummelo, RV.
09:40518Jessica BonestrooZomerfeeOscarBP6Hippisch Oosterwolde, RV.
09:48868Rosalie TessemakerJana-LDavino V.O.D.BP6Horsthoekruiters, RV.
09:56886Nio JansenSamson DwArmstrongBP6Sylawald, RV.
10:04062Robin GiesenHolly Hunter Of DalwhinnieTangelo Van De ZuuthoeveBP6Liemers (PV), RV.
10:12509Fleur Van der ScheerPeru's ValentinoPeru's Scan TaoBP6Heuvelruiters, RV.
10:20 pauze (15 min.)      
10:35821Marek EgbersAmadeusAmpèreBP6Winterswijkse Ruiterclub, RV.
10:43079Yda Van GastelInaModestoBP6Flevoruiters, RV.
10:51740Lisa KlopmanJewel 24BerlinBP6Bosruiters, RV. De
10:59378Corine SmiesJ'Adore BsLexiconBP6Oortveldruiters, RV.
11:07427Emma HalbesmaHamiltonSpartacusBP6Veluws Ros, RV.
11:15519Esmay SchaftenaarJust Guidam`s First LadyGuidam's Willow the SecondBP6Nunspeetse Ruiterclub, RV.
11:23895Laura SpronkJulimpiaEverdaleBP6Heuvelruiters, RV.
11:31479Jelle DerksenKarisha P.George ClooneyBP6Lichtenvoorde (HV), RV.
11:39169Amy RoekevischWittgensteinWilfredBP6RV. Ruitersportvereniging Barchem
11:47512Nathalie PannekoekJamaica LFairytaleBP6WWNA, RV.
11:55389Paula OomsRadentaFlemminghBP6Meiden Van Haarman

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.


Terug naar de top

Klasse: L1 finale
Afvaardiging: 9

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 7

Jury bij C: Noij - Aarsen, I.H.M.
Jury bij H: Barlingen, G. Van

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00128Ellis HouwersFireJohnsonL1P10Aalten, RV.
09:08782Istry StriekwoldJokerNettoL1P10Woudruiters, RV.
09:16801Susanne Van DuinenSpiritWelt Hit IIL1P10Neuderuiters, RV.
09:24532Suzanne HoitinkKolindaEverdaleL1P10In Den Bosch, RV.
09:32517Dzanan VisserStal Frenken's ZuwenaPier 448L1P10Lichtenvoorde (HV), RV.
09:40624Amber CiacciaJiolympiaSezuanL1P10Hypolitus, RV.
09:48537Esther WisseDark Dylano--L1P10Stroe, RV.
09:56844Sabiene GoudriaanPardoesKennedyL1P10HV. De Cannenburgh, RV.
10:04250Luc EppinkVancouverViscountL1P10Varsseveld e.o., RV.
10:12964Robi Weijer - EsserGea marieKimberleyL1P10Lichtenvoorde (HV), RV.
10:20 pauze (15 min.)      
10:35496Corrie Stoker - De WitKrisDesperadoL1P10Flevoruiters, RV.
10:43560Karen SchutteJuneDream BoyL1P10Ruiter Club Riant, RV.
10:51634Bruce BuyserdBeukestein's Kartouche AJohnsonL1P10Grote Brug, RV.
10:59008Ilse LindenschotExpect SBTuschinskiL1P10IJsselruiters, RV.
11:07014Leonie BosKiaraDesperadoL1P10Ewijk, RV.
11:15953Helma Franken - VromenBon JoviBarossoL1P10Nunspeetse Ruiterclub, RV.
11:23756Wouter HermelinkPegasusGlobal ExpressL1P10Pasruiters, RV. LR. de
11:31144Lotte SchutJazzy TVivaldiL1P10Schaapskooiruiters, RV.
11:39182Marlou RuttenJimRubusL1P10Veluwezoom (HSV), RV.
11:47182Vanessa Everts - BuistKarmaDark PleasureL1P10Nijgraaf, RV. De
11:55725Yvette VermeulenVictoria HmMarlonL1P10Randmeerruiters, RV. De

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.


Terug naar de top

Klasse: L2 finale
Afvaardiging: 10

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 6

Jury bij C: Heerde - Vliek, M.J. Van
Jury bij H: Beijers, H.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00534Vera Van der SluisGianaAqiedoL2P14Bussloo, RV. PPSV
09:08868Niels LubbersJohnson LElcaponeL2P14La Grande, RV.
09:16383Rita Van Straaten - Van BerkelIlandaSorentoL2P14Pothoven (pa), HS
09:24895Hilda Van DamGuusWestpointL2P14Klomp & Omstreken, RV.
09:32043Sarah-Anna Oude MunninkDiegoDetroitL2P14Achterhoek, HC de
09:40131Ellis BrinkmanIl DivoSorentoL2P14Bussloo, RV. PPSV
09:48148Fleur van den DikkenbergBazinniFlorencioL2P14Barneveld e.o., RV RSV
09:56306Melanie MulderJodyEverdaleL2P14Marleruiters, RV.
10:04567Dirk- jan V.d. WaterPicassoLord LeatherdaleL2P14Ons Genoegen, RV.
10:12746Heleen Van ZomerenIvoryCharmeurL2P14Garderruiters, RV.
10:20 pauze (15 min.)      
10:35224Esmee JanssenKnockoutSixth SenseL2P14La Grande, RV.
10:43620Carlijn VaessenTurfhorst Kirby LonsdaleGovernor-STRL2P14Heuvelruiters, RV.
10:51353Denise Van AlphenKalegra C-Two DvbNegroL2P14Paardesprong, De
10:59092Mira de VriesJillz La GrandeCharmeurL2P14Montferlandruiters, RV.
11:07290Bente ScholtenJiveCharmeurL2P14La Grande, RV.
11:15800Kimberly PapJust A DreamDream BoyL2P14Nunspeetse Ruiterclub, RV.
11:23109Diana VinkeJuventusBocellieL2P14Nunspeetse Ruiterclub, RV.
11:31041Mandy TheunissenJ ' AdoreDesperadoL2P14Alvernase R.j.v., RV.
11:39353Charlotte HonkoopHeroApacheL2P14Zuidwijk, RV.
11:47094Nynke MulderRooske Fan ScyedamAlwin 469L2P14Nieuwe Heuvel, RV.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.


Terug naar de top

Klasse: M1 finale
Afvaardiging: 10

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 5

Jury bij C: Bastiaanse, E.M.
Jury bij H: Wiedeman, C.S.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00520Bart BaxJustum ter Kwincke DBBVader OnbekendM1P18Waalruiters, RV. De
09:08008Dirk- jan V.d. WaterJack Black WwHofratM1P18Ons Genoegen, RV.
09:16484Francis JansenJohn GallianoNettoM1P18La Grande, RV.
09:24764Deborah BruinGerda pBon BravourM1P18Werfhorstruiters, RV.
09:32798Ilva BoersmaCelebrationSandro HitM1P18Lichtenvoorde (HV), RV.
09:40885Mandy TheunissenHaileyCharmeurM1P18Alvernase R.j.v., RV.
09:48031Meerte HekkingIndivuWupM1P18Oost-Veluwse R.J.V., RV.
09:56843Jacqueline Van SchootenBeauty DsFlorencioM1P18Oost-Veluwse R.J.V., RV.
10:04627Kimberly PapTurfhorst JerseyVivaldiM1P18Nunspeetse Ruiterclub, RV.
10:12210Bart BaxIdolpointDesperadoM1P18Waalruiters, RV. De
10:20 pauze (15 min.)      
10:35310Renée SchefczykEikenhorst's Must HaveSamba BoyM1P18Bussloo, RV. PPSV
10:43095Ellen ArendonkCrillon RS2CenninM1P18Ewijk, RV.
10:51879Femy HulsI'm CharmingCharmeurM1P18Varsseveld e.o., RV.
10:59277Vera Van der SluisFuegoAqiedoM1P18Bussloo, RV. PPSV
11:07740Marjonne Hillen - GouweleeuwGoldlion's Just For FunFerdeauxM1P18Stroe, RV.
11:15319Leila StickerHeclaSupério (Sisocco)M1P18Achterhoek, HC de
11:23158Belle BoschmanAmoraKarandasjM1P18Dijkruiters Groessen e.o., RV.
11:31009Marjan Koers - TolJasperFirst PromiseM1P18Spreng (PPSV), RV.
11:39623Ingrid HooijmanIndyArmaniM1P18Liemers (PV), RV.
11:47085Gerdine FrensMeindertMeinholdM1P18RZN, RV.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.


Terug naar de top

Klasse: M2 finale
Afvaardiging: 10

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 4

Jury bij C: Smit, G.
Jury bij H: Jagt, J. van der

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00906Kate WitjesGraphic worldSpecial DM2P22Waalruiters, RV. De
09:08625Kiki PolsJunior Jack SwingNettoM2P22Heuvelruiters, RV.
09:16399Carline Van de PutSting's DancerStingM2P22Aalten, RV.
09:24790Benice DeelenIncredibleBojengelM2P22Nunspeetse Ruiterclub, RV.
09:32460Francien SmitHyperionCover StoryM2P22Heuvelruiters, RV.
09:40811Lineke VeldermanHaby bowdyTolan RM2P22Bussloo, RV. PPSV
09:48527Nienke VerdiesenI am SpecialApacheM2P22Jeanne D'arc, RV.
09:56507Ilianne BoumansDark LadyDe La VegaM2P22Angerlo Keppel Langerak, RV.
10:04227Kim AlebregtseBkc VipNeostanM2P22Zeewolde, Ruitersportcentrum
10:12186Nicole BroekhuisDiscoveryDON INDEXM2P22Oost-Veluwse R.J.V., RV.
10:20 pauze (15 min.)      
10:35826Ingrid Van HuisstedenFinn TwWarrantM2P22Nijgraaf, RV. De
10:43690Joyce paijmans - WesselsHarko KSake 449M2P22La Grande, RV.
10:51503Dionne BreurGold Boy VDTNothing To Lose 95.5428M2P22Baerleruiters, RV.
10:59997Anne-wil RenskersWienieLavitoM2P22Steffenrijders, RV. St.
11:07983Marjolein GevaertDansa's IcadansaJohnsonM2P22Heuvelruiters, RV.
11:15913Nicole Van MerodeEkrisMetallM2P22Pegasus, RV.
11:23274Renée SchefczykFerrariChello Ill VDLM2P22Bussloo, RV. PPSV
11:31802Martine Wassink - HelminkEziëllaUnaniemM2P22Lichtenvoorde (HV), RV.
11:39075Kimberly DelissenLie-LenBeart 411M2P22La Grande, RV.
11:47127Marian Nijen esDeliciousSantanoM2P22Ruurlo, RV.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.


Terug naar de top

Klasse: Z1 finale
Afvaardiging: 9

Deze proef moet uit het hoofd gereden worden.
Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 3

Jury bij C: Buyserd, J.W.
Jury bij H: Hemmen, J.R.
Jury bij M: Meggelen, F.J.M. Van

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00026Noortje RadstakeJustin Dunkelbraun JVRJohnsonZ1P26Grensruiters, RV.
09:09429Febe Van ZwambagtInfinityDesperadoZ1P26Valouwe, RV.
09:18492Jorith VerwoerdFair FardauOosteind's RoccoZ1P26Valouwe, RV.
09:27868Mandy HendriksFargoTangelo Van De ZuuthoeveZ1P26Lichtenvoorde (HV), RV.
09:36194Eline Janssen van DoornFadeena BArmaniZ1P26Grebberuiters, RV. De
09:45548Marlou RuttenAbalia RettoCarlandZ1P26Veluwezoom (HSV), RV.
09:54519Diana VinkeGrandissimoBelissimo MZ1P26Nunspeetse Ruiterclub, RV.
10:03468Gerdine FrensH'IndyHirtentanzZ1P26RZN, RV.
10:12855Tessa DelgerGolden ElvisWolkentanzZ1P26Winterswijkse Ruiterclub, RV.
10:21 pauze (15 min.)      
10:36195Dorothy Van LeeuwenEpkeSan AmourZ1P26Oost-Veluwse R.J.V., RV.
10:45559Anne-marije Van den BergIna-FeeParcivalZ1P26Heuvelruiters, RV.
10:54667Nienke KlompGlamourApacheZ1P26Zeewolder Ruiters, RV.
11:03873Lindy RookAlexiaSandreoZ1P26Noord Veluwe, RV. PSV
11:12287Bart BaxFelicia DBBFidertanzZ1P26Waalruiters, RV. De
11:21628Dennis SchurinkHiphop I.DancerZizi TopZ1P26Vestingruiters, RV.
11:30324Henriette RuitenbeekGoing TopCharmeurZ1P26Voorwaarts, RV.
11:39812Natasja VerstegeHippiaCharmeurZ1P26In Den Bosch, RV.
11:48587Gerieke Van Engelenhoven - BroekhuiswimkeFelle 422Z1P26Willaerruiters, RV.
11:57237Michelle BruilQuite Real 'n RedQuasar de CharryZ1P26Nijgraaf, RV. De
12:06181Bart BaxFlorian Dieu DonneeGribaldiZ1P26Waalruiters, RV. De

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.


Terug naar de top

Klasse: Z2 (Kür)
Afvaardiging: 8

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Soundcheck 15 minuten voor aanvang van de rubriek.

Ring 1

Jury bij C: Haas, D.J. De
Jury bij H: Reverdink, C.
Jury bij M: Esch, H.M.L. Van

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
10:15 Soundcheck (15 min.)      
10:30259Beike Swennenhuis - ImmingGhandyTotilasZ2PZ2-K-PA-16Semper Fidelis, RV.
10:39720Barbara ModdermanGrandeurOscarZ2PZ2-K-PA-16Veluws Ros, RV.
10:48964Sylvie RikkersDon DiabloSpielbergZ2PZ2-K-PA-16Lichtenvoorde (HV), RV.
10:57638Febe Van ZwambagtIn DesignBlue Hors Don OlymbrioZ2PZ2-K-PA-16Valouwe, RV.
11:06191Axelle Berende de longteIn-Connection's HiolitoUphillZ2PZ2-K-PA-16Bergakkerruiters, RV.
11:15372Nikita RaijmakersEmotionDecor DelatioZ2PZ2-K-PA-16Lichtenvoorde (HV), RV.
11:24000Patrieck Van HoekSpecializedSpielbergZ2PZ2-K-PA-16Noord Veluwe, RV. PSV
11:33384Floor Van KempenAshwin van de FryochaborgAndrettiZ2PZ2-K-PA-16La Grande, RV.
11:42575Chantal BrouwerGlendaleOscarZ2PZ2-K-PA-16RZN, RV.
11:51267Esther PentermanChopinOscarZ2PZ2-K-PA-16Ruurlo, RV.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.

Voor de einduitslag zijn de proef en kür bepalend.


Terug naar de top

Klasse: ZZL (Kür)
Afvaardiging: 6

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Soundcheck 15 minuten voor aanvang van de rubriek.

Ring 1

Jury bij C: Haas, D.J. De
Jury bij H: Reverdink, C.
Jury bij M: Esch, H.M.L. Van

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
12:45 Soundcheck (15 min.)      
13:00 Kür 4-tal paard (20 min.)      
13:20340Kris De VriesFitzroyFlorett AsZZLPZZL-K-16Montferlandruiters, RV.
13:29620Carlijn VaessenEva LynnWyntonZZLPZZL-K-16Heuvelruiters, RV.
13:38764Leila StickerHoney BlueSorentoZZLPZZL-K-16Achterhoek, HC de
13:47348Liselotte RootveldGentle-wishBelissimo MZZLPZZL-K-16Winterswijkse Ruiterclub, RV.
13:56329Julia VrolijkenConfusius SDMJohnsonZZLPZZL-K-16Nunspeetse Ruiterclub, RV.
14:05710Manouk Tankink - VisschersVilandoDon PrimaireZZLPZZL-K-16Zevensteen, RV.
14:14640Rozemarijn GroenenboomHocus pocus kTotilasZZLPZZL-K-16Satana, RV.
14:23819Marcelle HesselinkGayaSilbermondZZLPZZL-K-16Lichtenvoorde (HV), RV.
14:32 pauze (5 min.)      
14:37 Kür 4-tal pony's      

Prijsuitreiking in de hoofdspringring de nr.'s 1 t/m 3 te paard de overige te voet.

Voor de einduitslag zijn de proef en kür bepalend.


Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp.groep 1

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 14

Jury bij C: Oosterink, L.H.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:45594Marlies Van HofJaguar SbEverdaleL2P14Woudruiters, RV.
09:53532Suzanne HoitinkKolindaEverdaleL1P10In Den Bosch, RV.
10:01329Casper Van BreeDonnaRubinsonBP6RV. Ruitersportvereniging Barchem
10:09912Mireille Jansen - MeursJabbedabbedoeArlando K.L1P10Steffenrijders, RV. St.
10:17803Dieke Van Gessel - OlyslagerJodaula -KFirestoneBP6Vestingruiters, RV.
10:25730Myrthe DijksImpact TnSir DonnerhallL2P14Lichtenvoorde (HV), RV.
10:33856Alies KruidhofKyra BP6Heuvelruiters, RV. 2
10:41204Susan BenedictusEasy BoyTriomphe De MuzeBP6Flevoruiters, RV. 2
10:49332Jeske Kranenbarg - Van LangenGoldwinUphillM1P18Nunspeetse Ruiterclub, RV. toppers
10:57993Anne van den BeltAmarettoParcivalBP6Heuvelruiters, RV. 1
11:05496Corrie Stoker - De WitKrisDesperadoL1P10Flevoruiters, RV. 1
11:13837Celine BerendsenFylomaZirocco BlueL2P14Zelhem En Omstreken, RV.
11:21879Femy HulsI'm CharmingCharmeurM1P18Varsseveld e.o., RV.
11:29499Ruth AbbinkIsisBordeauxL2P14Winterswijkse Ruiterclub, RV.
11:37440Evelien El Hayek - KasteelDrs.ValdezBP6Nunspeetse Ruiterclub, RV. kanjers
11:45920Britt RiethorstJegroNegroL2P14Pasruiters, RV. LR. de
11:53007Vera AbbinkHamilton sunshineVan GoghBP6Molenruiters, RV.


Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp.groep 2

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 13

Jury bij C: Rinia, I.A.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:45543Emma KoskampJillzDavino V.O.D.BP6Grensruiters, RV.
09:53289Marije De VriesJiveCharmeurL1P10In Den Bosch, RV.
10:01807Ina BeumerFilly CountessArthur O.a.L1P10Steffenrijders, RV. St.
10:09843Jeanet Te BrummelstroeteUndercover XlUrikoL1P10Winterswijkse Ruiterclub, RV.
10:17272Nadieh VriesUpside DownNexxusL2P14Vestingruiters, RV.
10:25022Anne KleinHanneloreQuality TimeBP6Heuvelruiters, RV. 2
10:33345Henk HarkinkEvita HitSpielbergL2P14RV. Ruitersportvereniging Barchem
10:41760Els JoostenIskanderSorentoL2P14Woudruiters, RV.
10:49755Jade DiepenbroekFuranjaSam RM1P18Varsseveld e.o., RV.
10:57509Fleur Van der ScheerPeru's ValentinoPeru's Scan TaoBP6Heuvelruiters, RV. 1
11:05777Aaltje NeijmeijerHighlight mCadans ML1P10Nunspeetse Ruiterclub, RV. kanjers
11:13079Yda Van GastelInaModestoBP6Flevoruiters, RV. 2
11:21286Ylva Van der VlugtMister FrodoCarolinoL2P14Pasruiters, RV. LR. de
11:29780Niels RemijnGideonZavall VdlL1P10Flevoruiters, RV. 1
11:37454Jesse BrouwerGHP ZidaneNiveauM1P18Zelhem En Omstreken, RV.
11:45541Elise KroekenstoelJunkie XlEl SalvadorBP6Molenruiters, RV.
11:53109Diana VinkeJuventusBocellieL2P14Nunspeetse Ruiterclub, RV. toppers


Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp.groep 3

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 12

Jury bij C: Baalen, C.W. Van

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:45705Elke SchuurmanKahluaFeel goodBP6In Den Bosch, RV.
09:53425Linda GoormanHappinessAmpèreL2P14RV. Ruitersportvereniging Barchem
10:01774Suzan De GraafClouseau ZContact V/d HeffinckL1P10Molenruiters, RV.
10:09638Roos Van der HoekTrust MeInspekteurM1P18Winterswijkse Ruiterclub, RV.
10:17328Nadja SnijdersJamaicaEl SalvadorBP6Vestingruiters, RV.
10:25472Jolijn KipHeadlineCover StoryL2P14Grensruiters, RV.
10:33438Malou JansenJeune Star Van KairosFive StarL1P10Woudruiters, RV.
10:41864Jacky LusinkLucianoVader OnbekendL2P14Varsseveld e.o., RV.
10:49091Esmee WesterinkHillary vd brouwershoeveGriseldiBP6Heuvelruiters, RV. 2
10:57104John Van ZantenJust A LadyBaltic VDLBP6Flevoruiters, RV. 1
11:05080Danielle AksterIdolieniDream BoyBP6Nunspeetse Ruiterclub, RV. kanjers
11:13285Nikki NijenhuisBusterBillyL1P10Zelhem En Omstreken, RV.
11:21642Bo OudenampsenAlympic FleurSandreoL2P14Steffenrijders, RV. St.
11:29202Yvet NijhofKalinka van 't NachtegalehofKashmir van 't SchuttershofBP6Pasruiters, RV. LR. de
11:37159Marit LansJackieJaguar MailBP6Flevoruiters, RV. 2
11:45953Helma Franken - VromenBon JoviBarossoL1P10Nunspeetse Ruiterclub, RV. toppers
11:53895Laura SpronkJulimpiaEverdaleBP6Heuvelruiters, RV. 1


Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp. groep 4

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 11

Jury bij C: Jong - Fousert, N. De

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:45569Zoë De KoningNimandoFaraoBP6Woudruiters, RV.
09:53509Liselot Van Reij - De RooijCaliente de la CharmilleSandreoL1P10In Den Bosch, RV.
10:01565Marloes SchuttertHilfigerQuasimodo Vd MolendreefBP6Zelhem En Omstreken, RV.
10:09157Vera HuntinkIrisHarley VdlL1P10Vestingruiters, RV.
10:17968Annemarie KroekenstoelGadgetAntonM1P18Molenruiters, RV.
10:25750Lotte ElferinkfocusZambesiBP6RV. Ruitersportvereniging Barchem
10:33250Luc EppinkVancouverViscountL1P10Varsseveld e.o., RV.
10:41422Kirsten Van den BergEen bolletjeCardentoL1P10Heuvelruiters, RV. 2
10:49969Marleen BronsinkDansa's IsadansaSpielbergM1P18Heuvelruiters, RV. 1
10:57606Suzan SchurerDaanVeronBP6Flevoruiters, RV. 1
11:05276Marieke JeronimusSymphonieSir HeinrichBP6Steffenrijders, RV. St.
11:13124Cynthia HuijgenIlke MDavino V.O.D.L2P14Flevoruiters, RV. 2
11:21626Marloes Nijkamp - WaterwegDuchess Of EsbiRivermanBP6Nunspeetse Ruiterclub, RV. kanjers
11:29725Noortje RadstakeJackElcaponeL2P14Grensruiters, RV.
11:37498Chelsea HogeslagJ'AdoreAmpèreBP6Winterswijkse Ruiterclub, RV.
11:45800Kimberly PapJust A DreamDream BoyL2P14Nunspeetse Ruiterclub, RV. toppers
11:53756Wouter HermelinkPegasusGlobal ExpressL1P10Pasruiters, RV. LR. de


Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp. groep 1

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 14

Jury bij C: Romijn - De Zwart, J.M.

tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:00288Kylie WopereisFurbyEasy Van Merm Tot RessemBB6In Den Bosch, PC.
13:08959Richelle FieretHigh Flown's Black BeautyCascob CalenigBB6Barneveld e.o., PC RSV
13:16798Chantal NijhofDiëgo--L1C10Pasruiters, PC. De
13:24592Robine SminkEquile's FajenHobby Des MarronniersBD6Waaghalsjes, PC. De
13:32635Angelique Van der WeeleLuna LlenaKroongraafL2E14Flevoruiters, PC. 2
13:40389Sara Van LentheLimited EditionLe MatsjoL1D10Steffenrijders, PC. St.
13:48548Zahra-lindi MalkusNelsonVader OnbekendBD6W.E.T, PC.
13:56771Yasmin WesterinkCoelenhage's Happy HourKing WilliamL2D14Heuvelruiters, PC. De 1
14:04264Jasmijn SwennenhuisNoranVader OnbekendM1D18Gorssel-Zutphen, PC. 2
14:12849Janelle GarritsWonderful BoyDutchboyL1E10Gorssel-Zutphen, PC. 3
14:20790Luka BouwmeesterNoahOrchard WildemanL1D10Grensruiters, PC. De
14:28 pauze (15 min.)      
14:43200Indy HoftijzerPandourBriar JuniorBE6Winterswijkse Ponyclub, PC. 1
14:51057Kirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesEmmickhoven's DiegoL2D14Gorssel-Zutphen, PC. 1
14:59830Dorine VredenbergAnne-Daula NTUndercover KL1E10Molenruiters, PC. De
15:07724Emma BremerSatie De L'eguilleMolenaar's Golden KingBD6Flevoruiters, PC. 1
15:15131Merle LuitenJoeyTarzan OBE6PC. Ruitersportvereniging Barchem
15:23418Esmee WijnveenPromiseVader OnbekendBD6Winterswijkse Ponyclub, PC. 2
15:31051Zoë BesselinkPuckOrlandoL2D14Graafschap, PC. De
15:39668Melissa JacobsRajaZodiakL2D14Grolse Pony- En Voltigeclub, PC.
15:47351Chayenne KarelNaughty GirlBrummerhoeve's Denny DannyBD6Heuvelruiters, PC. De 2
15:55115Dianne SluijmerZizou--BD6Klein Maar Dapper, PC.
16:03819Iris PaterJumpy Laloma HmEl PrimeroL1E10Driehoekruiters, PC. De


Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp. groep 2

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 13

Jury bij C: Overgoor, Y.M.

tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:00134Anouk ElferinkZuccheroZodiakL2D14PC. Ruitersportvereniging Barchem
13:08207Annelivia KuijpersKaiserHope DafyddL1A10W.E.T, PC.
13:16129Robby van BregtShine's BoleroFlevozicht's DarkyBB6Driehoekruiters, PC. De
13:24535Froukje StegemanBailizeVader OnbekendL1C10Steffenrijders, PC. St.
13:32147Jade Ten PasWizz Spirit van de BergsepadWinnetou van Mistral vd BergsepadBC6Winterswijkse Ponyclub, PC. 2
13:40536Milou StamSuzieVader OnbekendBD6Graafschap, PC. De
13:48856Bente te VaarwerkMoon-LightCampilllo nadalesL1D10Molenruiters, PC. De
13:56408Dianne Den BestenEnkershof IrnaCoelenhage's PuriosoL1D10Heuvelruiters, PC. De 1
14:04123Rolita VeronSpecial Eslhofs EsmeeBerkzicht RobBD6Flevoruiters, PC. 2
14:12655Fajah SchurinkRobbedoesHoppenhof's ShardonBD6Pasruiters, PC. De
14:20737Faye MuldersDjango--BD6Grensruiters, PC. De
14:28 pauze (15 min.)      
14:43049Vivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisL1D10Gorssel-Zutphen, PC. 1
14:51605Sientje TolboomMorgenland's MaureenBodoBD6Gorssel-Zutphen, PC. 3
14:59580Julia DoppenDonnaHoppenhof's JasperBE6In Den Bosch, PC.
15:07195Franne WolterinkDino GomellDesperadoM1D18Winterswijkse Ponyclub, PC. 1
15:15684Lisa El HayekIgorIrakkionM1E18Klein Maar Dapper, PC.
15:23434Kim SchinkelSlangenburg's LucaRivaldo HL1D10Flevoruiters, PC. 1
15:31443Mirthe Den HollanderEnza Jillz FestivalLeun Veld's ZandroBE6Barneveld e.o., PC RSV
15:39113Guus KriegerCorrie.d.RhapsodyL2E14Gorssel-Zutphen, PC. 2
15:47585Iris JacobsSafira FortunaZodiak Nra Stb 9010L1D10Grolse Pony- En Voltigeclub, PC.
15:55554Emma BoonstraCooperVader OnbekendBD6Waaghalsjes, PC. De
16:03737Amanda Den BestenW.J.'s TimberwoodMeonbury Peter RabbitL2D14Heuvelruiters, PC. De 2


Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp. groep 3

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 12

Jury bij C: Hammers - Weenink, C.

tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:00050Bianca ZandsteegTotilasVader OnbekendBD6Barneveld e.o., PC RSV
13:08074Louisa PongersFlashOnbekendL1C10Heuvelruiters, PC. De 1
13:16956Iris WorstFabianKulltorps JuventusL1C10Waaghalsjes, PC. De
13:24797Danique JansenFleur de L'eguilleVader OnbekendBD6Steffenrijders, PC. St.
13:32311Marléne NieuwenhaveYoung Winsome's WindaReekamp's EclipsL1E10PC. Ruitersportvereniging Barchem
13:40990Shelby GroothuisDienReekamp's EclipsL1D10Winterswijkse Ponyclub, PC. 1
13:48412Sophie BerkhoffPepperBarryL1B10W.E.T, PC.
13:56540Myrthe Van der WeeleMy Fair Lady 'D' Prinsenhof'sKulberg's LancelotL1D10Flevoruiters, PC. 2
14:04402Herman LammersOlafLevantosL2E14Gorssel-Zutphen, PC. 2
14:12935Ester Groot wassinkRasiedRespectBE6Gorssel-Zutphen, PC. 1
14:20919Tess de ReeSeppeline's JynescoRiddersholm SalemL2D14Driehoekruiters, PC. De
14:28 pauze (15 min.)      
14:43916Yvet NijhofWonders Wembley--L2D14Pasruiters, PC. De
14:51446Ellen de VetIdool van het RozendaelhofTen Ankers JeroliancaBD6Flevoruiters, PC. 1
14:59424Sanne StoltenborgTomSulaatik's VersailleBD6In Den Bosch, PC.
15:07738Demi MenningsNagrimPiligrimM1D18Graafschap, PC. De
15:15747Silke KempermanHardohoeve's BorisCompagnon's HumphreyL1E10Gorssel-Zutphen, PC. 3
15:23401Kim BosmanVeenstra's KimberlyMorgenland's AndorBD6Heuvelruiters, PC. De 2
15:31186Merlijn GeverinkBambiVader OnbekendM1D18Molenruiters, PC. De
15:39647Iris VaartjesPrincess RomeeOrchid's TygoL1D10Winterswijkse Ponyclub, PC. 2
15:47687Zoë BanningBountyLe MatsjoL1D10Grolse Pony- En Voltigeclub, PC.
15:55094Jasmijn Van der BorgSidneyPowerBE6Grensruiters, PC. De
16:03711Alisa Van BommelIdse--BB6Klein Maar Dapper, PC.


Terug naar de top

Klasse: Ver.kamp. groep 4

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 11

Jury bij C: Grob - Janssen, A.H.B.M.

tijdHnrRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:00712Jasmijn KoskampLa CosteVader OnbekendL1B10Grensruiters, PC. De
13:08241Sterre Groot jebbinkHuntVader OnbekendBC6Graafschap, PC. De
13:16025Jasmijn Oude AlinkKayraCarloBC6Heuvelruiters, PC. De 1
13:24991Sophie van NorelRomantic MelleRomantic PopcornL2C14W.E.T, PC.
13:32110Maud PasmanSulaatik's Sing A SongSilverlea Simply RedL2C14Winterswijkse Ponyclub, PC. 1
13:40683Ilse MolLeroy BeaulieuLe MatsjoBD6Klein Maar Dapper, PC.
13:48003Demi JansenZiezo--BD6Gorssel-Zutphen, PC. 2
13:56756Zsa-zsa Van der VlugtChelsey's MiracleLeandros SirikL1D10Pasruiters, PC. De
14:04673Sanne SuythofKyandroKanshebberBD6Molenruiters, PC. De
14:12281Leida NaberLucky LizzyRoyal BravourM1E18Flevoruiters, PC. 1
14:20426Tess RiethorstShine's Mambo Dee--L1D10Barneveld e.o., PC RSV
14:28 pauze (15 min.)      
14:43176Fabiënne BerendsenMitchel van de StompslagWoodrow CarisbrookeL2D14Gorssel-Zutphen, PC. 1
14:51866Maike WoestenenkDimmans EdwardFrederiksberg DizneyL1D10Steffenrijders, PC. St.
14:59893Petra HuirneDiamanteBotarateL2E14Grolse Pony- En Voltigeclub, PC.
15:07289Javaj Van BregtBlack BoyVader OnbekendBD6Driehoekruiters, PC. De
15:15923Tereza IsraelJawelHobby Des MarronniersBD6Flevoruiters, PC. 2
15:23513Lisa TragterSandor DPoppings MachoL1E10PC. Ruitersportvereniging Barchem
15:31636Yasmin WesterinkBjirmen's SjerpCoelenhage's PuriosoM1D18Heuvelruiters, PC. De 2
15:39118Vivian SchiphorstSecond SpiritVader OnbekendM1D18Gorssel-Zutphen, PC. 3
15:47967Evi WopereisJudithAfloydBD6In Den Bosch, PC.
15:55942Annebelle Van HeugtenHaverstein's CasanovaBeekzicht's CasBD6Waaghalsjes, PC. De
16:03680Carmen VerveldeEmilionElegantBE6Winterswijkse Ponyclub, PC. 2


Terug naar de top

Viertallen kür op muziek.
Afvaardiging:
Pony's: 1
Paarden: 1

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Soundcheck 10 minuten voor aanvang van de rubriek.

Ring 1

Jury bij B: Esch, H.M.L. Van
Jury bij C: Haas, D.J. De

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
12:45 Soundcheck (15 min.)      
13:00208RV Bussloo  MP71Bussloo, RV. PPSV
13:11 8 combinaties kür klasse ZZL (90 min.)      
14:41819Fourtune  MD71Fourtune
14:52171Grolse Ponyclub  MD71Grolse Pony- En Voltigeclub, PC.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring.


Terug naar de top

Zestallen en Viertallen Z/ZZ
Afvaardiging:
4-tal Z / BCDE: 1
6-tal L / BCDE: 3
6-tal M / BCDE: 1
6-tal L paarden: 3

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.
De viertallen Z en ZZ en de zestallen M, Z en ZZ worden in handicap gereden.

Ring 3

Jury bij B: Wal, L.J. Van der
Jury bij C: Rooks, J.A.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:00535RV De pasruiters 1  LP39Pasruiters, RV. LR. de
13:11391RV St. Steffenruiters  LP39Steffenrijders, RV. St.
13:22078PC Gorssel Zutphen 2  LD39Gorssel-Zutphen, PC.
13:33366RV de Pasruiters 2  LP39Pasruiters, RV. LR. de
13:44044De Meiden van Haarman  LP39Meiden Van Haarman
13:55820Fourtune (4-tal)  ZD43Fourtune
14:06152Grolse ponyclub  MD41Grolse Pony- En Voltigeclub, PC.
14:17197PC De Barchruiters  LD39Barchruiters, PC. De
14:28 pauze (15 min.)      
14:43368PC de Molenruiters  LD39Molenruiters, PC. De
14:54341Willaerruiters  LD39Willaerruiters, PC.
15:05398RV Varsseveld  LP39Varsseveld e.o., RV.
15:16634Stg. Ruitersport Barchem  LP39RV. Ruitersportvereniging Barchem
15:27079PC Gorssel Zutphen 1  LD39Gorssel-Zutphen, PC.
15:38 Jury naar ring 9 (4-tallen) (5 min.)      

Prijsuitreiking in de hoofdspringring.


Terug naar de top

Viertallen klasse M(paarden)
Afvaardiging: 2
Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 9

Jury bij B: Wal, L.J. Van der
Jury bij C: Rooks, J.A.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
15:43624RV Grensruiters  MP41Grensruiters, RV.
15:54207RV Bussloo  MP41Bussloo, RV. PPSV
16:05545RV de Bergakkerruiters  MP41Bergakkerruiters, RV.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring.


Terug naar de top

Viertallen klasse L(paarden/pony's) en M(pony's)
4-tal L / ABC: 1
4-tal L / BCDE: 4
4-tal M / BCDE: 1
4-tal L paarden: 5

Voor deze proef is geen inschrijfgeld verschuldigd.

Ring 6

Jury bij B: Westendorp, G.J.
Jury bij C: Janssen, E.A.M.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:00542PC de Bergakkerruiters  LB39Bergakkerruiters, PC. De
13:11435Kring Berkel IJssel  LP39Kring Berkel IJssel
13:22172RV Molenruiters  LP39Molenruiters, RV.
13:332Manege Slichtenhorst  LP39Slichtenhorst, RV. PSV, Manege
13:44343PC Ruurlo  LD39Ruurlo, PC.
13:55543PV de Bergakkerruiters  LD39Bergakkerruiters, PC. De
14:06437St. Steffenrijders  LD39Steffenrijders, PC. St.
14:17198PC in den Bosch  LD39In Den Bosch, PC.
14:28 pauze (20 min.)      
14:486Winterswijkse Ponyclub  LD39Winterswijkse Ponyclub, PC.
14:59165De Grensruiters  LD39Grensruiters, PC. De
15:10077PC Gorssel Zutphen  LD39Gorssel-Zutphen, PC.
15:21503LR Pasruiters  LP39Pasruiters, RV. LR. de
15:32544RV de Bergakkerruiters  LP39Bergakkerruiters, RV.
15:43512St. Steffenrijders veteranen  LP39Steffenrijders, RV. St.
15:54622LR de Vestingruiters  LP39Vestingruiters, RV.
16:057Winterswijkse ponyclub  MD41Winterswijkse Ponyclub, PC.
16:16076PC Gorssel Zutphen  MD41Gorssel-Zutphen, PC.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring.


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)