Lijst gemaakt op: 01-08-2019 21:23:16

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland 2019
Lokatie: Boschlaan 21, 7136RA Zieuwent

Denkt u aan het hoofdstelnummer.!!!!!

B cat. (A/B)
B cat. (C)
B cat. (D/E) groep 1
B cat. (D/E) groep 2
L1 cat. (A/B)
L1 cat. (C)
L1 cat. (D/E) groep 1
L1 cat. (D/E) groep 2
L2 cat. (A/B)
L2 cat. (C)
L2 cat. (D/E)
M1/M2 cat. (A/B)
M1/M2 cat. (C)
M1 cat. (D/E)
M2 cat. (D/E)
Z1/ Z2 cat. (C)
Z1 cat. (D/E) groep 1
Z1 cat. (D/E) groep 2
Z2 cat. (D/E)
B groep 1
B groep 2
L1 groep 1
L1 groep 2
L2 groep 1
L2 groep 2
M1 groep 1
M1 groep 2
M2 groep 1
M2 groep 2
Z1 groep 1
Z1 groep 2
Z2 (vrijdag)
ZZL (vrijdag)

Klasse: B cat. A/B
Afvaardiging: 5

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 11

Jury bij C: Melssen - Kruijthof, M.S.
Jury bij H: Greef, L. De

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00414863414HLVycho LurvinkHafdre ElystegHafdre TardduBB6Lichtenvoorde (HV), PC.
09:08736853736TVFranke VerwaijenTwister--BA6Oortveldruiters, PC. De
09:16159877159MSRoosmarijn SantmanMaud--BB6Zevensteen, PC. De
09:24655854655PGFleur Groot JebbinkPetraVechtzicht's HazyBB6Veluweruiters, PC.
09:32071868071TKStacy KosterTempledruid SnaefellNeuaddparc RebelBB6Boleemruiters, PC. De
09:40131880131VACarlijn ArnoldusVelvety's Forever Fearless FellowWilloway TopicBB6Garderreentjes, PC. De
09:48323880323JOFloor van der OordJumperCasperhof's EddyBB6Betuwe, PC.
09:56529875529HTAnouk ThieleHeikant's dorusJoiners KilkennyBB6Gele Rijdertjes, PC. De
10:04654867654BMDanique MostertBueno van het GildelandButterfly EffectBB6Grote Brug, PC. De
10:12711866711IBAlisa Van BommelIdse--BB6Klein Maar Dapper, PC.
10:20187866187DBSwanette BronDutchHeniarth YowzaBB6Bergakkerruiters, PC. De
10:28416837416SHFleur HillenBonfire--BB6Klein Maar Dapper, PC.
10:36640865640JLMaud LeeuwisJumping JackNorest RhysBB6Heuvelruiters, PC. De
10:44313877313MKCarlijn KooistraMistyHunnenhoek's HugoBB6Spreng (PPSV), PC. De
10:52  pauze (15 min.)      
11:07753851753BKGustina KarssenBlijVampireBA6Bosruiters, PC. De
11:15679852679LBFeline BlikmanL'ami NoirVileanderBB6Ruurlo, PC.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: B cat. C
Afvaardiging: 4

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 10

Jury bij C: Held, H.
Jury bij H: Velden, J.P. Van der

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00241843241HGSterre Groot jebbinkHuntVader OnbekendBC6Graafschap, PC. De
09:08540857540ZBNiels BeumerZazoe--BC6Steffenrijders, PC. St.
09:16123850123DBFiene BakkerDanger--BC6Liemers (PV), PC. De
09:24600870600JBSterre-Karin van den BurgJonaZodiakBC6Roosendaal, PC.
09:32853864853MJFleur JansenMr. BloemBodoBC6Veluwezoom (HSV), PC. De
09:40866859866EJNova JoostenElvineVader OnbekendBC6Liemers (PV), PC. De
09:48501843501SCLieke ten CateSjorsVader OnbekendBC6Noord Veluwe, PC. PSV
09:56113881113RBBritt Van den BrinkRoosendaal's DeliciousJonker's OlivierBC6Voorwaarts, PC.
10:04025880025KOJasmijn Oude AlinkKayraCarloBC6Heuvelruiters, PC. De
10:12965868965ABMirne BerendsAshmirVader OnbekendBC6Klein Maar Dapper, PC.
10:20111837111MHAnouk HammersMakeleleShamrock Mr. OliverBC6IJsselruiters, PC. De
10:28832821832CLMayke LeusinkChicoTongerenhof OsmiumBC6Molenruiters, PC. De
10:36022807022LKKyra KlopmanLuiringe Stefanie's AngelaNieuwmoed's PatrickBC6Bosruiters, PC. De
10:44734859734AGPieter Groot JebbinkAmberEspritBC6Veluweruiters, PC.
10:52  pauze (15 min.)      
11:07387875387YWNaomi WasteneckerYu- Gi- OhBlackwell Bo DiddlyBC6Noord Veluwe, PC. PSV
11:15594872594MACarlijn ArnoldusMarits made to Measure StefaniePeveril PetersonBC6Garderreentjes, PC. De
11:23147881147WPJade Ten PasWizz Spirit van de BergsepadWinnetou van Mistral vd BergsepadBC6Winterswijkse Ponyclub, PC.
11:31686750686SZKyara Van der ZielSummer--BC6Noord Veluwe, PC. PSV
11:39309850309PBFieke de BruynPrinceEyarth TomahawkBC6Heuvelruiters, PC. De
11:47522864522TPSofie Ten PasTwixLinde hoeve's ElegantBC6Winterswijkse Ponyclub, PC.
11:55301857301QBSarah BoermaQuesto--BC6Zonnehoeve, PC.
12:03329863329VBBo BenningViva La JipWoodrow CarisbrookeBC6PC. Ruitersportvereniging Barchem
12:11855855855SBTies de BruynSjimmieVader OnbekendBC6Heuvelruiters, PC. De
12:19255816255MLMayke LeusinkMagicDiogenes KayBC6Molenruiters, PC. De

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: B cat. D/E groep 1

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 12

Jury bij C: Kuiper, M.
Jury bij H: Derksen, K.

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00235855235SGAnnika de GrootSpirit--BD6W.E.T, PC.
09:08         
09:16797876797FJDanique JansenFleur de L'eguilleVader OnbekendBD6Steffenrijders, PC. St.
09:24648881648VBSophie BuisVeyron Made by BugattiWoodrow CarisbrookeBD6Oortveldruiters, PC. De
09:32931845931HKAnouk KempersHoppenhof's MamboMelle WiebertBD6Winterswijkse Ponyclub, PC.
09:40244873244ZHIza HelminkZandberg's EsanKooihuster FolkertBD6Sylawald, PC.
09:48004854004GKYael KooikerGold FeverPolsbury PessoaBD6Heuvelruiters, PC. De
09:56126878126BBRobine BomhofBodoboyBodoBD6Horsthoekruiters, PC. De
10:04495866495VMJesney MalkenhorstVeronicaVader OnbekendBD6Kasteelruiters, PC. De
10:12200864200PHIndy HoftijzerPandourBriar JuniorBE6Winterswijkse Ponyclub, PC.
10:20351855351NKChayenne KarelNaughty GirlBrummerhoeve's Denny DannyBD6Heuvelruiters, PC. De
10:28592879592ESRobine SminkEquile's FajenHobby Des MarronniersBD6Waaghalsjes, PC. De
10:36935882935RGEster Groot wassinkRasiedRespectBE6Gorssel-Zutphen, PC.
10:44712880712GASterre AlgeraGrenada MVH--BE6Oortveldruiters, PC. De
10:52  pauze (15 min.)      
11:07908880908REAnouk ElferinkRoyal collection QuickSilverOrchard WildemanBE6PC. Ruitersportvereniging Barchem
11:15754862754WWIris WagenvoortWagenvoort's WayVader OnbekendBD6Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
11:23226873226ZERosan EversZara ZazouColandroBE6Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
11:31030874030KSMaud Van SoestKatootje van het GildelandCupidoBE6Grote Brug, PC. De
11:39901860901RHMaaike HopRosalinda H.b.RicoBE6Veluws Ros, PC. Het
11:47913869913ABMerel BentsinkAalbrinkhoeve's StormVader OnbekendBD6Buitenbosch, PC.
11:55619859619SWEstelle Van WervenShakiraGarancoBE6Klein Maar Dapper, PC.
12:03774863774WGSolana de GrootWicked Night ShadowWellhouseBD6Toekomst, PC. De
12:11044882044DKIlona van KleefDonny GoldOnbekendBD6Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
12:19769862769JIAmber Van IttersumJumpy Laloma HmEl PrimeroBE6Driehoekruiters, PC. De

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: B cat. D/E groep 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 13

Jury bij C: Peters, C.
Jury bij H: Joosten - Ossenkoppele, A.

nr.--tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:00618882618POEsmee OosterlooZikoZoeyBD6Barneveld e.o., PC RSV
2--09:08002857002KHJits HendriksenJackson--BD6Zelhem En Omstreken, PC.
3--09:16676853676ABMerel BentsinkAalbrinkhoeve's Golden LadyVader OnbekendBD6Buitenbosch, PC.
4--09:24312877312GKElise KooistraGlinsteringMagic Roses CocktailBD6Spreng (PPSV), PC. De
5--09:32003853003ZJDemi JansenZiezo--BD6Gorssel-Zutphen, PC.
6--09:40328846328CJKyra JonkersCustom zadels RomeroCoelenhage's PuriosoBD6Horsthoekruiters, PC. De
7--09:48335824335PVMeija De VriesPicoVader OnbekendBD6Lichtenvoorde (HV), PC.
8--09:56354871354CKElisa KruithofCamiroKielshoop HoneyhillBD6Hippische Vereniging Epe, PC.
9--10:04842873842KBMeike van den BogaertKorandoRietheim's HilbertBD6Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
10--10:12843831843VHLotte van HuetViola--BD6Veldruiters, PC. De
11--10:20554863554CBEmma BoonstraCooperVader OnbekendBD6Waaghalsjes, PC. De
12--10:28795857795SADounya AnthonySaffier De L'eguillePriory Firelight IIBD6Toekomst, PC. De
13--10:36123860123SVRolita VeronSpecial Eslhofs EsmeeBerkzicht RobBD6Flevoruiters, PC.
14--10:44280858280DMMarte MulderDaniVader OnbekendBD6Ruurlo, PC.
10:52  pauze (15 min.)      
15--11:07480860480BEMargreet Van EgdomButter FlyerSlewe LeaderBE6Willaerruiters, PC.
16--11:15700862700GKFranka KosterGaia Royal FortunaNeptune Van De BeekerheideBD6Grote Brug, PC. De
17--11:23399881399BSEva SchoonBurito's NixonNightfever IIBD6RZN, PC.
18--11:31683871683LMIlse MolLeroy BeaulieuLe MatsjoBD6Klein Maar Dapper, PC.
19--11:39119872119FDAdrietta van DijkFleur van het GildelandKijonyBD6Grote Brug, PC. De
20--11:47548868548NMZahra-lindi MalkusNelsonVader OnbekendBD6W.E.T, PC.
21--11:55202872202ABAnne BrunekreefAroshoeve's Don OlivierHeidehof's Don DiegoBE6Voorwaarts, PC.
22--12:03455868455KSIris SpaanKai van Orchid'sKosmo Van Orchid'sBE6Nijgraaf, PC. De
23--12:11903860903RHLotte HopRosalinda H.b.RicoBE6Veluws Ros, PC. Het
24--12:19536827536SSMilou StamSuzieVader OnbekendBD6Graafschap, PC. De

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: L1 cat. A/B
Afvaardiging: 1

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 9

Jury bij C: Overgoor, Y.M.
Jury bij H: Beek, M.J. Van

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
11:55392860392DSLindy SlagterDiamond's BeauVader OnbekendL1B10Lichtenvoorde (HV), PC.
12:03690863690LJKate JansenLageveld MadocLageveld TebygrwyddL1A10Pothoven (po), HS
12:11735839735BRJulia van RaaijBoyYsselvliedt's SvenL1A10Margrietruiters, PC. De
12:19066834066KBMeike van den BogaertKatcho--L1B10Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
12:27712860712LKJasmijn KoskampLa CosteVader OnbekendL1B10Grensruiters, PC. De
12:35322726322RKKyra KlopmanRosetaCrumpwell FletcherL1B10Bosruiters, PC. De
12:43205817205BWNaomi WasteneckerFemke--L1B10Noord Veluwe, PC. PSV
12:51439808439CNJessica NesselaarCaehen DeanoCriccieth ButchL1A10Garderreentjes, PC. De

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: L1 cat. C
Afvaardiging: 1

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 11

Jury bij C: Melssen - Kruijthof, M.S.
Jury bij H: Greef, L. De

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
11:23412836412PBSophie BerkhoffPepperBarryL1C10W.E.T, PC.
11:31211862211PKCharlotte KoskampPaganos JadeVader OnbekendL1C10Grensruiters, PC. De
11:39592821592BKAnouk KnumanBibi--L1C10Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
11:47798803798DNChantal NijhofDiëgo--L1C10Pasruiters, PC. De
11:55999864999SBTessel Van den BergSuper Lutmars' MilanSpring Star's SpiritL1C10Hummelo, PC.
12:03495834495NNLisa NieuwenhuisNo LimitNeptune Van De BeekerheideL1C10WWNA, PC.
12:11049855049CSGuusje Van SchiltChico--L1C10Varus, PC.
12:19821858821CBEmma Van den BorCasperhof's BoyWheemhoeve's IcarusL1C10Toekomst, PC. De
12:27243850243MWAmy De Wildtmister blue smoke--L1C10Heuvelruiters, PC. De
12:35956856956FWIris WorstFabianKulltorps JuventusL1C10Waaghalsjes, PC. De
12:43074839074FPLouisa PongersFlashOnbekendL1C10Heuvelruiters, PC. De
12:51837825837IWSanne van WeesIrisMarnehoeve's EverestL1C10Bergakkerruiters, PC. De

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: L1 cat. D/E groep 1

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 9

Jury bij C: Overgoor, Y.M.
Jury bij H: Beek, M.J. Van

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00990842990DGShelby GroothuisDienReekamp's EclipsL1D10Winterswijkse Ponyclub, PC.
09:08311854311YNMarléne NieuwenhaveYoung Winsome's WindaReekamp's EclipsL1E10PC. Ruitersportvereniging Barchem
09:16456845456CKMarieke KramersCartagoCasperL1E10Hummelo, PC.
09:24367857367NDInez Te DorsthorstNora's Yentl JaydenWatermill FalconL1E10Boleemruiters, PC. De
09:32030846030DLAnouk LinthorstChampion DSFs Champion De LuxeL1D10Cannenburgh, PSC. De
09:40332838332SGAnouk Van der GiesenSilvo B--L1D10Veluwezoom (HSV), PC. De
09:48551817551AKSophie KonickxSt. Janshoeve's EnzosLeuns Veld's ElegantL1D10Heuvelruiters, PC. De
09:56902851902SPThirza van de PolSchermeer's Hof BambiOrchard BoginovL1E10Roskam, PC. De
10:04855826855CBEline BoschCarlandoKantjes RonaldoL1D10Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
10:12065875065MSNoortje SchillemansIce CreamOrchard Limb-lopperL1D10Voorwaarts, PC.
10:20932879932KHAnna HoogendorpKolstein's TessaHeidehof's DylanoL1D10Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
10:28034853034SDLiset DezijnSchadijkerhof JoycePippin's Pride A.T.L1D10Horsthoekruiters, PC. De
10:36238842238HPMarissa PieterseNewly HenryVader OnbekendL1D10Vier Heemskinderen, PC. De
10:44873857873LTKayla TjoonkLeoVader OnbekendL1E10Gorssel-Zutphen, PC.
10:52  pauze (15 min.)      
11:07049866049DSVivian SchiphorstDon LuigiDon Cremello Du BoisL1D10Gorssel-Zutphen, PC.
11:15866848866DWMaike WoestenenkDimmans EdwardFrederiksberg DizneyL1D10Steffenrijders, PC. St.
11:23904785904GKAimee KostelijkGolden SharonSpeyksbosch NandoL1D10Flevoruiters, PC.
11:31408861408EBDianne Den BestenEnkershof IrnaCoelenhage's PuriosoL1E10Heuvelruiters, PC. De
11:39687883687RKSanne van KalkerenRaffaëla van het GildelandOrchard Red PrinceL1D10Grote Brug, PC. De
11:47885830885JJNio JansenJorisVader OnbekendL1E10Sylawald, PC.

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: L1 cat. D/E groep 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 8

Jury bij C: Zwart - Goesten, M.L.M.
Jury bij H: Wassink, J.H.

nr.--tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:00856872856MVBente te VaarwerkMoon-LightCampilllo nadalesL1E10Molenruiters, PC. De
2--09:08784848784NTKayla TjoonkNannaNimmerdorL1D10Gorssel-Zutphen, PC.
3--09:16440868440ABFleur BeusinkAaronNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88L1D10Berkelruiters, PC. De
4--09:24061844061HHMarleen HeijtingHattrick Today WonderMake My WorldL1E10Zevensteen, PC. De
5--09:32220864220VWDjuli van WindenVlagberg's ChampionDesperadoL1D10Voorwaarts, PC.
6--09:40930867930LKMerinthe KnaapLuckieReekamp's SaladinL1D10Hv. De Cannenburgh, PC.
7--09:48307864307DRLois ReuskenDornik's DiwaDorniks DonovanL1E10Ppsv. Bussloo, PC.
8--09:56849694849WGJanelle GarritsWonderful BoyDutchboyL1E10Gorssel-Zutphen, PC.
9--10:04130834130GBNinthe BenenGruyter's MatchHattrick VoqueL1D10Walsruiters, PC. De
10--10:12687844687BBZoë BanningBountyLe MatsjoL1D10Grolse Pony- En Voltigeclub, PC.
11--10:20305873305OSJoyce Van SoestRed Moon van het GildelandBrouwershaven's Diamond HitL1E10Grote Brug, PC. De
12--10:28014802014DLMarieke LammersDonnaVader OnbekendL1D10Gorssel-Zutphen, PC.
13--10:36522823522ENChantal NijhofElshofs EmmaKantje's AppartL1D10Pasruiters, PC. De
14--10:44940866940FHSophie HoogendorpFirst TimeDe Goede Ree's MetallL1D10Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
10:52  pauze (15 min.)      
15--11:07357756357DBLievette Van BennekomDes el Grande--L1E10Hv. De Cannenburgh, PC.
16--11:15093867093LWJonna WandelLunaZipL1D10Lunaruiters, PC. De
17--11:23540865540MWMyrthe Van der WeeleMy Fair Lady 'D' Prinsenhof'sKulberg's LancelotL1D10Flevoruiters, PC.
18--11:31062861062MDMerle van DijkMoonlight van Stal Farmer´s PrideMythosL1E10IJsselruiters, PC. De
19--11:39498880498CAMarly AarninkCantodeaCalvino ZL1E10Winterswijkse Ponyclub, PC.
20--11:47519862519VDLiset DezijnVerdoni's Chicco Cesh TGLeun Veld's ZandroL1D10Horsthoekruiters, PC. De

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: L2 cat. A/B
Afvaardiging: 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 10

Jury bij C: Held, H.
Jury bij H: Velden, J.P. Van der

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
12:27386866386MTLeah Van den TopMaartjeVader OnbekendL2B14Voorwaarts, PC.
12:35148821148CSBenthe SchreefelSamsom--L2A14Loenermarkruiters, PC. De
12:43812831812BWLoïs WilschutBlisz--L2B14Lunaruiters, PC. De
12:51527813527BHIze HerwersBizarro BonitoStoukjeshoeve de NiroL2B14Hengelo Gelderland, PC.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: L2 cat. C
Afvaardiging: 3

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 5

Jury bij C: Ulden - Hennink, I. van
Jury bij H: Janssen, R.L.H.

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
11:55461815461DDRobin DickerLindenburgs SiskaTop ChampyL2C14Voorwaarts, PC.
12:03698871698CWLisa WieggersSaartje--L2C14Nijgraaf, PC. De
12:11991861991RNSophie van NorelRomantic MelleRomantic PopcornL2C14W.E.T, PC.
12:19565847565AVIsabelle VriesemaApril's PrincessVader OnbekendL2C14Klein Maar Dapper, PC.
12:27150808150QKKahlen KlopmanQueen of GloryOrlandoL2C14Twello e.o., PC.
12:35514832514BDBeau van DijkBuddyHeidehof's Don DiegoL2C14IJsselruiters, PC. De
12:43110784110SPMaud PasmanSulaatik's Sing A SongSilverlea Simply RedL2C14Winterswijkse Ponyclub, PC.
12:51968844968LBFloor Den BoerLarizo L2C14Veluws Ros, PC. Het

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: L2 cat. D/E
Afvaardiging: 6

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 7

Jury bij C: Lambooy, J.A.H.
Jury bij H: Kuiper - Van Dooyeweert, M.

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00057837057EBKirsten BrinkmanEl Diego des EtoilesEmmickhoven's DiegoL2D14Gorssel-Zutphen, PC.
09:08134836134ZEAnouk ElferinkZuccheroZodiakL2D14PC. Ruitersportvereniging Barchem
09:16371821371NMHedi MinkhorstNo LimitNagorny OxL2E14Hummelo, PC.
09:24268855268WWFeya WeijersWannadoo--L2D14Hummelo, PC.
09:32524854524IAMarly AarninkInfinityDesperadoL2E14Winterswijkse Ponyclub, PC.
09:40916669916WNYvet NijhofWonders Wembley--L2D14Pasruiters, PC. De
09:48234723234FDJessie DerksFellowCarloL2D14Vier Heemskinderen, PC. De
09:56870753870ZTMandy TerpstraZolento--L2E14IJsselruiters, PC. De
10:04281846281REChayenne EngelbertsRephartox CeredigNantgwinau SamsonL2D14Vier Heemskinderen, PC. De
10:12476814476HHRenske HofenkHoppenhof's OkidokiMelle WiebertL2D14Zeewolder Ruiters, PC. De
10:20243760243ONLisa NieuwenhuisOxxerOrchard BoginovL2D14WWNA, PC.
10:28176746176BBFabiënne BerendsenMitchel van de StompslagWoodrow CarisbrookeL2D14Gorssel-Zutphen, PC.
10:36635855635LWAngelique Van der WeeleLuna LlenaKroongraafL2E14Flevoruiters, PC.
10:44221835221MJJanne JolinkMoonlightReekamp's EclipsL2D14Hengelo Gelderland, PC.
10:52  pauze (15 min.)      
11:07113802113CKGuus KriegerCorrie.d.RhapsodyL2E14Gorssel-Zutphen, PC.
11:15671811671BNEline NillessenBeauty BridgeVlagberg's CarwayL2D14Jeanne D'arc, PC.
11:23331831331DBIndy Van de BeetenDiamond's Dio--L2D14Trippelaartjes, PC. De
11:31343850343WOBritt OonkRuby RWDesperadoL2D14Winterswijkse Ponyclub, PC.
11:39805841805KBIlse van den BergKrijg nou watSulaatik's Versace HeL2D14Lunaruiters, PC. De
11:47402846402DLHerman LammersOlafLevantosL2E14Gorssel-Zutphen, PC.
11:55265829265HVEmma VerdamHaasenweijden's YellowNieuwmoed's PatrickL2D14Willaerruiters, PC.
12:03055857055LVFleur van VeenendaalLe ChicoVeenstra's MatsjoL2D14Bergakkerruiters, PC. De
12:11363851363HKDimara KeusHeros DKDe Goede Ree's MetallL2D14Veluws Ros, PC. Het
12:19524881524HSJoyce Van SoestHeidepeel's SydneyEquus RaspoetinL2D14Grote Brug, PC. De
12:27737851737WBAmanda Den BestenW.J.'s TimberwoodMeonbury Peter RabbitL2D14Heuvelruiters, PC. De
12:35873869873BLEsmee LagemaatBodethal's Noble BoyNoble ManL2D14Horsthoekruiters, PC. De
12:43771845771CWYasmin WesterinkCoelenhage's Happy HourKing WilliamL2D14Heuvelruiters, PC. De
12:51919838919SRTess de ReeSeppeline's JynescoRiddersholm SalemL2D14Driehoekruiters, PC. De

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: M1/M2 cat. A/B
Afvaardiging: 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 6

Jury bij C: Janssen van Doorn, S.
Jury bij H: Lier - Ohlenbusch, I. Van

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
11:07913760913RNJessica NesselaarRötgers MitchelCeulan SimwntM2B22Garderreentjes, PC. De
11:15890863890CHIze HerwersCharley van den Hoge DennenVader OnbekendM1B18Hengelo Gelderland, PC.
11:23  7 combinaties klasse M1 cat. DE (56 min.)      
12:19457727457AOThirsa OonkAmigo--M2B22Winterswijkse Ponyclub, PC.
12:27339833339HWSarah WillemsenHenshof FernandoHenshof RafaelM1B18Heuvelruiters, PC. De
12:35644801644IGRomy GrobIllze Dee--M2A22Veldruiters, PC. De

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: M1/M2 cat. C
Afvaardiging: 3

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 8

Jury bij C: Zwart - Goesten, M.L.M.
Jury bij H: Wassink, J.H.

nr.--tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
21--11:55562786562BUGwen van UytertBolderman's LightningJurjen H.M2C22Vier Heemskinderen, PC. De
22--12:03005786005DBVera Te BokkelRicky Renno--M1C18Veluwezoom (HSV), PC. De
23--12:11639805639RVPhileine VenhuisRietheim's RioEyarth RioM1C18Twello e.o., PC.
24--12:19435780435HMAnnefleur Van MeeterenHanninkhoeve's CarinoArenberg's MauritsM1C18Bergakkerruiters, PC. De
25--12:27982818982LNEllemijn van NorelLucky Boy--M1C18Schaapskooiruiters, PC. De
26--12:35523836523SDLemoni DickerLindenburgs WoodbreezeYsselvliedts Velvet WoodbreezeM1C18Voorwaarts, PC.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: M1 cat. D/E
Afvaardiging: 6

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 6

Jury bij C: Janssen van Doorn, S.
Jury bij H: Lier - Ohlenbusch, I. Van

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00350801350PSVivian SchiphorstPipa PowerKantje's Ronaldo 197ps.d.h.M1D18Gorssel-Zutphen, PC.
09:08935822935VMMarte MulderVeranoVader OnbekendM1D18Ruurlo, PC.
09:16738799738EPFemke PlassEikenhorst's MessiLuckington SportaideM1D18Nijgraaf, PC. De
09:24759846759EWFrederieke Ter WoerdsLesterLe MatsjoM1E18Lichtenvoorde (HV), PC.
09:32684852684IHLisa El HayekIgorIrakkionM1E18Klein Maar Dapper, PC.
09:40308849308AJSophie De JongAnjershof's RodrigoMorgenland's AndorM1D18Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
09:48277834277AHVera HaversAmerettoCaricelloM1E18Satana, PC.
09:56118818118SSVivian SchiphorstSecond SpiritVader OnbekendM1D18Gorssel-Zutphen, PC.
10:04612815612KBRomy BronsinkKickKenafM1E18Schaapskooiruiters, PC. De
10:12989845989IEKaylee Van EsveldIllimitado IrisBerkhof's Higgledy PiggledyM1D18Waaghalsjes, PC. De
10:20562876562CSWelmoed SmalsCaine Van De BeekerheideComposer Van De BeekerheideM1D18Toekomst, PC. De
10:28303879303CWElles WisselinkCamphuysen's lucky WilliamAladinM1D18Varus, PC.
10:36157833157CRNikki RadstakeCoelenhage's QueenyLeuns Veld's Lord (rheinl.020047196)M1E18Horsthoekruiters, PC. De
10:44826803826CBFleur BeusinkCarpacio van de StompslagWellhouse SportsmanM1D18Berkelruiters, PC. De
10:52  pauze (15 min.)      
11:07  2 combinatie klasse M1/M2 cat. A/B (16 min.)      
11:23662799662KNYvet NijhofKwint van Orchid'sKanshebberM1D18Pasruiters, PC. De
11:31597812597OSLotte SchutOrchard Jus de PommesBrouwershaven's Diamond HitM1D18Schaapskooiruiters, PC. De
11:39195819195DWFranne WolterinkDino GomellDesperadoM1D18Winterswijkse Ponyclub, PC.
11:47983831983LLGioia LubLeuns Veld Winston Jr.Leuns Veld's WinstonM1D18Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
11:55301854301UJElise JansenUncle SamMake My DayM1D18Klein Maar Dapper, PC.
12:03267750267HSMaud SchiphorstHeijningshof PacoMolenaar's Golden KingM1D18Zevensteen, PC. De
12:11264816264NSJasmijn SwennenhuisNoranVader OnbekendM1D18Gorssel-Zutphen, PC.

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: M2 cat. D/E
Afvaardiging: 6

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 5

Jury bij C: Ulden - Hennink, I. van
Jury bij H: Janssen, R.L.H.

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:00687818687KDFamke DinkelmanKantje's TiëstoMarnehoeve's EverestM2E22PC. Ruitersportvereniging Barchem
09:08198801198LWElles WisselinkKoningshoek LucianoOosterbroek FrancoisM2E22Varus, PC.
09:16939756939SPAnouk PondsStanleyStadtratM2D22In Den Bosch, PC.
09:24988807988RBPhileine BrouwersEikenhorst`s RubenLuckingtonM2D22La Grande, PC.
09:32217797217BDMadelon DijkhuizenBriljantGelimerM2D22Veluweruiters, PC.
09:40313742313TALiza AarninkTwister--M2D22Winterswijkse Ponyclub, PC.
09:48455863455KHAnouk Van HeseKaluha Van ContessaKantjes RonaldoM2D22Bergakkerruiters, PC. De
09:56660744660JBSophie BoersmaJelmerMagic Roses CocktailM2D22Bosruiters, PC. De
10:04316809316GKCharlotte KetzGoldwind Empire's GentleVerona's Bo-giM2D22Gompert, PC. De
10:12080821080DLNina LuesinkDelinovOrchard BoginovM2D22Hummelo, PC.
10:20000865000DBFenne Van den BergDe Goede Ree Now Or NeverHighmead Duty FreeM2D22Hummelo, PC.
10:28958834958VSJasmijn SwennenhuisVolltreffer's VlegelVolltrefferM2D22Gorssel-Zutphen, PC.
10:36710830710PKLisa KoelePippin's Pride A.T.Wengelo's RicardoM2E22Heuvelruiters, PC. De
10:44385851385GJSterre JanssenGoldstar du BoisGolden RockM2D22Alvernase R.j.v., PC.
10:52  pauze (15 min.)      
11:07982835982MWDjuli van Windena little touch of Magic--M2D22Voorwaarts, PC.
11:15323835323HSVera Van der SluisHoppenhof's MorrisonJacodi's Bo's BarclayM2D22Ppsv. Bussloo, PC.
11:23077812077GKRosanne Van KesselGaudhyAld Feart's LeoM2D22Bommelerwaard, PC. De
11:31372753372MHIris Den HartogMystery--M2D22Bergakkerruiters, PC. De
11:39670773670MBRomy Van den BergManuel Van De MieldijkMarnehoeve's EverestM2D22Trippelaartjes, PC. De
11:47894816894VEYmke EngelenVeronaFlemminghM2E22Dijkruiters Groessen E.o., PC. De

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: Z1/Z2 cat. C
Afvaardiging: 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 1

Jury bij C: Bonhof, P.
Jury bij H: Harselaar - Hogendoorn, W.B. Van

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:39284831284FBMarjolein BomersFellowHarwel Principal BoyZ1C26WWNA, PC.
09:48  4 combinaties klasse Z2 cat. DE (36 min.)      
10:24047829047FDLemoni DickerLindenburgs FinnCadlanvalley GoldstarZ1C26Voorwaarts, PC.
10:33888779888BOThirsa OonkBeauVivienne's Vision Of FreedomZ1C26Winterswijkse Ponyclub, PC.
10:42  5 combinaties klasse Z2 cat. DE (60 min.)      
11:42754816754FLBridget LockForest GumpVader OnbekendZ1C26Musketiers, PC. De
11:51926834926PRFaye ReintsemaPrinceRusty He.stb.Z1C26Heuvelruiters, PC. De

Prijsuitreiking in de hoofdspringring te pony.


Terug naar de top

Klasse: Z1 cat. D/E groep 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 3

Jury bij C: Kuipers, H.J.M.
Jury bij H: Berghuis - Van den Hof, C.E.

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:30654700654DSIris SchoenakerDonny--Z1D26Hummelo, PC.
09:39308810308PCLiselot CantineauxSulaatik's PrestigeSulaatik's Peter PanZ1D26Liemers (PV), PC. De
09:48507729507HTOscar TolkampMister TwixVader OnbekendZ1D26Aalten, PC.
09:57857739857LSRomy SchaftenaarLupido L'e LuxeLe MatsjoZ1D26Schaapskooiruiters, PC. De
10:06117786117AGMila de GraafAmalia HOrlandoZ1D26Garderreentjes, PC. De
10:15224743224GVBritt VerwaijenGhalid Van Stal KarimaGomel OxZ1E26IJsselruiters, PC. De
10:24976715976FRLotte RokersFalandoOrlandoZ1D26WWNA, PC.
10:33465802465SBAnne BergSylvesterMoorland's CrackZ1D26Winterswijkse Ponyclub, PC. 1
10:42  pauze (15 min.)      
10:57673871673NWMaud Van WalstijnNew Star 8Speyksbosch NelsonZ1D26Hengelo Gelderland, PC.
11:06996818996BBCorien Van den BorBaileysFS Don't WorryZ1D26Toekomst, PC. De
11:15655757655SSDanique ScholtenSanto's FlameVader OnbekendZ1E26Lichtenvoorde (HV), PC.
11:24005820005HHLinde HofsHuusstede's ProudOrlandoZ1D26Hummelo, PC.
11:33729759729DJTess JansenDookieV.sambia 58Z1E26Heuvelruiters, PC. De
11:42300825300WPCharlie PelgrimWomanAmsterdamZ1E26Spreng (PPSV), PC. De
11:51741747741GBJesse BrouwerGhp UpinaNumero UnoZ1E26Zelhem En Omstreken, PC.
12:00408871408SSLara Van SoestSpeycksbosch DickensHeitrak's MarvinZ1D26Ons Genoegen, PC.

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: Z1 cat. D/E groep 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 4

Jury bij C: Pul, B.J.A.M.
Jury bij H: Breukink, M.J.

nr.--tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:30374800374CSVera Van der SluisCasablanca EmelwerthBodoZ1D26Ppsv. Bussloo, PC.
2--09:39528802528DWJonna WandelDUPP Bon VivantWengelo's RicardoZ1D26Lunaruiters, PC. De
3--09:48206690206UWAlice WeijmanCarrickKooihúster SammeZ1D26Klein Maar Dapper, PC.
4--09:57193710193RMEline MentingRiscoOrchard Red PrinceZ1D26Hummelo, PC.
5--10:06392847392CWYasmin WesterinkCappuccino Royale GCasino Royale KZ1D26Heuvelruiters, PC. De
6--10:15619727619NBSanne BreedijkNaughtyVader OnbekendZ1E26Grolse Pony- En Voltigeclub, PC.
7--10:24538806538OHBritt Van HunenOosting VayatellaValerioZ1D26Grebberuiters, PC. De
8--10:33381832381BTAlana ToxopeüsBolinoVerona's Bo-giZ1D26Ruurlo, PC.
10:42  pauze (15 min.)      
9--10:57759803759HNTimo NijhofHaasendonck's AmbrosiusValentinoZ1D26PC. Ruitersportvereniging Barchem
10--11:06835804835SAValerie AalderingSytse--Z1E26Semper Fidelis, PC.
11--11:15494794494GGLotte GaikhorstGreat Britain Expert DiemenAlbaranZ1E26Doornslagruiters, PC. De
12--11:24410858410JGAnne Van GruijthuijsenGoldhoorn's JulieMake My DayZ1D26Heuvelruiters, PC. De
13--11:33330878330DKSuzan KlappersDavino Du BoisDon Carino Du BoisZ1E26Boleemruiters, PC. De
14--11:42240660240MSBritt SmittMississippiKantje's RonaldoZ1E26Klein Maar Dapper, PC.
15--11:51550813550ZFGabrielle FaberZidaneFarringtonZ1E26Horsthoekruiters, PC. De
16--12:00020754020SVDanique Van VuurenBerktzicht Summer BreezeOosterbroek FrancoisZ1D26Grebberuiters, PC. De

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: Z2 cat. D/E

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 1

Jury bij C: Bonhof, P.
Jury bij H: Harselaar - Hogendoorn, W.B. Van

tijdHnrComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:30435870435MWMaud Van WalstijnMorning SkyKielshoop HoneyhillZ2D91Hengelo Gelderland, PC.
09:39  1 combinatie klasse Z1/Z2 cat. C      
09:48334844334JHLinde HofsJacodi's Bo's BarclayWoodrow CarisbrookeZ2D91Hummelo, PC.
09:57741854741VJLevy JanssenVinkenhove U2Pionier's BaltazarZ2D91Angerlo Keppel Langerak, PC.
10:06947765947SGRosan Van de GoorElexaAmpèreZ2E91Heuvelruiters, PC. De
10:15062805062FDMirthe Van DoremalenFs Coco JamboFs Champion De LuxeZ2D91Vier Heemskinderen, PC. De
10:24  1 combinatie klasse Z1/Z2 cat. C      
10:33  1 combinatie klasse Z1/Z2 cat. C      
10:42961860961NKJill KempesNext Black MagicNabucco RZ2D91Satana, PC.
10:51  pauze (15 min.)      
11:06740692740DHVeerle HeebingDavino Du BoisDon Carino Du BoisZ2E91Liemers (PV), PC. De
11:15908745908OSAnouk SchothorstOosting EyecatcherHeitrak's MarvinZ2D91Roosendaal, PC.
11:24471856471ODTessa DelgerBig StarVader OnbekendZ2D91Winterswijkse Ponyclub, PC.
11:33597778597OHRobin HeidenOosterbroek FenixOrlandoZ2D91Heuvelruiters, PC. De
11:42  1 combinatie klasse Z1/Z2 cat. C      
11:51  1 combinatie klasse Z1/Z2 cat. C      
12:00572741572DWJulia WillemsenDiorFS Daddy CoolZ2D91Heuvelruiters, PC. De
12:09462817462DWMaud Van WalstijnDon DiegoMorgenland's FabianZ2D91Hengelo Gelderland, PC.

De beste 7 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 7.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 7 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: B groep 1

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 14

Jury bij C: Hout - Vermeulen, C.N. Van den
Jury bij H: Jong, M. De

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00893877893KPLisa PolmanKatootje van het GildelandCupidoBP6Grote Brug, RV.
14:08062860062HGRobin GiesenHolly Hunter Of DalwhinnieTangelo Van De ZuuthoeveBP6Liemers (PV), RV.
14:16868874868JTRosalie TessemakerJana-LDavino V.O.D.BP6Horsthoekruiters, RV.
14:24949873949GWRobert Van de WaerdtMidnightViceroy T.BP6Willaerruiters, RV.
14:32142876142KNChantal Thuinte - NijlandKallidinLord LeatherdaleBP6Hamelandse Ruiters, RV.
14:40182838182FKLianne KouwenbergFemme FataleUnaniemBP6Veluweruiters, RV.
14:48079843079IGYda Van GastelInaModestoBP6Flevoruiters, RV.
14:56498879498JHChelsea HogeslagJ'AdoreAmpèreBP6Winterswijkse Ruiterclub, RV.
15:04897872897JMSanne Van MiddelaarJartou La BelleElton JohnBP6Willaerruiters, RV.
15:12933877933KMBente MulderKikiEverdaleBP6Veluwezoom (HSV), RV.
15:20  pauze (15 min.)      
15:35509875509PSFleur Van der ScheerPeru's ValentinoPeru's Scan TaoBP6Heuvelruiters, RV.
15:43018871018KSAnnet Van StraatenKaprillapartEtoulonBP6Pothoven (pa), HS
15:51247880247DCBritt Van CasterenDutch IrisSpecial DBP6Hypolitus, RV.
15:59328851328JSNadja SnijdersJamaicaEl SalvadorBP6Vestingruiters, RV.
16:07993880993ABAnne van den BeltAmarettoParcivalBP6Heuvelruiters, RV.
16:15378870378JSCorine SmiesJ'Adore BsLexiconBP6Oortveldruiters, RV.
16:23476870476VRJanne ReulinkVelasquesPolanskyBP6Boleemruiters, RV.
16:31479870479KDJelle DerksenKarisha P.George ClooneyBP6Lichtenvoorde (HV), RV.
16:39427867427HHEmma HalbesmaHamiltonSpartacusBP6Veluws Ros, RV.
16:47512877512JPNathalie PannekoekJamaica LFairytaleBP6WWNA, RV.

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: B groep 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 13

Jury bij C: Bruil - Domhof, D.
Jury bij H: Selles, H.J.C.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00821864821AEMarek EgbersAmadeusAmpèreBP6Winterswijkse Ruiterclub, RV.
14:08713863713EBIris Berends - BraamEnzio K.B.DubaiBP6IJsselruiters, RV.
14:16244860244KBInge Santman - BerendsKatouch SBFerdeauxBP6Hummelo, RV.
14:24728882728JKMarinka KeusJonkers GentlemanRosengoldBP6Veluws Ros, RV.
14:32285834285JDYvonne DreierinkJibaroEl Abuelo R CMBP6Oost-Veluwse R.J.V., RV.
14:40740871740JKLisa KlopmanJewel 24BerlinBP6Bosruiters, RV. De
14:48206864206SVWieneke VoermanSamira ZadoraVader OnbekendBP6Bergakkerruiters, RV.
14:56169838169WRAmy RoekevischWittgensteinWilfredBP6RV. Ruitersportvereniging Barchem
15:04679876679JRIris RietbergJuneFairytaleBP6Lichtenvoorde (HV), RV.
15:12430880430KOSophie Catherine O'BrayKingstonGalaxieBP6La Grande, RV.
15:20  pauze (15 min.)      
15:35519842519JSEsmay SchaftenaarJust Guidam`s First LadyGuidam's Willow the SecondBP6Nunspeetse Ruiterclub, RV.
15:43518878518ZBJessica BonestrooZomerfeeOscarBP6Hippisch Oosterwolde, RV.
15:51868878868IJSacha JagersIvarDesperadoBP6La Grande, RV.
15:59768883768KWFemke De WijsKenzoGlamourdaleBP6Bergakkerruiters, RV.
16:07389882389ROPaula OomsRadentaFlemminghBP6Meiden Van Haarman
16:15835881835RHSanne Broekhuis - HoogenhoutRomero XlIIMacanuo VBP6Neuderuiters, RV.
16:23895858895JSLaura SpronkJulimpiaEverdaleBP6Heuvelruiters, RV.
16:31368876368PTLaura TimmermansPrae EspoirKasparowBP6Spreng (PPSV), RV.
16:39886876886SJNio JansenSamson DwArmstrongBP6Sylawald, RV.
16:47608873608MWHerriette WinkoopMacho--BP6RV. Gouden Hert (HVP)

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: L1 groep 1

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 12

Jury bij C: Veenstra, A.
Jury bij H: Grosman, H.A.M.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00602876602ZVLineke VeldermanZormi LadyRhodiumL1P10Bussloo, RV. PPSV
14:08634875634KBBruce BuyserdBeukestein's Kartouche AJohnsonL1P10Grote Brug, RV.
14:16873859873HJSacha JagersHugo BossWestenwindL1P10La Grande, RV.
14:24953866953BVHelma Franken - VromenBon JoviBarossoL1P10Nunspeetse Ruiterclub, RV.
14:32936874936DWKate WitjesDifferent"s WorldDon DariusL1P10Waalruiters, RV. De
14:40624878624JCAmber CiacciaJiolympiaSezuanL1P10Hypolitus, RV.
14:48814845814JLJanneke LoetersJipAll at OnceL1P10Montferlandruiters, RV.
14:56271861271EBNienke BouwUniUnaniemL1P10Veluweruiters, RV.
15:04128783128FHEllis HouwersFireJohnsonL1P10Aalten, RV.
15:12532877532KHSuzanne HoitinkKolindaEverdaleL1P10In Den Bosch, RV.
15:20  pauze (15 min.)      
15:35871834871IKSanna KardolIrresistibleGambler Bollvorm'sL1P10Bergakkerruiters, RV.
15:43517868517SVDzanan VisserStal Frenken's ZuwenaPier 448L1P10Lichtenvoorde (HV), RV.
15:51756875756PHWouter HermelinkPegasusGlobal ExpressL1P10Pasruiters, RV. LR. de
15:59844844844PGSabiene GoudriaanPardoesKennedyL1P10HV. De Cannenburgh, RV.
16:07338848338JMGerrit MorrenJanineWarrantL1P10Nunspeetse Ruiterclub, RV.
16:15934862934IDChris Van DijkI Am EpicZhivagoL1P10Graafschap, RV.
16:23726839726DMAngelique Koster - MeursDublinVerdiL1P10Boleemruiters, RV.
16:31560873560JSKaren SchutteJuneDream BoyL1P10Ruiter Club Riant, RV.
16:39274872274ELPalesa Van LeeuwenEastenCorlandL1P10Kraaij afd. Paard, Ruitersportcentrum
16:47801855801SDSusanne Van DuinenSpiritWelt Hit IIL1P10Neuderuiters, RV.

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: L1 groep 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 11

Jury bij C: Egmond - Kerstens, C. Van
Jury bij H: Claes, S.K.J.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00537862537DWEsther WisseDark Dylano--L1P10Stroe, RV.
14:08496881496KWCorrie Stoker - De WitKrisDesperadoL1P10Flevoruiters, RV.
14:16144876144JSLotte SchutJazzy TVivaldiL1P10Schaapskooiruiters, RV.
14:24675849675JEAnke EngelJoiceNettoL1P10Varsseveld e.o., RV.
14:32782871782JSIstry StriekwoldJokerNettoL1P10Woudruiters, RV.
14:40254857254IDAnouk DolmanIsaakDon DiabloL1P10Nijgraaf, RV. De
14:48998874998KSLaura SpronkKilimpiaDesperadoL1P10Heuvelruiters, RV.
14:56758857758WSLuna SchoonhovenWishfull ThinkingLatano W-1507 Hgt BwpL1P10Jacobs, Stal
15:04008807008ELIlse LindenschotExpect SBTuschinskiL1P10IJsselruiters, RV.
15:12725757725VVYvette VermeulenVictoria HmMarlonL1P10Randmeerruiters, RV. De
15:20  pauze (15 min.)      
15:35237857237HVNienke VersteegHommage d'ApacheApacheL1P10Barneveld e.o., RV RSV
15:43014878014KBLeonie BosKiaraDesperadoL1P10Ewijk, RV.
15:51489832489IKVeronique KardolIvanhoeArmaniL1P10Bergakkerruiters, RV.
15:59530876530ZKJoke KlumperZahidQuattroL1P10Berkelruiters, RV.
16:07182861182KBVanessa Everts - BuistKarmaDark PleasureL1P10Nijgraaf, RV. De
16:15964875964GERobi Weijer - EsserGea marieKimberleyL1P10Lichtenvoorde (HV), RV.
16:23289860289JVMarije De VriesJiveCharmeurL1P10In Den Bosch, RV.
16:31250859250VELuc EppinkVancouverViscountL1P10Varsseveld e.o., RV.
16:39182840182JRMarlou RuttenJimRubusL1P10Veluwezoom (HSV), RV.
16:47611851611BNYvonne NusselderBranoraSpecial DL1P10Valkeniers, RV.

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: L2 groep 1

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 10

Jury bij C: Ruiterkamp, J.A.
Jury bij H: Peters - Manschot, K.M.C.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00327872327JHWouter HermelinkJegroNegroL2P14Pasruiters, RV. LR. de
14:08109832109JVDiana VinkeJuventusBocellieL2P14Nunspeetse Ruiterclub, RV.
14:16895843895GDHilda Van DamGuusWestpointL2P14Klomp & Omstreken, RV.
14:24772883772JAMilou AtenJazzyExpressionL2P14Horsthoekruiters, RV.
14:32800838800JPKimberly PapJust A DreamDream BoyL2P14Nunspeetse Ruiterclub, RV.
14:40147750147DBSharon BeumerDaévid JTimelessL2P14HV. De Cannenburgh, RV.
14:48578865578DPCezanne PeerdemanDortella LadyLascadellL2P14Hummelo, RV.
14:56002835002DBNicole BrummelDon DiorDon MarcoL2P14Hippische Vereniging Epe, RV.
15:04787811787IATineke AalderingIphillUphillL2P14Spreng (PPSV), RV.
15:12098804098DKVera Van KeulenDonner--L2P14In Den Bosch, RV.
15:20  pauze (15 min.)      
15:35353880353KADenise Van AlphenKalegra C-Two DvbNegroL2P14Paardesprong, De
15:43286833286MVYlva Van der VlugtMister FrodoCarolinoL2P14Pasruiters, RV. LR. de
15:51837782837FBCeline BerendsenFylomaZirocco BlueL2P14Zelhem En Omstreken, RV.
15:59043864043DOSarah-Anna Oude MunninkDiegoDetroitL2P14Achterhoek, HC de
16:07290860290JSBente ScholtenJiveCharmeurL2P14La Grande, RV.
16:15148564148BDFleur van den DikkenbergBazinniFlorencioL2P14Barneveld e.o., RV RSV
16:23868832868JLNiels LubbersJohnson LElcaponeL2P14La Grande, RV.
16:31500841500IBRozemarijn Van den BrinkInclusive MEverdaleL2P14RV. Gouden Hert (HVP)
16:39224878224KJEsmee JanssenKnockoutSixth SenseL2P14La Grande, RV.
16:47534851534GSVera Van der SluisGianaAqiedoL2P14Bussloo, RV. PPSV

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: L2 groep 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 9

Jury bij C: Engelen, J.J.A.
Jury bij H: Spronk - Franken, A.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00383863383IBRita Van Straaten - Van BerkelIlandaSorentoL2P14Pothoven (pa), HS
14:08041848041JTMandy TheunissenJ ' AdoreDesperadoL2P14Alvernase R.j.v., RV.
14:16094864094RMNynke MulderRooske Fan ScyedamAlwin 469L2P14Nieuwe Heuvel, RV.
14:24655856655JMGerrit MorrenJilvaniaCharmeurL2P14Nunspeetse Ruiterclub, RV.
14:32306852306JMMelanie MulderJodyEverdaleL2P14Marleruiters, RV.
14:40798837798JGLisan GerritsenJuroDe NiroL2P14Hoefslag, RV.
14:48567871567PWDirk- jan V.d. WaterPicassoLord LeatherdaleL2P14Ons Genoegen, RV.
14:56490881490FHKim Van den HeuijFrappantArizonaL2P14La Grande, RV.
15:04683866683IBAxelle Berende de longteIn-Connection's AttentionLaurentianerL2P14Bergakkerruiters, RV.
15:12746880746IZHeleen Van ZomerenIvoryCharmeurL2P14Garderruiters, RV.
15:20  pauze (15 min.)      
15:35564862564BDAnnemiek DijkBadoleinSpecial DL2P14Vestingruiters, RV.
15:43131835131IBEllis BrinkmanIl DivoSorentoL2P14Bussloo, RV. PPSV
15:51161881161JWSophie WelmersJem'S JoyEverdaleL2P14Zuidwijk, RV.
15:59092865092JVMira de VriesJillz La GrandeCharmeurL2P14Montferlandruiters, RV.
16:07106862106ZJJasmijn JansenZili BFlemminghL2P14Boleemruiters, RV.
16:15620875620KVCarlijn VaessenTurfhorst Kirby LonsdaleGovernor-STRL2P14Heuvelruiters, RV.
16:23760821760IJEls JoostenIskanderSorentoL2P14Woudruiters, RV.
16:31353833353HHCharlotte HonkoopHeroApacheL2P14Zuidwijk, RV.
16:39818833818HHMarcelle HesselinkCapriole's Hakuna MatataApacheL2P14Lichtenvoorde (HV), RV.
16:47067851067JHLobke HoenderboomJappeloupEverdaleL2P14Varsseveld e.o., RV.

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: M1 groep 1

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 8

Jury bij C: Wal, L.J. Van der
Jury bij H: Lammers, S.W.W.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00008848008JWDirk- jan V.d. WaterJack Black WwHofratM1P18Ons Genoegen, RV.
14:08085864085MFGerdine FrensMeindertMeinholdM1P18RZN, RV.
14:16479823479ISMarith SpaanImanoSir DonnerhallM1P18Nijgraaf, RV. De
14:24484839484JJFrancis JansenJohn GallianoNettoM1P18La Grande, RV.
14:32095852095CAEllen ArendonkCrillon RS2CenninM1P18Ewijk, RV.
14:40949771949GLCharissa LinkGiorgioKossM1P18Zuid-Veluwse Jachtvereniging, RV.
14:48710872710ZBChantal BastiaanZambaSamba HitM1P18Nijgraaf, RV. De
14:56146850146JSDennis SchurinkJuliette Creco.NegroM1P18Vestingruiters, RV.
15:04210862210IBBart BaxIdolpointDesperadoM1P18Waalruiters, RV. De
15:12277782277FSVera Van der SluisFuegoAqiedoM1P18Bussloo, RV. PPSV
15:20  pauze (15 min.)      
15:35332844332GLJeske Kranenbarg - Van LangenGoldwinUphillM1P18Nunspeetse Ruiterclub, RV.
15:43009844009JTMarjan Koers - TolJasperFirst PromiseM1P18Spreng (PPSV), RV.
15:51843849843BSJacqueline Van SchootenBeauty DsFlorencioM1P18Oost-Veluwse R.J.V., RV.
15:59418814418CFWilma FraasCosmoUphillM1P18Steffenrijders, RV. St.
16:07798831798CBIlva BoersmaCelebrationSandro HitM1P18Lichtenvoorde (HV), RV.
16:15670823670HVMaartje Koop - Van der VeldeHoyaAhoyM1P18Zeewolde, Ruitersportcentrum
16:23669806669KWCindy WarnarEppleKielshoop HoneyhillM1P18Paardesprong, De
16:31969824969DBMarleen BronsinkDansa's IsadansaSpielbergM1P18Heuvelruiters, RV.
16:39740840740JGMarjonne Hillen - GouweleeuwGoldlion's Just For FunFerdeauxM1P18Stroe, RV.
16:47968768968GKAnnemarie KroekenstoelGadgetAntonM1P18Molenruiters, RV.

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: M1 groep 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 7

Jury bij C: Willemse - Van Keulen, M.A.
Jury bij H: Vels, A.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00520851520JBBart BaxJustum ter Kwincke DBBVader OnbekendM1P18Waalruiters, RV. De
14:08543857543DWDiane WillemsenDonnaSorentoM1P18Berkelruiters, RV.
14:16319845319HSLeila StickerHeclaSupério (Sisocco)M1P18Achterhoek, HC de
14:24623809623IHIngrid HooijmanIndyArmaniM1P18Liemers (PV), RV.
14:32944679944HPNaomi PieperHappy Hour FuglsangBlue Hors Rush HourM1P18RV. Gouden Hert (HVP)
14:40278881278DHMontana HillebrandDancing SplendidNumero UnoM1P18Veluwezoom (HSV), RV.
14:48336861336IARosalie De Koning - AbelsIkeetaFlorencioM1P18Nieuwe Heuvel, RV.
14:56031874031IHMeerte HekkingIndivuWupM1P18Oost-Veluwse R.J.V., RV.
15:04923834923LBPriscilla BouwmeesterLenteWirbelstein Van De HaflingerborgM1P18Schaapskooiruiters, RV.
15:12986865986WVArnold VeldhoeniCatcher DDHEverdaleM1P18Zuidwijk, RV.
15:20  pauze (15 min.)      
15:35932579932CKElke KetteringC'est Si BonChatmanM1P18Pasruiters, RV. LR. de
15:43885868885HTMandy TheunissenHaileyCharmeurM1P18Alvernase R.j.v., RV.
15:51264803264HLSander De LeeuwSDL HiltermanKimberleyM1P18Paardesprong, De
15:59310835310ESRenée SchefczykEikenhorst's Must HaveSamba BoyM1P18Bussloo, RV. PPSV
16:07627845627JPKimberly PapTurfhorst JerseyVivaldiM1P18Nunspeetse Ruiterclub, RV.
16:15114681114BLNadine LagraauwBayesa AbhayaPalousa-ConvenanceM1P18RZN, RV.
16:23879801879IHFemy HulsI'm CharmingCharmeurM1P18Varsseveld e.o., RV.
16:31050800050GRAnja RijksenGoogleUphillM1P18Grote Brug, RV.
16:39764838764GBDeborah BruinGerda pBon BravourM1P18Werfhorstruiters, RV.
16:47158746158MBBelle BoschmanAmoraKarandasjM1P18Dijkruiters Groessen e.o., RV.

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: M2 groep 1

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 6

Jury bij C: Takke - Coppoolse, N.A.
Jury bij H: Rooks, J.A.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00790823790IDBenice DeelenIncredibleBojengelM2P22Nunspeetse Ruiterclub, RV.
14:08997813997WRAnne-wil RenskersWienieLavitoM2P22Steffenrijders, RV. St.
14:16151864151DPMonique PeperkampDancing QueenDr. DoolittleM2P22Liemers (PV), RV.
14:24075854075LDKimberly DelissenLie-LenBeart 411M2P22La Grande, RV.
14:32319787319WBSanne Van den BergWarnerFlamenco DesemillyM2P22Graafschap, RV.
14:40690675690HWJoyce paijmans - WesselsHarko KSake 449M2P22La Grande, RV.
14:48625871625JPKiki PolsJunior Jack SwingNettoM2P22Heuvelruiters, RV.
14:56455842455GTCorinne TheunissenGraciano THVivaldiM2P22Jeanne D'arc, RV.
15:04227878227BAKim AlebregtseBkc VipNeostanM2P22Zeewolde, Ruitersportcentrum
15:12919829919IBMelissa BerghorstIci ParisBordeauxM2P22W.E.T., RV.
15:20  pauze (15 min.)      
15:35507802507DBIlianne BoumansDark LadyDe La VegaM2P22Angerlo Keppel Langerak, RV.
15:43334770334GKLaura KampshofGucci brownBordeauxM2P22In Den Bosch, RV.
15:51919578919BBAgnes Van HalewijnBo-sandroSandro Song 330863088M2P22Nunspeetse Ruiterclub, RV.
15:59913816913EMNicole Van MerodeEkrisMetallM2P22Pegasus, RV.
16:07488832488IAEllen ArendonkIncredibleDesperadoM2P22Ewijk, RV.
16:15399807399SPCarline Van de PutSting's DancerStingM2P22Aalten, RV.
16:23565852565JLRianne Van Dulst - De LangeJourneyLord LeatherdaleM2P22Veluws Ros, RV.
16:31811816811HVLineke VeldermanHaby bowdyTolan RM2P22Bussloo, RV. PPSV

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: M2 groep 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 5

Jury bij C: Arissen - Vaarwerk, C.E.F.
Jury bij H: Hoen, M.A.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00460813460HSFrancien SmitHyperionCover StoryM2P22Heuvelruiters, RV.
14:08981853981HSMaelynn StamHidden juneZambukaM2P22Graafschap, RV.
14:16835679835EEMarieke Ten ElsenEdelingCaramboleM2P22Varsseveld e.o., RV.
14:24270822270BTIsa Van den TopBonbonDon SchufroM2P22Voorwaarts, RV.
14:32186836186DBNicole BroekhuisDiscoveryDON INDEXM2P22Oost-Veluwse R.J.V., RV.
14:40274815274FSRenée SchefczykFerrariChello Ill VDLM2P22Bussloo, RV. PPSV
14:48983851983DGMarjolein GevaertDansa's IcadansaJohnsonM2P22Heuvelruiters, RV.
14:56826697826FHIngrid Van HuisstedenFinn TwWarrantM2P22Nijgraaf, RV. De
15:04979536979WDHarriet Van Drie - Van DrentWoutClavecimbelM2P22Horsthoekruiters, RV.
15:12527809527IVNienke VerdiesenI am SpecialApacheM2P22Jeanne D'arc, RV.
15:20  pauze (15 min.)      
15:35470832470FWMarisca WaasdorpFatermaAzteca VDLM2P22Waalzoomruiters, RV.
15:43802707802EHMartine Wassink - HelminkEziëllaUnaniemM2P22Lichtenvoorde (HV), RV.
15:51971693971EMDien MalskatElfieCartaniM2P22Angerlo Keppel Langerak, RV.
15:59180748180OFWena de FauwOlympia BThunderM2P22Willaerruiters, RV.
16:07906834906GWKate WitjesGraphic worldSpecial DM2P22Waalruiters, RV. De
16:15503780503GBDionne BreurGold Boy VDTNothing To Lose 95.5428M2P22Baerleruiters, RV.
16:23127776127DNMarian Nijen esDeliciousSantanoM2P22Ruurlo, RV.

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: Z1 groep 1

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 4

Jury bij C: Jacobsen, H.J.
Jury bij H: Kraats, C.C.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00013700013ZODanique OonkZazoeWatermill FalconZ1P26Winterswijkse Ruiterclub, RV.
14:09655866655SHTamara Van 't HofSweet SensationKroongraafZ1P26Randmeerruiters, RV. De
14:18237829237QBMichelle BruilQuite Real 'n RedQuasar de CharryZ1P26Nijgraaf, RV. De
14:27312812312HKLisa KleijerHalle BerryDe NiroZ1P26Nunspeetse Ruiterclub, RV.
14:36580832580WBDionne BreurWise Guy SJazzZ1P26Baerleruiters, RV.
14:45570759570FHCathry HuysmansFaroucheSorentoZ1P26Woudruiters, RV.
14:54548806548ARMarlou RuttenAbalia RettoCarlandZ1P26Veluwezoom (HSV), RV.
15:03518814518HJPurdey JansenHidayaBretton WoodsZ1P26Liemers (PV), RV.
15:12344777344GRMarcella De RondeGiovanelliDiaradoZ1P26Batouwers, RV.
15:21  pauze (15 min.)      
15:36194753194FJEline Janssen van DoornFadeena BArmaniZ1P26Grebberuiters, RV. De
15:45468779468HFGerdine FrensH'IndyHirtentanzZ1P26RZN, RV.
15:54239665239YMYvette MijnheerYris Van De GondaOnne 376Z1P26Nunspeetse Ruiterclub, RV.
16:03429867429IZFebe Van ZwambagtInfinityDesperadoZ1P26Valouwe, RV.
16:12812788812HVNatasja VerstegeHippiaCharmeurZ1P26In Den Bosch, RV.
16:21492860492FVJorith VerwoerdFair FardauOosteind's RoccoZ1P26Valouwe, RV.
16:30195700195ELDorothy Van LeeuwenEpkeSan AmourZ1P26Oost-Veluwse R.J.V., RV.
16:39011816011INMieke NaberinkIsalita RoosCupidoZ1P26Varsseveld e.o., RV.
16:48026872026JRNoortje RadstakeJustin Dunkelbraun JVRJohnsonZ1P26Grensruiters, RV.
16:57181834181FBBart BaxFlorian Dieu DonneeGribaldiZ1P26Waalruiters, RV. De

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: Z1 groep 2

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 3

Jury bij C: Westendorp, G.J.
Jury bij H: Ederveen, E.C.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:00873864873ARLindy RookAlexiaSandreoZ1P26Noord Veluwe, RV. PSV
14:09324809324GRHenriette RuitenbeekGoing TopCharmeurZ1P26Voorwaarts, RV.
14:18714845714CKLisette Wissing - KwakkelCum LaudeSorentoZ1P26Liemers (PV), RV.
14:27195625195DEMirjam EykelenboomDavinciSpielbergZ1P26Grensruiters, RV.
14:36461717461JPMonica PrinsJelleVader OnbekendZ1P26Semper Fidelis, RV.
14:45794662794DMDaphne MattijssenDirkJazzZ1P26Hummelo, RV.
14:54868703868FHMandy HendriksFargoTangelo Van De ZuuthoeveZ1P26Lichtenvoorde (HV), RV.
15:03667781667GKNienke KlompGlamourApacheZ1P26Zeewolder Ruiters, RV.
15:12393841393ASGera SoumanAnnerinaPolanskyZ1P26Heuvelruiters, RV.
15:21  pauze (15 min.)      
15:36788788788DHGina HartemanDonna-LetteCitangoZ1P26La Grande, RV.
15:45519736519GVDiana VinkeGrandissimoBelissimo MZ1P26Nunspeetse Ruiterclub, RV.
15:54287822287FBBart BaxFelicia DBBFidertanzZ1P26Waalruiters, RV. De
16:03607652607DWMarije Stomps - WennekeDilindaSorentoZ1P26Ruurlo, RV.
16:12722515722UJCindy JansenUrsafila SPolanskyZ1P26Liemers (PV), RV.
16:21198782198GBIris Van BruggenVb's GorgeousOscarZ1P26Heuvelruiters, RV.
16:30628877628HSDennis SchurinkHiphop I.DancerZizi TopZ1P26Vestingruiters, RV.
16:39587735587WEGerieke Van Engelenhoven - BroekhuiswimkeFelle 422Z1P26Willaerruiters, RV.
16:48559823559IBAnne-marije Van den BergIna-FeeParcivalZ1P26Heuvelruiters, RV.
16:57855857855GDTessa DelgerGolden ElvisWolkentanzZ1P26Winterswijkse Ruiterclub, RV.
17:06609698609GFGerdine FrensGuess WhoKreatorZ1P26RZN, RV.

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdagmorgen.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: Z2 basis proef

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 2

Jury bij C: Mischner - De Groot, M.
Jury bij H: Sterrenberg, M.W.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:30520829520GJJolanda Souman - JongermanGucci dbJazzZ2P30Marleruiters, RV.
13:39384879384AKFloor Van KempenAshwin van de FryochaborgAndrettiZ2P30La Grande, RV.
13:48909744909ESElsemiek SchaverbekeEduardo SwingWestpointZ2P30WWNA, RV.
13:57652656652EZJoyce Van ZonsbeekEnzo HWyntonZ2P30Musketiers, RV. De
14:06720731720GMBarbara ModdermanGrandeurOscarZ2P30Veluws Ros, RV.
14:15638857638IZFebe Van ZwambagtIn DesignBlue Hors Don OlymbrioZ2P30Valouwe, RV.
14:24000864000SHPatrieck Van HoekSpecializedSpielbergZ2P30Noord Veluwe, RV. PSV
14:33964672964DRSylvie RikkersDon DiabloSpielbergZ2P30Lichtenvoorde (HV), RV.
14:42600829600LTFleur TimmermansLeonardLeandros SirikZ2P30Tielerwaard West, RV.
14:51585877585GHMireille Ten HaveG.Akkermans Golden GoliasTotilasZ2P30Sylawald, RV.
15:00805751805CBRobin BlokCustom Zadels ElisabethJazzZ2P30Heuvelruiters, RV.
15:09120736120WHLobke HoenderboomEduwinskyWupZ2P30Varsseveld e.o., RV.
15:18  pauze (15 min.)      
15:33267662267DWLinda WaardDonovanSantanoZ2P30Gompert, RV.
15:42700805700FWMariska WagensveldFuenteArmaniZ2P30Klomp & Omstreken, RV.
15:51072881072CHPatricia Ruhe - HankeChummySan RemoZ2P30Veluweruiters, RV.
16:00671682671UMSusanne ModderkolkUlieA Lucky One 82.4737Z2P30Kromme Zweppe, RV.
16:09267610267CPEsther PentermanChopinOscarZ2P30Ruurlo, RV.
16:18321658321DRSusan Rijksen - Te WinkelDomaniJazzZ2P30Hummelo, RV.
16:27191803191HBAxelle Berende de longteIn-Connection's HiolitoUphillZ2P30Bergakkerruiters, RV.
16:36372683372ERNikita RaijmakersEmotionDecor DelatioZ2P30Lichtenvoorde (HV), RV.
16:45575777575GBChantal BrouwerGlendaleOscarZ2P30RZN, RV.
16:54259816259GIBeike Swennenhuis - ImmingGhandyTotilasZ2P30Semper Fidelis, RV.

De beste 10 combinaties gaan door naar de finale op zaterdag.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 10.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 10 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Klasse: ZZL basis proef

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring 1

Jury bij C: Vos, G.J.L. De
Jury bij H: Dikken, F.L.

tijdHnrComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:30819837819GHMarcelle HesselinkGayaSilbermondZZLP34Lichtenvoorde (HV), RV.
13:39237507237WJKim JaspersWinstonHoustonZZLP34Alvernase R.j.v., RV.
13:48194832194EREmma ReuskenEscort TexelJazzZZLP34Loenermarkruiters, RV.
13:57701522701VACharlotte AlmekindersBona Cura's VindyCordinoZZLP34Winterswijkse Ruiterclub, RV.
14:06173831173GWStefanie WaaijenbergGiovanniOscarZZLP34Nunspeetse Ruiterclub, RV.
14:15588877588ESMylene SpaakEspressoFor RomadourZZLP34Randmeerruiters, RV. De
14:24340842340FVKris De VriesFitzroyFlorett AsZZLP34Montferlandruiters, RV.
14:33620863620EVCarlijn VaessenEva LynnWyntonZZLP34Heuvelruiters, RV.
14:42640785640HGRozemarijn GroenenboomHocus pocus kTotilasZZLP34Satana, RV.
14:51904747904RHMarcelle HesselinkCapriole's GoldplayApacheZZLP34Lichtenvoorde (HV), RV.
15:00710455710VVManouk Tankink - VisschersVilandoDon PrimaireZZLP34Zevensteen, RV.
15:09731830731HHMindy HoekstraHeavens voiceVoiceZZLP34Oost-Veluwse R.J.V., RV.
15:18  pauze (15 min.)      
15:33329830329CVJulia VrolijkenConfusius SDMJohnsonZZLP34Nunspeetse Ruiterclub, RV.
15:42059736059ZHDebora HeekZilvano's White FeetPrestige VdlZZLP34Burght, RV.
15:51028871028FBAnnebeth Reesink - BrouwerFutureApacheZZLP34Lichtenvoorde (HV), RV.
16:00764774764HSLeila StickerHoney BlueSorentoZZLP34Achterhoek, HC de
16:09102871102FWLindy WeerdFavorite girl of RubyOscarZZLP34Valouwe, RV.
16:18348737348GRLiselotte RootveldGentle-wishBelissimo MZZLP34Winterswijkse Ruiterclub, RV.
16:27822816822IHGerma Van de Haar - HolIt Heechsan Grolsch starArlando K.ZZLP34Valouwe, RV.
16:36084720084WKSanne KoeslagWhat's UpWupZZLP34Vestingruiters, RV.
16:45486715486FVMelissa ValkenFelonySaffraanZZLP34Winterswijkse Ruiterclub, RV.

De beste 8 combinaties gaan door naar de finale op zaterdag.

Er is geen ex-aequo regeling voor plaats 8.
Alle combinaties met gelijk aantal punten van plaats 8 gaan eveneens door naar de finale.

Voor deze proef is geen prijsuitreiking.


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)