Lijst gemaakt op: 16-01-2020 11:22:37

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland indoor 2020

Door inzet van reserves, die meerdere paarden rijden, kunnen de starttijden iets aangepast worden, zodat iedereen voldoende tijd heeft.
Bij afmeldingen in de klasse waar geen reserves zijn worden de starttijden, indien mogelijk, naar voren gehaald.

Baanverekennen is alleen voor degene die in het aansluitende gedeelte zijn ingedeeld.

Dr. B
Dr. L1
Dr. L2
Dr. M1
Dr. M2
Dr. Z1
Dr. Z2
Kur Z2
Dr. ZZL
Kur ZZL

Datum: 18 januari.
Klasse: B
Afvaardiging: 4

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring Hulshorst

Jury bij C: Dellink, B.
Jury bij H: Kuster, W.T.H.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
17:20 Baan verkennen in stap (10 min.)     
17:30868Anne KleinKendrickSon De NiroB6Heuvelruiters, RV.
17:38624Rozemarijn Van den BrinkIn The Mood-UtopiaPernod PB6RV. Gouden Hert (HVP.)
17:45356Esmee KochIleisaIlassoB6Zutphen, Ruitersportcentrum
17:53877Jojanneke BerendsenGenjiroUltimoB6Boleemruiters, RV.
18:00842Monique ElfrinkJohns OVigo D' ArsouillesB6Nijgraaf, RV. De
18:08308Quirine PetersFreedom's FlameAmpèreB6Varsseveld e.o., RV.
18:15163Sterre HoitinkDestiny HshDavis CupB6Hippische Vereniging Winterswijk, RV.
18:23519Noëlle van den BovenkampWisperRivermanB6Nieuwe Heuvel BV, De
18:30 Baan verkennen in stap     
18:38650Corine NyhoffKquantum Of SolanceFerdeauxB6Paardesprong, De
18:45565Joyce LeeflangOlympic Bravery JLBon BravourB6IJsselruiters, RV.
18:53627Lisette EndeKiss And Ride Z.G.CanabisB6Didam e.o., RV.
19:00013Julia HulshofGina-gSan RemoB6Keizerstad, RV.
19:08968Kim MiedemaGremlinZhivagoB6Koopman Horses
19:15707Sherayza Van EmstNorth Lake's MalenteGribaldiB6Zuidwijk, RV.
19:23857Laurie EskesJuly FirstDe NiroB6Lichtenvoorde (HV.), RV.
19:30993Anne van den BeltAmarettoParcivalB6Heuvelruiters, RV.
19:38 Baan verkennen in stap     
19:45607Melanie WalletGrand FiestoZiësto--B6Valouwe, RV.
19:53374Femke KoeheinCentoClint EastwoodB6Waalruiters West, RV.
20:00799Marlies Van MontfransRannaSilvio IiB6Neuderuiters, RV.
20:08220Imme VeenstraJiveCharmeurB6La Grande, RV.
20:15214Hetty JagersHello NegroNegroB6La Grande, RV.
20:23586Indy BeetenWelferroFerroB6Randmeerruiters, RV. De
20:30345Nova RaveBogart H&HKrack CB6Aalten, RV.
20:38870Romy SchaftenaarLanaCapriGovernor-STRB6Schaapskooiruiters, RV.

Aansluitend prijsuitreiking te paard.


Terug naar de top

Datum: 18 januari.
Klasse: L1
Afvaardiging: 4

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring Hulshorst

Jury bij C: Hamann, R.E.
Jury bij H: Kalkeren, M.C. Van

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
13:05 Baan verkennen in stap (10 min.)     
13:15330Donatella ReulingIkeetaFlorencioL110Lunaruiters, RV.
13:23338Gerrit MorrenJanineWarrantL110Nunspeetse Ruiterclub, RV.
13:30111Stefanie De GrootKaylinEl SalvadorL110Heuvelruiters, RV.
13:38802Suzie Van WijkKiki-StronaEye CatcherL110La Grande, RV.
13:45142Chantal Thuinte - NijlandKallidinLord LeatherdaleL110Hamelandse Ruiters, RV.
13:53713Iris Berends - BraamEnzio K.B.DubaiL110IJsselruiters, RV.
14:00705Elke SchuurmanKahluaFeel goodL110In Den Bosch, RV.
14:08138Iris SteijnJ'Adore VivaldiVivaldiL110Zeewolder Ruiters, RV.
14:15 Baan verkennen in stap     
14:23526Elah WijnenJ'Adore-ElsFairytaleL110Montferlandruiters, RV.
14:30206Wieneke VoermanSamira ZadoraVader OnbekendL110Bergakkerruiters, RV.
14:38754Maud SchiphorstArmaniTurbo MagicL110Zevensteen, RV.
14:45244Inge Santman - BerendsKatouch SBFerdeauxL110Hummelo, RV.
14:53447Marie-louise Van KeulenZanzibarDon RutoL110RZN, RV.
15:00950Linda VriezeSpotBaltic VDLL110Varsseveld e.o., RV.
15:08083Anne BrouwerGHP WhizkidSir SinclairL110Zelhem En Omstreken, RV.
15:15025Annemarie Van SeventerKahlua D'Negro JvnNegroL110Valouwe, RV.
15:23 Baan verkennen in stap     
15:30873Sacha JagersHugo BossWestenwindL110La Grande, RV.
15:38378Corine SmiesJ'Adore BsLexiconL110Oortveldruiters, RV.
15:45998Dilay CallaarsJumanjiLord LeatherdaleL110Satana, RV.
15:53868Rosalie TessemakerJana-LDavino V.O.D.L110Horsthoekruiters, RV.
16:00778Birgit Wilmink - BarmentlooEnzo v/d HezemateEnzo Ferrari TexelL110Hobby-horse (HV.), RV.
16:08667Kim DerksenKasanovaDesperadoL110Lichtenvoorde (HV.), RV.
16:15517Michelle PetersJathika MDundee ML110Waalruiters, RV. De
16:23933Bente MulderKikiEverdaleL110Veluwezoom (HSV.), RV.

Aansluitend prijsuitreiking te paard.


Terug naar de top

Datum: 18 januari.
Klasse: L2
Afvaardiging: 4

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring Hierden

Jury bij C: Grosman - Bomers, A.M.G.P.
Jury bij H: Voorst, J.M. Van

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
18:00 Baan verkennen in stap (10 min.)     
18:10287Angela Breukink - MengerJe Suis Touchante SwFirestoneL214Spreng (PPSV), RV.
18:18676Rianne Mulder - Ten ArveJet'S LenzaDream BoyL214Ruurlo, RV.
18:25620Carlijn VaessenTurfhorst Kirby LonsdaleGovernor-STRL214Heuvelruiters, RV.
18:33067Lobke HoenderboomJappeloupEverdaleL214Varsseveld e.o., RV.
18:40238Rosalinde HeckKaranto-PomonaNegroL214Bahr, RV.
18:48704Danielle NoordermeerKiss UsDream BoyL214IJsselruiters, RV.
18:55518Esmee van GijtenbeekKenzoGlamourdaleL214RZN, RV.
19:03424Puck HoppenreijsJanita-RoseFairytaleL214Graafschap, RV.
19:10 Baan verkennen in stap     
19:18569Dirk- jan V.d. WaterKonfuciusCharmeurL214Ons Genoegen, RV.
19:25998Laura SpronkKilimpiaDesperadoL214Heuvelruiters, RV.
19:33225Esmee JanssenKasmirEye CatcherL214La Grande, RV.
19:40424Ellen Van ArendonkJunette RS2De NiroL214Ewijk, RV.
19:48254Anouk DolmanIsaakDon DiabloL214Nijgraaf, RV. De
19:55644Petty van Dijk - VosKansas VDPEstorilL214Laak, RV. De
20:03152Annieka KunstIrma-Barina Des ValléésApacheL214Hypolitus, RV.
20:10251Leila StickerKubaliFor GribaldiL214Achterhoek, HC. De
20:18 Baan verkennen in stap     
20:25720Marcelle HesselinkKijk Mij EensValdezL214Lichtenvoorde (HV.), RV.
20:33953Helma Franken - VromenBon JoviBarossoL214Nunspeetse Ruiterclub, RV.
20:40020Mireille Ten HaveKarimCharmeurL214Sylawald, RV.
20:48762Karin BretzJuleenaEverdaleL214Klein Vosdal, RV.
20:55509Bettine Van HarselaarJethroEye CatcherL214Lunaruiters, RV.
21:03224Esmee JanssenKnockoutSixth SenseL214La Grande, RV.
21:10567Dirk- jan V.d. WaterPicassoLord LeatherdaleL214Ons Genoegen, RV.
21:18353Denise Van AlphenKalegra C-Two DvbNegroL214Paardesprong, De

Aansluitend prijsuitreiking te paard.


Terug naar de top

Datum: 18 januari.
Klasse: M1
Afvaardiging: 4

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring Hulshorst

Jury bij C: Laar, A.L. Van
Jury bij H: Kuiper, J.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
08:50 Baan verkennen in stap (10 min.)     
09:00306Melanie MulderJodyEverdaleM118Marleruiters, RV.
09:08895Hilda Van DamGuusWestpointM118Klomp & Omstreken, RV.
09:15329Madelief Van de PutSting's DancerStingM118Aalten, RV.
09:23455Sabine Van de LoenhorstTotilas PalermoBeart 411M118Nieuwe Heuvel, RV.
09:30396Romy JansenHamletOscarM118Barneveld e.o., RV. RSV.
09:38773Sander De LeeuwSDL Joris MFloris BsM118Paardesprong, De
09:45730Myrthe DijksImpact TnSir DonnerhallM118Lichtenvoorde (HV.), RV.
09:53624Amber CiacciaJiolympiaSezuanM118Hypolitus, RV.
10:00 Baan verkennen in stap     
10:08089Brita SantingIglesiasDesperadoM118IJsselruiters, RV.
10:15041Mandy TheunissenJ ' AdoreDesperadoM118Alvernase R.J.V., RV.
10:23705Wouter MosselmanWisconsin S.m. PrisonFlemminghM118Sylawald, RV.
10:30094Nynke MulderRooske Fan ScyedamAlwin 469M118Nieuwe Heuvel, RV.
10:38789Corinda LuttjeboerI-Go DCEtoile D.e.s.M118Nunspeetse Ruiterclub, RV.
10:45290Bente ScholtenJiveCharmeurM118La Grande, RV.
10:53354Simone Baauwgalileo's boyGalileo nieuwmoedM118RV. Ruitersportvereniging Barchem
11:00624Denise Van AlphenAppstoreAbercrombieM118Paardesprong, De
11:08 Baan verkennen in stap     
11:15800Kimberly PapJust A DreamDream BoyM118Nunspeetse Ruiterclub, RV.
11:23124Natasja Schiphorst - HoldersHaibibiDecor DelatioM118Zevensteen, RV.
11:30008Ilse LindenschotExpect SBTuschinskiM118IJsselruiters, RV.
11:38760Els JoostenIskanderSorentoM118Woudruiters, RV.
11:45109Diana VinkeJuventusBocellieM118Nunspeetse Ruiterclub, RV.
11:53885Mandy TheunissenHaileyCharmeurM118Alvernase R.J.V., RV.
12:00353Charlotte HonkoopHeroApacheM118Zuidwijk, RV.
12:08839Madelief Van de PutIndiana JonesCupidoM118Aalten, RV.

Aansluitend prijsuitreiking te paard.


Terug naar de top

Datum: 18 januari.
Klasse: M2
Afvaardiging: 4

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring Hierden

Jury bij C: Joosten - Nas, S.B.T.
Jury bij H: Smits, T.M.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
13:45 Baan verkennen in stap (10 min.)     
13:55092Mira de VriesJillz La GrandeCharmeurM222Montferlandruiters, RV.
14:03866Marieke Ten ElsenIroseEverdaleM222Varsseveld e.o., RV.
14:10973Isabelle HarbersOcean RoyalCharmeurM222Barneveld e.o., RV. RSV.
14:18642Lisette De ReusFigoOscarM222Oost-Veluwse R.J.V., RV.
14:25237Marjolein GevaertDansa's IsadansaSpielbergM222Heuvelruiters, RV.
14:33552Julia De VriesBoukjeOnne 376M222Bemmel e.o., RV.
14:40503Dionne BreurGold Boy VDTNothing To Lose 95.5428M222Baerleruiters, RV.
14:48310Renée SchefczykEikenhorst’s Must HaveSamba BoyM222Bussloo, RV. PPSV
14:55 Baan verkennen in stap     
15:03683Axelle Berende de longteIn-Connection's AttentionLaurentianerM222Bergakkerruiters, RV.
15:10879Femy HulsI'm CharmingCharmeurM222Varsseveld e.o., RV.
15:18479Marith SpaanImanoSir DonnerhallM222Nijgraaf, RV. De
15:25484Francis JansenJohn GallianoNettoM222La Grande, RV.
15:33529Sylvia Van der Weele - ScholtenIl Diva DMLJohnsonM222Flevoruiters, RV.
15:40256Floor DraijerCorameOrameM222Bennesse, Stal
15:48317Lisanne NusselderExtremeWinningmoodM222Valkeniers, RV.
15:55520Bart BaxJustum ter Kwincke DBBSezuanM222Waalruiters, RV. De
16:03 Baan verkennen in stap     
16:10740Marjonne Hillen - GouweleeuwGoldlion's Just For FunFerdeauxM222Stroe, RV.
16:18794Sanne DemkesGalatea-utopiaOscarM222Varsseveld e.o., RV.
16:25627Kimberly PapTurfhorst JerseyVivaldiM222Nunspeetse Ruiterclub, RV.
16:33565Rianne Van Dulst - De LangeJourneyLord LeatherdaleM222Veluws Ros, RV.
16:40009Marjan Koers - TolJasperFirst PromiseM222Spreng (PPSV), RV.
16:48904Manuela BrieneShanikeBotte 414M222Ons Genoegen, RV.
16:55348Senne De BruijnEandroJohnsonM222Bussloo, RV. PPSV
17:03277Vera van der SluisFuegoAqiedoM222Bussloo, RV. PPSV

Aansluitend prijsuitreiking te paard.


Terug naar de top

Datum: 18 januari.
Klasse: Z1
Afvaardiging: 5

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring Hierden

Jury bij C: Albertus, H.M.
Jury bij H: Sommeren, J.W.M. Van

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
08:50 Baan verkennen in stap (10 min.)     
09:00460Kyra EbbenCash-flowFlorencioZ126Dijkruiters Groessen e.o., RV.
09:09504Ariska Van den BergDoortjeZuccheroZ126IJsselruiters, RV.
09:17376Anton HaukesIzackLord LeatherdaleZ126Keizerstad, RV.
09:26756Mirjam Ten DolleFelineLord LeatherdaleZ126Hippische Vereniging Winterswijk, RV.
09:34855Tessa DelgerGolden ElvisWolkentanzZ126Hippische Vereniging Winterswijk, RV.
09:43198Iris Van BruggenVb's GorgeousOscarZ126Heuvelruiters, RV.
09:51768Jennifer SekreveIndigroNegroZ126Oost-Veluwse R.J.V., RV.
10:00426Stephanie van Lagen - StookerStal Welgelegen's VlekjeJohnsonZ126RZN, RV.
10:08 Baan verkennen in stap     
10:17794Daphne MattijssenDirkJazzZ126Hummelo, RV.
10:25827Gabrielle V.d. Sluis - V.d. WestenGianaAqiedoZ126IJsselruiters, RV.
10:34688Jasmijn JansenA12's Hamilton MCadans MZ126Boleemruiters, RV.
10:42351Marijke AlbersEspressoWyntonZ126Hsa Ravenswaaij
10:51548Marlou RuttenAbalia RettoCarlandZ126Veluwezoom (HSV.), RV.
10:59215Fleur PrinsenKingsley's IllusionFlorencioZ126Laak, RV. De
11:08761Mylene SpaakKing CannaAmorose Van De HelleZ126Randmeerruiters, RV. De
11:16374Vera van der SluisCasablanca EmelwerthBodoZ126Bussloo, RV. PPSV
11:25 Baan verkennen in stap     
11:33195Dorothy Van LeeuwenEpkeSan AmourZ126Oost-Veluwse R.J.V., RV.
11:42818Marcelle HesselinkCapriole's Hakuna MatataApacheZ126Lichtenvoorde (HV.), RV.
11:50210Bart BaxIdolpointDesperadoZ126Waalruiters, RV. De
11:59864Linda Koopman - LammersEspresso KHWestpointZ126Koopman Horses
12:07349Fleur TimmermansWalk of Fame CHWRJazzZ126Tielerwaard West, RV.
12:16479Seth BoschmanFor Cruise RS2FürstenballZ126Ewijk, RV.
12:24527Nienke VerdiesenI am SpecialApacheZ126Jeanne d'Arc, RV.
12:33593Stephanie van Lagen - StookerStal Welgelegen's SnebjeVivaldiZ126RZN, RV.

Aansluitend prijsuitreiking te paard.


Terug naar de top

Datum: 17 januari.
Klasse: Z2
Afvaardiging: 4

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring Hierden

Jury bij C: Reijs, M.C.A.
Jury bij H: Gerritsen, J.H.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
09:50 Baan verkennen in stap (10 min.)     
10:00274Elise GeschiereValentino Rossi SollenburgMetallZ230Flevoruiters, RV.
10:09086Deborah BoonekampGoldy's UtopiaMaestroZ230Keizerstad, RV.
10:17763Leandra van der HeijdenHigh scoreCharmeurZ230RV. Gouden Hert (HVP.)
10:26120Jo-anne KochDaliviaSpielbergZ230Varsseveld e.o., RV.
10:34745Sandra SchoutenEnricoPainted BlackZ230Varsseveld e.o., RV.
10:43559Anne-marije Van den BergIna-FeeParcivalZ230Heuvelruiters, RV.
10:51933Robin HeidenGasmonkeyTuschinskiZ230Tolbrug, RV.
11:00011Mieke NaberinkIsalita RoosCupidoZ230Varsseveld e.o., RV.
11:08 Baan verkennen in stap     
11:17812Natasja VerstegeHippiaCharmeurZ230In Den Bosch, RV.
11:25480Twan BoermanIntuïtionCharmeurZ230Zuidwijk, RV.
11:34267Linda WaardDonovanSantanoZ230Gompert, RV.
11:42191Axelle Berende de longteIn-Connection's HiolitoUphillZ230Bergakkerruiters, RV.
11:51580Dionne BreurWise Guy SJazzZ230Baerleruiters, RV.
11:59468Gerdine FrensH'IndyHirtentanzZ230RZN, RV.
12:08280Mindy HoekstraGood GambleFlorencioZ230Oost-Veluwse R.J.V., RV.
12:16488Ellen Van ArendonkIncredibleDesperadoZ230Ewijk, RV.
12:25 Baan verkennen in stap     
12:33007Margriet BeusekomHeleentjeMoorland's BodyguardZ230Bergakkerruiters, RV.
12:42072Patricia Ruhe - HankeChummySan RemoZ230Veluweruiters, RV.
12:50447Anniek Van DulstFontainebleauSan RemoZ230Veluws Ros, RV.
12:59321Susan Rijksen - Te WinkelDomaniJazzZ230Hummelo, RV.
13:07562Febe Van ZwambagtFernandell MSFor ComplimentZ230Hypolitus, RV.
13:16372Nikita RaijmakersEmotionDecor DelatioZ230Lichtenvoorde (HV.), RV.
13:24519Diana VinkeGrandissimoBelissimo MZ230Nunspeetse Ruiterclub, RV.
13:33036Lisanne NederlandenIvantoDream BoyZ230IJsselruiters, RV.

De beste 6 combinaties (of het aantal afvaardiging plus 2) gaan door naar de kür.
Er is geen ex-aequo regeling voor toelating aan de kür.
Aanvang Kür op muziek: aansluitend na soundcheck.
Zodra er nog 3 combinaties moeten rijden zal er een loting plaatsvinden voor de startnr.'s van de eerste 3 combinaties.
Nadat de laatste combinatie heeft gereden worden de overige startplaatsen bepaald door loting.


Terug naar de top

Datum: 17 januari.
Klasse: Z2 (Kür)
Afvaardiging: 4

Ring Hierden

Jury bij C: Gerritsen, J.H.
Jury bij H: Reijs, M.C.A.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
13:45 Soundcheck (15 min.)     
14:00       
14:09       
14:17       
14:26       
14:34       
14:43       

Aansluitend prijsuitreiking te paard.


Terug naar de top

Datum: 17 januari.
Klasse: ZZL
Afvaardiging: 5

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.

Ring Hierden

Jury bij C: Twist, M.J.N.
Jury bij H: Wolters - Van den Berg, P.J.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
15:35 Baan verkennen in stap (10 min.)     
15:45524Renate Vos - IttersumGiovanniAndrettiZZL34Flevoruiters, RV.
15:54384Floor Van KempenAshwin van de FryochaborgAndrettiZZL34La Grande, RV.
16:02245Angelique Massar - BoonenArmaniClint EastwoodZZL34Randmeerruiters, RV. De
16:11510Anita Bronkhorst - WolfGraphit-sSir DonnerhallZZL34Heuvelruiters, RV.
16:19021Bart VeezeImagineDream BoyZZL34Steffenrijders, RV. St.
16:28655Tamara Van 't HofSweet SensationKroongraafZZL34Randmeerruiters, RV. De
16:36449Seth BoschmanHot Game RS2Easy GameZZL34Ewijk, RV.
16:45059Debora HeekZilvano's White FeetPrestige VdlZZL34Burght, RV.
16:53 Baan verkennen in stap     
17:02102Lindy WeerdFavorite girl of RubyOscarZZL34Valouwe, RV.
17:10637Dirk- jan V.d. WaterHokypokyZhivagoZZL34Ons Genoegen, RV.
17:19088Francis Koskamp - Van der BaanDanaSpielbergZZL34Grensruiters, RV.
17:27806Karin Leendertse - 't HardtPearl van de feoramoreAbelZZL34Lekzoomruiters, RV.
17:36585Mireille Ten HaveG.Akkermans Golden GoliasTotilasZZL34Sylawald, RV.
17:44453Viveke MeutstegeDelighted Of SueOliviZZL34Gorssel-Zutphen, RV.
17:53259Beike Swennenhuis - ImmingGhandyTotilasZZL34Semper Fidelis, RV.
18:01685Melissa Van der LandenElvera van het RodelandSpecial DZZL34Nunspeetse Ruiterclub, RV.
18:10047Francesca NewmanVelvet DancerVitalis (Capriool)ZZL34Oost-Veluwse R.J.V., RV.

De beste 6 combinaties (of het aantal afvaardiging plus 2) gaan door naar de kür.
Er is geen ex-aequo regeling voor toelating aan de kür.
Aanvang Kür op muziek: aansluitend na soundcheck
Zodra er nog 3 combinaties moeten rijden zal er een loting plaatsvinden voor de startnr.'s van de eerste 4 combinaties.
Nadat de laatste combinatie heeft gereden worden de overige startplaatsen bepaald door loting.


Terug naar de top

Datum: 17 januari.
Klasse: ZZL
Afvaardiging: 5

Ring Hierden

Jury bij C: Wolters - Van den Berg, P.J.
Jury bij H: Twist, M.J.N.

tijdHnrRuiterPaardVaderKl.P.nr.Vereniging
18:30 Soundcheck (15 min.)     
18:45       
18:54       
19:02       
19:11       
19:19       
19:28       
19:36       

Aansluitend prijsuitreiking te paard.


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)